Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: Dimitar Berbatow
Dzisiaj Bułgar strzelił swoją pierwszą bramkę w PL. Mam nadzieję że taką sytuację będziemy często oglądać Smile Jednak ogólnie rzecz biorąc na przestrzeni całego meczu Bułgar nie zaprezentował się jakoś szczególnie dobrze- dużo niedokładności w zagraniach. Jak widać zarzuty w reprezentacji odnośnie formy nie były bezpodstawne.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-10-2008 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Dimitar Berbatow
Nie rozumiem skąd ta nagonka na Berbatova ze strony tak wielu kibiców Manchester United... (zresztą chciałbym zobaczyć ich miny wieczorem jak podadzą skład i się okaże,że leniwy Berbatov znowu wygryzł ze składu biegającego przez cały mecz Teveza) :mrgreen:
29-10-2008 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Dimitar Berbatow
berba fan napisał(a):Nie rozumiem skąd ta nagonka na Berbatova ze strony tak wielu kibiców Manchester United... (zresztą chciałbym zobaczyć ich miny wieczorem jak podadzą skład i się okaże,że leniwy Berbatov znowu wygryzł ze składu biegającego przez cały mecz Teveza)
A o czym to niby będzie świadczyło? Piszesz tak jakby kibice United nie chcieli dobra zespołu tylko kierowali się własnymi sympatiami. Każdy piłkarz w klubie jest równy i nikt się nie będzie cieszył jak Tevez siądzie na ławce kosztem Berby czy odwrotnie. Zawsze najważniejsze jest dobro drużyny.


Fan United od 1992 roku
29-10-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Dimitar Berbatow
Nigdy bym nie kwestionował tego,że kibice życzą jedynie "dobra zespołu". Natomiast sadze,że większość kibiców nie mają pojęcia co jest najlepsze dla zespołu i kierują się akurat sympatiami. To widać wyraznie właśnie jeżeli chodzi o sytuacji Berbatova/Teveza. Dużo osób nie może zrozumieć jak "Berbatov który prawie się nie rusza jest w stanie zastąpić Teveza, który z kolej jest wszędzie, wciąż stanowi zagrożenie dla bramki przeciwnika" itp. Ale to w końcu jest piłka nożna, nie maraton - to, że Tevez zalicza po 12-13km na mecz wcale nie oznacza, że robi więcej dla zespołu niz Berbatova, który będzie miał 7-8km.... ale tego właśnie większość kibiców nie widzi. Stąd i tak dużo komentarzy, że Berba przechodzi obok meczu. Ja rozumiem, że prawie wszyscy (jeżeli nie wszyscy) nie znają jakim on jest pilkarzem i oglądają go dopiero odkąd przyszedł i dlatego staram się nie zwracać uwagi ich opiniom, bo po prosto są malo warte. Nieważne...
31-10-2008 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
viroos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Dimitar Berbatow
Dla mnie nie ma żadnego faworyzowania i tym podobnych rzeczy. Liczy się - jak już z resztą zostało powiedziane - dobro zespołu. Jeżeli Berbatov ma zamiar przesiedzieć sobie całe spotkanie na krzesełku pod trybunami, a mimo to strzelać bramki - to proszę bardzo, niech sobie siedzi. Liczy się to, jak bardzo starasz się pomóc drużynie. Możesz stać cały mecz, dostać jedno podanie i dograć fantastyczną piłkę do kolegi, który zdobędzie z łatwością bramkę, i wtedy wcale nie będziesz gorszy od tego grajka, który biegał po boisku jak oszalały, strzelał, strzelał a i tak nic z tego nie wyszło. Wtedy wygrywasz te powiedzmy 1-0 i wszyscy doceniają, to co zrobiłeś.

Oczywiście nie neguję tego, że gdy wkładasz w mecz całe swoje serce (patrz Tevez), to jesteś gorszy od tego "pana Berby". Nie, bo nadal chcesz pomóc drużynie. Chcę jednak zwrócić uwagę na to, iż osoby posługujące się argumentem "Berbatov jest słaby, bo nie biega", nie mają pojęcia, iż to nie argument. Obaj panowie jeszcze nie raz podczas długiego sezonu dostaną szansę na grę, a jestem przekonany, że zarówno jeden jak i drugi będą starali się pokazać na boisku z jak najlepszej strony. To nie klub rumuńskiej ligi okręgowej, aby sobie lekceważyć i wysiłek kolegów i dobro drużyny jednocześnie grając od niechcenia, kiedy nam się żywnie podoba.

Będzie dobrze.
01-11-2008 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Dimitar Berbatow
Ja powiem tak, nie można porównywać Teveza do Dimitara. To całkiem inny typ zawodnika, Dimitar stoi w miejscu i czeka na piłkę, zagra lub strzeli ale zazwyczaj mu się uda wybrać dobrą opcje za to Tevez lata po całym boisku, ale brak mu przez to momentami spokoju, którym dysponuje Dimitar.
Jeden i drugi jest przydatny na boisku, ale każdy do czego innego. Ponieważ Tevez i Rooney są zawodnikami baaardzo podobnymi i grając razem często się dublują to gra ten lepszy na chwilę obecną-Rooney. Berbatov jako ten który w miejscu czeka na sytuacje był i jest nam potrzebny, każdy z nas przez ostatni sezon narzekał na to że gdy Rooney i tevez się cofają, nie ma nikogo z przodu kto mógłby kończyć akcję, teraz mamy takiego Berbatova i część z nas kibiców narzeka, że berbatov stoi w miejscu.
Kupując Dimitara byliśmy świadomi, że to taki typ piłkarza, nie oczekujmy od niego zmiany bo ona jest niemożliwa. Dla mnie Bułgar jest piłkarzem naprawdę dobrym, który bardzo nam w tym sezonie pomorze. Jego technika jest naprawdę świetna, a asystę z meczu z WH mogę oglądać cały czas. Nie chcę wyjść na fankę, która zobaczyła 2 zagrania i już kogoś uwielbia... Byłam za transferem Dimitara od samego początku i wątpię bym zmieniła zdanie na jego temat. Trzeba po prostu zaakceptować jego styl gry, inaczej nigdy się go nie doceni.

Tacy ludzie jak Tevez i Rooney dają możliwość gry takim ludziom jak Berbatov.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
02-11-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Dimitar Berbatow
a teraz zobaczymy czy Vidić poradzi sobie z Berbatovem (Serbia gra z Bulgarią)
19-11-2008 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: Dimitar Berbatow
Średnio sobie w starciu z Vidicem poradził...
Cytat: Kontuzji ścięgna w dzisiejszym meczu pomiędzy Serbią a Bułgarią doznał napastnik "Czerwonych Diabłów", Dymitar Berbatow.

Bułgarzy, nie dość, że tego dnia wyjątkowo niedysponowani, dodatkowo musieli radzić sobie już od 30. minuty bez swojego kapitana. Berbatow nagle chwycił się za prawą nogę i bez jakiegokolwiek sygnału w stronę ławki rezerwowych, nie czekając na zmianę zszedł z boiska. Tuż po meczu selekcjoner Plamen Markow uspokajał jednak, że uraz sprowadzonego za ponad 30 milionów funtów na Old Trafford napastnika nie powinien być groźny.

Serbowie, z Nemanją Vidiciem w składzie, ostatecznie zdeklasowali zespół gości, wygrywając aż 6:1.


Fan United od 1992 roku
19-11-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Dimitar Berbatow
Oby to nie było nic poważnego, bo nadmiaru napastników to my nie mamy, tym bardziej, że Tevez gra jakoś niewyraźnie. Swoja drogą, ciekawe ile Berbatov przebiegł przez te 30 minut. Ze 500 metrów? :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-11-2008 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Dimitar Berbatow
Berbatov nie zagra przez najbliższych 10 dni.... :/
20-11-2008 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Dimitar Berbatow
To mamy problem, bo berbatow to klasa sama w sobie inteligentne spojrzenie na gre tylko czasami wydaje mi sie ze chciałby grac pierwsze skrzypce w united i irytuje go cristano ronaldo w meczu ze stoke było to widac Smile wiec z AV szanse dostanie może w końcu m manucho chłopka który bedzie nasza nowa NAMIASTKA Ole wierze w chłopaka

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
20-11-2008 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Dimitar Berbatow
Aenain napisał(a):wiec z AV szanse dostanie może w końcu m manucho

Raczej wątpię. Na 100% zagra Tevez. Nie wydaje mi się, aby Ferguson postawił na Manucho, który w ostatnim spotkaniu zadebiutował w lidze wchodząc na kilka ostatnich minut i to wtedy, gdy wynik był już pewny.
20-11-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
Re: Dimitar Berbatow
Carlito napisał(a):
Aenain napisał(a):wiec z AV szanse dostanie może w końcu m manucho

Raczej wątpię. Na 100% zagra Tevez. Nie wydaje mi się, aby Ferguson postawił na Manucho, który w ostatnim spotkaniu zadebiutował w lidze wchodząc na kilka ostatnich minut i to wtedy, gdy wynik był już pewny.
Zgadzam się z Carlito. Tevez na pewno zagra, do tego wydaje mi się że Rooney powinien być już gotowy na to spotkanie. Także to pewnie ta dwójka będzie w pierwszej linii ataku. A jak nie będzie Wazzy to albo 4-5-1 albo IMO szanse prędzej dostanie młody Welbeck, niż Manucho.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-11-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Dimitar Berbatow
Cytat:Dymitar Berbatow jest gotów zakończyć reprezentacyjną karierę w związku z falą krytyki, jaka spadła na niego po ostatnich niepowodzeniach zespołu - ujawnił jego agent, Emil Dantczew. Bułgarski napastnik jest oskarżany o nienależyte przykładanie się do występów w barwach kadry narodowej.

Myślę, że nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, bo na kończenie reprezentacyjnej kariery jeszcze będzie miał czas. Przecież w zespole gra jeszcze kilku facetów, których zadaniem jest również zdobywanie goli, lecz z drugiej strony od, największej gwiazdy, jaki i kapitana zespołu wymagana się wielkiego zaangażowania. W końcu spoczywa na nim wielka odpowiedzialność, a kapitan powinien dawać przykład kolegom.
20-11-2008 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #30
Re: Dimitar Berbatow
Berbatov to kiepski kapitan i dali mu tę opaskę tylko ze względu na to, że odstaje poziomem od kolegów. Poza tym ci Bułgarzy są chorzy. Oni oczekują, że Berbatov da z siebie 200% nawet kosztem klubu, w którym zresztą ma coś do udowodnienia. A po co się męczyć w głupiej Bułgarii jak i tak nie ma bata żeby się dostali do jakiejkolwiek imprezy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-11-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości