Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
No, to teraz bedziecie mieli O'Shea, waszego super zawodnika :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2008 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Wojtek3 napisał(a):No, to teraz bedziecie mieli O'Shea, waszego super zawodnika Laughing

To ciekawe kto inny może tam zagrać?

Mimo,iż Francuz ostatnio za dobrej formy nie ma,to jednak jakoś jestem bardziej spokojny,gdy to Evra gra na lewej flance zamiast John'a.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
03-02-2008 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Maciek napisał(a):O przemęczeniu Vidića jakoś nie bardzo mówicie

Nie nazwałbym tego przemęczeniem, tylko wirusem. Najpierw chorował w tym samym czasie co Rooney, ostatnio z kimś tam też nie grał.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-02-2008 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Jak kazdy wie, Evra w tym sezonie spisuje sie na lewej flance niemalze perfekcyjnie, co do tego nikt nie ma watpliwosci, ale dzieki niemu przeciwnicy UNITED lapali juz sporo zoltych a takze czerwpnych kartek ( Mikel, Eboue i chyba Dunn tez ). We Francji ludzie sie rodza z takimi koscmi ? Smile

Tak, Francuzi, a szczególnie Saha i Cisse, mają mocne kości Big Grin // P.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-02-2008 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Owacja na stojąco należy się Evrze za to jak przyjął na siebie strzał Fabregasa(albo jakiegoś innego...)Nie mam wątpliwości,że padłby gol dla arsenalu.A Patrice po takiej bombie nawet się nie zachwiał.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-02-2008 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Chyba ta przerwa za kartki pomogła Evrze. Z Arsenalem było już o wiele lepiej, grał już po swojemu, nie bał się pojedynków, skakał z sytuacjach "główkowych" pomimo, że nie jest osobą z najwyższym wzrostem (m.in. po tym jak Eboue dostał red). Odpoczynek przydał mu się naprawdę, teraz liczę na serię świetnych występów, no a gdy będzie widzieć zmęczenie trzeba będzie przeboleć jeden mecz z O'Shea na skrzydle...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-02-2008 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
WoLaK napisał(a):Owacja na stojąco należy się Evrze za to jak przyjął na siebie strzał Fabregasa(albo jakiegoś innego...)Nie mam wątpliwości,że padłby gol dla arsenalu.A Patrice po takiej bombie nawet się nie zachwiał.

To petarda Hleba, na szczęście Pat stał tam, gdzie miał stać 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
18-02-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Kuba_^^ napisał(a):no a gdy będzie widzieć zmęczenie trzeba będzie przeboleć jeden mecz z O'Shea na skrzydle...

Kiedys na pewno przyjdzie, ale pewnie gdy trafi sie jakis slabszy przeciwnik to nie odczujemy tej straty. A teraz niech Evra wymiata na lewej stronie z Giggsem albo Nanim.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-02-2008 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Racja widac ze Evra odzyskal swiezosc. Dobrze ze nie dostał idealnie w nos ta bomba Hleba bodajze bo wtedy byloby gorzej ..Jednak przy jego wrzutkach brakowalo mi dokladnosci , wszystko pieknie dochodzil do dobrych pozycji ale jakos te wrzutki mu nie szly. Ale mecz mozna ocenic na 7/10 , 8/10 w jego wykonaniu
18-02-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
QraBrat Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
A co myślicie o doniesieniach jakoby Evra przez swojego agenta przekazał list do Sir Alexa w którym domaga się podwyżki o jakieś 180% ( z 36 do 120 tys. tygodniowo)?
Moim zdaniem jeśli to prawda to Sir Alex nie da mu takiej kasy, co może doprowadzić do konfliktu między nimi a wszyscy wiemy do czego prowadzą konflikty z Fergusonem (czytaj SPRZEDAŻ ZAWODNIKA)
28-02-2008 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Narazie nie ma co o tym myśleć,bo nie pojawiły się żadne oficjalne doniesienia na ten temat.
Evra chyba nie byłby na tyle naiwny i nie żądałby aż tak kolosalnej podwyżki.Jak dla mnie jest to niemożliwe.

A skąd posiadasz takie informacje ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-02-2008 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
QraBrat Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Usłyszałem o tym podczas transmisji jednego z meczy Manchester United na Cyfrze, ale to nie jest oficjalna ani też potwierdzona wiadomość
więc na nie ma się chyba o co martwić.
Poruszyłem temat z czystej ciekawości co sądzą o tym inni fani Manchester United
28-02-2008 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
No właśnie QraBrat skąd posiadasz takie informacje,ja też coś słyszałem o tym że Evra chce podwyżki ale nie aż takiej.Póki te informacje nie potwierdzą się oficjalnie to nie uwierzę,natomiast jeśli jest to prawda to po raz kolejny potwierdzą się słowa Sir Alexa Fergusona że ci agenci to największe zło obecnego futbolu tak mieszają w głowach zawodnikom że ci później domagają się nieziemskich pieniędzy,jestem pewny że gdyby nie agent to Wes Brown już dawno podpisał by nowy kontrakt z United.Tak swoją drogą to ciekawe jest to że ci domagający się większych pieniędzy zwykle używają takiego samego argumentu czyli,szefie a dlaczego on zarabia więcej niż ja skoro ja też jestem ważną postacią zespołu.I jeszcze jedno nie wiem czy się śmiać czy płakać gdy słyszę o jakie pieniądze kłócą się niektórzy zawodnicy np.słyszałem że Ferguson chce dać Brownowi 55 tys.funtów tygodniowo a Anglik chce 65 tysięcy albo Ferdinand też się kiedyś kłócił również chyba o 10 tys.(już teraz dokładnie nie pamiętam)Sir Alex oferował 100 tys.a Rio chciał 110 kawałków takie coś mnie rozwala no naprawdę przy takich wysokich kwotach 10 tysięcy w te czy w te to chyba nie jest jakaś znacząca różnica.

CONCILIO ET LABORE
28-02-2008 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
QraBrat napisał(a):Usłyszałem o tym podczas transmisji jednego z meczy Manchester United na Cyfrze

A no kurde fakt,teraz mi się przypomniało,pan Rafał Nahorny zdaje się mówił o tym podczas transmisji z ostatniego meczu z Newcastle.

CONCILIO ET LABORE
28-02-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Możliwe,że chodzi o podwyżkę.W końcu Evra spisuje się w tym sezonie wręcz nienagannie.To 180 % pewnie jest wymysłem dziennikarza "The Sun" albo innej tego typu gazetki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-02-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości