Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1246
 
El'Toro napisał(a):z tym że za 3-4 lata taki piłkarz zacznie być już powoli starawy.

Z tym że przez te 3-4 lata moglby pomoc wywalczyc kolejne tytuły i puchary,a to chyba jest priorytetem?

Jest pewne że kogos kupimy latem, wymienialo sie prawego i lewego obronce, ciul wie co tak naprawde tam planują ,pewni możemy byc jedynie że kupimy jakiegos napastnika.
No i jak ktos juz wspomnial Alex chce kupic kogos doswiadczonego ,a z tych wszystkich nazwisk które były łączone z United najlepszym wyjsciem bylby Berbatov!
12-05-2008 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1247
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Aaron_Ramsey
Zwrócić uwagę na prawą stronę i pasek klubów



Co do gadki, że 27 letni napastnik jest za stary, to naprawdę niech starsi forumowicze dadzą przykład nie wchodząc w tego rodzaju idiotyczne polemiki i dyskusje Smile Berbatov, Fabiano za starzy, no litości, są jakieś granice...


A co do napastnika, niech on będzie lisem pola karnego, który potrafi też piłkę rozegrać i zgrać Wink Berbatov super opcja, Fabiano niezła bo jest szybki i skuteczny, KJH super opcja, Benzema super opcja bo napastnik kompletny... doświadczony być nie musi, szczególnie jeśli to jest doświadczenie w partaczeniu dobrych sytuacji Smile
13-05-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tolo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1248
 
gdy dzis w pracy zobaczylem naglowki z angielskich gazet (Daily Mail, Daily Star, The Sun) troszeczke sie zaniepokoilem...na ostatnich stronach byly artykuly na temat transferu Cristiano do Realu...oczywiscie nie bylo wzmianki, ze na 100% sie tam przenosi, ale ze po zakonczeniu finalu ligi mistrzow (bez wzgledu na wynik) bedzie sie zastanawial co z jego przyszloscia...w gre wchodza tylko Manchester United i Real Madryt
16-05-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1249
 
Ja bym się za bardzo takimi spekulacjami nie przejmował, po wygraniu tytułu Ronaldo powiedział (nawet tą info zamieszczono na oficjalce), że gra we właściwym klubie i na razie nie chce z niego odchodzić. Oczywiście, wszystko może się nagle zmienić, jednak ja w odejście Crisa jakoś nie wierzę, przynajmniej nie w najbliższym sezonie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-05-2008 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tolo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1250
 
pamietam co mowil Beckham, ze nigdy nie opusci Manchester United...a sami wiemy co pozniej zrobil (powiedzial, ze od zawsze marzyl o grze w Realu)...i wlasnie dlatego jestem niespokojny...bardzo bym chcial zeby Ron zostal i to bez dwoch zdan, ale decyzja nalezy do Niego
16-05-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1251
 
Z tym do tematu o Ronaldo.

Co do Becksa, to inna bajka. Wtedy był konflikt z Alexem, rzadsze pokazywanie się na boisku - wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na rychły koniec kariery Davida na OT. Z kolei na linii Alex-Cris stosunki są bardzo dobre, zresztą odejście do Realu w tym momencie byłoby szczytem głupoty Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
16-05-2008 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1252
 
Tolo napisał(a):.oczywiscie nie bylo wzmianki, ze na 100% sie tam przenosi, ale ze po zakonczeniu finalu ligi mistrzow (bez wzgledu na wynik) bedzie sie zastanawial co z jego przyszloscia...w gre wchodza tylko Manchester United i Real Madryt

Takie spekulacje pojawiają się co chwilę,więc naprawdę nie ma sensu się tym przejmować,bardzo możliwe że Ronaldo kiedyś odejdzie do Realu,Portugalczyk już parę razy wspominał że chętnie by kiedyś zagrał w Primera Division,ale też bardzo dobrze czuje się na Old Trafford i póki co nie myśli o zmianie barw klubowych.

W każdym bądź razie daję głowę że Ronaldo w najbliższym sezonie będzie zawodnikiem Manchesteru UNITED.

CONCILIO ET LABORE
16-05-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1253
 
Napewno Cris nie odejdzie po tym sezonie,zreszta sam powiedzial ze dopóki na OT jest Alex to on sie nigdzie nie wybiera 8) Jeśli ktos odejdzie to raczej z trójki Silvestre,Saha czy Pique. Myśle że w sprawie transferów dużo bedzie zalezec od tego czy wygramy final w Moskwie.

Na chwile obecną trzeba kupic 2 napastników!
Oczywiscie pierwszym jest Carlos Tevez,który jest tylko wypożyczony, o drugim już sie wypowiadałem.

Wypada popatrzec za lewym obroncą,bo jak Silvestre odejdzie,w co wątpie to kulejemy.
19-05-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1254
 
Skull napisał(a):Wypada popatrzec za lewym obroncą,bo jak Silvestre odejdzie,w co wątpie to kulejemy.

Mamy przecież O'Shea. Wiem że zaraz będzie kilkanaście postów jaki on jest słaby, ale skoro gra w MU to nie może być zły, owszem jego najlepsze mecze były 2, 3 lata temu
20-05-2008 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1255
 
kapszti napisał(a):Mamy przecież O'Shea

No mamy,ale jak widzisz ten ostatnio gra jako defensywny ,ewentualnie na prawej, a Evra zostal zajechany, zresztą John nadaje sie na trzeciego,a na zmiennika trzeba kogos klasy Patryka,by wzmocnic rywalizacje.
20-05-2008 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1256
 
może i masz rację ale SAF podejmie właściwą decyzję
20-05-2008 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zgrebol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1257
 
Nie odejdzie bo jak Manchester United znowu coś wygra a tak będzie na 99% to już definitywnie zostanie a Real ma nikłe szanse na wygranie LM i pucharów Hiszpańskich bo tam idzie im bardzo słabo. Może jedynie nacieszyć się mistrzem Hiszpanii i to nie zawsze bo jest duża konkurencja np. Barca, Villareal, (Dawniej Valencia)
24-05-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Qki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1258
 
Moim zdaniem odejdzie: Pique (oficjalnie jest w Barcelonie) odejdzie Silvestre, Saha również odejdzie, a przyjdą: napastnik (Berbatov) i obrońca (Daniel Alves, i...)


to są moje propozycje i chcial bym żeby tak było 8) 8) 8) 8)
27-05-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1259
 
Qki napisał(a):odejdzie Silvestre
nie odejdzie, bo jest cenionym zawodnikiem. Gra w United od sezonu 99/00 i myślę że jego gra stoi na tak wysokim poziomie że mógłby powalczyc z United o najwyższe cele tak ja kw tym sezonie .. ale niestety kontuzja wykluczyła go z wiekszej części tego sezonu. Kto wie może gdyby nie kontuzja w meczu z Evertonem to grał by dużo częsciej niż w poprzednim sezonie !
Qki napisał(a):a przyjdą: napastnik (Berbatov)
wątpie że Bułgar u nas zawita. Owszem przydałby się nam napastnik bo saha mi juz gra na nerwach tymi swoimi kontuzjami.

we're FC United - we're going up
27-05-2008 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1260
 
Ja mówiłem dziesiątki razy i krzyknę jeszcze raz, żeby całe forum.manutd.pl mnie usłyszało - powalczyć o Berbatova! Uzasadniać swojej prośby chyba nie muszę, z resztą Fergie też wie, jakie wzmocnienie wiąże się z pozyskaniem "Koguta". Smile

Daniela Alvesa nie kupimy i tyle na ten temat, natomiast po odejściu Pique dosyć prawdopodobny jest zakup innego prawego obrońcy. Richards? ... 8)

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-05-2008 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości