Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hooligans
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Skull napisał(a):
woyteq napisał(a):wszytko cacy ale chlop nie bedzie widzial

No akurat takich rzeczy nie można przewidziec.

Szczególnie jak się bije jakąś pałką :lol:
07-02-2008 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Akurat z tego co wiem to ta "pałka" to wymysł jego ojca ,uwierz że poszkodowani często fantazjują później by jeszcze bardziej dopiec winnym. Swego czasu była zwykła bójka ,a później siłą nas wyczesali z chaty i stałem z kumplami na rozpoznaniu gdzie jakas cipa oskarżyła nas o napasc i próbe zabrania jej telefonu,a bójka to niby powstała bo jej chłopak stanął w obronie rzecz jasna :roll:

Takie życie, ten burak miał tragiczną sytuacje na mieście ,wpierdol mu sie należał ,ale że sprawy tak się potoczyły to można mu wspołczuc i tamtym tak samo bo spaprali sobie życie... Jeden wrócił z Francji po ponad 10 lataach bo miał problemy z prawem,wyjebał w ch*j kasy żeby wszystko pozałatwiac,nawet rok nie minął i musi znowu uciekac :?
07-02-2008 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
zeby niepotrzebnie nie zaglebiac sie w szczegoly sprawy ktora ani nie jest jakos "szczegolnie" bulwersujaca ani konieczna do omowienia z kazdej strony posluze sie zwrotem mojej matematyczki ktora podczas ustnej odpowiedzi przy tablicy gdy delikwent nie mogl dojsc do rozwiazania rownania mowila ( co oznaczalo kolejne pytanie lub pyte) "moze to zostawimy"

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
07-02-2008 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Skull napisał(a):Jeden wrócił z Francji po ponad 10 lataach bo miał problemy z prawem,wyjebał w ch*j kasy żeby wszystko pozałatwiac,nawet rok nie minął i musi znowu uciekac
Moze zajmie się nim fundacja "nie jesteś sam" i otworzy specjalną linię smsową by mu pomóc?
Skull napisał(a):wpierdol mu sie należał
Sąd na pewno weźmie tę okoliczność pod uwagę

woyteq napisał(a):matematyczki ktora podczas ustnej odpowiedzi przy tablicy gdy delikwent nie mogl dojsc do rozwiazania rownania mowila ( co oznaczalo kolejne pytanie lub pyte) "moze to zostawimy"
Dobre. U mnie nie było humoru na matmie, a tu widze kobietka z dystansem i poczuciem humoru
Skull napisał(a):uwierz że poszkodowani często fantazjują później by jeszcze bardziej dopiec winnym
Ja ci wierze!

Skull napisał(a):Swego czasu była zwykła bójka ,a później siłą nas wyczesali z chaty i stałem z kumplami na rozpoznaniu gdzie jakas cipa oskarżyła nas o napasc i próbe zabrania jej telefonu
Policja dała wiarę temu, że kilku chłopa nie dało rady wydrzeć kobiecinie telefonu?
08-02-2008 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Maciek napisał(a):Moze zajmie się nim fundacja "nie jesteś sam" i otworzy specjalną linię smsową by mu pomóc?

Ma byc list gonczy :roll:

Maciek napisał(a):Policja dała wiarę temu, że kilku chłopa nie dało rady wydrzeć kobiecinie telefonu?

Za próbe zabrania telefonu oskarżona byla jedna osoba biorąca udział w bójce ,a reszta za pobicie ,koleś sie wyprowadził szybko (w sumie nie dziwie mu sie,pałka bejzbolowa sie na nim złamała...)

Pejter napisał(a):Może niesłusznie?

Ja nic nie powiedziałem... tylko szkoda mi goscia :wink:
Taki dobry chłopak ,a tuła sie po świecie... :twisted:

Pejter napisał(a):Widocznie nie taki dobry, skoro już wyrok miał i po raz kolejny zadarł z prawem

Taki żart wzięty z piosenki Kazika Staszewskiego :wink:
08-02-2008 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Skull napisał(a):Ma byc list gonczy

Może niesłusznie?

Skull napisał(a):Taki dobry chłopak ,a tuła sie po świecie...

Widocznie nie taki dobry, skoro już wyrok miał i po raz kolejny zadarł z prawem :wink:
08-02-2008 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Jak już jesteśmy przy temacie hooliganki to może bujniemy temat? Napewno w sprawach kibicowskich kilka osób bedzie miało dużo do powiedzenia,szczególnie woyteq 8)
Mi tak ogólnie brakuje zadym ,bójek :twisted:
Ogólnie to mi się nie podoba np postawa hooliganów boiskowych (nie obrażając nikogo) ,moim zdaniem to poprostu nie miejsce na burdy,często cierpią przez to niewinni ludzie.
Znam kilku fajnych kibiców ,mam do nich wielki szacunek ,ale np nie cierpie takich cieniasów jacy są u mnie w miasteczku (wiekszosc,nie wszyscy) grają cwaniaków w grupie ,chcą sie przypodobac ,ale pojęcia nie mają o klubie, nie interesuje ich. Dla mnie Prawdziwy Kibic musi miec jakąs wiedze piłkarską ,znac historie czy tradycje klubu za którym stoi ,a to że walczy,bije się świadczy o jego odwadze.

W tym całym świecie kibicowskim podoba mi sie to ,gdy podczas walki kibiców różnych klubów do akcji wkracza Policja ,to wtedy ta nienawiśc chłopaków idzie na drugi plan ,a wspolnym celem są stróże prawa!

Kur*o zostaw kibica 8)
08-02-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Skull - widzę, że z innego świata jesteśmy.

Nie zgadzam się z niczym z twojego powyższego posta oprócz tego:
Skull napisał(a):Dla mnie Prawdziwy Kibic musi miec jakąs wiedze piłkarską ,znac historie czy tradycje klubu za którym stoi

Dla mnie "wyznawane" przez ciebie wartości u kibica są po prostu chore :wink:
08-02-2008 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
kto jest zainteresowany moja obroniona w zeszlym roku na 5 praca mgr na temat "WZAJEMNE RELACJE POMIÊDZY PIŁKĄ NOŻNĄ A IDEOLOGIAMI, POLITYKĄ, KULTURĄ, W POLSCE I NA ŚWIECIE NA PROGU XXI WIEKU” prosze w privach ( aby tu nie robic boruty ) podawac swoj mail. Praca ogolnie jest o kibicach, chuliganach, polityce, ideologii. Przystepny jezyk, ciekawy temat.
Maro11 pochlonal 100 stron w 1 dzien.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
08-02-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Pejter napisał(a):Dla mnie "wyznawane" przez ciebie wartości u kibica są po prostu chore

Też myślalem kiedyś podobnie ,ale poznałem kilku chłopaków .poogladalem różne fily dokumentalne ,poczytałem i mam do tego nieco inne nastawienie, jeśli mają ochote się bic to dlaczego nie? ja sam lubie sie nawalac,ale to inna "scena" walki. Chłopaki szukają adrenaliny ,dlaczego mieliby sie nie sprobowac? Jesli robią to poza boiskiem nie psując widowiska (bo na stadionie powinni krzyczek i niesc doping) to ja nie mam nic przeciwko.
08-02-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Hmmm ja sie troche zgadzam ze skullem, szczegolnie z tym cwaniactwem w grupie, ale jesli chodzi o kibicow, ktorzy szukaja adrenaliny to w Polsce takie cos jest beznadziejne - wypasione bezmozgie koksiury, ktore potrafia powiedziec tylko "napierd*** go", chodzi mi tez o to, ze nawet jesli idzie jedna osoba z szalikiem przeciwnej druzyny, to tam stoi 20 przeciwnikow i jeszcze uwazaja, ze napierd*** frajera w 20 to jest fair, a moze chlopak sie nawet nie potrafi obronic bo jest fanem? To jest dla mnie beznadziejne - rozumiem jako tako "ustawki" czy walki firm w Anglii, ale takie cos to dla mnie żenada

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
09-02-2008 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Roma - Real

Przed rozpoczęciem spotkania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z fanów Realu został ugodzony nożem w plecy i w konsekwencji musiał zostać przewieziony do szpitala.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
19-02-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
woyteq napisał(a):Roma - Real

Przed rozpoczęciem spotkania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z fanów Realu został ugodzony nożem w plecy i w konsekwencji musiał zostać przewieziony do szpitala.

No to sobie szmaciarze z Rzymu wyrobili "renomę" w całej Europie.Takie bydło to powinno się zwalczać !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-02-2008 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
woyteq napisał(a):Roma - Real

Przed rozpoczęciem spotkania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z fanów Realu został ugodzony nożem w plecy i w konsekwencji musiał zostać przewieziony do szpitala.

Czemu nie piszesz woyteq o innych wybrykach AS Romianin ? Wink Oni co 2 tyg na swoim meczu domowym kogos dźgaja, przeciez w ostatniej kolejce przed swietami nawet kogos zabili. Juz sie nawet nie dziwie na takie informacje, rasisci i nozownicy.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-02-2008 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Roma rasiści? Chyba ich ziomki Smile
20-02-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości