Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #736
 
Pan,Rafał Stec wczoraj fajnie podsumował konfrontacje angielsko-włoskie w LM z tego sezonu,powiedział coś takiego"Arsenal-AC Milan,180 minut,Milan bez gola.Liverpool-Inter,180 minut,Inter bez gola.Man United-Roma,180 minut,Roma bez gola.Nokaut"

O Barcelonie nie będę pisał,bo wszyscy doskonale wiedzą w jakiej formie są Katalończycy,nawet mój ziomal który nie lubi United,powiedział że Barca raczej jest bez szans w starciu z nami.

CONCILIO ET LABORE
10-04-2008 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #737
 
Maciek napisał(a):wszystko wskazuje na angielski finał

Wszystko w naszych rękach :wink:
Final z Liverpoolem to chyba marzenie każdego kibica United ,no i ogranie ich hmm Big Grin

Wiadomo że w pierwszym spotkaniu na Camp Nou nie wystąpi Puyol ,ktory jest zawieszony za kartki. Moze ktos załozy temat meczowy? wiem ze jeszcze sporo czasu,no ale mecz tej rangi :twisted:
11-04-2008 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #738
 
Ja jakoś zawsze kiedy gramy w LM z klasowymi zespołami mam obawy, ponieważ w ostatnich latach raczej nie pokazywaliśmy tutaj klasy. Barcelona to zespół z potencjałem i mam wrażenie, że nawet bez formy nie są bez szans. Bo w LM takie coś jak forma nie koniecznie funkcjonuje. Myślę, że jesteśmy lekkimi faworytami, ale żaden rezultat mnie nie zdziwi.
16-04-2008 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #739
 
Chelsea miała więcej szczęścia niż umiejętności.

Bramka Rise wspaniała :lol: haha Ktoś musi wyręczać Hypie

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-04-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #740
 
No cheat liverpool this time.


jeszcze przy stanie 1:0 pomyslalem sobie ze jesli gol juz wiecej nie padnie to w rewanzu sprawa jest otwarta.

jesli zas padnie gol dla ktorejkolwiek ze stron to sprawa jest pozamiatana na plus dla tej druzyny ktora go strzeli.

jest 10 minut po meczu slowo sie rzeklo - zapowiadam.

w finale jest chelsea. dlaczego ? bo u siebie nie przegra i juz a 2:2 jest mozliwe ale watpie.

ps - jakbym jednak nie trafil to tylko lepiej dla nas 8)

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
22-04-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #741
 
A ja sie pytam, co chcial zrobic Riise w tej sytuacji ? Przeciez on nie jest poczatkujacym 19 latkie, zebym z 0,5 zagrywac pilke glowa do bramkarza na samym przedpolu, zapachnialo amatorstwem albo idiotyzmem.

Chelsea w finale, niestety lipnie dla nas jesli awansujemy, bo ja nie potrafie policzyc ile razy odpadali w semi final, na takiej ku*** wiadą w ten final, ze hohoh :|

BTW wbijam szybko po collegu do pubu, 93 minuta i Ashole Cole przy pilce i gol :lol: Sie cicho w pubie zrobilo :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
22-04-2008 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #742
 
Jak można się było spodziewać,wczorajszy mecz Liverpoolu z Chelsea nie obfitował w emocje,ale to już norma,pojedynki The Blues z The Reds w ostatnich latach zazwyczaj są niezbyt ciekawe,i tak wczorajszy mecz na tle lutowej potyczki drużyn Granta i Beniteza na Stamford Bridge był wielkim widowiskiem.


woyteq napisał(a):w finale jest chelsea. dlaczego ? bo u siebie nie przegra i juz a 2:2 jest mozliwe ale watpie.

Remis 1-1 na pewno sprawia że faworytem przed rewanżem jest Chelsea,oczywiście jeszcze niczego nie można przesądzać ale też wątpię by Londyńczycy zaprzepaścili szansę przed jaką stanęli,po za tym uważam że podopieczni Granta zasłużyli na awans do finału,bo chociaż wczoraj tego nie pokazali to w przekroju całego sezonu są drużyną lepszą.

CONCILIO ET LABORE
23-04-2008 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #743
 
Wojtek3 napisał(a):A ja sie pytam, co chcial zrobic Riise w tej sytuacji ? Przeciez on nie jest poczatkujacym 19 latkie, zebym z 0,5 zagrywac pilke glowa do bramkarza na samym przedpolu, zapachnialo amatorstwem albo idiotyzmem.
Po przestudiowaniu powtórki stwierdzam,że bez żadnego problemu mógł piłkę wybić nogą.

Podobno facet ma problemy finansowe,to może Romek mu sypnął za usługę Wink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-04-2008 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #744
 
WoLaK napisał(a):Po przestudiowaniu powtórki stwierdzam,że bez żadnego problemu mógł piłkę wybić nogą.

Też mam takie wrażenie.


WoLaK napisał(a):Podobno facet ma problemy finansowe,to może Romek mu sypnął za usługę Wink

Może jest wkurzony na Beniteza,że ten go siada na ławce,i chciał go dobić Tongue ,bo jeśli scousersi,nie awansują do finału LM to według mnie bardzo możliwe że Hiszpan pożegna się z posadą menadżera na Anfield.

CONCILIO ET LABORE
23-04-2008 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #745
 
Ja Liverpoolu nie skreślam, bo odpowiedzcie sobie sami ile razy, ich skreślaliście i ile razy "pozytywnie" nas zaskakiwali? Chelsea teoretycznie jest faworytem, a mi się wydaje, że drużyną która awansuje bedzie wlasnie Liverpool i tego sobie życzę. Bo zdecydowanie lepiej nam się z nimi gra i zdecydowanie więcej radośc po ewentualnej wygranej miałbym właśnie w finale z Liv.
23-04-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #746
 
W każdym razie nie chciałbym być na miejscu tych, który na scousersów postawili grube pieniądze u buków :lol: 94:06 i gol samobójczy, dramat, tragedia, koszmar, a Chelsea limit szczęścia wyczerpała chyba tym samym na kolejne pięć dekad :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
23-04-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #747
 
Danny93 napisał(a):Może jest wkurzony na Beniteza,że ten go siada na ławce,i chciał go dobić ,bo jeśli scousersi,nie awansują do finału LM to według mnie bardzo możliwe że Hiszpan pożegna się z posadą menadżera na Anfield.

Zapewne sobie jaja robisz? :roll:

Wojtek3 napisał(a):Chelsea w finale

Jeszcze nie :!: Wiem że bedzię im ciężko teraz wyeliminowac niebieskich,ale ja w to wierze,bo chce cih w finale :twisted: Zreszta wiesz co oni grają na podwórku a co w LM ,wiec okazja jeszcze jest :!:
23-04-2008 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #748
 
Ja rowniez wcale nie przekreslam Liverpoolu. Nie w Lidze Mistrzow. Oni potrafia tutaj zaskoczyc, zagrac swietny mecz. Skomplikowali sobie znacznie sytuacje strzelajac sobie bramke. Spodziewam sie jednak, ze w Londynie o awansie moze zadecydowac jeden blad lub na przyklad "bomba" Gerrarda.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
26-04-2008 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #749
 
zaga92 napisał(a):Ja rowniez wcale nie przekreslam Liverpoolu. Nie w Lidze Mistrzow.

zaga92 napisał(a):o awansie moze zadecydowac jeden blad lub na przyklad "bomba" Gerrarda.

Ja akurat nie spodziewam sie wygranej Liverpoolu w Londynie ,ale wydaje mi sie ze na remis 2:2 badz taki jaki wpadl w pierwszym meczu ich stac,a w karnych maja duze doswiadczenie,tak wiec wszystko jest mozliwe,ale napewno bedzie ciezko. Mi to lata kto wanasuje z tej pary,ale jesli United awansuje to wolalbym najwiekszego wroga w finale :twisted:

Liverpool na wyjazdowe spotkanie z Birnigham wystawil rezerwy, wszyscy bedą świeżutcy,a Chelsea podstawą straciła duża sił dzisiaj z nami,tak więc Benitez stawia wszystko na LM ,zreszta oni i Barca maja łatwiej,my i Chelsea gramy na 2 frontach.
26-04-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #750
 
A wiec powtorze jeszcze raz - Chelsea w finale.
A wy dalej upierajcie sie przy Liverpoolu.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
27-04-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości