Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #331
 
Carlos dzis w swoim stylu czyli bardzo ladna walka na skrzydle, wywalczenie pilki i przedarcie sie przez obrone no i w koncu strzal albo wysuniecie na przedpole, juz od jakiegos czasu ogladamy Tevez'a za Rooney'em i na skrzydle i calkiem bardzo fajnie to prosperuje, choc nie ukrywam, ze wole typowe ustawienie z nominalnymi dwoma napadziorami, ale nie ma co narzekac, czyli jesli dobrze mowie, to juz 13 albo 12 bramka Tevy w UNITED, przyzwoity dorobek jak na koniec stycznia Wink

No i gol lewa noga, z czego wiemmy, ze Carlos jest prawonozny, ale jak widac, lew potrafi takze uderzyc Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
27-01-2008 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
Wojtek3 napisał(a):to juz 13 albo 12 bramka Tevy w UNITED

Komentatorzy mówili, że 12 bramka w 14 meczach na Old Trafford. Niezły dorobek, trochę mnie to zaskoczyło.

Dzisiaj po raz kolejny bardzo dobry występ, jeden z lepszych naszych zawodników.

Bramka z Portsmouth wydaje się formalnością przy takiej formie u siebie.
27-01-2008 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #333
 
Pejter napisał(a):Bramka z Portsmouth wydaje się formalnością przy takiej formie u siebie.
No nie mówmy hop... Napewno sa na to spore szanse, ale ja wolę by strzelał mniej regularnie, a grał bez kontuzji cały sezon, niż by miał coś naciągnać lub złamać ja Roo.
Napewno nasz główny snajper na ataku, po nim zaraz Ronaldo.
12 bramek w 14 spotkaniach robi wrażenie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-01-2008 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #334
 
Stojkovic napisał(a):12 bramek w 14 spotkaniach robi wrażenie.

Goli ma chyba 13 ,ale rozegranych spotkan więcej niż piszecie

Bardzo podobał mi sie dzisiejszy występ Carlosa, dobre nabięgnięcie i wyczucie akcji po której padła bramka.
Kilka świetnych zagrań ,sporo walki, jest coraz pewniejszy w swojej grze. Już zaczynam sie przyzwyczajac do częstego wpisywania sie na liste strzelców , jego i Ronaldo :twisted:

Wam chodziło o same bramki na OT - nie zczaiłem :wink:
28-01-2008 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #335
 
Sprawdzilem dokladnie.

Tevez dzis w UNITED zagral 27 spotkanie i strzelil 13 bramke, na Old Trafford zagral 15 spotan i strzelil 12 bramek i jedna na wyjezdzie z Liverpoolem Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
28-01-2008 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #336
 
niech strzeli jeszcze 1 na kalinka stadium i bedziedobrze :wink: oczywiscie zycze mu jak najwiecej. Kolejny bardzo dobry mecz teveza znowu mozna na niego liczyc, widocznie zonka wkrocila ze juz nie wyciaga z gaci tego smoczka :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-01-2008 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #337
 
Wojtek3 napisał(a):Tevez dzis w UNITED zagral 27 spotkanie i strzelil 13 bramke

No, to już bardzo przyzwoity dorobek Teveza. Już od kilku spotkań widać, że na dobre zagościł na Old Trafford i w końcu zaczyna grać tak, jak sobie tego wszyscy życzyliśmy.

No a wczoraj kolejny bardzo przyzwoity występ zwieńczony bramką. Jego skuteczność od kilku spotkań jest bardzo przyzwoita, no i chyba zyskuje coraz większą sympatię kibiców. Raczej nie zdobędzie takiej renomy jaką cieszy się Wazza na Old Trafford, ale myślę, że na bycie lepszym od Sahy zasłużył. :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
28-01-2008 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #338
 
Ja tak trochę z innej beczki, Tevez urodził się rok wcześniej niż Ronaldo - obaj panowie świętują piątego lutego. Oczywiście gdyby nie rocznica pewnej katastrofy dzień później, pewnie razem imprezowaliby w remizie, a tak będą musieli ograniczyć się do czegoś mniej hucznego Wink

Ostatnio sporo takich ciekawostek kalendarzowych rzuciło mi się w oczy - urodziny OH, rocznica śmierci Sir Matta Busby'ego, powyżej kolejny przykład, et cetera Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
29-01-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #339
 
Carlos wysuwa sie na czołówke strzelcow w UNITED jest chodzi o napastnikow, 18 bramek, 13 w lidze. To co chłopak wyprawia w tym sezonie przechodzi ludzkie pojecie, brak okresu przygotowawczego byl raczej powodem jego ostatnich absencji.

[Obrazek: 80781158tq7.jpg]

HE PLAYS ROONEY, HE PLAYS WES :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #340
 
Wojtek3 napisał(a):Carlos wysuwa sie na czołówke strzelcow w UNITED jest chodzi o napastnikow

Musze sie tu wtrącic,bo liderem jesli chodzi o strzelanie bramek przez napastników United jest nie kto inny jak Ronaldo :wink: A już predzej Rooney gra pomocnika ,bo Cris jest napastnikiem w tym sezonie.
20-04-2008 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #341
 
Skull napisał(a):Musze sie tu wtrącic,bo liderem jesli chodzi o strzelanie bramek przez napastników United jest nie kto inny jak Ronaldo A już predzej Rooney gra pomocnika ,bo Cris jest napastnikiem w tym sezonie.

Ronaldo w tym sezonie zagrał jako napastnik moze 9 spotkan takze nie rozumiem, jakos od lutego Fergie zaczął go przesuwać gdy Tevez musial odpoczac i siedziec na ławce, reszte sezonu Ronaldo atakowal z flanki. Trzeba koniecznie pamietac o tej wzmiance, to samo tyczy sie Rooney'a, ktory dzis juz, po powrocie Rooney'a, grał tam gdzie mial grac, czyli w ataku, chyba ostatnie 15 min spedzil na flance Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MisiekWNC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #342
 
Tevez to niesamowity wojownik, walczy o piłke całe 90minut a nawet 120 jak w meczu z Chelse a jeszcze umie na takim zmęczeniu strzelić karnego (nieraz sie zastanawiam czy on wogóle czuje zmeczenie Tongue)
23-05-2008 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #343
 
Wie ktoś jak to będzie z naszym dzikiem (Maciek Smile ) boiskowym i jego pozostaniem na Old Trafford? Media zaskakująco milczą, ja byłem przygotowany na burzę nagłówków - "Tevez do Hiszpanii!?"

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-05-2008 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #344
 
Prowadzone sa rozmowy, Tevez wyrazil chec pozostania tak jak i SAF Smile Takze za jakis czas zobaczymy pewnie zdjecie z Carlosem i dlugopisem w rece.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-05-2008 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #345
 
Tevez bardzo pragnie sie zwiazac z klubem, Ferguson tez w jednym z wywiadów dał do zrozumienia że za wszelką cene chce go zatrzymac, ostatnio nawet Rooney sie wypowiadal że muszą zrobic wszystko żeby Carlos zostal na dluzej.

Myśle że to kwestia czasu, jeszcze przez rok jest wypożyczony ,tak więc można teraz wzmocnic druzyne,a nastepnego lata zaklepac Teveza,no chyba że nie beda czekac i zrobią to odrazu,dla mnie wszystko jedno.
27-05-2008 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości