Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1216
 
kapszti napisał(a):Porównywać Berbatova I Huntelara jest ciężko bo Bułgar strzela gole może nie tyle co Holender ale także wiele wypracowuje, ja myślę że lepiej Huntelara bo on by strzelał bramki a Rooney lub Tevez by pracowali w pomocy tak jak robią to teraz, chociaż gdy kupimy Berbatova to też będzie super

Zauwazmy w jakich ligach graja obaj panowie. Pierwszy gra w najlepszej lidze swiata, a drugi w przecietnej holenderskiej lidze. Nie ma co porownywac.

Po drugie Berbatov to calkiem inny zawodnik niz KJH. Bulgar jest dobrze zbudowanym zawodnikiem, ktory pracuje i czesto dogrywa do kolegow, a Holender jest lisem pola karnego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-05-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1217
 
dobrze zauważyłeś że pominąłem w jakich ligach grają, ale takiego lisa pola karnego nam trzeba bo Rooney i Tevez bardzo dużo pracują w drugiej linii
08-05-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1218
 
Grzeho napisał(a):Pierwszy gra w najlepszej lidze swiata, a drugi w przecietnej holenderskiej lidze. Nie ma co porownywac

Nie widze różnicy,skoro Hunti strzela na zawołanie w Holandii to bedzie strzelal również w Anglii ,chyba pamietasz transfer Van Nistelrooya? Też grał w tej przeciętnej holdenderskiej, a po przenosinach na wyspy strzelał równie dużo i byl najlepszym strzelcem :wink:

Mi osoiscie lata "który" z nich przyjdzie,czy Hunti,Berba czy Benzema ,ważne żeby jeden z nich był ,a tak jeszcze oglądajac sie na kadre chyba bardziej jest nam potrzebny własnie taki lis pola karnego,bo chłopaków od mrówczej roboty nie brakuje.

Aha ,zapomnialbym dodac,bo tu Morgan podzielił sie ostatnio swoimi marzeniami odnośnie Richardsa :roll: Moim zdaniem gdyby doszlo do tego transferu bylby to strzal w 10 ,ale jestem pewien że on nie bedzie gral dla United,a napewno nie w nastepnym sezonie. Chelsea chce go u siebie, juz predzej tam pojdzie niz do lokalnego rywala...
09-05-2008 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1219
 
a z napastników to może sprowadzić Davida Ville z Valencii, który ma kłopoty finansowe i wtedy nie będzie taki drogi jak rok albo dwa lata temu gdy Valencia chciała za niego niebotyczne pieniądze
09-05-2008 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1220
 
Ja uważam Berbatova i Huntelaara,za znakomitych napastników,ale nie wiem czy sprowadzenie jednego lub drugiego było by dobrym posunięciem,zarówno Bułgar jak i Holender to za dobrzy zawodnicy by marnowali się na ławce a nie zapomnijmy że mamy jeszcze Rooneya i Teveza,i zapewne nikt z nich nie chciałby siedzieć na ławie a tak by się musiało stać bo trzema napastnikami na bank nie będziemy grać,to wszystko mogłoby doprowadzić do zepsucia atmosfery w drużynie,więc może warto kupić kogoś z drugiego planu,np.takiego Deana Ashtona.

CONCILIO ET LABORE
09-05-2008 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1221
 
Danny93 napisał(a):Ja uważam Berbatova i Huntelaara,za znakomitych napastników,ale nie wiem czy sprowadzenie jednego lub drugiego było by dobrym posunięciem,zarówno Bułgar jak i Holender to za dobrzy zawodnicy by marnowali się na ławce a nie zapomnijmy że mamy jeszcze Rooneya i Teveza,i zapewne nikt z nich nie chciałby siedzieć na ławie a tak by się musiało stać bo trzema napastnikami na bank nie będziemy grać,to wszystko mogłoby doprowadzić do zepsucia atmosfery w drużynie,więc może warto kupić kogoś z drugiego planu,np.takiego Deana Ashtona.

Kto powiedzial, ze po przyjsciu Huntegi albo Berby Rooney i Tevez beda zawodnikami pierwszego skladu ? Nie slyszalem jeszcze o takiej informacji.

Co do informacji o transferze Deana Ashtona to nawet nie mam zamiaru tego komentowac, Fergie swoj limit na Millerow i Bellionow juz dawno wyczerpal.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-05-2008 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1222
 
Danny93 napisał(a):Ja uważam Berbatova i Huntelaara,za znakomitych napastników,ale nie wiem czy sprowadzenie jednego lub drugiego było by dobrym posunięciem,zarówno Bułgar jak i Holender to za dobrzy zawodnicy by marnowali się na ławce a nie zapomnijmy że mamy jeszcze Rooneya i Teveza,i zapewne nikt z nich nie chciałby siedzieć na ławie a tak by się musiało stać bo trzema napastnikami na bank nie będziemy grać,to wszystko mogłoby doprowadzić do zepsucia atmosfery w drużynie,więc może warto kupić kogoś z drugiego planu,np.takiego Deana Ashtona.

Ten sezon pokazał że 4 w miarę równorządnych napastników w EPL jest niezbędnych, niejednokrotnie nie było kim zastąpić wyczerpanego Rooneya czy Teveza, czego efektem były albo serie słabych spotkań napastników albo taktyka 4-5-1 wymuszona własnie faktem że do gry i to nie zawsze do konca, nadawał się tylko jeden napastnik. Ostatnio zresztą Ferguson musi stawiać Ronaldo w ataku bo Rooney złapał uraz. Myślę że ktokolwiek nas nie wzmocni to na brak gry narzekał nie będzie.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
09-05-2008 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1223
 
Benzema - wielki talent, gdyby przeszedł na Old Trafford byłbym bardzo zadowolony. Bardzo mało prawdopodobny transfer.
Jeśli dojdzie do skutku 8/10
KJH - też talent ogromny, wielki potencjał. Myślę że sprawdziłby się on na wyspach, i można by go kupić. Dosyć prawdopodobny transfer.
Moja ocena 7/10
Berbatov - Bułgar pokazał już klasę na wyspach, aczkolwiek wolałbym tych dwóch panów z góry. Co nie zmienia faktu że Berbatov byłby bardzo dobrym transferem. Dosyć pradopodobny.
Moja ocena 6/10
Micah Richards - Chłopak jest niesamowity, to jedyny zawodnik City którego chciałbym ujrzeć u nas w składzie. Ale transfer Micaha jest baaardzo mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do skutku moja ocena 7/10
Valencia - jak dla mnie trochę bezsensowny transfer. Mamy już sporo południowców, i sądzę iż jeśli koniecznie szukamy skrzydłowego warto ściągać by było jakiegoś Brytyjczyka. Co nie zmienia faktu że transfer dość prawdopodobny. Moja ocena 3/10
Bosingwa - wiem o nim najmniej z wszystkich wyżej wymienionych zawodników. Miałby grać na prawej flance, jego największym atutem jest szybkość i ofensywne nastawienie. Nie chciałbym kolejnego Portugalczyka w zespole, ale to Alex decyduje nie ja. Transfer mocno prawdopodobny, ja oceniam go na 4/10
09-05-2008 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1224
 
Wojtek3 napisał(a):Kto powiedzial, ze po przyjsciu Huntegi albo Berby Rooney i Tevez beda zawodnikami pierwszego skladu ?

Chodzi mi o to że ktoś z trójki Tevez,Rooney,Huntelaar lub Berbatov będzie musiał grzać ławę,i wcale nie wykluczam że będzie to Anglik lub Argentyńczyk,choć Rooney raczej ma zapewnione miejsce w podstawowej jedenastce.

CONCILIO ET LABORE
09-05-2008 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1225
 
Zaden napastnik gdzie by nie przechodzil nie ma zapewnionego miejsca w skladzie i musi zawsze o niego powalczyc, MAN UNITED to wielka firma i mysle, ze 3 konkretne nazwiska to chyba minimum i spekulacje jakie na razie sie pojawiaja wskazuja na to, ze przybedzie to 3 wielkie nazwisko co tylko wyjdzie nam na dobre.

Danny93 napisał(a):choć Rooney raczej ma zapewnione miejsce w podstawowej jedenastce.

Nie lubie jak tak ktos pisze, ten sezon pokazal, ze Rooney nie bedzie mogl liczyc na taryfe ulgowa po przyjsciu 3 napastnika.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-05-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1226
 
Wojtek3 napisał(a):ze przybedzie to 3 wielkie nazwisko co tylko wyjdzie nam na dobre.

Co za dużo to nie zdrowo, nadmiar gwiazd zawsze wcześniej czy później szkodzi drużynie.Klasyczny przykład to Real Madryt za czasów Florentino Pereza.

Po za tym,nie zapominajmy że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Home Office nie będzie robił większych problemów to w przyszłym sezonie dołączy do nas Manucho,ponadto z wypożyczenia wraca Freizer Campbell,nikt nie przesądza też odejścia Luisa Sahy,więc wcale nie jest powiedziane że Sir Alex kupi nowego napastnika,choć wszystko na to wskazuje.

CONCILIO ET LABORE
09-05-2008 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1227
 
Danny93 napisał(a):Co za dużo to nie zdrowo, nadmiar gwiazd zawsze wcześniej czy później szkodzi drużynie.Klasyczny przykład to Real Madryt za czasów Florentino Pereza.

Zartujesz sobie prawda ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
10-05-2008 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1228
 
Hmm... według <!-- w -->http://www.pilkanozna.pl<!-- w --> Bosingwa podpisał kontrakt z Chelsea za 20 mln.
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=89810
10-05-2008 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1229
 
Tak piszą media brytyjskie. Nie Bosingwa podpisał kontrakt, a ruskie dogadały się z Porto i pozostaje uzgodnić 5-letni kontrakt dla piłkarza.

Jeśli pogłoski się potwierdzą, nie będę zdziwiony, jednak zły. Znowu Chelsea wyprzedza nas w walce o piłkarza. Nie był to piłkarz światowej klasy, a cena nie był kosmiczna, więc powinniśmy walczyć. Portugalczyk też okaże się głupcem wybierając "The Blues".

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-05-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1230
 
KanT napisał(a):Tak piszą media brytyjskie. Nie Bosingwa podpisał kontrakt, a ruskie dogadały się z Porto i pozostaje uzgodnić 5-letni kontrakt dla piłkarza.

Jeśli pogłoski się potwierdzą, nie będę zdziwiony, jednak zły. Znowu Chelsea wyprzedza nas w walce o piłkarza. Nie był to piłkarz światowej klasy, a cena nie był kosmiczna, więc powinniśmy walczyć. Portugalczyk też okaże się głupcem wybierając "The Blues".
Cena nie była kosmiczna? Porto domagało się 30 mln funtów, co według mnie jest baardzo dużą kwotą, zwłaszcza że Bosingwa nie jest jakimś rewelacyjnym zawodnikiem.
Co oczywiście nie zmienia faktu że klasowy prawy obrońca jest nam potrzebny.
10-05-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości