Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1261
 
z pozyskaniem Richardsa mogą być duże problemy bo MC nie będzie chciało sprzedać swojego najlepszego lub jednego z lepszych piłkarzy do lokalnego rywala i takie same zdanie może mieć sam zainteresowany, ja myślę że bardziej prawdopodobne jest że Micah przejdzie do Chelsea lub innego wielkiego klubu ale raczej nie do nas
27-05-2008 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1262
 
KanT napisał(a):Ja mówiłem dziesiątki razy i krzyknę jeszcze raz, żeby całe forum.manutd.pl mnie usłyszało - powalczyć o Berbatova! Uzasadniać swojej prośby chyba nie muszę, z resztą Fergie też wie, jakie wzmocnienie wiąże się z pozyskaniem "Koguta". Smile

Daniela Alvesa nie kupimy i tyle na ten temat, natomiast po odejściu Pique dosyć prawdopodobny jest zakup innego prawego obrońcy. Richards? ... 8)

Z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu że Ferguson po chłopaka rzeczywiście jest w stanie sięgnąć, ba, staje na głowie żeby to zrobić Smile pachnie ta sprawa dość optymistycznie Smile Do tego Berbatov i okno można zamknąć i nazwać najlepiej wykorzystanym jak tylko było można Smile Ale znając Fergusona to na tym by się nie skończyło i uraczył by nas jeszcze niespodziewanym transferem młodego megatalentu Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
27-05-2008 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1263
 
piszecie że sprowadzenie Berbatova będzie niemożliwe tak samo było z OH a gra teraz u nas więc ja myślę że wszystko w rękach SAF
27-05-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1264
 
kapszti napisał(a):tak samo było z OH

... i z Carrickiem, którego Jol nie chciał za wszelką cenę puścić, a jednak się w ostateczności przełamał. Warto na pewno na Berbatova wydać "trochę" więcej tych pieniędzy, to nie będzie transfer-zagadka, bo już wiemy jak Bułgar spisuje się na angielskich boiskach.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-05-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1265
 
Moje propozycje:
Huntelar - drugi Ruuuuud i potrzebny od dawna wysoki napastnik
Ramsey - zabezpieczenie na lewą stronę
Dani Alves - Neville wieczny nie jest, a Brown to raczej na środku powinien grać.
środkowy obrońca - po odejściu Pique to jest tylko 3, 4. Przyda się jakieś zabezpieczenie.
lewy obrońca - Evra całego sezonu grać nie może bo w pewnym momencie spuchnie. Silvestre nie jest świetnym zmiennikiem dla niego

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
31-05-2008 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1266
 
Cytat:Ramsey - zabezpieczenie na lewą stronę

Raczej na środek. I to nie zabezpieczenie a inwestycja na przyszłość, synek jeszcze 18 lat nie ma.

Cytat:Dani Alves

Jeżeli prawdą są kwoty jakie woła sobie za niego prezes Sevilli to chyba jednak lepiej skupić się na Richardsie, który PRAWDOPODOBNIE jest do wyszarpania z City przez United.

Cytat:Silvestre nie jest świetnym zmiennikiem dla niego

Rozumiem że to literówka i chciałeś napisać że JEST świetnym zmiennikiem dla niego. Silvestre na lewej stronie to piłkarz solidny i pożyteczny, nie ma tego błysku co Evra wprawdzie, ale gwarantuje spokój w tym sektorze boiska + szybkie wyjscie z kontrą. Zresztą zagrał w kilku ważnych meczach zaraz po powrocie po kontuzji naprawdę świetnie - takich piłkarzy się lekką rączą nie pozbywa. Choć rzeczywiscie można zacząć myśleć o tej lewej stronie bardziej przyszłościowo, aczkolwiek piorytetem to nie jest i sprawa może spokojnie poczekać.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
31-05-2008 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1267
 
Morgan napisał(a):chyba jednak lepiej skupić się na Richardsie, który PRAWDOPODOBNIE jest do wyszarpania z City przez United.
Chyba sobie jaja robisz? Jestem na 99,9% pewien, że za nic w świecie nie przejdzie z City do United. Po prostu nie chce mi się w to wierzyć! Nie przypominam sobie, żeby jakiś zawodnik kiedykolwiek przeszedł bezpośrednio z jednego do drugiego klubu. A w ogóle jedyny taki przykład, gry w jednym po drugim klubie, który przychodzi mi na myśl, to chyba tylko Schmeichel.

Morgan napisał(a):Rozumiem że to literówka i chciałeś napisać że JEST świetnym zmiennikiem dla niego. Silvestre na lewej stronie to piłkarz solidny i pożyteczny, nie ma tego błysku co Evra wprawdzie, ale gwarantuje spokój w tym sektorze boiska + szybkie wyjscie z kontrą.
To nie literówka. Może mam pecha ale widziałem tylko mecze, w których Sylwek odwalał. Przykład: mecz z Chelsea o CS. Myślałem, że się popłacze jak patrzyłem na to, co on robił z lewej strony. SWP mijał go jak chciał w każdej sytuacji.

Morgan napisał(a):Zresztą zagrał w kilku ważnych meczach zaraz po powrocie po kontuzji naprawdę świetnie - takich piłkarzy się lekką rączą nie pozbywa.
Jakie to były mecze, bo sobie nie przypominam? 2 czy 3 lata temu???

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
31-05-2008 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1268
 
Cytat:Chyba sobie jaja robisz? Jestem na 99,9% pewien, że za nic w świecie nie przejdzie z City do United. Po prostu nie chce mi się w to wierzyć! Nie przypominam sobie, żeby jakiś zawodnik kiedykolwiek przeszedł bezpośrednio z jednego do drugiego klubu
.

Nie robie sobie jaj, piłkarz nie deklaruje jednoznacznie braku chęci gry w United, w klubie mają na dzien dzisiejszy burdel i sporo jest niewiadomych, odchodzi młody Pique i podejrzewam że na jego miejsce przybędzie inny młody który jednak będzie grał. Na prawej strony Smile Nie rozumiem zdania o "bezpośrednie przejscie" ? jak można pośrednio zmienić klub ?
Cytat:To nie literówka. Może mam pecha ale widziałem tylko mecze, w których Sylwek odwalał. Przykład: mecz z Chelsea o CS. Myślałem, że się popłacze jak patrzyłem na to, co on robił z lewej strony. SWP mijał go jak chciał w każdej sytuacji.

MEczu tego z przyczyn ode mnie niezależnych nie oglądałem, ale był on na początku sezonu a ja mówie o meczach w trakcie sezonu, ba, tych z jego finałowego okresu Smile

Cytat:Jakie to były mecze, bo sobie nie przypominam? 2 czy 3 lata temu???

Nie wiem jaki byłby sens wspominania dobrych meczów po kontuzji sprzed 3 lat ale dobra nie obrażam się. Mam na mysli ostatnią kontuzję z której wyleczył się niedawno i po której w kilku meczach zastąpił wypalonego sezonem Evrę.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
31-05-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1269
 
spalacz napisał(a):Jakie to były mecze, bo sobie nie przypominam? 2 czy 3 lata temu???

To ja ci przypomnę :wink: z Romą na Old Trafford 9 kwietnia i z Chelsea na Stamford Bridge 26 kwietnia,w obu tych meczach Silvestre zagrał co najmniej przyzwoicie a już na pewno nie zawiódł.


spalacz napisał(a):Jestem na 99,9% pewien, że za nic w świecie nie przejdzie z City do United.

Też jakoś nie chce mi się wierzyć by Richards zamienił City na United.Zresztą o ile dobrze pamiętam to reprezentant Anglii wspominał coś że nie ma zamiaru przywdziewać czerwonej koszulki z diabłem na piersi.


spalacz napisał(a):A w ogóle jedyny taki przykład, gry w jednym po drugim klubie, który przychodzi mi na myśl, to chyba tylko Schmeichel.

Jeszcze był Dennis Law :wink:


spalacz napisał(a):Dani Alves - Neville wieczny nie jest, a Brown to raczej na środku powinien grać.

Po co nam prawy obrońca? Ferguson już mówił o tym że przyszły sezon będzie należał do Neville'a,którego zresztą w każdej chwili udanie może zastąpić Brown,wciąż nie można również zapominać o O'Shea,Irlandczyk przecież od biedy również może występować na prawym boku defensywy,ponadto z wypożyczenia pewnie wróci Danny Simpson.Więc ja nie widzę potrzeby wzmacniania prawej obrony.

CONCILIO ET LABORE
31-05-2008 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1270
 
Danny93 napisał(a):Jeszcze był Dennis Law

I takze Andrei Kanchelskis Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
31-05-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1271
 
Danny93 napisał(a):Po co nam prawy obrońca? Ferguson już mówił o tym że przyszły sezon będzie należał do Neville'a,którego zresztą w każdej chwili udanie może zastąpić Brown
A ile oni mają lat. Neville ma 33 i długo nie pogra. Brown to przede wszystkim środkowy obrońca. SAF cały czas powtarza, że O'Shea to pomocnik, z konieczności często grający w obronie. Simpson nie jest gotowy na cały sezon, żeby grać na najwyższym poziomie, o najwyższe cele, bo o takie grać będzie UNITED.
Podsumowując prawy obrońca potrzebny jest.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
31-05-2008 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1272
 
spalacz napisał(a):Podsumowując prawy obrońca potrzebny jest.

Podsumowując, prawy obronca nie jest potrzebny, Gary Neville + Wesley Brown. Brown od zawsze grał jako srodkowy obronca, w tym sezonie bedzie ławkował a to czy z nastawieniem, ze wejdzie jako srodkowy czy prawy nie ma znaczenia. Szkoda tylko, ze nie napisales wieku Browna, bo to istotne, jest kawalek przed 30stka. Prawy nie jest potrzebny na chwile obecna.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 01:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1273
 
spalacz napisał(a):Neville ma 33 i długo nie pogra.

Ale najbliższy sezon jeszcze na pewno tak i miejmy nadzieję że na wysokim poziomie.


Wojtek3 napisał(a):Brown od zawsze grał jako srodkowy obronca, w tym sezonie bedzie ławkował a to czy z nastawieniem, ze wejdzie jako srodkowy czy prawy nie ma znaczenia.

Dokładnie.Po za tym jak już wspominałem z wypożyczenia wraca Simpson,ten chłopak już parę razy udowodnił że ma talent i zasługuje na szansę,przynajmniej w kilku meczach.


spalacz napisał(a):Dani Alves -

Alves zagra dwa dobre mecze i powie:no wiecie panowie jestem szczęśliwy w United,ale pewnego dnia chciałbym wrócić do Hiszpanii :mrgreen:

CONCILIO ET LABORE
01-06-2008 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1274
 
spalacz napisał(a):Dani Alves - Neville wieczny nie jest, a Brown to raczej na środku powinien grać.

No proszę Cię. Naprawdę chcesz u nas takiego człowieka? Nawet jak świętej pamięci Puerta zmarł to on się wykłócał z klubem. Dajcie sobie z tym gościem spokój. Kolejny południowiec, kolejny bez mentalności przywódcy, kolejny, który za pare lat po słabszym sezonie pierwszy krzyknie "mogę odejść do realu!".

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-06-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1275
 
Hoho! Ostatnio bardzo dużo słyszy się o tym jak to Alex miałby złożyć ofertę równą 30 milionów funtów za Karima Benzemę z Lyonu. Co sądzicie o młodym francuzie? Czy byłby dla nas wzmocnieniem na miarę tych pieniędzy?
02-06-2008 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości