Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #571
 
Maciek napisał(a):[b]Zachowujesz się w teraz w 30 razy gorszy sposób niż to przeważnie mnie zarzucasz, czyli że za wszelką cenę chce mieć racje i gniote temat do końca Laughing Ty to robisz dlatego gorzej, że ja w ogóle nie chce polemiki na ten temat prowadzić, ja dyskutuje dopóki jest z kim, a ty mnie tylko prowokujesz bez sensu

pokłociłes sie tutaj juz z kazdym kazdego obrazajac, wiec dprawdy nie wciskaj mi kitu ze ja prowokuje bo to jest juz niesmaczne.

Maciek napisał(a):Proponuje także opieprzyć właśnie la gazzette, która po informacji o kadrze Milanu i szansach Kalaca na grę, napisała, że lekarze staną na głowie, by albo Didę albo Kalaca na mecz z Arsenalem przygotować - ćwoki nie wiedzą, że Didy nie ma w kadrze?

Napisałes ze Kalac ma identyczne szanse na gre dzisaj jak Dida a przypomniałem ze Dida nie został powolany na to spotkanie a Kalac tak, wiec myslisz ze milan dalby go nawet na ławke gdyby nie był woogole sprawny do gry, przeiez to kpina co wypisujesz.

,
Maciek napisał(a):ty rzucasz się (nie mówie teraz o sobie) do gardła przyjaciołom...

Woytqa znam bardzo bardzo dlugo i naprawde Twoje uwagi w tej materi sa nie na miejscu.


Maciek napisał(a):Wydaje mi się logiczne, ze skoro pisałem,

zauwazyłem ze ostatnio dosc sporo ludzi ma problemy z przeczytaniem Twojego postu.Ja zostałem uzytkownikiem miesiac dlatego ze potrafiłem przyznac sie do bledu i mam umiejttnosc ta ktorej ty nie masz i przez ktora wchodzisz w kłotnie zkazdym.Gdyby ja mowił o rownych szansach Kalaca i Didy na wystep na emiratach po czym zobaczylbym na kadre, przyznalbym sie do błedu Ty jednak nie. KIedys zrobiłes wyliczenia transferow Liverpoolu, jasie pomylilem i to powiedzialem bez wchodzenia w dyskusje w ktorej opieralbym sie na nieprawdzie. Jednak Ty znalazlbym jakikolwiek argument zeby tylko komus powiedziec ,,nie znasz sie,, czy inne lepsze okreslenia.
Nieumijetnosc przyznania sie do bledu bedzie Cie w zyciu drogo kosztowac.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #572
 
Maro11 napisał(a):zauwazyłem ze ostatnio dosc sporo ludzi ma problemy z przeczytaniem Twojego postu
Przecież to nie mój problem.
Maro11 napisał(a):Napisałes ze Kalac ma identyczne szanse na gre dzisaj jak Dida
Maro11 napisał(a):Gdyby ja mowił o rownych szansach Kalaca i Didy na wystep na emiratach

Nic takiego nie napisałem. Tłumacze ci od kilku już postów, że nie chce na temat Kalaca rozmawiać bo nie jest to dla mnie ciekawy wątek, na dodatek od kilku postów tłumacze ci o co chodzi, a ty dalej klepiesz swoje. Wczoraj były mecze, myślałem, że po tylu prośbach już się uspokoisz, ale widze, że dla ciebie poparcie niektórych osób to jak woda na młyn i podnieca cię, dalej ciągniesz temat i wmawiasz mi rzeczy, których nie napisałem.
Maro11 napisał(a):. KIedys zrobiłes wyliczenia transferow Liverpoolu, jasie pomylilem i to powiedzialem bez wchodzenia w dyskusje w ktorej opieralbym sie na nieprawdzie
Oczywiście wcześniej mnie zjechałeś bez sprawdzenia, ale to już szczegół. Dokładnie teraz to samo zrobił twój sojusznik Anonim, czyli mam rozumiec, że takie standardy wprowadzicie demokratycznie na forum?

Absurdów które sobie niczym aksjomat wpoiłeś (i wierzysz w nie tak jak w kilka innych niestworzonych rzeczy związanych ze mną) do głowy o tym, że niby nie potrafie się do błędu przyznać nawet komentował nie będę, bo i po co? Mógłbym to podważyć w ciągu pięciu minut jak wspomniane przez ciebie transfery Liverpoolu, ale co mi to da jak za miesiąc będę musiał to samo czytać (chociaż w ogóle tego nie zweryfikujesz)?






Żeby nie było offtopa bo jak go zrobie to zaraz niektórym się przypomni o swoich funkcjach na forum to wspomnę tylko, że na konferenecji przedprzedmeczowej padło takie zdanie, że Kalac nie trenuje i decyzja o tym czy zagra zapadnie dziś po rozgrzewce zespołu Milanu (ale nie wiem której, raczej nie tej zaraz przed meczem bo wtedy protokół meczowy musi być już uzupełniony, co prawda pare razy widziałem zmiany w drużynie przed pierwszym gwizdkiem a już po oddaniu protokołu, ale tu sytuacja nie będzie tego raczej wymagała, tam to były nagłe przypadki)



Jeszcze co do Realu, chyba tutaj tego nie mówiłem, ale ostatni mecz w Primera Division przegrali przez dwóch bocznych obrońców (Salgado i Marcelo), a po wczorajszym meczu wiadomo już, że w rewanżu nie zagra Sergio Ramos który obejrzał (niepotrzebną) żółtą kartkę. Po zestawieniu tych dwóch informacji, szanse Romy nieco rosną, chociaż i tak Real powinien sobie poradzić z ekipą z Rzymu.


Jeszcze co do dzisiejszych wydarzeń (statystycznych bardziej) to Barcelona może odnieść dziś setne zwycięstwo w Lidze Mistrzów jeśli pokona na wyjeździe Celtic, Ryan Giggs może zagrać (i zagra pewnie) setny mecz w Lidze Mistrzów.
Fenerbahce do tej pory odsyłało z kwitkiem wszystkich rywali w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
AC Milan jeszcze nigdy nie przegrał gdy mecz prowadził Claus Bo Laursen - chociaz przyznać trzeba, że prowadził im dwa z trzech meczów przeciwko dość słabym drużynom i Milan nie prezentował się tam wyjątkowo dobrze, ale oczywiście żadna w tym zasługa sędziego.
Arsenal Londyn z tego co mi wiadomo, nigdy także Milanowi nie strzelił bramki

Lyon ma najgorszą obronę wśród zespołów z 1/8 finału LM, Manchester United ma jeden z lepszych (może konkretniej - skuteczniejszych) ataków tej edycji.

Póki co tyle paplaniny.
20-02-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #573
 
Ciampel napisał(a):Materazzi w 30 minucie udał się do szatni, właściwie nie wiedzieć czemu, bo ciężko znaleźć przyczynę ogrania najlepszego obrońcy Serie A niczym dziecka przez Torresa. Nieporadność Włocha i machanie łapami były po prostu komiczne :lol:

Anonim napisał(a):edit:Ciampel z tym ze Materazzi został ogłoszony najlepszym obronca poprzedniego sezonu masz racje,smiejac sie przy tym z niego jak grał z poolem...ja zrozumiałem to(mało rozgraniety widac jestem) jako twoja własna opinie o nim jako najlepszym obroncy we Włoszech(ze takie same cieniasy tam graja) i dlatego napisałem to co wyzej do Ciebie,pozdro...(dobrze ze Maciuś czuwa Laughing )

Jak widać po emotikonie napisałem to z lekkim przekąsem, aczkolwiek i nie można się z tym nie zgodzić. Fakty to fakty. O ile dobrze pamiętam, to w plebiscycie głosowali sami zawodnicy z Serie A, rzekłbym nawet "koledzy" Materazziego. Wczoraj na Anfield lepiej wyglądałby jednak z napisem "frajer roku" na czole.

Nie chcę oceniać jego zdolności defensywnych, bo do Serie A zaglądam bardzo sporadycznie. Może na wczorajszy incydent miał wpływ angielski klimat, "boiskowe cwaniactwo" Torressa albo przewrażliwiony Frank De Bleeckere. Nie wiem, wyłożyłem na stół fakt, nie sądziłem, że spotka się od razu z iście szyderczą dezaprobatą :wink: Ale już wszystko wyjaśnione.

capo di tutti capi

MUSC PL
20-02-2008 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #574
 
Ciampel napisał(a):Nie wiem, wyłożyłem na stół fakt, nie sądziłem, że spotka się od razu z iście szyderczą dezaprobatą Ale już wszystko wyjaśnione
Jestem twoim prywatnym Clintem Eastwoodem, który weźmie za ciebie kulę i zasłoni ciałem jeśli będzie trzeba Smile


Co do Materazziego to jest on na pewno obrońcą twardym, żeby nie powiedzieć twardym i chamskim, ale tak z grubsza rzecz biorąc, nawet do piątki najlepszych defensorów Serie A bym go nie dał. Trudno było wybrać najlepszego obrońcę z poza Interu, a w Interze najczęściej grał chyba właśnie Materazzi spośród obrońców. Nie twierdzę, że grał źle, bo nawet w ważnych meczach bramki(e) strzelał. Liczy się jednak tamten sezon, no a nikt z Milanu czy innego klubu raczej na ten tytuł nie zasługiwał
20-02-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #575
 
Co do Matrixa to zdaje mi sie ze sedzia troszke przesadził z ta czerwona kartka, ja bym sie wstrzymał bo to za wazny mecz by karac wykluczniam za 2 takie faule, czuje we wpremiership druzyny by grały w liczbie 10 osob na cale boisko.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #576
 
Kalac w 1 skladzie dziekuje za uwage

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #577
 
Maro - To że gra w Premiership jest ostra to nie znaczy ze jest tu masa brutalnych fauli ^^... W brutalnych faulach zaczyna zato gustować liga hiszpańska.Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze w Hiszpani piłkarze dostali wiecej czerwonych kartek niż w Angli w tym sezonie ( moge sie oczywiscie mylic )

A co do LM - Celitc 1-1 Barcelona czyli Drewniaki vs Gwiazdy bez formy , niby mamy 2 gole ale jak dla mnie mecz jest bardzo nudny i przewidywalny
20-02-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #578
 
Nie wiem ile bramek i w ilu kolejnych meczach będzie musiał zawalić Milito, żeby na jakiś czas wylecieć ze składu. Przynajmniej Celtic gra dzisiaj w 13 przeciwko 9 + pseudo bramkarz Valdes
20-02-2008 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #579
 
Celitc nie gra nic wielkiego , Obrona Barcy ustawia sie tragicznie ( najelpsza obrona w lidze xD) Jedyne co robi na mnie wrażenie w grze Barcy to podania Ronaldinho , niby bez formy ale piłki które gra to poezja (prawie jak nasz Carrick :>) Co do 2 gola dla Celtów to takze spora wina Valdesa . Co do ustawienia - to nie jest błąd , ale obrona strzału byla tragiczna ... pilka przy tym strzale leciala dosyc wolno Valdes spokojnie mogl zrobic dwa kroki do tylu a on został praktycznie w miejscu i sie ,,połozył'' ..


Dół :

Szkoda ze nie moge zobaczyc tego meczu , lubie meczowe ,,zawały'' xD

Własnie Gmoch przedstawia swoje koncepcje na temat meczu (tragedia) ... TVP ma dobry gust na ,,speców'' piłkarskich ..
20-02-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #580
 
a Ferguson zamiast wystawic swietnie ostatnio grajaceco Carricka to wystawil Scholesa, ktorego chyba tylko z 3 razy przy pilce widzialem w I polowie Wink i oczywiscie taktyka 4-5-1
Jak sie nic nie zmieni w II polowie to zawal serca mam gwarantowany.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
20-02-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #581
 
A MIlan z arsenalem graja taka kopanine ze szok

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #582
 
Jak to Arsenal Tongue

Troche w meczu Celitcu z Barca sie ,,ozywilo '' znaczy Barca osiagnela taka przewage ze cos sie dzieje xD Bramka Henrego cudo Smile
20-02-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #583
 
Poza 10 minutami 2 połowy bardzo słaby mecz, najlepsza sytuacja meczu to 94 minuta i poprzeczka Abedayora. Dobra mecz Kalaca. Mowilem ze jak jest wkadrze to sa szanse ze zagra, sluchajcie dalej demagogi Macka :lol: :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #584
 
Maro11 napisał(a):A MIlan z arsenalem graja taka kopanine ze szok

KanT mi napisał, że Gmoch powiedział: 'tak jak gra dzisiaj barcelona, gra arsenal, nowoczesna pilka'

Barcelona męczy się ze słabym Celtikiem, Arsenal przegrywa z nami 0-4. Ja nie chcę takiej nowoczesnej piłki :lol:
20-02-2008 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #585
 
Barcelona akuratnie, oczywiscie wnioskuję po tym co zobaczyłem na skrócie, zagrała dzisiaj całkiem fajnie - to że wygrali 3:2 a nie 3:0 zawdzięczają tylko i wyłącznie Valdesowi i koncertowej grze obronnej (mam na myśli pierwszą bramkę oczywiscie) Smile

Arsenal może nie robił co chciał z Milanem, ale z pewnością zaprezentował się zdecydowanie lepiej od nas, chociaż należy wziąć poprawkę na to że grali u siebie Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
21-02-2008 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości