Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1156
 
KanTona napisał(a):Sypie się też prawa flanka, Garry jeśli pogra, to nie długo, Wesik nie chce przedłużyć kontraktu. Poczekajmy do wakacji Wink

Podobno Sir Alex jest zainteresowany prawym obrońcą Portsmouth Glennem Johnsonem,Anglik pewnie zrobił spore wrażenie na Fergusonie w ostatnią sobotę,gdy odpadliśmy z FA Cup po spotkaniu z The Pompeys,trzeba przyznać że były zawodnik Chelsea mógł zaimponować,nie dając rozwinąć skrzydeł Naniemu.Ja jednak niekoniecznie chciałbym go widzieć w barwach United,cały czas wierzę w udany powrót na boisko Gary'ego Nevilla,jestem też jakoś dziwnie spokojny o to że Brown jednak pozostanie na Old Trafford,po za tym nie zapominajmy o tym że jest jeszcze młody Simpson.

Brytyjska prasa pisze także o tym że Ferguson ma na oku siedemnastoletniego,Walijskiego pomocnika Cardiff City, Aarona Ramseya,podobno chłopak ma duży talent,ucieszyłbym się gdyby Fergie sprowadził go na Old Trafford,może wyrósł by nam nowy Giggs.Tak swoją drogą to bardzo szanowane na Wyspach nazwisko do czegoś go zobowiązuje.

CONCILIO ET LABORE
14-03-2008 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1157
 
Aguero ma 20 lat i od dłuższego czasu wymiata, moim zdaniem (od dłuższego czasu) osiągnie więcej niż Leo Messi, więc nawet nie żartujmy w ten sposób (mimo, że bardzo chciałbym się tu mylić), że Campbell jest jakąkolwiek alternatywą dla Aguero, podobnie z Brandym
14-03-2008 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1158
 
Maciek napisał(a):podobnie z Brandym

Tutaj możesz się jeszcze zdziwić. Widziałeś jego grę? Chłopak ma talent, naprawdę...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-03-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1159
 
Tak czytam te wypowiedzi i czytam... :lol:

Kantona napisał(a):Nie lubie go...za głupi jest, pyskaty (chociaż Tevez też był...)

Chodziło Ci raczej o Rooney'a a nie Tevez'a. Chcialbys zeby Rooney byl taki jak Ibrahimovic. W sensie zachowania oczywiscie..

Kantona napisał(a):Ile on ma? 18 lat? W takim wypadku nie chcę go u nas... poczekajmy, co wyrośnie z Brandy'ego, Campbella.

A widziales kiedys w akcji Dave'a Rose'a ? Neumayer'a ? i tą całą reszte naszych " talentow " ktore atakowaly zespol seniorow, glownie w CC ( taktyka Fergiego : lol: ) a pozniej konczyly w Division One and Two ? To sobie obejrz, jesli Ty zamiast Aguero ktory wyrasta na jednego z najlepszych snajperow swiata a na chwile obecna jest 5 najlepszych mlodocianych to wiaderko do ręki, w droge i krzyz na szczescie. Dlaczego uwazasz, ze Brandy czy Campbell cos wniosa ? Nie prezentuja nic przynajmniej 1x lepszego od tych co wymienilem, to, ze McGuninnes i Ferguson mowia co 3 mecz, ze chyba ich powolaja do kadry seniorskiej nic nie znaczy, zreszta Campbell w Hull wsadzi jeszcze 2 bramki i 2x wybiegnie znowu w podstawie i juz od nas leci, bo poczuje smak... gry ? :lol: To jest MUFC a nie kółko różancowe, 3 swiatowi napastnicy to podstawa i nie zdziw sie jak dołączy do nas 3 napastnik, bo Fangzhuo, Manucho, Saha czy chocby przyszywany Eagels ( :lol: ) to jednak nie to czego oczekujemy, choc Manucho szansy jeszcze nie dostal, takze trzeba sie wstrzymac, jednak dla mnie sie nie sprawdzi, ale dla jasnosci poczekajmy.

Kantona napisał(a):Co do napastnika, to pamiętajmy, że jest jeszcze Manucho, lekceważony przez wszystkich, a strzela gole jak szalony ... w przypadku sprowadzenia kolejnego snajpera światowej klasy Angolańczyk raczej nie będzie miał większej szansy na przebicie się do pierwszej jedenastki, a szkoda...

Wytłumaczone wyzej.

Kantona napisał(a):Sypie się też prawa flanka, Garry jeśli pogra, to nie długo, Wesik nie chce przedłużyć kontraktu. Poczekajmy do wakacji

Z tego co juz wyczytalem jakis miesiac temu ? Wes jest bardzo bliski uzgodnienia kontraktu takze spokojna glowa, oczywiscie chodzilo o pieniadze, ktore jak juz uwazam, wieksze naleza sie Wesowi.

Co do tej wypowiedzi Aguero to nie bierzcie na powaznie, bo źródło z ktorego pochodzi jest żenujace.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-03-2008 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1160
 
Wojtek3 napisał(a):Chodziło Ci raczej o Rooney'a a nie Tevez'a. Chcialbys zeby Rooney byl taki jak Ibrahimovic. W sensie zachowania oczywiscie..

Nie nie, chodziło mi o Teveza. Chłopak też sprawiał wiele problemów wychowawczych jak pobicia na treningach etc. A dlaczego 'chciałbym zeby Rooney był taki jak Ibrahimovic'? bo sam nie wiem dlaczego bym chciał :lol:

Wojtek3 napisał(a):A widziales kiedys w akcji Dave'a Rose'a ? Neumayer'a ? i tą całą reszte naszych " talentow " ktore atakowaly zespol seniorow, glownie w CC ( taktyka Fergiego : lol: )

Nie, ale widziałem Brandy'ego, o którego głównie mi chodziło. A Ty go widziałeś? Bo jeśli mamy stracić kolejny talent na rzecz gwiazdy za wielkie pieniądze, to dziękuję...

Wojtek3 napisał(a):Dlaczego uwazasz, ze Brandy czy Campbell cos wniosa ?

Uważam, że ten pierwszy ma dużą szansę. Dlaczego nie?

Wojtek3 napisał(a):to, ze McGuninnes i Ferguson mowia co 3 mecz, ze chyba ich powolaja do kadry seniorskiej nic nie znaczy

No ba...a kto powiedział, że znaczy? Ja tylko mówię, że Brandy, którego parę razy widziałem i może ten Campbell mają szansę na osiągnięcie czegoś w barwach United. Naprawdę, wolę poczekać i mieć kolejnego wychowanka, zawodnika (oby) legendę klubu, niż bardzo dobrego (nie przeczę) grajka, który przychodzi za grubą kasę. Nie szutka kupić, sztuka stworzyć 8)

Wojtek3 napisał(a):To jest MUFC a nie kółko różancowe, 3 swiatowi napastnicy to podstawa i nie zdziw sie jak dołączy do nas 3 napastnik, bo Fangzhuo, Manucho, Saha czy chocby przyszywany Eagels ( :lol: ) to jednak nie to czego oczekujemy

Co do Eaglesa, to nie uważam go za dobrego zawodnika. Nie mówie też, że nie potrzebujemy wzmocnienia na ataku, ale myślę, że dobry zmiennik, gwarantujący 10 goli w sezonie byłby optymalnym rozwiązaniem, a nie Aguero, piłkarz, który po przyjściu pozbawia innych młodych szans na pokazanie swoich umiejętności ... tak oto piłka nożna staję się coraz bardziej komercyjna i musimy czytać o tym, że w Lidze Mistrzów jest nakaz zgłaszania x wychowanków na siłę...

Wojtek3 napisał(a):choc Manucho szansy jeszcze nie dostal, takze trzeba sie wstrzymac, jednak dla mnie sie nie sprawdzi, ale dla jasnosci poczekajmy.

...i ewentualnie wtedy kupujmy kolejnego południowca.

Wojtek3 napisał(a):Z tego co juz wyczytalem jakis miesiac temu ? Wes jest bardzo bliski uzgodnienia kontraktu takze spokojna glowa, oczywiscie chodzilo o pieniadze, ktore jak juz uwazam, wieksze naleza sie Wesowi.

KanT napisał(a):Poczekajmy do wakacji :wink:

Poza tym jeden nominalny prawy obrońca to i tak mało, bo uważam, że Gary więcej niż kolejny sezon nie pogra (przynajmniej na najwyższych obrotach).

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-03-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1161
 
Kantona napisał(a):Nie nie, chodziło mi o Teveza. Chłopak też sprawiał wiele problemów wychowawczych jak pobicia na treningach etc. A dlaczego 'chciałbym zeby Rooney był taki jak Ibrahimovic'? bo sam nie wiem dlaczego bym chciał

Jak miał 11 lat ? Nawet jak miał juz te 13 to nie ma co wspomminac, a czemu bys chcial zeby Rooney byl taki Ibra ? Bo Szwed zachowa sie jak ciota 2x do roku i zalapie czerwien, a Rooney'owi wystarczy jedna ' panna ' albo kilka nieudanych strzalow, lapie nerwowke i karteczki za kartka i tego wlasnie nie lubie, wiele razy juz upieklo mu sie przed czerwienia.

Kantona napisał(a):Nie, ale widziałem Brandy'ego, o którego głównie mi chodziło. A Ty go widziałeś? Bo jeśli mamy stracić kolejny talent na rzecz gwiazdy za wielkie pieniądze, to dziękuję...

Kantona napisał(a):Uważam, że ten pierwszy ma dużą szansę. Dlaczego nie?

Kantona napisał(a):No ba...a kto powiedział, że znaczy? Ja tylko mówię, że Brandy, którego parę razy widziałem i może ten Campbell mają szansę na osiągnięcie czegoś w barwach United. Naprawdę, wolę poczekać i mieć kolejnego wychowanka, zawodnika (oby) legendę klubu, niż bardzo dobrego (nie przeczę) grajka, który przychodzi za grubą kasę. Nie szutka kupić, sztuka stworzyć

Kantona napisał(a):Co do Eaglesa, to nie uważam go za dobrego zawodnika. Nie mówie też, że nie potrzebujemy wzmocnienia na ataku, ale myślę, że dobry zmiennik, gwarantujący 10 goli w sezonie byłby optymalnym rozwiązaniem, a nie Aguero, piłkarz, który po przyjściu pozbawia innych młodych szans na pokazanie swoich umiejętności ... tak oto piłka nożna staję się coraz bardziej komercyjna i musimy czytać o tym, że w Lidze Mistrzów jest nakaz zgłaszania x wychowanków na siłę...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Powiem tak, promieniejsz optymizmem stary i tego Ci zazdroszcze :lol: Wiec po pierwsze dobrze, ze jeszcze ktos wierzy w czasy 93 - 00 kiedy Ferguson jwszcze wprowadzala wychowankow do skladu i cos bylo dzialane w tym kierunku, naprawde podziwiam. Druga sprawa w tym momencie biore z miejsca Aguero i oddaje Donga, Eagels'a, Brandego + O'Shea i Heaton ( Campbella juz nie licze bo po skonczonym sezonie na pewno bedzie chcial przejsc do Hull gdzie gra i gra a w UNITED nie bedzie takze jednego grajka juz masz z glowy to samo sie bedzie tyczylo zreszta Evans'a i za jakis czas pewnie tez Lee Martina i Christophera ).i mamy 4 napastnikow Rooney, Tevez, Aguero, Saha + Manucho ktorego i tak 1,5 roku pozniej sprzedamy.
A PO 3 JUZ SKONCZCIE PIEPRZYC O AGUERO I INNYCH QUARESMACH BO TO NIE FM, JESLI PADNIE PROPOZYCJA TO PISZMY, A JAK JUZ SIE CHCECIE BAWIC TO PISZCIE PILKARZY O KTORYCH JUZ BYLO SLYSZANE, ZE PRZEJDA DO UNITED... :shock:

Kantona napisał(a):Poza tym jeden nominalny prawy obrońca to i tak mało, bo uważam, że Gary więcej niż kolejny sezon nie pogra (przynajmniej na najwyższych obrotach).

Ja sie odnosilem do spekulacji na temat jego kontraktu, nie zmiennika.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-03-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1162
 
Wojtek3 napisał(a):A PO 3 JUZ SKONCZCIE PIEPRZYC O AGUERO I INNYCH QUARESMACH BO TO NIE FM, JESLI PADNIE PROPOZYCJA TO PISZMY

STOP :!: Popatrz na temat - "nasze" propozucje,takze rozmowa o Aguero jak najbardziej na miejscu :wink:

Również w ciemno bym wzioł Kun'a i dorzucił Sahe :twisted:
Jesli on sam chce sie doskonalic w lepszym klubie mozna by sporobwac go wyjac,bo jego cena bedzie ciagle szła w góre :roll:

KanTona napisał(a):widziałem Brandy'ego

Rowniez go widzialem,jesli nadal sie bedzie rozwijal jak do tej pory to beda z niego ludzie ,gra koncowki w Swanse'i i strzela ,ale bedzie pewnie tak jak pisze Wojtek3 ,chlopak sie wypromuje i pojdzie w swiat, na Fraziera juz kilka klubów jest chetnych,Evans sam juz spiewa że swietnie mu sie wspolpracuje z Royem i chetnie by tam zostal,ciezko sie przebic do skladu gdzie jest tylu dobrych zawodnikow i przy tak duzej rywalizacji... Pique tez udaje narazie cierpliwego ,ale wkoncu znudzi mu sie czekanie na kontuzje lub zniżke formy Rio albo Vidy,chociaz nawet to nie gwarantuje mu miejsca w skladzie,pewnie za rok sie z nim pożagnamy,tak jak z Rossim :?
15-03-2008 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1163
 
Ja tylko dodam od siebie, że przesadny optymizm i gloryfikowanie wychowanków to cecha młodych kibiców United, którzy na siłę by chcieli do składu wsadzić następne pokolenie... Przez młodych nie rozumiem jedynie wieku, ale młodość kibicowania... To wsadzanie do składu jest propagowane przez tych (w zdecydowanej większości), którzy nie pamiętają poprzedniego, najwspanialszego pokolenia wychowanków

Stąd niestety te bzdury wypisywanie o Eaglesach przez niektórych itd. (to takie dla lansu jest chyba, takie mówienie bez przerwy o powrocie do korzeni i w ogóle, że wychowankowie górą blablabla-wszyscy to wiedzą, tylko że nie każdy wychowanek jest godzien gry w United)
Co do F.B. - szczerze mówiąc bardzo bym chciał, żeby się rozwinął, i gwarantuje ci, że nawet jakby Aguero był w naszym zespole, czy ktokolwiek inny, to i tak nic by mu to nie zaszkodziło, dobry tak czy siak się przebije, i każdy wyżej niewspomniany kibic United o tym wie
15-03-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1164
 
Maciek napisał(a):nawet jakby Aguero był w naszym zespole, czy ktokolwiek inny, to i tak nic by mu to nie zaszkodziło, dobry tak czy siak się przebije, i każdy wyżej niewspomniany kibic United o tym wie

Przebic to moze i by sie przebil,ale czy moglby liczyc na regularną gre? Jesli dany zawodnik bylby cierpliwy to moze i by sie doczekal ,ale sam widzisz jak bylo z Rossim,byl dobry ,ale chcial grac i odszedl,teraz jest czołowym strzelecm w Hiszpanii.

p.s - Włoch nie był wychowankiem,ale nie widze różnicy...
16-03-2008 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1165
 
Maciek napisał(a):Ja tylko dodam od siebie, że przesadny optymizm i gloryfikowanie wychowanków to cecha młodych kibiców United, którzy na siłę by chcieli do składu wsadzić następne pokolenie... Przez młodych nie rozumiem jedynie wieku, ale młodość kibicowania... To wsadzanie do składu jest propagowane przez tych (w zdecydowanej większości), którzy nie pamiętają poprzedniego, najwspanialszego pokolenia wychowanków.

To było do mnie? :lol:

Nikt tu nie jest gloryfikowany, a jeśli ktoś jest to raczej Aguero a nie Brandy :wink: .

Maciek napisał(a):i gwarantuje ci, że nawet jakby Aguero był w naszym zespole, czy ktokolwiek inny, to i tak nic by mu to nie zaszkodziło, dobry tak czy siak się przebije, i każdy wyżej niewspomniany kibic United o tym wie

Dokładnie tak jak napisał Skull. Prz trójce Aguero, Tevez, Rooney - Brandy, nie czarujmy się, nie miałby szansy na regularną grę i pewnie skończyłby jak Rossi, czy jak skończy zaniedługo Pique. Nie każdy zawodnik jest wytrwały jak Ole i nie każdemu odpowiada siedzenie na ławce, sam to wiesz.

Mogę Ci też Maćku powiedzieć, że "gloryfikowanie" światowych gwiazd utożsamia mi się z kolei z sezonowcami, którzy w dziale "taktyka" wypisują jedenastkę na przyszły sezon Big Grin . Ale to tylko moje stereotypy, nie chciałem nikogo urazić, tymbardziej, że o Aguero pisał kibic pełną gębą Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-03-2008 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1166
 
Kantona napisał(a):Dokładnie tak jak napisał Skull. Prz trójce Aguero, Tevez, Rooney - Brandy, nie czarujmy się, nie miałby szansy na regularną grę i pewnie skończyłby jak Rossi, czy jak skończy zaniedługo Pique. Nie każdy zawodnik jest wytrwały jak Ole i nie każdemu odpowiada siedzenie na ławce, sam to wiesz.

No widze, ze mamy jasnowidza na forum i juz to wiesz, ze na pewno po 2 latach gry w UNITED Aguero wlasnie by odszedl poniewaz nie mial szans na regularna gre. Rooney i Tevez sa do wygryzienia w UNITED ale tylko w przypadku przyjscia swiatowej klasy napastnika a Augero na takiego wyjasnia.

PS i nie piszcie ze jest poludniowcem bo jest tez nim Anderson, Nani, Ronaldo i Tevez i graja wysmienicie a takze Torres dzieki ktoremu juz od nastepnej kolejki bede wygrywal swoj zaklad 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
17-03-2008 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1167
 
Wojtek3 napisał(a):No widze, ze mamy jasnowidza na forum i juz to wiesz, ze na pewno po 2 latach gry w UNITED Aguero wlasnie by odszedl

Brandy, Wojtuś, Brandy...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-03-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1168
 
Gloryfikowanie światowych gwiazd - brzmi to troche jak paradoksa,ale wyciągając sens z twojej wypowiedzi zgadzam się z nią
KanTona napisał(a):To było do mnie?
Jakbym chciał określić adresata konkretnego to bym to zrobił



KanTona napisał(a):Prz trójce Aguero, Tevez, Rooney - Brandy, nie czarujmy się, nie miałby szansy na regularną grę i pewnie skończyłby jak Rossi, czy jak skończy zaniedługo Pique
Odczuwam wewnętrzne przekonanie, że Pique zrobi w United niemałą karierę
A czy Brandy miałby szanse na regularną grę?
Nie wiem, jasnowidzem nie jestem, ale było już tak, że w tym sezonie nie było dostępnego napastnika i Brandy nawet na ławce nie siedział, więc nie wiem, czy obecność Aguero mogłaby jego sytuację pogorszyć - no chyba, że zamiast w 8 siedziałby w 22 rzędzie na trybunach Wink


Co do Aguero to jak mówie, uważam go za większy talent i przyszłościowo lepszego zawodnika od Messiego, a powtarzam to od naprawdę długiego czasu i jest to teza ryzykowna, niewielu się ze mną zgadzało, teraz też wcale takich osób nie jest wiele




Wracając do tematu bramkarza - będziemy go mieli "za darmo" skoro Espanyol mówi o 4 mln Funtów to taką ma klauzule, pogadali z Kamenim, który pewnie kontraktu nowego podpisać nie chce, ani aneksu z większą klauzulą, i żeby nie osłabiać swojej pozycji negocjacyjnej przystali na te zapisane 4 mln Funtów, o których Kameni wie, że dla wielkich klubów to kwoty niezauważalne
17-03-2008 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1169
 
Chciałem wspomnieć o tym samym co MAciek - Kameni do wyciągnięcia za 4 miliony funtów więc nie ma co się zastanawiać, Edek długo nie pogra, Kuszczak z Fosterem muszą jeszcze okrzepnąć, z kolei wydatek rzędu tej kwoty dla MU jest naprawdę znikomy i możemy tylko zyskać - nawet jeżeli Kameruńczyk by się nie sprawdził to jakimś wielkim niewypałem by jego transfer nie był - raczej próbą wypromowania mniej znanego bramkarza na światowej klasy zawodnika Smile Aczkolwiek moim optymistycznym zdaniem tego transferu byśmy nie żałowali Smile

Co do Aguero to chłopak jest genialny, co prawda nie podjąłbym się stwierdzenia o wyższosci jego potencjału nad Messim ale na pewno zgodzę się do tego że jest to potencjał porównywalny Smile jeżeli byłby do wyjęcia za pieniądze które daliśmy za Naniego czy Andersona to też nie ma co się zastanawiać bo to jest chłopak który zapewnia atakowi pewną jakość Smile Jeżeli do tego ten niesamowity instykt strzelecki Manucho będzie miał przełożenie na EPL to jesteśmy w niebie Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
17-03-2008 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1170
 
Wojtek3 - czy ciebie totalnie już po**bało 8) ? Od następnej kolejki chcesz wygrywać zakład? Dzięki Torresowi? To spójrz z kim gramy w następnej kolejce Wink Z tego co wiem to jest LFC 8) No chyba, że będziesz kibicował ten jeden raz LFC, jak tak to będę na ciebie mówił "Hirek"

Co do Aguero (ostatnie zdanie, bo temat troche jałowy, nie przyjdzie do nas) to na pewno nie byłby puszczony taniej niż Torres do Liverpoolu, obawiam się, że jeśli Aguero zostanie jeszcze do końca sezonu i przez cały następny w Atletico, to gdzieś około 2010 roku będziemy mogli być świadkami jednego z rekordowych transferów Wink Oczywiście mówie o sytuacji, gdy Aguero zostałby tam jeszcze dłużej, czyli... do po mistrzostw świata Tongue
17-03-2008 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości