Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1231
 
Jeżeli Ferguson odpuści ten transfer do oznacza dwie rzeczy:
albo ma kogoś lepszego na oku (Richards !?)
albo następcą Neville'a zostanie Simpson

innej opcji nie ma

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-05-2008 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1232
 
El'Toro napisał(a):Cena nie była kosmiczna? Porto domagało się 30 mln funtów

Cytat:A fee of €20million (Ł15.8million) is thought to have been concurred between Porto and Chelsea

:wink:



Ja czytałem gdzieś, że "F" ma na oku Miguela z Valencii ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-05-2008 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1233
 
Morgan napisał(a):albo ma kogoś lepszego na oku (Richards !?)
albo następcą Neville'a zostanie Simpson

Zdecydowanie wolałbym aby ta druga opcja zwyciężyła.Co do Bosingwy,powtórzę to jeszcze raz wystarczy nam już tych południowców w drużynie,więc raczej cieszę się a nie smucę że jego transfer na Old Trafford prawdopodobnie jednak nie dojdzie do skutku.

CONCILIO ET LABORE
10-05-2008 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1234
 
Danny93 napisał(a):
Morgan napisał(a):albo ma kogoś lepszego na oku (Richards !?)
albo następcą Neville'a zostanie Simpson

Zdecydowanie wolałbym aby ta druga opcja zwyciężyła.Co do Bosingwy,powtórzę to jeszcze raz wystarczy nam już tych południowców w drużynie,więc raczej cieszę się a nie smucę że jego transfer na Old Trafford prawdopodobnie jednak nie dojdzie do skutku.

Ja z kolei myślę że jeżeli jest możliwość wyszarpania Richardsa to trzeba to zrobić bo podobna okazja\zawodnik może się prędko nie powtórzyć. A że Neville kończy powoli, a sezon jest długi to warto by mieć dwóch piłkarzy na taką "męczącą" pozycję jak boczny defensor więc zarówno jeden i drugi by swoje pograli

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-05-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1235
 
Morgan napisał(a):jeżeli jest możliwość wyszarpania Richardsa to trzeba to zrobić

Dokładnie,ale nie wiem czy taka możliwośc istnieje.
W nastepnym sezonie bedzie Gary,Wes i młody Simpson,więc może byc też tak że nie kupimy prawego obroncy,a tylko napastnika o czym sie ciągle słyszy w prasie...

Znowu Owena do nas przymierzają? :lol:

Agent Huntiego:
Cytat:"Barcelona i Real wykazały zainteresowanie , dlatego uważamy, że jego przyszłość musi wiązać się z grą w Hiszpanii".

Morabito dodał, że jeśli chodzi o przyszłość Huntelaara, preferuje Barcelonę: "Tam Cruyff ma wpływ na podejmowane decyzje, był on zwolennikiem zatrudnienia Guardioli i z tego powodu twierdzę, że piłkarz musi trafić na Camp Nou".

:roll:
11-05-2008 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1236
 
No, to szturmem po Berbatova panowie 8)

Opcja z Richardsem mimo wszystko wydaje się mało prawdopodobna. W prasie sie słyszy, że dostajemy od Grubego 40 mln (nie wiadomo ile w tym prawdy), a zakup Richardsa to pewnie 15 mln funtów minimum.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-05-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1237
 
KanT napisał(a):No, to szturmem po Berbatova panowie 8)
Mimo wszystko uważam,że nikt Berbatova z White Hart Lane nie puści.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-05-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1238
 
WoLaK napisał(a):Mimo wszystko uważam,że nikt Berbatova z White Hart Lane nie puści.

To samo miało być z Carrickiem i Hargo, ja bym jeszcze poczekał trochę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-05-2008 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1239
 
KanT napisał(a):No, to szturmem po Berbatova panowie 8)

Opcja z Richardsem mimo wszystko wydaje się mało prawdopodobna. W prasie sie słyszy, że dostajemy od Grubego 40 mln (nie wiadomo ile w tym prawdy), a zakup Richardsa to pewnie 15 mln funtów minimum.
Jeżeli udałoby się wyrwać Micaha za ~15 mln to uważam że warto. To naprawdę chłopak z wielką przyszłością.
Bosingwa już na pewno podpisał kontrakt z Chelsea.
A co do napastnika, to napiszcie mi - jakie są opcje? Bo się słyszy o:
*Berbatovie
*Benzemie
*Huntelaarze
*Owenie
Ktoś jeszcze?
12-05-2008 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1240
 
El'Toro napisał(a):A co do napastnika, to napiszcie mi - jakie są opcje? Bo się słyszy o:
*Berbatovie
*Benzemie
*Huntelaarze
*Owenie
Ktoś jeszcze?

Jeszcze ostatnio chodzily sluchy o Ashtonie, ale to musialy byc plotki. Moim zdaniem Anglik jest za slaby, aby u nas grac. Nie ten poziom.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
12-05-2008 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1241
 
a coś wiadomo na temat Luisa Fabiano?
12-05-2008 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1242
 
kapszti napisał(a):a coś wiadomo na temat Luisa Fabiano?

Eee... ja tam nic nie wiem o trasnerze (poza tym, ze tabloidy cos trąbiły), ale mi sie on nie widzi. Jest z troszka stary (27lat), bedzie troche kosztował, a do tego bylby to kolejny południowiec. Co za duzo to niezdrowo. Uwazam, ze piorytetem powinien byc KJH. Ewentualnie w gre wchodzi Benzema. Berbatov tez za stary.

amor patriae nostra lex
12-05-2008 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1243
 
Zashi napisał(a):
kapszti napisał(a):a coś wiadomo na temat Luisa Fabiano?

Eee... ja tam nic nie wiem o trasnerze (poza tym, ze tabloidy cos trąbiły), ale mi sie on nie widzi. Jest z troszka stary (27lat), bedzie troche kosztował, a do tego bylby to kolejny południowiec. Co za duzo to niezdrowo. Uwazam, ze piorytetem powinien byc KJH. Ewentualnie w gre wchodzi Benzema. Berbatov tez za stary.

Podaj sobie rękę z Wengerem i potem się zastanawiaj dlaczego Twoja drużyna nie potrafiła utrzymać pozycji ligowej :roll: 27 letni piłkarz za stary.... :roll:

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
12-05-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1244
 
Zashi napisał(a):Berbatov tez za stary.

Ferguson ostatnio powiedział że tym razem chce kogoś doświadczonego do ataku :wink:


Grzeho napisał(a):*Benzemie

Po ostatnich deklaracjach Sie Alexa,transfer niebywale utalentowanego Francuza raczej odpada.


El'Toro napisał(a):*Owenie

Owen w tym sezonie Premier League,strzelił 11 goli,wynik to dosyć przyzwoity,ponadto Anglik prawdopodobnie kosztował by jakieś 7 mln funtów,to chyba niezbyt dużo,jest tylko jeden problem,były zawodnik Liverpoolu i Realu Madryt ma dość często problemy z kontuzjami,a kolejnego Sahy na Old Trafford byśmy nie chcieli,po za tym Kevin Keegan zapowiedział że nie puści Owena z Newcastle,tak więc transfer Michaela wydaje się raczej mało prawdopodobny.


El'Toro napisał(a):*Huntelaarze

Huntelaar,to od kilku lat czołowy strzelec Ajaxu i całej ligi holenderskiej,Holender wydaje się być niemal kopią swojego rodaka Ruuda Van Nistelrooya,po za tym ma ok.25 lat i jest już w miarę doświadczony a powinien pograć jeszcze z 7,8 lat na najwyższym światowym poziomie.Generalnie chętnie bym zobaczył K.J.Huntelaara na Old Trafford,szkopuł w tym że Holender podobno póki co ma bliżej do Hiszpanii niż do Anglii.


El'Toro napisał(a):*Berbatovie

Jak gra Berbatov chyba każdy widzi,Bułgar to zawodnik kompletny ma bajeczną technikę,i jest wysoki a czasem tego wzrostu w polu karnym nam brakuje,nie tylko strzela gole,potrafi również doskonałym podaniem obsłużyć partnerów z drużyny,jego transfer wydawałby się być strzałem w dziesiątkę jedynym problemem może być zaporowa cena jaką zapewne postawią szefowie klubu z White Hart Lane,choć jeśli Ferguson bardzo będzie go chciał to będzie go miał.


Grzeho napisał(a):Jeszcze ostatnio chodzily sluchy o Ashtonie, ale to musialy byc plotki. Moim zdaniem Anglik jest za slaby, aby u nas grac. Nie ten poziom.

Chyba jednak tak,ostatnio wspominałem o Ashtonie,ale jednak chyba Anglik jest trochę za słaby na United,tym bardziej że West Ham podobno chciałby za niego aż 11 milinów funtów,z całym szacunkiem dla byłego zawodnika Norwich to raczej za duża cena.Aczkolwiek z drugiej strony Ashton w niedzielę znów strzelił piękną bramkę w meczu z Aston Villą,więc kto wie może jednak warto go sprowadzić na Old Trafford.


kapszti napisał(a):a coś wiadomo na temat Luisa Fabiano?

Ten transfer wydaje mi się najmniej prawdopodobny,wątpię by Ferguson chciał Brazylijskiego napastnika Sevilli,zresztą ciężko mi się wypowiadać na jego temat bo ligi hiszpańskiej praktycznie nie oglądam,choć wiem że Fabiano to w tym sezonie jeden z czołowych strzelców La Liga.

CONCILIO ET LABORE
12-05-2008 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1245
 
27 lat - szczyt formy dla napastnika. To jest fakt, z tym że za 3-4 lata taki piłkarz zacznie być już powoli starawy.
Ja tylko chciałbym żeby Ferguson ściągnął Richardsa (może wreszcie jakiś Anglik?) i Benzeme - to byłoby super. Ale na Berbatova i KJH też nie będę narzekał.
12-05-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości