Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #316
 
Co do całej imprezy to jestem zawidziony postawą arbitrów,złe decyzje ,błedy, dziś nie podyktowany ewidętny karny dla Rosji :!:

Co do dzisiejszego meczu to jestem pod wrażeniem ,wielkim wrażeniem dla Hiddinka i dla piłkarzy ktorzy dali z siebie wszystko. Zasłużony awans,przewazali cale spotkanie, trzymam kciuki i do konca im teraz bede kibicowal.

Świetna atmosfera na stadionie,a ten doping ruskich kibiców ,coś pięknego,w dogrywce bardzo głosno dali o sobie znac,nie czesto sie cos takiego widzi/slyszy.
Hiddink wyrzuca za burte swój kraj i jeszcze skacze z radosci :twisted: A wy mi tu o Peterze wylatacie :lol:
21-06-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #317
 
Anulować ten turniej...coś niesamowitego jakie to wszystko jest wredne
Brawo dla Ruskich, zagrali pięknie... Co do Holandii to forumowicz z Łosic miał chyba rację...
Zawsze na turnieju jest słabszy mecz, Holandia dziś go miała, Rosja miała z Hiszpanią... mimo wszystko, po bramce Ruuda myślałem, że Holandia jednak tego nie przegra, że już sobie nie da nic wcisnąć mimo tego, że to ich słabszy dzień... a Rosja dała koncert


Tragedia równie wielka co emocje dostarczane przez ten turniej
21-06-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #318
 
Co do Holandii to szkoda mi jedynie Van Der Sara , bardzo wysoka forma i chyba jeden z najlepszych bramkarzy tych ME!

Teraz całym sercem jestem z Rosją,mimo że wcześniej widzialem Hiszpanów w finale,ale znając życie to bedzie Niemcy - Włochy i szwaby dopną swego...
21-06-2008 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #319
 
RUSSIA,RUSSIA,RUSSIA :!: :!: :!:

Po prostu genialny występ Rosjan...

CONCILIO ET LABORE
21-06-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #320
 
A z Arshavina z dnia na dzień trzeba wyłożyć co raz więcej pieniędzy, bo po prostu jest on niesamowity i żeby go mieć w swoim klubie zainteresowani będą musieli mocno o niego powalczyć.

Szkoda Edwina, bo bronił bardzo dobrze przez cały turniej, dzisiaj także wykazał się kilkoma dobrymi interwencjami, nie wiem co obrona zrobiła przy tym wyrzucie z autu, po którym później padł gol :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-06-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #321
 
Skull napisał(a):chyba jeden z najlepszych bramkarzy tych ME!
obok Boruca Tongue

Danny93 napisał(a):Po prostu genialny występ Rosjan...

wręcz przepiękny, za 2,3 lata to będzie maszyna do zabijania! he he he

we're FC United - we're going up
22-06-2008 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #322
 
woyteq napisał(a):4 lata temu podobnie rozkozaczona byla kadra Czech.
W grupie stukneli Holendrow i Niemcow a potem Danie.
Juz kazdy ich widzial w rtoli mistrza a tu przyszla Grecja i czesc.

Apropo Holandii moj post sprzed tygodnia. Dziekuje za uwage.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
22-06-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #323
 
roo1410 napisał(a):wręcz przepiękny

Najlepsza drużyna fazy grupowej przez większą część meczu nie miała nic do powiedzenia,gdyby nie Van Der Sar to prawdopodobnie w ogóle nie doszłoby do dogrywki!choć trudno w to uwierzyć,Rosjanie byli wczoraj o co najmniej dwie klasy lepsi od Holendrów,grali z niesamowitym polotem,momentami klepali piłkę w polu karnym Pomarańczowych!trudno mi znaleźć słowa by opisać grę podopiecznych Hiddinka.

Może zabrzmi to paradoksalnie ale Rosja,drużyna ze wschodu gra w tej chwili najładniejszą piłkę w Europie.

CONCILIO ET LABORE
22-06-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #324
 
A ja się pytałem się, przed turniejem, czy Euro2008 wygra drużyna z Europy, to się większość śmiała się w pierwszym momencie, a potem nadchodziła refleksja...
Ja dzisiaj trzymam za Hiszpanię, także wiadomo Smile
22-06-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #325
 
de rossi swoje - zostalo mu po ManUtd

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
22-06-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #326
 
Ta sama sytuacja mi się przypomniała. Także przegrany na obu frontach 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
22-06-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #327
 
Choć jeden ćwierćfinał po mojej myśli.Moim zdaniem Hiszpanie wygrali zasłużenie.Można powiedzieć,że Włosi to spotkanie przespali,a bohaterem meczu usilnie zostać chciał Pan Herbert Vandel.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-06-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #328
 
Fandel. Ja także dziś dobrze wytypowałem, ale dziś nie stawiałem pieniędzy więc musiałem wytypować dobrze.

Ciekawi mnie sytuacja kadrowa Turcji. Odpadną na pewno ale zobaczymy jak to się potoczy...ponoć nie mają zawodników, ale ile w tym prawdy a ile gówno prawdy to nie wiadomo... Do tej pory kibice byli ich 12 zawodnikiem, Allah 13, serwisy podają że mają do dyspozycji że zagrać może tylko 14, więc kim jest ten 14?
22-06-2008 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #329
 
Będzie rewanż za 1:4, jestem tego pewien Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
22-06-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #330
 
Niezbyt ciekawy wieczór zafundowali nam dziś Hiszpanie i Włosi,było to w głównej mierze spowodowane tradycyjnie defensywną taktyką Włochów.Widać było że podopieczni Luisa Aragonesa chcieli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść,przez większą część spotkanie utrzymywali się przy piłce i atakowali,niestety przez zmasowaną obronę Makaroniarzy nie byli w stanie strzelić bramki,w ogóle mieli problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.Na szczęście karne lepiej egzekwowali Hiszpanie i to oni a nie mistrzowie świata zagrają z Rosją w półfinale.Tak więc znów zapowiada się piękny mecz Big Grin

Uff, jakież szczęście że w finale nie zagrają Szwaby z Makaroniarzami,że tylko jedna z tych drużyn(co i tak jest jeszcze za dużo) ma wciąż szanse na występ w decydującym meczu Euro,bo prawdopodobnie zobaczylibyśmy najnudniejszy finał w historii Mistrzostw Europy.


Maciek napisał(a):Odpadną na pewno

Zobaczymy,w tym turnieju wydarzyło się już tyle zadziwiających rzeczy,szczególnie z udziałem nomen-omen Turcji że naprawdę trudno cokolwiek przewidywać przed półfinałami.

CONCILIO ET LABORE
22-06-2008 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości