Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1291
 
Skoro już szukacie następcy dla Cristiano Ronaldo, to ja mówie nie dla Waszych propozycji i mówie Gabriel Agbonlahor.
06-06-2008 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1292
 
Maciek napisał(a):Skoro już szukacie następcy dla Cristiano Ronaldo, to ja mówie nie dla Waszych propozycji i mówie Gabriel Agbonlahor.

Szczerze to wolałbym Younga mimo wszystko :wink:
Albo sprobowac wydrzec Riberego :twisted:
06-06-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1293
 
O Youngu pisać nie chciałem bo:
a) mimo wszystko, nadal wyżej cenię Agbonlahora
b) gra raczej na lewym skrzydle (chociaż to argument z dupy i nie powinienem go używać, bo jest obunożny)
c) byłby raczej tańszy i kiedyś coś o United mówił pozytywnego Wink
d) Agbonlahora uwielbiam od pierwszego wejrzenia i z miejsca byłby moim człowiekiem w United, zastępując niemojego człowieka Wink


Oczywiście Young to też jest dobry pomysł, ale mniej realny i chyba mniej atrakcyjny Wink

A za Ribery (teraz go kupując, szkoda, że nie pare lat temu jak rekomendowałem, "troszkie" taniej by było) trzeba by teraz dać w granicach 55 mln Euro
06-06-2008 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1294
 
Maciek napisał(a):wyżej cenię Agbonlahora

Agbonlahor to naprawde dobry pomysł ,sam byłem pod wrażeniem jego gry,jednak nie spieszylbym sie tak bardzo,początek sezonu doskonaly,później nieco spuscil z tonu.
Czy bylby tanszy od Younga? raczej tak,więc tu jest plus ,ale wątpie by Ferguson (w razie sprzedaży Crisa) oszczedzał ,szukając wzmocnienia na prawe skrzydło ,dlatego pomysł z Riberym,wart dużych pieniedzy,a i tak dużżżooooo by zostało po opchnięciu Ronaldo :wink:
06-06-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1295
 
Ja też myślę że z pieniędzmi to nie będzie problemu. Ja uważam że należy wybrać z trójki:
Ricardo Quaresma
Gabriel Agbonlahor
Ashley Young.
Co do Ribery'ego to ciężko go będzie pozyskać a poza tym to mniej niż 30mln funtów nie będą chcieli go puścić z Bayernu a nawet będą za niego żądali około 50mln
06-06-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1296
 
kapszti napisał(a):Ricardo Quaresma

Przewijany był już temat na tym forum i nie wiem dlaczego to nazwisko nadal się pokazuję na liście życzeń userów. Jakoś mnie ten facet nigdy nie przekonywał, fajnie strzela z tego "fałsza", ale coś poza tym? No nie wiem, pograłby 2 sezony i już by go Real chciał :lol:

Agbonlahor rzeczywiście byłby dobrym transferem, młody Anglik już pokazał w Premiership, że ma potencjał, a na pewno będzie się dalej rozwijał i wyrośnie na jeszcze lepszego piłkarza, więc Fergie mógłby się skusić na tego zawodnika. Young też fajna sprawa Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2008 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1297
 
Kuba_^^ napisał(a):pograłby 2 sezony i już by go Real chciał

Z tego co wiem to już sie nim zainteresowali,to dobry prognostyk i uciecie spekulacji na temat Ronaldo :wink:
Manucho ponownie ma byc wypozyczony,Deportivo jest chtne,tak wiec sprawa kupna napastnika nabiera wiekszych obrotów,bo nie możemy sobie pozwolic na tak chudą linie napadu.
Wlasnie czytam że Aguero odrzucil oferte Chelsea :twisted: Czeka na naszą :wink:
08-06-2008 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1298
 
Skull napisał(a):Wlasnie czytam że Aguero odrzucil oferte Chelsea Twisted Evil Czeka na naszą

Nam potrzeba kogoś doświadczonego. Nieopierzonych kurczaków już pod dostatkiem Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
08-06-2008 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1299
 
Skull napisał(a):Manucho ponownie ma byc wypozyczony

Dla mnie trochę głupie, będzie teraz grał ciągle gdzie indziej, tylko nie w UNITED? Na obecnie potrzeba napastników w klubie, no chyba, że dojdzie do jakiegoś sprawdzonego transferu to wtedy to wypożyczenie mogłoby tam dojść do skutku.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-06-2008 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1300
 
Skull napisał(a):Wlasnie czytam że Aguero odrzucil oferte Chelsea :twisted: Czeka na naszą :wink:
Haha, na Tribal Footballu też już pisali że United ma zamiar kupić Aguero Big Grin
08-06-2008 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1301
 
Ja tak czytam i czytam wasze posty, zastanawiając się czemu nikt nie zwrócił uwagi na możliwość sprowadzenia Aarona Lennona?

- Zawodnik jest Anglikiem, nie Portugalczykiem Smile
- Astronomicznej kwoty wydawać by nie trzeba było
- Byłby zainteresowany transferem bo czas leci, a ten wielki talent niczego nie wygrywa w swojej karerze
- Tottenham sprowadził Dos Santosa więc mógłby negocjować

Zatem let's go!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-06-2008 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1302
 
KanT napisał(a):Zatem let's go!
Niesądze... z kilku powodów:
KanT napisał(a):- Zawodnik jest Anglikiem, nie Portugalczykiem
No i co z tego? To znacza że jeśli jest Anglikiem to będzie odrazu lepszy od kazdego połódniowca? nie przekonuje mnie to...
KanT napisał(a):- Astronomicznej kwoty wydawać by nie trzeba było
Znajac życie, to Tottenham chciałby nas złupić cenowo i tanio by go nie puścił.
KanT napisał(a):- Byłby zainteresowany transferem bo czas leci, a ten wielki talent niczego nie wygrywa w swojej karerze
No a nie zastanowiło cię dlaczego? Ja widziałem jego kilka występów i szczególnie zapadły mi 2 jego akcje w których wyszedł sam na sam z VDS i nie trafił nawet w bramkę. Ze słabszymi zespołami i coś tam nawet grał, ale to nie wsytarczy na to, by zagrać w wielki mklubie. Pozatym wydaje mi się, że w wielkich meczach przeciw bardzo silnym zespołom chłopak poprostu się spala...
KanT napisał(a):- Tottenham sprowadził Dos Santosa więc mógłby negocjować
Sprowadzil;iśmy Hargo, po co nam Carrick?

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-06-2008 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1303
 
W Anglii trwa dyskusja nad tym, kto jest najszybszym piłkarzem ligi, właśnie Lennon obok Agbonlahora i Walcotta jest uważany za najszybszego.

Jednak moim zdaniem nie jest to najlepsza opcja, bo to "jeździec bez głowy". Jest szybki, potrafi (szczególnie z Berbatovem) zagrać klepę i wyjść na pozycję, na skrzydło na wysokości pola karnego rywala ale potem... w 95% akcji nic, niestety. Brakuje mu opanowania, brakuje mu ostatniego podania, wrzutki, celności i często boiskowej inteligencji... Byłoby to akceptowalne gdyby dysponował genialnym uderzeniem z dystansu i był skuteczny, ale tak niestety póki co nie jest... Bardzo chimeryczny, dość łamliwy by o nim mówić w ten sposób, nie ma mentalności zwycięzcy tylko mentalność psa gryzącego po kostkach, co objawia się tym, że liczą się dla niego tylko mecze z wielkimi drużynami, obok innych najczęściej przechodzi nie starając się zbytnio.

Nadal jest bardzo młody i nadal bardzo go lubie, ale odczulibyśmy różnicę gdyby to on miał zastąpić Cristiano Ronaldo i to bardzo, ponieważ Lennon nie zrobił absolutnie żadnego postępu w zakończonym niedawno sezonie w porównaniu z poprzednim...niestety.
09-06-2008 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1304
 
Maciek napisał(a):"jeździec bez głowy"

Nic dodać,nic ująć.


Stojkovic napisał(a):No i co z tego? To znacza że jeśli jest Anglikiem to będzie odrazu lepszy od kazdego połódniowca? nie przekonuje mnie to...

Nie chodzi o to że będzie lepszy,ale będzie miał jakieś przywiązanie do barw klubowych :wink:

Jednak generalnie Lennon to nie jest dobry pomysł.Może i jest jednym z najszybszych piłkarzy w Premier League,ale jest też jednym z najmniej efektywnych.

CONCILIO ET LABORE
09-06-2008 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1305
 
Główną wadą Lennona jest to, że podczas sezonu mało z niego się korzysta, bardzo często doznaje licznych urazów i to jest najgorsze. Poza tym za nim kilka innych negatywów, o czym już świetnie napisał Maciek. Również go doceniam, jednak na UNITED, jako ewentualny następca Ronaldo się nie nadaje niestety.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-06-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości