Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1306
 
Ramsey jednak w Arsenalu... no niech to szlag

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-06-2008 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1307
 
Chlopak ma glowe, w Arsenalu bedzie na pewno wiecej gral niz u nas. Taka prawda...

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2008 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1308
 
Lepszego klubu na to, by spieprzyć/zastopować na dłuższy czas sobie karierę wybrać nie mógł Smile
10-06-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1309
 
Maciek napisał(a):Lepszego klubu na to, by spieprzyć/zastopować na dłuższy czas sobie karierę wybrać nie mógł Smile

Szkoda, ze zapomniales dodac, ze u nas tez by ja spieprzyl i zastopowal, w Arsenalu bedzie mial 2x lepiej niz u nas.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2008 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1310
 
Maciek napisał(a):Lepszego klubu na to, by spieprzyć/zastopować na dłuższy czas sobie karierę wybrać nie mógł Smile

Dlaczego uważasz że Ramsey,zrobił źle wybierając ofertę Arsenalu?

CONCILIO ET LABORE
10-06-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1311
 
Danny93 napisał(a):
Maciek napisał(a):Lepszego klubu na to, by spieprzyć/zastopować na dłuższy czas sobie karierę wybrać nie mógł Smile

Dlaczego uważasz że Ramsey,zrobił źle wybierając ofertę Arsenalu?
Nikt nie ukrywa, że Aaron miał rację wybierając Arsenal.
Btw - jak myślicie, kto przejdzie na Old Trafford w tym okienku transferowym? Wg mnie będzie to Roque, ale liczę po cichu na Huntelaara lub Benzeme.
10-06-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1312
 
Ramsey zrobił źle ponieważ:
a) Nie jest czarnym młodzieńcem z Afryki, który przyszedł z jakiegoś prowincjonalnego klubu
b) będzie sporo kosztował

Te dwa czynniki wskazują na to, że zrobił źle, a uczy tego doświadczenie. Pójdzie w ślady Jeffersa prawdopodobnie
10-06-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1313
 
Maciek napisał(a):Ramsey zrobił źle ponieważ:
a) Nie jest czarnym młodzieńcem z Afryki, który przyszedł z jakiegoś prowincjonalnego klubu
b) będzie sporo kosztował

Te dwa czynniki wskazują na to, że zrobił źle, a uczy tego doświadczenie. Pójdzie w ślady Jeffersa prawdopodobnie
a) Jeżeli jest tak utalentowany jak mówią, i tak cenny - to sobie poradzi. Jeśli nie to po prostu Aaron nie był taki rewelacyjny.
b) Arsenal nigdy nie ukrywał że nie żałuje kasy na młodzików.
I znowu zagrają super sezon, 3-4 zawodników okaże się super talentami ale i tak skończą na 2-3 pozycji z powodu braku doświadczenia i ogrania.

Powracając do mojego pytania - jak myślicie - kto tego lata zasili szeregi United?
11-06-2008 06:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1314
 
El'Toro napisał(a):Nikt nie ukrywa, że Aaron miał rację wybierając Arsenal.
Btw - jak myślicie, kto przejdzie na Old Trafford w tym okienku transferowym? Wg mnie będzie to Roque, ale liczę po cichu na Huntelaara lub Benzeme.

Jeżeli o mnie chodzi to chciałbym zobaczyć w trykocie Diabłów w przyszłym sezonie Huntelaara, Benzeme lub Ville. Ale to raczej mało prawdopodobne. Santa Cruz też byłby dla nas wzmocnieniem Wink
11-06-2008 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1315
 
$FA$ napisał(a):
El'Toro napisał(a):Nikt nie ukrywa, że Aaron miał rację wybierając Arsenal.
Btw - jak myślicie, kto przejdzie na Old Trafford w tym okienku transferowym? Wg mnie będzie to Roque, ale liczę po cichu na Huntelaara lub Benzeme.

Jeżeli o mnie chodzi to chciałbym zobaczyć w trykocie Diabłów w przyszłym sezonie Huntelaara, Benzeme lub Ville. Ale to raczej mało prawdopodobne. Santa Cruz też byłby dla nas wzmocnieniem Wink
Całe życie byłem optymistą, ale szalony nie jestem.
Villi, Benzemy, Huntelaara, Kaki itp itd w United nie uświadczysz - nie teraz.
11-06-2008 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1316
 
Huntelaar wydaje się najprawdopodobniejszy, lecz sam ponoć zapowiedział, że jeszcze jeden sezon będzie chciał grać w Ajaxie. Reszta rzeczywiście trudna do zdobycia, trzeba włożyć sporą kasę, a nie wiadomo jak się jeszcze tacy zawodnicy sprawdzą w Premiership.

Berbatov i koniec.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-06-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1317
 
Kuba_^^ napisał(a):Huntelaar wydaje się najprawdopodobniejszy, lecz sam ponoć zapowiedział, że jeszcze jeden sezon będzie chciał grać w Ajaxie. Reszta rzeczywiście trudna do zdobycia, trzeba włożyć sporą kasę, a nie wiadomo jak się jeszcze tacy zawodnicy sprawdzą w Premiership.

Berbatov i koniec.
Oj, Berbatov też nie jest taki pewny. Żebyśmy tylko nie skończyli z samym Roo i Tevezem (którego de facto też trzeba wykupić). Mam wielką nadzieję na jakiś większy transfer do United, ale jeżeli miałbym założyć się o to - to raczej bym się nie zakładał.
11-06-2008 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1318
 
Huntelaar powiedział, że zostaje jeszcze w Ajaxie? :shock: Gdzie? Jestem w ciężkim szoku
11-06-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1319
 
Valencia podobno ma kłopoty finansowe i przy obrej propozycji można by wykupić Ville
11-06-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1320
 
Kuba_^^ napisał(a):Huntelaar ponoć zapowiedział, że jeszcze jeden sezon będzie chciał grać w Ajaxie.

Maciek napisał(a):Huntelaar powiedział, że zostaje jeszcze w Ajaxie? Gdzie? Jestem w ciężkim szoku

Jeśli wierzyc w to co pisze prasa to Holender chce grac w Realu ,to już kolejny ktory deklaruje chęc gry w Hiszpanii. Tak sie kurwa zastanawiam co ich wszystkich tam ciągnie?
12-06-2008 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości