Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #541
 
Ja tam nie nazwę idiotą kogoś, kto ma wiedzę na właściwym poziomie i potrafi argumentować swoje zdanie, mimo, że się z tą argumentacją nie bardzo zgadzam - tyle słowem wstępu, teraz cytaty


Maro11 napisał(a):MU-Lille 0-0
Lille-MU 1-0

LIlle-MU 0-1
MU-Lille 1-1
Troche podkolorowałeś ten bilans na korzyść Lille Smile ja mówiłem o czterech ostatnich meczach, rozumiem, że to są te Smile Więc w poprzednim sezonie w 1/8 i na stadionie w Lens i na Old Trafford wygraliśmy jedną bramką, przy zerowym dorobku Lille Smile było 1-0 a nie 1-1


woyteq napisał(a):ja tylko przypomne sezon 2003/2004 a konretnie 2 marcowe pojedynki w 2004 roku a wiec znowu nie tak dawno kiedy to w 1/8 tych rozgrywek p.UEFA spotkaly sie wlasnie Celtic i Barcelona.
Barcelona ma obecnie (obiektywnie mówiąc) jedną z najsilniejszych kadrowo defensyw w Europie, w przeciwieństwie do tamtej drużyny, o której piszesz, chociażby z tego powodu, walczaki z Celticu (chyba widziałeś jakieś mecze z tego sezonu w LM tej drużyny?) są praktycznie bez szans (bo o teorii nie ma co gadać, teoretycznie to PSV może wygrać jeszcze tę edycję Ligi Mistrzów :lol: ) w tym dwumeczu Smile Z całym szacunkiem, ale to Rangers mają lepszy zespół niż Celtic, a jak grali z Barceloną to chyba mówić nie musze :roll:


woyteq napisał(a):I tak jak wtedy przypadkowe 1:0 a potem 0:0 JEST MOZLIWE w co moze i nie bardzo wierze ale nie podoba mi sie tez wasza zbytnia pewnosc.
Ok, 1-0 jakieś jest możliwe, strzał życia Jarośika albo rzut wolny Nakamury, doping kibiców itd. mogą spowodować taki cud, ale na Camp Nou, te łamagi typu McManus, niby jakim cudem mają nagle stać się pewni w grze i nie robić w majtki? Rok temu, gdy grali z Milanem (ktoś powie, że to był wyrównany dwumecz - ok, jak na wyniki spojrzeć to tak, ale po meczach się o Borucu mówiło tygodniami, to była totalna obrona Częstochowy ) to popełniali takie błędy, jakby byli amatorami
Wink
a 0-0 w rewanżu nie jest możliwe, za nic na świecie nie przyznam tego, że Celtic jest w stanie pojechać na Camp Nou na mecz ze stojącą pod ścianą Barcą i cokolwiek tam ugrać, nie wierze w to, przekracza to granice mojej wyobraźni
21-12-2007 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #542
 
Nic ie chciałem podkolorowac , poprostu nawet te 2 pierwsze mecze pokazały jak niwygodnym przeciwnikiem jest Lille.
Celtic nie przejdzie barcy, nie robmy jaj panowie , nie wiem co by sie musialo wydarzyc w dwumeczu.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #543
 
Maciek napisał(a):popełniali takie błędy, jakby byli amatorami
Wink
Teraz wcale nie jest lepiej..Oni sami wypracowuja akcje dla druzyny przeciwnej.W meczu z Szachtarem na Celtic Park to wlasnie obronca Celtow popisal sie znakomita asysta przy bramce dla Ukraincow.Nic dziwnego,ze Boruc chcial kiedys jednego z tych patalachow udusic Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-12-2007 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #544
 
Maro11 napisał(a):Nic ie chciałem podkolorowac
No przeciez cię o to nie posądzam Tongue Tylko stwierdzilem, że podkolorowałeś - przecież nie ma obowiązku uczenia się na pamięć wyników, pomyłka każdemu się zdarzyć może


Maro11 napisał(a):poprostu nawet te 2 pierwsze mecze pokazały jak niwygodnym przeciwnikiem jest Lille.
Czyli już się ze mną zgadzasz, ze wcale gorzej niż rok temu nie jest czy jednak nie? Tongue Bo teraz zobaczyłem, że zdanie do którego się odnosiłem pochodziło z twojego wpisu Smile

ps: Teraz widze że Ferguson powiedział to co pisałem tutaj kilka dni temu, czyli Lyon to byłby teoretycznie najgorszy rywal do wylosowania, ale...
21-12-2007 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #545
 
Nie Macius , poprsotu ty podałes ostatnie 4 nasze potyczki z lille, ja podałem jeszcze do tego argumentu uzupelnienie w postacie 2 potkac w ktorych lewdo wygralismy i zremisowalismy.

Lille to nie wygladna ekipa dla nas , tal samo jak przez lata Blackubern czy Middles a dla arsenalu bolton od ktorego dostawali baty. co nie swiadczy o tym ze sa to zespoly klasowe, poprostu nie leza a Ille grala w tych edycjach LM strasznie defensywna piłke z zenujaa iloscia bramek

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #546
 
Jakoś to zleciało, Liga Mistrzów wraca Wink
Krótko swoje prognozy przedstawie, bo wieczorem to już w 50% nie będzie raczej sztuka
Schalke - Porto
Liverpool - Inter
Real - Roma
Barcelona - Celtic
Arsenal - Milan
Sevilla - Fenerbahce
Chelsea - Olympiakos
Manchester U. - Lyon
Oczywiście drużyny z lewej pogrubione to te które wg mnie awansują do dalszych gier.
Włoskie drużyny jak widać do domu - nie bedę krył, że za faworyta rywalizacji Interu z LFC uważam tych drugich, ze względu na ich pucharowy charakter (a poza tym nie mają nic do stracenia, więc czemu nie?) i na jego brak u rywali z Mediolanu. Tu miałem mniejsze problemy niż z wytypowaniem faworyta (mojego) rywalizacji Arsenalu z Milanem.

Co przemawia za Arsenalem? Utkwiły mi w pamięci spotkania z Juventusem, dodatkowo moja filozofia piłki bliższa jest (mimo wszystko) temu co z Arsenalem robi Wenger niż Ancelotti z Milanem. Jeśli jest w Europie ekipa, która może Milanowi najzwyczajniej w świecie nie leżeć to jest to zdecydowanie Arsenal, który (co niestety trzeba przyznać) gra zarówno dobrze z kontry jak i w ataku pozycyjnym. Chłopaki nie mają nic do stracenia bo i tak niewielu na nich stawia, dodatkowo Milan ma kłopot z napastnikami, forma też nie jest najwyższa no i Dida, który ostatnio na noszach opuścił ławkę rezerwowych :lol: Podobno bronić ma ten Fiori, który rozegrał w ciągu ostatnich ośmiu lat jeden mecz w Serie A i w ogóle ma chyba ze 40 lat

Także rozum podpowiada Arsenal, pieniądze postawiłbym jednak na Milan - bo to Milan i tylko z tego względu.


Co do naszego meczu z Lyonem to na Gerland wg mnie wybiegną takie jedenastki
Coupet - Clerc, Squillaci, Boumsong, Reveillere - Ben Arfa, Toulalan, Juninho, Kallstrom, Govou - Benzema
vs.
van der Sar - Brown, Vidić, Ferdinand, Evra - Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs - Tevez, Rooney.

Daje sobie jeden błąd w tych zestawieniach obu jedenastek, wątpie by było inaczej.
A pan Perrin gra z nożem na gardle, we Francji mówi się, że jeśli Lyon u siebie przegra z Man. United to Perrin wylatuje z pracy
19-02-2008 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #547
 
Bronic bedzie Kalac ktory ostatnio jest w bardzo dobrej formie, chyba ze ma kontuzje, ale to taki uzupełnienie Twojego posta

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
19-02-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #548
 
Kalac co prawda jest w kadrze na Arsenal, ale jego występ (dzisiejsza informacja) Ancelotti uznał w dalszym ciagu za bardzo wątpliwy więc uzupełnienie posta takie sobie bo z istnienia Kalaca zdawałem sobie sprawę, a o jego formę to niech się Milan martwi, ale raczej o tę fizyczną, a nie meczową, a że jest ona bardzo dobra to twoje zdanie, ja bym miał opory przed takim stwierdzeniem i tyle w tej sprawie
Kalac ma zresztą podobne szanse na występ w meczu z Arsenalem jak i Dida, ale ich urazy są tego rodzaju, że ryzyko wystawiania ich byłoby zbyt duże i dla wyniku i dla ewentualnej taktyki, bo przymusowa zmiana i to w miare szybko raczej rzadko służy zespołowi, szczególnie jeśli z ławki ma wejść bramkarz taki jak Fiori... lepiej niech gra od początku
19-02-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #549
 
Maciek napisał(a):Schalke - Porto
Moim zdaniem z tego dwumeczy zwycięsko wyjdą mistrzowie Portugalii.Porto w lidze spisuje się świetnie już chyba nikt nie ma wątpliwości kto będzie mistrzem Portugalii.Tego samego nie można powiedzieć o drużynie Schalke.Spisują się przeciętnie i zajmują dopiero piątą lokatę.Swoją przeciętność pokazali dobitnie w swoim ostatnim meczu w Bundeslidze z Wolfsburgiem.Co prawda dominowali w całym spotkaniu,ale nie potrafili wykorzystać wręcz 100 procentowych sytuacji.Kuranyi i Lovenkranz we dwójkę nie potrafili pokonać samego bramkarza.Schalke marnowało okazję za okazją,a wilki przeprowadziły dwa skuteczne ataki i mecz wygrały.

Maciek napisał(a):Podobno bronić ma ten Fiori, który rozegrał w ciągu ostatnich ośmiu lat jeden mecz w Serie A i w ogóle ma chyba ze 40 lat
W Milanie staro na pewno się nie czuje Big Grin
Niemniej jednak brak Didy w podstawowym składzie Milanu można uznać za solidne wzomcnienie.

Co do pojedynku pomiędzy Liverpoolem a Interem to mam mieszne uczucia.W każdym bądź razie będę trzymał kciuki za Nerrazazzurich.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-02-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #550
 
Maciek napisał(a):a że jest ona bardzo dobra to twoje zdanie, ja bym miał opory przed takim stwierdzeniem i tyle w tej sprawie

Ogladałem pare ostatnich spotkan Milanu zaczynajac od Udinese konaczac na Parmie i wkazdym Kalac gral bardzo dobrze, był chwalony w prasie, chwalili go eksperci a Ty Maciek nie graj niewiadomo kogo

Maciek napisał(a):Kalac ma zresztą podobne szanse na występ w meczu z Arsenalem jak i Dida

Jak moze grac Dida ktorego nawet nie ma w kadrze :shock:
Proponuje sie zaczac opierac na argumentach a nie na fantazjach. Ja pytałem czy kalac mial kontuzje okazlo sie ze tak.

Kalac rozegrał 10 spotkan w Milanie w Seria A- srednia za mecz 6,44 co jest dobrym rezelutatem.

Naprawde Maciek za calym szacunkeim taki syf ostatnio robisz na forum ze głowa mala, piszesz jakbys pozjadal wszystkie rozumy i na kazde udowodnione głupoty z Twej strony znajdujesz na siłe argument.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
19-02-2008 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #551
 
Maro weź serio jakieś ziółka sobie zaparz, bo nie tylko ja do ciebie tracę cierpliwość. Wsadź sobie swoją agresję bo widze, że oddać na ciebie głos na forumowicza miesiąca i już ci odbija. Syf, głupoty, rozumy, debilstwa, idiota... uspokój się

WoLaK napisał(a):Kuranyi i Lovenkranz
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Lovenkrands Smile
Fakt, Schalke może nie być uznawane za faworyta tego dwumeczu i z pewnością nie jest przez większośc ale mają też Niemcy swoja atuty (jak właśnie Kuranyi, Lovenkrands, niezła obrona (choć osłabiona), Rakitić) i myślę, że będą bardziej zdeterminowani od Porto. Dzisiejszy mecz tak naprawdę pokaże co i jak, można spodziewać się naprawdę wszystkiego, nawet wysokiej przegranej Schalke na własnym stadionie.
To jest taka drużyna, że nigdy nie wiadomo jak zagra, oni sami nie wiedzą jak dziś zagrają, bardzo chimeryczny zespół

Maro11 napisał(a):Ogladałem pare ostatnich spotkan Milanu zaczynajac od Udinese konaczac na Parmie i wkazdym Kalac gral bardzo dobrze
Ja jedynie mecze z Atalantą i ten ostatni z Parmą.

Maro11 napisał(a):Jak moze grac Dida ktorego nawet nie ma w kadrze
Przecież kontuzja Didy go eliminuje nie tylko z tego meczu wedle doniesień lekarzy Milanu, a z Kalacem sprawa wygląda tak, ze jest w kadrze na ten mecz, ale jego występ jest bardzo mało prawdopodobny bo to kontuzja tego rodzaju, że trudno dokładnie przewidzieć kiedy zawodnik do gry powróci (stłuczenia, zwichnięcia, skręcenia). Jeśli dziś Kalac nie zagra, to możliwe, że w rewanżu nie zagra również bo wówczas do dyspozycji może być już Dida. Wyobraź sobie, że skoro napisałem, ze jednak Kalac jest na wszelki wypadek w kadrze na Arsenal, to zdaje sobie sprawę, ze nie ma w niej Didy, trzy nazwiska bramkarzy potrafię przeczytać, a Milan z Arsenalem nie gra jednego meczu.

Maro11 napisał(a):Kalac rozegrał 10 spotkan w Milanie w Seria A- srednia za mecz 6,44 co jest dobrym rezelutatem
Dooooooooooooobra... Już nie będę pisał o kolejnej niekonsekwencji bo jak widać statystyki są dobre jak potwierdzają twoje słowa. Mnie osobiscie srednia la gazzetty interesuje mniej, niż na przykład fakt, że Kalac puścił w tych meczach jedynie 5-6 bramek

Rozumiem, że wystarczy się z tobą niezgodzić, albo napisać, że nie jest się do końca pewnym, czy należy się z tobą zgodzić, i już właczasz te swoje puste teksty o głuptach i syfie... Zastanów się co ty wyprawiasz i czy twoja odpowiedź jest adekwatna do tego co napisałem.
Mówie, że mam opory przed tym, by mówić o Kalacu, że jest w bardzo dobrej formie (zresztą czy ta średnia którą, ma w tych ostatnich meczach - bodajże 6,7? jak ci się chce i ma to dla ciebie znaczenie to sprawdź jaka jest dokładnie - świadczy o tym, że gra bardzo dobrze? To już przy 7,3 byłby genialny chyba) bo nie widziałem szczerze mówiąc, by Kalac Milanowi mecz wygrał w ostatnim czasie albo, żeby łapał jakieś niesłychane piłki. Ja bym jego grę osobiście nazwał niezłą, albo naprawdę przyzwoitą (głównie ze względu na małą ilość traconych bramek), i wyzywał cię z tego względu że masz inne zdanie nie będę.
19-02-2008 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #552
 
Ja chcialbym, zeby Celtic wyeliminowal Barcelone. Przy tak slabo grajacych katalonczykach, maja oni sporo szanse na cwiercfinal. Jezeli u siebie osiagna dobry rezultat, jest to bardzo prawdopodone, bo jak widzimy po ostatnich spotkania w Primierze Barca nie najlepiej gra na wyjazdach.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-02-2008 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #553
 
zaga92 napisał(a):Ja chcialbym, zeby Celtic wyeliminowal Barcelone

A ja bym chciał, żeby to Barca wyeliminowała Celtic, bo przynajmniej jest szansa pokazywania ciekawszych spotkań w TV niż tych, w których gra jeden Polak :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-02-2008 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #554
 
Kuba_^^ napisał(a):
zaga92 napisał(a):Ja chcialbym, zeby Celtic wyeliminowal Barcelone

A ja bym chciał, żeby to Barca wyeliminowała Celtic, bo przynajmniej jest szansa pokazywania ciekawszych spotkań w TV niż tych, w których gra jeden Polak :roll:

Fakt, póki w grze mamy Celtic, to o spotkaniach UNITED w TVP2 można zapomnieć. Chyba że trafimy na ciekawszego przeciwnika, a Kuszczak, nie wiadomo czemu, zacznie strzec słupków naszej bramki :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
19-02-2008 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #555
 
Pozatym słaba gra na wyjazdach Barcelony (w lidze głownie) jest niczym przy nedznej postawie Celticu w LM poza swoim terenem...,uwazam iz to Barcelona bedzie grała dalej...,tym bardziej mnie to bedzie cieszyło ze oni moga jeszcze wiele pokazac,sa kreatywni i rozwojowi.Jezeli do tego uzyskaja forme, moga nawet wygrac Puchar grajac konkretna piłke..,a Celtic jest zbyt ograniczony stylowo,nie wierze aby cos zmienili w swojej grze
19-02-2008 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości