Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #676
 
Spalacz, pisałem o tym pięć dni temu. Sprawdź to.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-03-2008 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #677
 
znowu ROMA i sredniutka barca na deser :lol: :lol: mi sie losowanie bardzo podoba, chce widziec valdesy mility i puziolow w akcji na OT.

Choc podoba mi sie reakca kibicow Barcy sa pewni swego, i dobrze. zenujacy słaby (wg ich) real jest kilkal adnych punktow wyzej.

O, Maro wrócił Big Grin // Pejter

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
22-03-2008 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cris007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #678
 
Roma to dobry dla nas przeciwnik, Man jest lepszy pod każdym względem, Totti nie zdoła poprowadzić Rzymian do zwycięstwa;]! Będzie dobrze;] A Barca która nie zachwyca grą, nie mają w sobie takiej woli walki, i w ogole nic im nie wychodzi nie da rady!:D Moim zdaniem czas Franka już się skończyl..
24-03-2008 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #679
 
Zebyscie sie kurcze nie przeliczyli(narcyzm,samozachwyt to najgorszy wróg)...
24-03-2008 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #680
 
Zgadza sie ale to dotyczy trenerow i pilkarzy.
My tu swoim gadaniem nie wplyniemy na wynik zadnego meczu wiec popisac sobie mozemy co chcemy i nic sie na nas nie zemsci tak samo jak nie ma czegos takiego jak efekt motyla czy przypisanej z gory karmy

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
24-03-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #681
Heh
Powiem tak:
AS Roma - Manchester United < Ten mecz musimy wygrać. Manchater Utd jest o wiele lepszy, ale nie wiemy co przyniesie los.

--- JEŚLI WYGRAMY --->

Manchester United - FC Barcelona < To będzie trudny mecz dla nas. Barca wymiata bo ma dobrych piłkarzy. O ile sie nie myle to będzie grał " Eto'o, Henry, Ronaldinho". Ci piłkaże są w dobrej formie, nawet młodzi i efektywni. Ale myślę że damy radę.
24-03-2008 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #682
 
Pat.ManUtd napisał(a):młodzi

Henry młody? Od kiedy? 8)


Pat.ManUtd napisał(a):Barca wymiata bo ma dobrych piłkarzy.

UNITED za to nie ma dobrych piłkarzy... Zresztą gadanie, że Barca wymiata też nie ma większego sensu, śledzisz ostatnio formę tego zespołu? Oczywiście nie mówię, że będą tą złą passe długo trzymac, jeśli dojdzie do pojedynku UNITED - Barca no to jest jeszcze do tego sporo czasu, wszystko oczywiście może się zmienic...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-03-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #683
 
No Kuba też masz rację. Ale nie ma co gadać, pożyjemy zobaczymy. Ważne aby Manchester wygrał z AS Romą. Potem będziemy się rozmawiać o meczu z Barcą. Oczywiście jest malutka szansa że nie będziemy grać z Barcą, tylko z FC Schalke Gelsenkirchen, ale w to osobiście wątpie.
Pozdrawiam.
24-03-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #684
 
Pat.ManUtd napisał(a):No Kuba też masz rację. Ale nie ma co gadać, pożyjemy zobaczymy.

No właśnie,lepiej nie zapeszać i skupić się na dwumeczu z Romą.

CONCILIO ET LABORE
24-03-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #685
 
Barcelona bardzo szczesliwie wygrywa swoj mecz wyjazdowy i juz mozemy byc pewnie ze to z nimi zagramy w polfinale :twisted:
Schalke moglo wygrac nawet przewagą trzech bramek,jednak ich skutecznosc była dzisiaj żenująca! Bojan sie ostatnio rozbrykal :roll:

Czekam na starcie Arsenalu z Liverpoolem .
01-04-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #686
 
Barcelona zagrała podobnie jak z Betisem w lidze,pierwsza połowa dobra(w Sevilli nawet bardziej),prowadzenie...,a w drugiej całkowita odmiana,wiekszosc czasu w defensywie,niefrasobliwa gra,ataki rywali...,tyle tylko ze Schalke to sa jak dla mnie totalni frajerzy od lat...,klub bogaty,ustabilizowany,a w decydujacych momentach zawala sprawe,czesto w załosny sposob(mistrzostwo ostatnie zdobyli 50 lat temu,a juz nie przypominam w jakiej nawet sytuacji majstra nie uzyskali :roll: )
Barcelona po prostu jest od poczatku sezonu w nierownej,przecietnej formie,ktora uległa pogorszeniu jeszcze w ostatnim czasie...,potrzebuja odswiezenia,zmiany trenera mysle,aby byc ta prawdziwa FC Barcelona
02-04-2008 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #687
 
Barca podobnie jak my,właściwie już może być niemal pewna awansu,raczej wątpliwe by Schalke było w stanie coś ugrać na Camp Nou.

Dziś bardzo ciekawie zapowiadający się 1 odcinek trylogii pt.Arsenal versus Liverpool,zobaczymy też jaką pozycję wyjściową przed rewanżem na Stamford Bridge,wyrobi sobie Chelsea,którą czeka konfrontacja z Fenerbahce.

CONCILIO ET LABORE
02-04-2008 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #688
 
heh Wink podobaja mi sie wyniki tej sondy, ale lepiej nie zapeszac i sie nie nastawiac

http://www.skysports.com/poll/results/0 ... 35,00.html

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-04-2008 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #689
 
Ja tam do sond tego typu nie przywiązuje wagi. Zauważcie, że w mediach i w wypowiedziach ekspertów mało kto mówi (ja się nie spotkałem), że na wyjazdach boimy się zagrać otwartej piłki, że nam idzie często jak po grudzie. A Camp Nou to stadion niewdzięczny, chociaż BIORÊ POD UWAGÊ ICH FORMÊ to uważam, że będzie ciężko.

Tak sie nastawiłem na półfinał Barca - United, bo chyba nie musimy się dalej rozpisywać, że zarówno oni jak i my awans mają raczej pewny?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-04-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #690
 
No i tak jak obstawialem - remis 8)
Słabo Gerrard dzisiaj ,Fabregas zdecydowanie lepszy ,Arsenalowi należal sie karny,Kuyt wyraznie najpierw zahaczyl ,a pozniej ciągnął Hleba ,sędzie był blisko i dziwi mnie jego reakcja :roll: Zapowiada sie ciekawy rewanż.

Co do drugiego meczu,to wczoraj braciak sie mnie radzil jak obstawiac i odradzalem mu stawiac na Chelsea! Wiedzialem że nie wygraja,spodziewalem sie remisu,a tu w plecy :lol:
Mimo wszystko The Blues powinni to odrobic u siebie.

Tak więc wtorkowe konfrontacje są już prawie jasne,dzisiejsze ciągle niewiadome :twisted:
02-04-2008 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości