Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #406
 
Maciek napisał(a):W wymianę Bentleya na Lennona nie wierzę, a już na pewno nie na takich warunkach...

Też za bardzo w to nie wierzę ale tak podaje serwis Goal.com,z drugiej strony nie zapomnijmy że Tottenham poprzedniego lata wyłożył aż 16,5 miliona funtów na Darrena Benta,zawodnika który owszem przez dwa sezony błyszczał w Charltonie i należał do najlepszych strzelców w Premiership ale chyba aż tylu pieniędzy wart nie był.Widać też że Juande Ramos ma spory kapitał do dyspozycji skoro w kontekście transferu na White Hart Lane,mówiło się już nawet o Samuelu Eto'o,po za tym Hiszpan pewnie ma już dość efektownego ale bezproduktywnego Lennena i chce mieć na skrzydle zawodnika przede wszystkim bardziej efektywnego.

Właśnie przeczytałem że nowym bramkarzem Tottenhamu będzie Heurelho Gomes,do uzgodnienia pozostały jeszcze warunki kontraktu indywidualnego,Brazylijczyk także czeka jeszcze na zgodę na pracę w Wielkiej Brytanii.

Wygląda na to że fiaskiem zakończyły się rozmowy Liverpoolu z Espanyolem w sprawie transferu Alberto Riery,ponieważ w orbicie zainteresowań Rafy Beniteza znalazł się skrzydłowy Middlesbrough,Stewart Dawning.Zawodnik który mimo młodego wieku już ma bardzo silną pozycję na Riverside Stadium,miałby kosztować minimum 10 milionów funtów,choć zdaniem Garetha Southgate'a,Dawning jest bezcenny dla jego drużyny.

CONCILIO ET LABORE
27-06-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #407
 
:shock: :shock: :shock: :shock:

Czy wy w ogóle czytacie posty innych użytkowników? Przecież ja o Gomesu napisałem na poprzedniej stronie, o Zambrottcie też wcześniej już było... I to jeszcze ty Danny,niespodziewałbym sie tego po tobie :roll:

Czytajmy siebie nawzajem, wtedy unikniemy rozmów godnych schizofreników
27-06-2008 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #408
 
Maciek napisał(a):Przecież ja o Gomesu napisałem na poprzedniej stronie, o Zambrottcie też wcześniej już było... I to jeszcze ty Danny,niespodziewałbym sie tego po tobie Rolling Eyes

Maciek napisał(a):Co wy panowie... ważne jest, że prawdopodobnie jutro, kontrakt z Tottenhamem podpisze Heurelho Gomes z PSV Wink

:oops: sorry,wierz mi że zawsze czytam posty,być może tego nie zauważyłem.

CONCILIO ET LABORE
27-06-2008 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #409
 
Wracając do Ben Arfy. Sprawdziłem i jest to niewiarygodne, bo trafił on do Marsylii nie za 15 mln Euro jak podawano wcześniej, ale za... 12 mln Euro

Także okazało się, że transfer ten jest bardziej tajemniczy niż to się wydawało... Nie wiem, może faktycznie Ben Arfa ma jakąś wadę serca, może francuskie służby podejrzewają go o terroryzm i mają zamiar go zamknąć o czym wiedział Aulas... nie wiem, naprawde nie wiem
27-06-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #410
 
No faktycznie bardzo dziwna sprawa.

Dla mnie natomiast zagadką jest ciągle transfer Dos Santosa. Według mnie jak na takiego gracza 6 milionów to są dość śmieszne pieniądze. 2 lata starszy Ben Arfa idzie za dwa razy więcej.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-06-2008 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #411
 
Kontrakt Gio z Barceloną wygasał w 2009 roku, stąd taka niska cena. Rok do końca kontraktu to najlepsza okazja na transfer dla klubu kupującego jak i sprzedającego, jeśli tak jak w przypadku Gio, nie jest on w planach na przyszłość tego klubu, ani sam nie chciałbym z nim przedłużać kontraktu

Kontrakt Ben Arfy wygasał dopiero za dwa lata, stąd wyższa kwota
27-06-2008 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #412
 
Clear Wink

Pablo Aimar podobno jest blisko przejścia do Benfiki Lizbony.
Liverpool natomiast zakupił Andrea`e Dossene, lewego obrońcę z Udinese za 7 milionów funtów.

budyń7 napisał(a):A gdzie teraz gra Thuram ?
PSG - Maciek pisał o tym stronę wcześniej, więc uważniej czytaj forum.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-06-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
budyń7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #413
 
Lampard ma przejść do Interu .Drogba na 80% w Milanie . a Zambrotta już jest w Milanie . Nie wiem po co Milanowi taki stary zawodnik (Ale w Milanie są sami starzy zawodnicy ) A gdzie teraz gra Thuram ? Też nie wiem czemu przeszedł do innego klubu w takim wieku
27-06-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #414
 
Thuram nie przeszedł testów medycznych przed oficjalnym przyjściem do drużyny PSG. Ma wadę serca, podobnie jak jego brat, który niedawno zmarł grając w koszykówkę. Dosyć późno wykryto mu tą chorobę, ale jak widać lepiej późno niż wcale, bo w niektórych przypadkach wiadomo jak kończyły się takie wady serca, których notabene nie wykrywano... Thuram chyba raczej podaruje sobie już grę w piłkę, chyba nie będzie aż tak ryzykować.
27-06-2008 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #415
 
No i Elmander w końcu wylądował w Boltonie za 10 milionów funtów. Widać, że The Trotters w tym sezonie mają zamiar powalczyć o coś więcej niż utrzymanie w lidze.

Informacja niepotwierdzona - Inter nabył Quaresmę za 27 baniek.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-06-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #416
 
Były napastnik Zagłębia Lubin w Arisie Saloniki!Mowa oczywiście o Piotrze Włodarczyku,który podpisał dwuletni kontrakt z greckim zespołem."Wszystko odbyło się bardzo szybko. Oferta pojawiła się w czwartek, a już w poniedziałek byliśmy dogadani. Duży wpływ na moją decyzję miała degradacja Zagłębia do drugiej ligi. Każdy woli grać i strzelać bramki w europejskich pucharach, niż w drugiej lidze." - powiedział polski napastnik.

Pewnie skończy jak Kosowski,i Matusiak.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-06-2008 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #417
 
WoLaK napisał(a):Informacja niepotwierdzona - Inter nabył Quaresmę za 27 baniek.

Taka sama niepotwierdzona moze byc informacja, ze Lampard przeszedl do Interu, za uwaga: 9 mln Euro. Pisal o tym sam France Football, a to chyba bardziej wiarygodne zrodlo, niz wp.pl i tribal :roll: Jednak mowiac szczerze jakos w to nie wierze...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
27-06-2008 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #418
 
ziomo napisał(a):Były napastnik Zagłębia Lubin w Arisie Saloniki!Mowa oczywiście o Piotrze Włodarczyku,który podpisał dwuletni kontrakt z greckim zespołem.

Życzę mu oczywiście jak najlepiej, ale nie wiem jakim cudem Aris zdecydował się go kupić, to co on często wyprawiał w Legii, czy też w Zagłębiu wołało o pomstę do nieba, marnowanie dogodnych okazji, taka jakaś sztywna gra. Nigdy w nim nic ciekawego nie widziałem, no ale zobaczymy, może coś mu się uda.

Ciekawy transfer Elmandera do Boltonu, ciekaw jestem jak się Szwed spisze w Premier League, jeszcze nie tak dawno łączono go z klubami "wielkiej czwórki" angielskiej ligi, a tu poszedł do średniego Boltonu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-06-2008 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #419
 
Ciekawe czy Wlodar w tym Arisie cokolwiek pogra, przeciez napadziorow maja tam niezlych to po kiego im Nedza.

Citizens sa bliscy podpisania umowy z napastnikiem CSKA Moskwa Jo za 19 baniek...dosyc ciekawy transfer
28-06-2008 06:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #420
 
Aquarius napisał(a):Ciekawe czy Wlodar w tym Arisie cokolwiek pogra, przeciez napadziorow maja tam niezlych to po kiego im Nedza.
Biorąc pod uwagę, że przez co najmniej ostatnie dwa lata Włodar nie grał dobrej piłki. Przecież w Legii Wdowczyk wywalił go ze składu.

Aquarius napisał(a):Citizens sa bliscy podpisania umowy z napastnikiem CSKA Moskwa Jo za 19 baniek...dosyc ciekawy transfer

Widać po prostu, że rośnie nam nowy zabójca piłki, nowy Roman Abramowicz - Pan Shinawatra. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach mając 19 milionów funtów kupił by Jo za tę kasę ?!
Przypomnę, że w razie przejścia Ronaldinho miałby zarabiać 200 tysięcy funtów tygodniowo.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-06-2008 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości