Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #346
 
zaga92 napisał(a):Ja dzisiaj przeczytalem jakoby Fenerbanche bylo w stanie wylozyc za Brazylijczyka 90mln Shocked

Z jednej strony ciężko w to uwierzyć,90 mln to potężna kwota,jednak z drugiej strony gdyby rzeczywiście była na to szansa,to zapewne szefowie Fenerbahce zrobią wszystko by pozyskać Ronaldinho,dla nich obecna forma Brazylijczyka nie ma zbyt wielkiego znaczenia,liczy się nazwisko a zawodnik Barcelony to chyba jednak wciąż jedna z ikon światowego futbolu,po dotychczasowych transferach tureckiego klubu wygląda na to że jest to klub który ma spore pieniądze,pytanie tylko czy aż tak wielkie?by pozwolić sobie na pobicie dotychczasowego rekordu transferowego który wciąż należy do Realu i wynosi 60 milionów Euro.

Natomiast co do samego Ronaldinho,zawodnik Barcelony jest kolejnym przykładem jak łatwo spaść z piedestału,a z całym szacunkiem dla Fenerbahce i całej ligi tureckiej,ewentualny transfer Brazylijczyka do drużyny ćwierćfinalisty Champions League,byłby dla niego tylko kolejnym krokiem przybliżającym go do całkowitego dna.Takie przypadki jak ten mogą służyć jako przestroga dla takich piłkarzy jak np.Cristiano Ronaldo ,który jest obecnie na szczycie,ale cały czas musi uważać by nie zejść na złą drogę,bo to jest bardzo łatwe,ale o wiele trudniej jest później wrócić na miejsce jakie się wcześniej zajmowało.

CONCILIO ET LABORE
27-03-2008 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #347
 
Jeśli dobrze pamiętam, to sprawę transferu Ronaldinho już przedstawiłem wczoraj bodajże w temacie o Primera Division, dlatego nie ma się czym chwalić zaga92 Tongue Bo to, że nie czytasz forum i olewasz moje posty ( Sad ) to nie powód do dumy
27-03-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #348
 
Aleś pojechał Skull :lol: Co ja się naszukać musiałem tego posta co to go edytowałeś, żeby wiedzieć czemu mi się temat na niebiesko świeci :lol:

Tak, wydaje się już być przesądzone, że Amauri przejdzie latem do Juventusu Turyn, za naprawdę niemałe pieniądze.
10-11 mln euro o których się mówi plus dwóch naprawdę dobrych zawodników, z czego Nocerino ma całą karierę przed sobą i powiem szczerze, że troche mnie to dziwi co jest napisane i dodam w tym miejscu od siebie dwa zdania jak to wg mnie będzie

O ile Marchionni faktycznie może zostać oddany do Palermo, to zawodnik warty 4-5 mln Euro na rynku, a na boisku sporo więcej, o tyle myślę, że Juventus w sprawie Nocerino pójdzie jedynie na zaproponowanie Palermo jego współwłasności z wypożyczeniem na sezon, dwa, by później klub który będzie go bardziej chciał... a zresztą, każdy wie na czym polega współwłasność

Myślę, że to bardzo dobry interes i dla jednych i dla drugich. Dla Juve dlatego, że jest to świetny zawodnik, o którym w przyszłym sezonie może być nie tylko za sprawą samego transferu do Juve, ale też jego gry bardzo głośno. Co prawda ucierpi na tym (moim zdaniem najlepszy włoski napastnik) prawdopodobnie Iaquinta, ale też kto wie jakie plany wzgledem Trezeguet mają włodarze Juve (chociaż nie wierzę za bardzo w to, by był do ruszenia). Dla Palermo to dobry interes z tego względu, że jak na zawodnika, który:
a) Nie jest już najmłodszy (28 lat)
b) Nie ma wieloletniego kontratu z Palermo do wypełnienia
c) Chce odejść bo wie, że Palermo to klub, który już przerósł;
to te ponad 10 mln Euro plus dwa naprawdę znaczące wzmocnienia, to super interes.

Jak dodać do tego, że odejdzie także Barzagli, za mimo wszystko troche większą kwotę pieniędzy (14-18mln Euro) to Palermo ma co zainwesstować w młode gwiazdy za słabszych klubów Serie A no i młode wilki południowoamerykańskie (typu Kerlon)


A Juventus w przyszłym sezonie LM prawdopodobnie zajdzie najdalej spośród drużyn włoskich.
No i kolejny transfer z tej listy planów Juve, którą wczesniej gdzieś podałem, możemy zakreślić już jako dokonany
11-04-2008 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #349
 
Ronaldinho na 90% w Milanie!

Ronaldinho podpisał już wstępną umowę z Milanem,i teraz tylko muszą dogadać się między Sobą Barcelona z Milanem.Menadżer Roni'Ego potwierdził tą informacje. Cena za jaką Brazylijczyk miałby odejść do Nero-Azzurich jest trochę śmieszna bo za...30 mln.euro. :lol:.Oprócz tego jest jeszcze jedna śmieszna sytuacja.Mianowicie chodzi o to,że na ten transfer musi zgodzić się sponsor Roni'Ego czyli firma Nike:"Jeśli musisz odchodzić do Milanu(chodzi o miasto)to idź do Interu!Milan ubiera Adidas,a Inter My."

Niby Ronaldinho obecnie jest bez formy,ale w Milanie może ją odzyskać.

PS.Jeśli według Moderatorów napisałem tego posta w złym temacie,niech przeniosą go do innego.
12-04-2008 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #350
 
ziomo napisał(a):Ronaldinho na 90% w Milanie!

Trochę dla Mnie to dziwne, bo z plotek wynikało że
przejdzie do ekipy Interu Mediolan a tu proszę prawdopodobnie zasili szeregi Milanu. Może być dosc ciekawie jeśli Rooni odzyska formę, myślę że będzie tworzył ciekawą linie pomocy wraz z Kaka oraz Pirlo.
12-04-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #351
 
Wendland napisał(a):Może być dosc ciekawie jeśli Rooni odzyska formę, myślę że będzie tworzył ciekawą linie pomocy wraz z Kaka oraz Pirlo.
O ile Kaka nie opuści San Siro i przejdzie albo Realu albo do Barcelony. Ale forma jaką dysponuje ostatnio Brazylijczyk daje dużo do rozumienia: Barcelona chce znów wygrywać, a Real potrzebuje takiego zawodnika. Ale jeżeli transfer Kaki nie dojdzie do skutku, a Roni zasili szeregi rossonerich i błyśnie formą to będziemy wspaniały duet ofensywnych pomocników.

MANCHESTER FOREVER!!!
02-05-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #352
 
Dzisiaj gdzies widzialem stek bzdur w postaci "Real oferuje Robinho,Ramosa,Diarre + 50 mln za Ronaldo" and "Chelsea chce dokonac wymiany z Milanem,do Londynu mialby przybyc Kaka,a w druga strone Drogba,Carvalho + kasa" :lol: dobre :lol:

No ale przejdzmy do faktów!
Barcelona już oficjalnie potwierdzila że podpisali kontrakt z Keitą ktory gral do tej pory w Sevilli.
Do tego Amauri jest bardzo blisko Juve,a Heitinga prawie w Realu,obu panom zostaly testy medyczne.

Ciekawe okienko sie zapowiada :twisted:
26-05-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #353
 
Heitinga w Madrycie to nie znaczy, że w Realu, otwieraj newsy Skullu, a nie tylko nagłówki czytasz Tongue Heitinga został (zostanie) zawodnikiem Atletico Madryt
26-05-2008 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #354
 
no to się niezły zespół robi w Atletico
27-05-2008 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #355
 
Heitinga oczywiscie w Atletico, do Realu za to zawita Garay, który zostanie jednak jeszcze na rok wypożyczony do swojego byłego klubu

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
27-05-2008 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #356
 
Jak podaje dzisiejszy Daily Mail Aston Villa planuje kilka transferów. Klub z Birmingham zainteresowany jest m.in. Benem Fosterem, Richardem Dunnem oraz Stevem Sidwellem.

The Sun podało, że najprawdopodobniej Fraizer Campbell zostanie na kolejny sezon w Hull City.

Giovanim dos Santosem zainteresowane nadal są Spurs, Chelsea oraz City, sam Brazylijczyk z meksykańskim paszportem najchętniej widziałby się w drużynie Kogutów.

Boro oferuje podobno pięć grubych baniek za młodego bramkarza reprezentacji Walii oraz Wolves Wayna Hennesseya.

Jeżeli Shinawatrze nie uda się zatrudnić Scolariego to prawdopodobnym następcą Erikssona może zostać Avram Grant.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
27-05-2008 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #357
 
Maciek napisał(a):Heitinga w Madrycie to nie znaczy, że w Realu, otwieraj newsy Skullu

Otwieram,otwieram :lol: Tylko sie jebłem po prostu :oops:

Co do transferów to Inter ponoc rozmawia z Quaresmą ,a Gilardino ma przejsc do Fiorentiny,zobaczymy co z tego wyjdzie. Mnie ciekawie kto pierwszy zatrudni Gomisa,chlopak dobry jest,dzisiaj 2 razy wpisal sie na liste strzelców w reprezentacji.

Wojtek3 napisał(a):juz

what the fuck?

No i Fiorentina oficjalnie potwierdza kupno Gilardino.
Lyon kupuje Hugo Lloris'a ,mowi sie że Coupet jest dogadany z Kogutami. Pomidor :roll:
28-05-2008 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #358
 
Fiorentina może powalczyć o scudetto pod pewnymi warunkami:
a) wzmocnią obronę (szczególnie po odejściu Ujfalusiego)
b) zatrzymają Montolivo (:*)
c) wzmocnią się dobrym skrzydłowym i środkowym pomocnikiem
d) nie sprzedadzą Freya


Lloris trafił do właściwego klubu,zgodnie z moimi oczekiwaniami zastąpi Coupet w Lyonie,super deal Aulasa

Oprócz tego, Patrik Berger wraca do Czech, do Sparty Praga.
Forssell opuścił B.City na rzecz Hannoveru96
Młody skrzydłowy Acosta przenosi się z Lanus do Sevilli
30-05-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #359
 
Liverpool zaoferował Espanyolowi za skrzydłowego Alberto Riery 9,5 miliona funtów.Jednak Hiszpanie nie przyjęli tej oferty i zażądali aż 19 milionów funciaków.Przypomnijmy że Riera próbował już swoich sił w Premier League,konkretnie w Man City,jednak zupełnie mu nie wyszło.

Z kolei inny Hiszpan Xabi Alonso którym interesują się Juventus Turyn i Real Madryt,latem prawdopodobnie opuści Anfield.Zapewne ewentualne pieniądze uzyskane za sprzedaż Alonso,Rafa Benitez przeznaczy na zakup Garetha Barry'ego z Aston Villi.

Być może barwy klubowe zmienią także,ziomal z drużyny Barry'ego,wyceniany na ok.4 miliony funtów,Marlon Harewood,który znajduje się w orbicie zainteresowań beniaminka Premiersip Hull City oraz Fulham Londyn i 31-letni Senegalczyk Henri Camara,o którym mówi się w kontekście transferu z Wigan do Olympique Marsylia.

CONCILIO ET LABORE
30-05-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #360
 
Legia pozyskała piłkarza Groclinu Piotra Rockiego.
30-05-2008 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości