Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1381
 
Ja również bardziej chciałbym Berbatova ,no ale jesli to Huntelaar trafi do United to i tak bedzie dobrze , ale texty o miłosci niech sobie wsadzi w tyłek,bo jakis czas temu bardzo gorąco wypowiadał sie o Realu, wiec albo w prasie przekrecają wszystko ,albo za 2 sezony kolejny zawodnik bedzie chcial udac sie do Madrytu :roll:

"Chcę isc śladem Van Nistelrooya" :wink:
07-07-2008 01:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1382
 
http://tnij.org/hunter676

Tutaj głupot i plotek nie wypisują Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
07-07-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1383
 
Skull napisał(a):Ja również bardziej chciałbym Berbatova

A mi jest zupełnie obojętne czy trafi do nas Berbatov czy Huntelaar a może nawet bardziej opowiadałbym się za transferem Holendra,głównie z tego względu że Bułgar mimo zupełnie innej postury, gra dosyć podobnie do Rooneya i Teveza,czyli nie jest typowym lisem pola karnego do jakich z kolei zalicza się Hunter.Nie powinno być też mowy o jakichkolwiek problemach z zaadaptowaniem się reprezentanta Oranje do gry w Premier League,bo Holendrzy zawsze dobrze czuli się na Wyspach i szybko przyzwyczajali się do brytyjskiego stylu gry,że wymienię tylko Van Nistelrooya,Stama,Bergkampa,Overmarsa czy mimo wszystko Robbena.

CONCILIO ET LABORE
07-07-2008 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1384
 
"I love clubs with great history like Ajax. I also love United. They are a club that make me dream, especially as Ruud van Nistelrooy did great things with them."

Tutaj 'love' jest bardziej w sensie 'uwielbiam', a nie 'kocham'.
07-07-2008 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1385
 
Taka troche wpadka manutd.com z dzialem o plotkach transferowych. Zdaniem twórców Benzema gra w Marsylii...

Wydawać się może, że Ferguson chce mieć dwie opcje negocjowane jednocześnie (kto by nie chciał, idealna sytuacja szczególnie gdy zawodnik chce odejść) i czeka na stanowisko Tottenhamu w sprawie Berbatova, stąd brak oferty za Huntelaara. Przynajmniej teraz możemy być niemal pewni, że któryś z nich na OT trafi.
Atak Manucho-Huntelaar byłby bardzo ciekawym w zastępstwie Teveza i Rooneya, chociaż Tevez lepiej sprawdza się jako joker szeroko rozumiany, nie tylko jako zawodnik z ławki ale też taki, który wychodzi w konkretnych spotkaniach o stawkę w pierwszej jedenastce
10-07-2008 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1386
 
http://www.transfery.info/news-full-7902.html
Czy nie warto się nim zainteresować?
11-07-2008 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1387
 
http://manutd.pl/content.php?address=player

[AKADEMIA]

Kimś z tych panów warto byłoby się zainteresować. Mamy przynajmniej pewność, ze nie wypną się do nas dupą i nie pójdą do Realu Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
11-07-2008 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1388
 
no i znow powraca sprawa berbatova.20mln? no niewiem czy to wystarczy.mysle ze powinien przejsc na najwyzszy level bo to z pewnoscia gracz z najwyzszej polki.tylko ze ramos ma duze ambicje i chce miec najlepszych w skladdzie wiec moze go niepuscic
13-07-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1389
 
toczokick napisał(a):ze ramos ma duze ambicje i chce miec najlepszych w skladdzie wiec moze go niepuscic

Za pieniadze ktore otrzyma kupi sobie nowego napastnika, gdy United złoży propozycje nie do odrzucenia to wątpie że Ramos bedzie mial cos do gadania!

Agent Aguero gada o zainteresowaniu jego klientem przez jednego z angielskich klubów i że nie jest to Chelsea,więc kto może wydac spore pieniadze? My i ewentualnie Arsenal gdyby Barcy udalo sie kupic Adebayora... Licze na to że ta oferta nadeszła z Manchesteru i że w razie niepowodzenia przy transferze Dimitara to Aguero założy koszulke United :twisted:
14-07-2008 01:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1390
 
Arsenal? Prędzej Tottenham. W życiu by mi do głowy nie przyszło, że Aguero może przejść do Arsenalu, ale juz jako ktoś kupiony za pieniądze z Berbatova do Tottenhamu jak najbardziej. Nie wiem, może ja coś źle obserwuje i źle czytam, ale z tego co mówił Arsene Wenger, to wielkiego transferu zrobić nie może, a przy transferze Aguero w grę wchodzą gigantyczne pieniądze, na miarę rekordowego transferu Premiership
14-07-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1391
 
MU albo Arsenal zapewne.Arsenal rzadko wydaje takie pieniadze na zawodnikow.Mowi sie o 35-40 mln.Chociaz kto wie.Mam nadzieje ze to Manchester Big Grin Big Grin 8) 8) Z pewnoscia Kun jest wart kazdych pieniedzy.Chociaz widzial bym go tez na pomocy za Ronaldo gdy ten by odszedl.
14-07-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1392
 
Jeśli chodzi o Aguero to podobnie jak Maciek myślę że jego agent mówił o Tottenhamie.Szefowie klubu z White Hart Lane,już nie raz pokazali że tego lata nie liczą się z pieniędzmi,wydając choćby kilkanaście milionów funtów na Modrica czy wykazując poważne zainteresowanie Samuelem Eto'o, a w przypadku prawdopodobnego odejścia Robbiego Keane'a albo Dymitara Berbatova,lub też obu tych zawodników,nowy napastnik będzie niezbędny Ramosowi.

Jeśli chodzi o nas to po pierwsze nie wierzę by Ferguson zdecydował się kupić kopię Teveza i Rooneya a po drugie Szkot zapowiedział że szuka do ataku kogoś doświadczonego,kimś takim jest Berbatov,również Huntelaar w takim wypadku wydaje się być bardziej prawdopodobną opcją niż Argentyńczyk.

Co do Arsenalu wątpię by Wenger złamał jedną ze swoich zasad,wydając niebotyczną kwotę na Aguero,po za tym Francuz wspominał coś o tym że Kanonierzy jeszcze przez kilka lat będą dosłownie i w przenośni płacili wysoką cenę za wybudowanie Emirates Stadium,aczkolwiek w przypadku sprzedaży Adebayora,transfer młodego Argentyńczyka z Atletico do Arsenalu być może stanie się możliwy.

Póki co koguty przy Old Trafford podobno coraz głośniej pieją o nijakim Dymitarze,przybyszu z Bułgarii,który od kilku lat mieszka w Londynie,słyszałem też że zwierzęta leśne zamieszkujące okolice Manchesteru,obawiają się przybycia tajemniczego łowcy z Holandii,który podobno jest nieomylny w tym co robi.

Reasumując,to jo bych woloł Berbatova albo Huntelaara Big Grin

CONCILIO ET LABORE
14-07-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1393
 
Maciek napisał(a):W życiu by mi do głowy nie przyszło, że Aguero może przejść do Arsenalu

No dlatego zaznaczylem że tylko po sprzedazy Adebayora, ma tez odejsc Hleb, pieniadze beda a to ze Wenger nie wydaje duzych sum to bzdura,bo robi to,tylko z umiarem :wink:

Danny93 napisał(a):myślę że jego agent mówił o Tottenhamie

Ja jednak myśle że nie ,a przynajmniej nie pasuje mi tu jedno! Agent powiedzial ze to "jeden z najlepszych klubów w europie" a Tottenham jak narazie do tej scislej czołowki sie nie zalicza,predzej Liverpool ktory już kiedys sie interesowal Aguero ,do tego wątpie czy Kum chcialby opuscic gre w Champions League :roll: Wszystko wskazuje na nas i chcialbym zeby tak bylo :twisted:

p.s - pokawily sie plotki o sporym zainteresowaniu Santa Cruzem przez Ramosa ,czyli szuka nastepcy Berbatova 8)
14-07-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1394
 
Podobno jest porozumienie z Spurs 28mln za berbe?!choc moze to plotki ale wszystko wskazuje na to ze to prawda Big Grin Jesli chodzi o Aguero to cos sie swieci moze na miejsce Ronaldo????O ile to MU jest zainteresowany.
14-07-2008 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1395
 
Po sprzedaży Adebayora czy Hleba, Arsenal dopiero wyjdzie na zero, a wedle nowej polityki "tanio kupować, drogo sprzedawać", Arsenal ma zarabiać na każdym okienku transferowym, dzięki temu mają spłacić kredyt zaciągnięty na budowę stadionu. Czy stać ich na zakup Aguero? Nie, jesli w grę wchodzą pieniądze, o których się mówi.


Poza tym, agent Aguero mówił o jednym z najlepszych klubów, czyli mówił o nas, a my tu tylko teraz gawędzimy o tym, jaki inny klub prócz nas, mógłby Aguero zakupić, jeśli w grę nie wchodzi Chelsea, a o którym nie mówił agent piłkarza.


Jeśli transfer Berbatova do nas, za kwotę o jakiej się mówi, dojdzie do skutku, to kluby Premiership tego lata, wydadzą... więcej (jeśli zrobimy różnicę zarobionych od sprzedanych) niż kluby Serie A, Ligue 1, Bundesligi i Primera Division razem wzięte
14-07-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości