Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #286
 
Kapitalny występ Rosjan w meczu ze Szwedami,oglądanie gry podopiecznych Hiddinka było czystą przyjemnością,doświadczeni Skandynawowie momentami wyglądali jak dzieci we mgle.


woyteq napisał(a):Rosja wylapala 1:4 i wyszla z "oprawcami"

Warty zauważenia jest postęp jaki wykonali Rosjanie w czasie turnieju,w spotkaniu z Hiszpanią obrona grała fatalnie,a zawodnicy ofensywni tylko momentami prezentowała dobrą grę.Z Grecją już takich dobrych momentów było o wiele więcej a defensywa rzadko kiedy trochę się gubiła.Dziś Ibrahimovic i spółka byli zupełnie bezradni,a składne akcje Rosjan jak już wspominałem oglądało się z wielką przyjemnością.Jednym słowem cały zespół Rosyjski zagrał doskonale,choć szczególnie wyróżniali się Semak i Arschavin który podobno jest na celowniku Newcastle.

Jak chyba wszyscy już nie mogę się doczekać sobotniego starcia Rosjan z Holendrami,jeśli obie drużyny zagrają na miarę możliwości to czeka nas wspaniałe widowisko.

CONCILIO ET LABORE
18-06-2008 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #287
 
Patrząc na grę Szwedów przypominała mi się reklama UEFA,gdzie na boisku grali ludzie siedzący na fotelach i normalnie grający ludzie.Szwedzi dzisiaj byli tymi pierwszymi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-06-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #288
 
Zszokowali mnie Szwedzi naprawdę, liczyłem na szybki wyrównany mecz, a momentami mieliśmy wrażenie, że grają tylko Rosjanie. Szwedom jakby się w ogóle nic nie chciało, mnóstwo błędów w obronie, gdyby nie te końcowe akcje Rosjan, które czasami wyglądały jak jakieś zabawy Skandynawowie przegraliby jeszcze wyżej. Jednak to tylko gdybanie, przegrali 2:0, co nie zmienia faktu, że ekipa Hiddinka zagrał dzisiaj rewelacyjnie i mam nadzieję, że równie dobrze zagrają z Holandią, bo liczę przede wszystkim na dobry mecz.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-06-2008 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #289
 
Rosja super gra, ale szkoda mi teraz ich. Zagraja (czyt. przegraja) z genialną Holandia. Mimo wszystko, mam nadzieje, ze zacieta walke o kazdą piłke i genialne akcje. Ruski wczoraj czasami grali troche jak Holendrzy. Dobre kontry i gra długimi podaniami. Widac reke Hiddinka (pis.)

amor patriae nostra lex
19-06-2008 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #290
 
Jeden Zlatan ćwierćfinału Szwedom nie zapewni, co innego w przypadku Arshavina i Rosji Smile Dyrygent środka pola, wyluzowany jak gdyby grał na podwórku. Jestem pod wrażeniem meczu w wykonaniu naszych wschodnich sąsiadów i jeśli mają odpaść w sobotę, to stanie się to po wspaniałej walce Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-06-2008 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #291
 
http://euro2008.wp.pl/wid,10073170,wiadomosc.html

LEWOSKRZYDŁOWY....padłem.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-06-2008 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
Jakby napisali, że obrońca albo defensywny pomocnik to byś mógł paść, ale lewoskrzydłowy to nic takiego - nie sprawia mu problemów gra na tej pozycji i często na niej występuje. A że w United zazwyczaj gra na prawej stronie to już niedopatrzenie dziennikarskie, ale nie żeby od razu takie "oburzenie" wyrażać, bo nie ma ku temu powodów.

EDIT

O tym, gdzie dzisiaj Ronaldo grał już nie wspomnę 8) (choć tak naprawdę częściej był w środku niż na lewej stronie, ale na prawej 5 minut na pewno nie spędził)
19-06-2008 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #293
 
Danny93 napisał(a):A moim zdaniem Portugalia,na czele z Cristiano Ronaldo będzie największym rozczarowaniem turnieju.Potężne zamieszanie związane z ewentualnym transferem CR7 na Santiago Bernabeu,może się negatywnie odbić na formie zawodnika jak i całej drużyny.

Tak więc pierwsze moje proroctwo się spełniło 8) może nie całkiem do końca,bo jeszcze większym rozczarowaniem była postawa Francji,ale Portugalia pomimo dobrej postawy w grupie to drugie niemiłe zaskoczenie tych mistrzostw,a Cristiano Ronaldo zawiódł dziś na całej linii.

CONCILIO ET LABORE
19-06-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #294
 
Jak będzie finał Niemcy-Włochy to się porzygam...
Teraz to już całe serce me z Holandią jest, futbol XXII wieku musi zwyciężyć, innej opcji nie ma
19-06-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
Ronaldo zawiódł to prawda, może to i dobrze, że Portugalia szybciej odpadła, dowiemy się, co do nas przemówi Ronaldo na temat transferu...

Tak na poważnie to oczywiście w tym meczu byłem za drużyną Scolariego, jednak nie udało im się, pomimo, że walka trwała do samego końca. Co by było gdyby nie żenada sędziów, którzy nie zauważyli faulu Ballacka przy jego bramce :roll: Kolejna kontrowersyjna sytuacja podczas tych ME do kolekcji, ewidentny faul i bramka powinna być niezaliczona. Deco był chyba najjaśniejszą postacią dzisiaj wśród Portugalii, Nani też coś próbował, jednak popisał tylko kilkoma chybionymi strzałami, no ale trzeba przyznać, że asystę zaliczył bardzo ładną Wink Niemcy groźni po stałych fragmentach, co było dzisiaj widać, świetnie Schweinsteiger, bramka oraz 2 asysty, dobrze także Ballack pomimo tego dziwnego gola.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-06-2008 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #296
 
Poza tym Friedrich bezapelacyjnie powinien dostać czerwoną kartkę za to jak specjalnie przeszedł się po Ronaldo.Ballack też zdecydowanie faulował,jak na tę gębę patrzę to się we mnie krew gotuje :x

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-06-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #297
 
Jakim systeme boczny i glowny nie widzieli faulu Ballacka przy golu a widzial Scolari siedzac na lawce ? Sedziowanie w tym turnieju to jedna wielka kpina.

RUSSIA :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
19-06-2008 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Po Ronaldo przeszedł się Schweinsteiger, powinien być w pierwszej połowie karny dla Portugalii po faulu na Gomesu i bramka Ballacka niesłusznie została zaliczona jako prawidłowa... Sędziowanie w piłce staje się wielkim problemem, coraz większym niestety
19-06-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #299
 
WoLaK napisał(a):jak na tę gębę patrzę to się we mnie krew gotuje Mad

Ja w ogóle jak widzę te szwabskie ryje to mi się niedobrze robi.

CONCILIO ET LABORE
19-06-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #300
 
Po stopie Ronaldo umyslnie(nie mam watpliwosci co do tego) przespacerował sie Friedrich(jak napisałe WoLaK),a nie "Szwainsztajger"Generalnie słaby mecz Portugalia zagrała(Niemcy takze nic wielkiego),ale jednak było sporo decyzji bardziej krzywdzacych Portugalczyków i dlatego lekki niesmak pozostał
20-06-2008 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości