Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
Ciampel napisał(a):Wstyd trochę. Gdyby ukłuł nas Modric czy Olic, nie powiedziałbym słowa. Ale to rezerwowy zespół Chorwacji nie dał nam w sumie zaistnieć na boisku i dobitnie pokazał nasze miejsce w szeregu :?

Ja tam wstydu nie widze. Bylismy zawsze slaba ekipa i bedziemy caly czas. Jesli ktos myslal, ze jestesmy w stanie stawic czola Niemcom i Chorwatom to z Bogiem. Wierzylem jako patriota, ale realia sa inne i logika tez inaczej podpowiadala. Dziwia mnie jednak ciagle wygrane i remisy z Portugalia w eliminacjach :lol:

Ballack na razie bramka turnieju.

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2008 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Było jak nigdy, efekt taki jak zawsze...

Wypadliśmy chyba najgorzej z wszystkich. Szkoda, bo niektórzy nie mieli z kim grac poprostu (Roger, Boruc, Ebi i Krzynówek) bo reszta to poprostu poziom orange ekstraklasy jak nie gorzej.

Niemce zrobili swoje...

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2008 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Medale powinno przypinać się po turnieju, a nie przed, szał był niesamowity, większość już znowu gadała, że wyjdziemy z Niemcami z grupy i jak zwykle większość się pomyliła. Ja podobnie jak Wojtek, wierzyłem, choć patriotą nie jestem, jednak patrząc realnie na całą sytuację zupełnie z innej strony na to spoglądałem. Znowu tylko smutek i żal, nie wiem naprawdę jak my to robiliśmy w tych eliminacjach wygrywając i remisując z Portugalią, nie mam zielonego pojęcia :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-06-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
No niestety mistrzostwa dla nas się kończą.Z turniejem żegnamy się w kiepskim stylu.Trzeba wszystko przeanalizować i rozpoczynać powoli przygotowywać się do eliminacji do mistrzostw świata.Nie jestem zły na naszych piłkarzy,trenera czy sztab szkoleniowy.Nie mam zamiaru obrzucać ich błotem.Niestety mam świadomość,jakie tyrady będzie można usłyszeć.
Jest mi bardzo przykro kiedy słyszę jak facet (Chrzanowski chyba) mówi,że Artur Boruc może zostać,a reszcie dziękujemy.Już nawet nie wiem co mówić jak słysze tego kołtuna,który prawie cała winą za nasz słaby występ obarcza Mike Lindemana.

Mam nadzieje,że Beenhakker nie będzie podejmował pod wpływem emocji jakiś pochopnych decyzji i nie ugnie się pod presją jakiś pseudospeców.
Jak Hajto chce rozgłosu to niech idzie do BigBrothera czy czegoś podobnego.

Nikt nikogo nie zapewniał,że wyjdziemy z grupy i innych rzeczy.Po pprostu oczekiwania po dobrych kwalifikacjach były bardzo duże.ALE NIKT NIGDY NIE POWIEDZIAł,żE NA BANK POKONUJEMY NIEMCóW I WYCHODZIMY Z GRUPY !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-06-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #260
 
Dla mnie istnialy tylko dwie postacie, Boruc i Roger, reszta na tle tych 2 wypadla gorzej niz blado.

Boruc znowu 3x sam na sam z Chorwacja, nie wiele brakowalo a bysmy dostali 7 goli wiecej. Roger tez blisko, o sam na sam Zahorskiego wspomnial nie bede. Acha, i mam nadzieje, ze Zurawski juz nie zagra w reprezentacji. Tyle Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2008 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #261
 
Wojtek3 napisał(a):
Ciampel napisał(a):Wstyd trochę. Gdyby ukłuł nas Modric czy Olic, nie powiedziałbym słowa. Ale to rezerwowy zespół Chorwacji nie dał nam w sumie zaistnieć na boisku i dobitnie pokazał nasze miejsce w szeregu :?

Ja tam wstydu nie widze. Bylismy zawsze slaba ekipa i bedziemy caly czas. Jesli ktos myslal, ze jestesmy w stanie stawic czola Niemcom i Chorwatom to z Bogiem. Wierzylem jako patriota, ale realia sa inne i logika tez inaczej podpowiadala. Dziwia mnie jednak ciagle wygrane i remisy z Portugalia w eliminacjach :lol:

Ballack na razie bramka turnieju.
Mądry Polak po szkodzie, nie wiem czemu uważasz, że nie było nas stać na walkę z tymi drużynami. Dla mnie było to całkiem realne, co widać było w przywołanych przez Ciebie meczach w eliminacjach. Wg mnie zespół został źle przygotowany no i chyba wykazywaliśmy za mało waleczności jak na Mistrzostwa Europy. Oprócz Rogera nie było nikogo kto w odpowiednim momencie mógłby szarpnąć grę jak jeszcze niedawno Krzynówek czy Smolarek. Wyszło jak wyszło, coś trzeba zmienić i walczmy o kolejny mundial Smile
16-06-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
WoLaK napisał(a):Nikt nikogo nie zapewniał,że wyjdziemy z grupy i innych rzeczy.Po pprostu oczekiwania po dobrych kwalifikacjach były bardzo duże.ALE NIKT NIGDY NIE POWIEDZIAł,żE NA BANK POKONUJEMY NIEMCóW I WYCHODZIMY Z GRUPY !
Oczekiwaliśmy podstaw: czyli zagrania tego, na co mamy potencjał. Nie mówcie, że nie mogliśmy bardziej z niemcami czy Austria powalczyć. Porażka z Chorwatami poprostu nas ośmieszyła i tak naprawdę nie chodzi o to, by wywalić wszystkich, ale by zrobić ostrą selekcję a nie jak to już bywało do tej pory ze grało się za klub lub zasługi. Gra ten kto jest w formie i tyle.
WoLaK napisał(a):Nie mam zamiaru obrzucać ich błotem
Nie o to chodzi, żeby kogoś wyzywać za to, że jest w słabej dyspozycji, ale o to, by poprostu ocenić grę. Jeśli grali padlinę, to trzeba nazywac rzeczy po imieniu. Nie oceniamy tego jakimi sa ludxmi, ale to co prezentują na boisku... zaprezentowali zero gry zespołowej i nikłe zaangażowanie...
WoLaK napisał(a):Już nawet nie wiem co mówić jak słysze tego kołtuna,który prawie cała winą za nasz słaby występ obarcza Mike Lindemana.
Zawsze ktoś musi być winny tylko nie piłkarze... Pozatym co Leo winny, że tak nasi zapomnieli jak się piłke kopie?

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
Przestańcie pierdzielić jak "kołtun" o tej całej chorwacji b e czy ch wie jakiej.Chorwaci mają bardzo wyrównany skład,różnice między rezerwami,a podstawą nie są jakaś przepaścią.Przecież to nie są jacyś pieprzeni renciści,którzy ledwo chodzą...

To,że Bilic wystawił po części rezerwy wcale nie oznaczało,że pójdzie jak z górki.Rezerwowi mieli jeszcze większą determinację,aby się dobrze zaprezentować i przebić się do 1 składu.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-06-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
O ile mozna bylo stuknac rezerwowa Chorwacje, bo podstawowa juz nie bylo szans, to jeszcze gdzies tam iskierka nadzieji u mnie swieciala. Z Niemcami wiedzialem, ze przegramy. Przegrywamy z nimi zawsze i przegrywac bedziemy. Nie ten poziom jeszcze Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
16-06-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #265
 
Cóż,pozostaje tylko żyć piękną historia lat 70 oraz 80 gdy mielismy wielu wspaniałych piłkarzy i zachwycilismy świat.
Pozatym jest wiele słabszych,majacych mniejsze osiagniecia druzyn od Polski jak np. Irlandia :mrgreen: (ćwiercfinał na MS w 1990 który osiagneli majac same remisy(w 1/8 Rumunie w karnych ograli) i ulegajac Włochom w nim własnie)
17-06-2008 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #266
 
Stojkovic napisał(a):Szkoda, bo niektórzy nie mieli z kim grac poprostu (Roger, Boruc, Ebi i Krzynówek)
Zgodzę się jesli chodzi o Rogera i Boruca, ale powiedz mi co grał Ebi i Krzynówek ? Dno, totalne dno. Zupełnie bez formy byli w żadnym meczu nie pokazali się z dobrej strony (jedynie Smolarek raz ładnie zagrał przy bramce Rogera). Krzynówek wczoraj nawet nie potrafił dośrodkować dobrze bo walił pilki wysoko do nikogo.

Poprostu beznadziejna reprezentacja, źle przygotowana do turnieju i nic na to nie poradzimy Big Grin Śmieszą mnie tylko kibice, którzy mówią, że 'to jest sport, nie zawsze się wygrywa', a kiedy my wygrywamy w turnieju poważnym Big Grin ? Nigdy Smile

P.S. Może wróce na forum na jakiś czas Wink
17-06-2008 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #267
 
adingh napisał(a):ale powiedz mi co grał Ebi i Krzynówek ? Dno, totalne dno. Zupełnie bez formy byli w żadnym meczu nie pokazali się z dobrej strony

Jestem tego samego zdania. Nie wiem co w ogole w takiej dyspozycji Krzynowek robil w kadrze. Byl jednym z bohaterow eliminacji, gdzie ciagnal nasza gre, zdobywal wazne gole, ale to co pokazal na EURO to totalne dno :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-06-2008 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #268
 
WoLaK napisał(a):To idź ! Nikt takiego "kibica" nie potrzebuje.

A po co mam to oglądać i denerwować się nieporadnością naszych skoro już i tak wszystko pozamiatane?lepiej trochę po śnić jak pięknie...mogło Sad być :wink:

Jedyni zawodnicy reprezentacji Polski którzy w pełni zasługiwali na wyjazd do Austrii to Boruc i Roger,reszta szkoda słów.Krzynówek tylko walił bez sensu panu Bogu w oknu,Smolarek był cieniem piłkarza z eliminacji,Lewandowski zagrał nieźle z Niemcami później już było tylko gorzej,obrona była dziurawa jak ser szwajcarski,gdyby nie Boruc to wyjeżdżalibyśmy z Euro z bagażem siedmiu,ośmiu może dziesięciu goli,a w ataku poza Rogerem zero kreatywności.

WoLaK napisał(a):.Chorwaci mają bardzo wyrównany skład,różnice między rezerwami,a podstawą nie są jakaś przepaścią.Przecież to nie są jacyś pieprzeni renciści,którzy ledwo chodzą...

Gadanie że Chorwaci mają bardzo wyrównaną drużynę jest bez sensu,wystąpili w rezerwowym składzie i tyle, aż strach pomyśleć co by było gdyby Bilic desygnował do gry podstawową jedenastkę.Niestety wczorajszy mecz pokazał dobitnie jaka jest różnica między Polska a uznawaną przynajmniej jeszcze do niedawna za raczej solidnego średniaka reprezentacją Chorwacji.

WoLaK napisał(a):Nie mam zamiaru obrzucać ich błotem.

Tu nie chodzi o to by obrzucać kogoś błotem ale powiedzieć sobie prawdę a jest ona smutna bo po raz trzeci z rzędu w wielkiej imprezie z kretesem odpadamy po rundzie grupowej.Niestety nie mamy piłkarzy godnych stawić czoła wyzwaniu jakim są Mistrzostwa Świata lub Europy Sad ,a później niektórzy się dziwią że tacy Smolarek,Krzynówek czy Rasiak który na Euro w ogóle nie pojechał, nie łapią się do pierwszej jedenastki takich klubów jak Racing Santander,VFL Wolfsburg czy Bolton Wanderers a jakich zawodników mamy u nas w kraju to pokazał wiosenny mecz pomiędzy najlepszymi rodzimymi piłkarzami naszej ligi a zagranicznymi gwiazdami Orange Ekstraklasy które z najwyższej półki również nie pochodzą.

Podsumowując z Niemcami były niezłe momenty ale generalnie zabrakło nam umiejętności z teoretycznie najsłabszą drużyną turnieju Austrią przez pierwsze pół godziny obrona Częstochowy pod Wiedniem,później po golu Rogera ze spalonego już całkiem przyzwoicie ale w ostatniej minucie skrzywdził nas sędzia a wczoraj to totalna kompromitacja.Poza Rogerem który myśli i robi wszystko mniej więcej trzy razy szybciej niż pozostali nasi zawodnicy i fenomenalnym Borucem reszta słabo lub bardzo słabo.Nasza drużyna strzeliła jednego gola i to ze spalonego a zdobył go Brazylijczyk,i straciła cztery choć powinno być dużo więcej.

Ale panowie nie załamujmy się bo jest pocieszenie,Angole są jeszcze gorsi od nas bo nawet nie awansowali do Mistrzostw Tongue i podobnie jak my również przegrali z będącą już pewną awansu Chrvatską :mrgreen:

CONCILIO ET LABORE
17-06-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #269
 
Danny93 napisał(a):Ale panowie nie załamujmy się bo jest pocieszenie,Angole są jeszcze gorsi od nas bo nawet nie awansowali do Mistrzostw i podobnie jak my również przegrali z będącą już pewną awansu Chrvatską
Stary, ale co ty wogóle kurwa porównujesz? Anglię z którą nie mamy co się równać, to że awansowali wcale nie znaczy, że Polska jest od nich lepsza. Zobaczysz, że na MŚ Anglia awansuje z grupy i nie będzie miała problemów z kwalifikacją do tego turnieju.
adingh napisał(a):ale powiedz mi co grał Ebi i Krzynówek ?
Ebi gdyby miał dobrych partnerów napewno by lepiej wypadł, nie było podań do Smolarka, jedynie jakies świece i klopsy grane górą. Smolarek swietnie zagrał do Sagana przy bramce Rogera, wczoraj gdy się cofnął do pomocy (bo pomocnicy chuja grali i bali się piłki przyjąc, żeby nie było, że coś zdupili) zagrał świetną piłke do Zahorskiego który... jest jeszcze za młody.

Krzynówek z Austria nawet pod koniec coś grał, ale wczoraj dał dupy, jednak prawda jest taka, że nie było wogóle konstruktywnych podań między zawodnikami i w przypadku takiego stylu gry, Smolarek, Roger czy Krzynówek nawet w najlepszej formie nic nie zrobią. Łobodzińskiego występ wczorajszy mnie załamał...
Danny93 napisał(a):Polska a uznawaną przynajmniej jeszcze do niedawna za raczej solidnego średniaka reprezentacją Chorwacji.
No 3 miejsce w MŚ z 98 roku to rzeczywiście średniak...

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-06-2008 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #270
 
Danny93 napisał(a):Gadanie że Chorwaci mają bardzo wyrównaną drużynę jest bez sensu,wystąpili w rezerwowym składzie i tyle, aż strach pomyśleć co by było gdyby Bilic desygnował do gry podstawową jedenastkę.Niestety wczorajszy mecz pokazał dobitnie jaka jest różnica między Polska a uznawaną przynajmniej jeszcze do niedawna za raczej solidnego średniaka reprezentacją Chorwacji.
A co ma sens ? Pamiętacie jak niektóre dziennikarzyny po kontuzji Cecha i Cudiciniego dawały zwycięstwo Barcelonie,bo na bramce CFC miał stać jakiś amator,Hilario,o którym nikt nie słyszał.To są mistrzostwa Europy i w reprezentacji Chorwacji nie ma zawodników z 3 ligi indonezyjskiej.

Danny93 napisał(a):a jakich zawodników mamy u nas w kraju to pokazał wiosenny mecz pomiędzy najlepszymi rodzimymi piłkarzami naszej ligi a zagranicznymi gwiazdami Orange Ekstraklasy które z najwyższej półki również nie pochodzą.
To nie było na poważnie,prawda ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-06-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości