Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #616
 
The draw for the quarter-finals, semi-finals and final will be held on Friday, 14 March 2008 at 14:00 CET in Nyon, Switzerland. Unlike the first knockout round, teams from the same group or country may be drawn together from the quarter-finals onwards.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-03-2008 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #617
 
Naszego meczu komentował nie będę, bo pisałem już o tym w odpowiednim temacie.
AC Milan - Arsenal 0:2
Awans: Arsenal

Bardzo się cieszę z porażki Milanu. Powoli żegna się z klubem Acelotti. A Arsenal? Możemy na nich trafić i wtedy pokażemy im prawdziwą lekcję futbolu. Zobaczą jak się gra w piłkę. Już w tym sezonie dwie lekcje dostali. Teraz czas na trzecią. Temat: Miazga na maxa!

Barcelona - Celtic 1:0
Awans: Barcelona

Awans Barcy był przesądzony, ale myślałem, że na swoim stadionie wsypią Borucowi więcej bramek. Nie chciałbym, żeby MU na nich trafiło. Dlaczego? Ronaldinho zaczyna powoli wracać do najwyższej dyspozycji. Co prawda stracili Messiego przez kontuzję, ale cały czas są silni. Jeżeli już tak się stanie i w losowaniu padnie na nich, to oby Ronnie wracał do formy bardzo, bardzo powoli.

Sevilla - Fenerbahce 3:2, karne 2:3
Awans: Fenerbahce

Dla mnie wielkie zaskoczenie. Miałem nadzieję, że Sevilla zwycięży u siebie gładko i przejdzie do 1/4. A tu... Wielki sukces Fener. Po raz pierwszy w historii występów w LM udało im się dojść tak daleko. Rozczarował Alves nie trafiając ostatniego karnego...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
05-03-2008 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #618
 
Calym sercem jestem dzisiaj za Roma. Maja w pamieci pogrom 1:7 u nas i wlasnie dlatego wiem ze tego bledu/blamazu nie powtorza. Sa gotowi nawet tam wygrac a w najgorszym wypadku zremisowac 1:1. Real to faje. Ilekroc ich spotkam zawsze bede z nimi walczyl dlatego zycze im postawy takiej jak ostatnio pokazuja.Jest szansa ich wyeliminowac juz teraz i nie ma dla nich litosci.Stop kurestwu i frajerstwu.
Krwi........

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-03-2008 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #619
 
JA podzielam zdanie Woyteqa w 100% się z nim zgadzam...
05-03-2008 19:57
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #620
 
Widzę,że do Realu ma wręcz identyczny stosunek.Ja właśnie chciałbym w następnej fazie trafić na Real i wtedy by się dopiero krew polała :twisted:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-03-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #621
 
Bardzo chcialym zeby Real awansowal i zapewne tak sie stanie, mimo, ze Madryt ostatnio w lidze w kratke, ze Stadio Olimpico wywiezli calkiem korzystny wynik. Nie sledze ich poczynan, tym bardzo ASR. Poprostu mam nadzieje, ze to Real awansuje, trafi na nas i zemścimy sie za 2000 rok i 2 lata pozniej, bardzo dobra okazja do egzotycznego wyjazdu z RED ARMY as well.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-03-2008 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #622
 
Wojtek3 napisał(a):Bardzo chcialym zeby Real awansowal i zapewne tak sie stanie, mimo, ze Madryt ostatnio w lidze w kratke, ze Stadio Olimpico wywiezli calkiem korzystny wynik. Nie sledze ich poczynan, tym bardzo ASR. Poprostu mam nadzieje, ze to Real awansuje, trafi na nas i zemścimy sie za 2000 rok i 2 lata pozniej, bardzo dobra okazja do egzotycznego wyjazdu z RED ARMY as well.

A w dodatku na Old Trafford wróciłby Heinze, zatem byłaby szansa na odegranie się za jego stosunek do UNITED w końcowych momentach kariery w Manchesterze 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
05-03-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #623
 
Ciampel napisał(a):A w dodatku na Old Trafford wróciłby Heinze, zatem byłaby szansa na odegranie się za jego stosunek do UNITED w końcowych momentach kariery w Manchesterze

I szmaty van Nistelrooy'a 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
05-03-2008 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #624
 
Wojtek3 napisał(a):I szmaty van Nistelrooy'a Cool

Z tym że dziś Ruud nie gra, zresztą skład Realu jest mocno okrojony, mają przewagę własnego boiska (choć po meczu z Getafe zacząłem wątpić w to, że Santiago Bernabeu to ich mekka), ale z drugiej strony jedną bramkę w bagażu do odrobienia. Na pierwszy rzut oka Królewscy vs Roma to najciekawsze danie z dzisiejszego "menu" 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
05-03-2008 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #625
 
Wojtek3 napisał(a):I szmaty van Nistelrooy'a 8)

I żeby Rio i Vida pokazali Gutiemu co to znaczy angielska piłka ! I temu karakanowi Robinho też !

Ileż ja ja nerwów wtedy w 2000 i 2002 roku straciłem.Ileż łez się wtedy wylało.Czas na zemstę

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-03-2008 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #626
 
A my nie mowimy czasem o 2003 roku ? Owszem sezon 2002/2003 ale to juz bylo w 2003.

PS - prosze mi zmienic "podpis" pod nickiem na jasnowidz

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-03-2008 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #627
 
No Roma sprawiła niemałą niespodziankę, pokonała dwa razy Real, co jest nie lada wyczynem. Królewscy dzisiaj bardzo słabo, szybko odrobili straty i ruszyli do śmielszych ataków, jednak Roma wykorzystała dzisiaj słabą grę obrony (pozdrawiam Heinze Wink ) i strzeliła 2 bramkę eliminują Real z LM. Rzymianie grali swoje, dobrze się bronili i skutecznie atakowali, dwa razy Casillasa ratowały słupek i poprzeczka, mogło być jeszcze wyżej. Brawo dla Romy, zagrali świetnie.

To co? Powtórka z zeszłej edycji? Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-03-2008 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #628
 
Nie wiem po co byliście z Romą... Mecze z nimi żadne wydarzenie, a Realu dawno nie mieliśmy okazji podejmować, a teraz jesteśmy lepsi więc moglibyśmy ich sami pojechać...

Vucinić naprawdę kawał piłkarza

Jak widać angielska piłka rządzi w LM, niech teraz Chelsea albo LFC dostaną Barce i rozstrzygniemy to wewnątrz kraju, brudów się z domu nie wynosi 8)
Fajnie byłoby gdyby żadne angielskie nie wpadły na siebie, bo będziemy mieli później Puchar Anglii, drugi Puchar Anglii Smile
06-03-2008 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janke Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #629
!!
Manutd wygrał z Lyonem hehe 1/4 finału mamy Smile

Pisz trochę ambitniejsze posty // Pejter
06-03-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #630
 
Zeby tylko nie było tak jak w tamtym sezonie ze 3 angielskie w półfinałach,a i tak wygrał ten 4...włoski zespół.
Zreszta finały Hiszpanskie i Włoskie juz były w LM,a Angielskiego jeszcze nie,bo jak sie za bradzo napina i jest przekonanym to...nie wychodzi(lekcja pokory?)...to ma byc spontanicznie, pieknie,a nie na sile( musimy bo jestesmy najlepsi i juz...)
Jeszcze pochwała dla Gate7 za atmosfere i doping w Londynie...,Roma tez bezwzglednie rzadziła w Mdrycie(zreszta pewniejak kazd w LM na Santiago Bernabeu),mimo ze jak na tak wielki obiekt miała tylko cos ok 4 tysiecy kibiców(a oficjalnie Real daje dla przyjezdnych zaledwie 3,5 tysiaca biletów bo taka ma pojemnosc oddzielny,dobudowany sektor dla gosci gdzie sie ich upycha
06-03-2008 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości