Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #211
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
matys napisał(a):Powoli sypie się Arsenal, czas Wengera imo się skończył, z taką polityką transferową może wypierdalać.
3-4 lata temu podobnie pisano o Fergusonie. Więc trochę przyhamuj. Wenger powinien zostać, bez względu na to czy za rok będa grali w CL czy nie.
04-01-2009 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Mądrze powiedział Keano o komentatorach sportowych i przy okazji Wengerze(nie pamiętam doładnie tego, ale tak mniej więcej)- że nie może ich słuchać tak sie nie znają i że jak ogląda mecze, to bez głosu - powiedział wtedy też, że gadają na Wengera, a o nich za 50 lat nie będzie pamiętał nikt - a o tym co zrobił Wenger pamiętac będą wszyscy. (powiedział wtedy też, że nie zaufałby komentatorom nawet w tym, by wyprowadzili mu psa :twisted: ).
Nie lubię Wenegra i mam wiele zastrzeżeń co do jego polityki. Ale z drugiej strony to wciąż świetny trener i nie wiadomo co Arsenal osiągnie za 2-3 lata.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
04-01-2009 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #213
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Olle napisał(a):Wenger powinien zostać, bez względu na to czy za rok będa grali w CL czy nie.
Napisałem, że z taka polityką transferową lepiej niech odejdzie, a nie, że ma spierdalać, tak czy siak. A zresztą nie mój burdel, nie moje dziwki. Ale przy takich tak transferach, to oni o trofeach mogą pomarzyć. Może się mylę, nie wiem. Jeśli tak, to możecie mi to wytknąć, możecie mnie nazwać ignorantem. Spoko, przyznam wam racje. Ale na chwile obecną uważam, że Arsenal przy takiej polityce transferowej nie ma szans na to, żeby odnosić większe sukcesy.

Sorry, ale z Denilsonem, Diabym, Bendtnerem, Djourou czy Songiem nie bardzo można wojować w Anglii czy Europie. Od 4 latach nie wygrali NIC, poza FA Cup. Nie maja konkretnej ławki, o ile pierwszy skład wygląda na mocny, to wobec kontuzji, które ich nawiedzają rokrocznie, nie ma za bardzo kim niszczyć kolejnych rywali. Dlatego tak bardzo dziwi mnie działanie Kanonierów na rynku transferowym.

W lecie odeszło 3 pomocników, 2 z podstawowego składu i jeden rezerwowy, a sprowadzono tylko Nasriego. Tzn sprowadzono tez 3 pomocników, ale Ramsey i Bischoff to melodia przyszłości, więc trudno zaliczać ich jako wzmocnienie pierwszego zespołu. Do tego Rosicky nie gra już od kwietnia(?) zeszłego roku i nie było wiadomo, kiedy będzie gotów do gry. No samobójstwo.

Ja się nie dziwie, że od paru lat gracze chcą uciekać z Arsenalu. Ljungberg, Adebayor, teraz Toure(choć jak to z nim jest, to nie wiadomo do końca), Pires spakował manatki, bo nie mógł doprosić się dwuletniego kontraktu, Fabregas też co jakiś czas, przebąkuje o grze w La Liga, taki Flamini, po swoim najlepszym sezonie w Arsenalu(a pewnie i w karierze), w którym zadomowił się na stałe w jedenastce Gunners i pewnie w tym sezonie również byłby ich czołowym graczem, ucieka do zespołu, która grac będzie w UEFA, bo ponoć Wenger nie chciał przystać na jego warunki finansowe, i cały czas zwlekał aby zasiąść do rozmów na temat nowego kontraktu. Nie wspominając o Vieirze czy Henrym, ale to już inna sytuacja, bo oni chyba się znudzili grą w Anglii i zapragnęli nowych wyzwań.

Gadanie Wengera o tym, że nie ma pewności, czy gracze za 30 mln Ł będą lepsi od wychowanków jest dla mnie śmieszne. Oczywiście, ma racje, bo pewności nie ma, ale no risk, no fun. Może się zraził Reyesem, nie wiem, ale taki jest dzisiaj futbol, że trzeba co jakiś czas wydać grubszą kasę, aby się utrzymać na topie.

Albo kominy płacowe, których tak bardzo nie lubi Wenger. No logiczne, że taki Fabregas czy Adebayor muszą zarabiać więcej niż reszta, jeśli grają za 80 tys Ł tygodniowo, a taki Milan czy Real proponują ponad 100, to nie dziwne, że myślami są już za granicą. U nas też Rio czy Ronaldo, zarabia więcej niż Park czy Brown, no bo kurwa, raczej niepoważne by było jakby ich tygodniówki były zbliżone. Teraz już na Emirates chyba płace się różnią, ale jeszcze jakiś czas temu Wenger opowiadał, że nie chce dopuścić do tego, aby porobiły się te kominy.

E: Jeszcze parę zdań mam do napisania.

To nie jest tak, że Wenger jest chujowy. To jest dalej najwyższa półka i gdyby miał porządną drużynę, to jestem przekonany, że dzisiaj byśmy z nimi rywalizowali o mistrza jak równy z równym i to do samego końca rozgrywek. Ale z pustego to i Salomon nie naleje. Wyciska z tych młodych chłopaków 150% ich możliwości, ale pewnego pułapu już nie przeskoczą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-01-2009 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jermain Defoe wraca do Tottenhamu. Warto dodać, że były zawodnik Portsmouth będzie mógł występować w rozgrywkach FA Cup i Carling Cup.

Pele good, Maradona better, George Best
06-01-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Sprzedali go za 8 mln, kupują go z powrotem za 15 mln... nawet ta sytuacja opisuje, jak zachwiane są wszystkie pozycje w klubie, począwszy od piłkarzy skończywszy na transferach...
06-01-2009 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #216
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
dende napisał(a):Jermain Defoe wraca do Tottenhamu. Warto dodać, że były zawodnik Portsmouth będzie mógł występować w rozgrywkach FA Cup i Carling Cup.
Powrót Anglika na stare śmieci. Wcześniej przy Keane'ie czy Berbatovie sobie nie pograł, teraz znowu pod skrzydłami Redkappa, będzie mógł wraz z Bentem, tudzież Pavluchenką stanowić o sile ataku Kogutów. Czy to dla niego dobry kierunek? To się okaże, ale przypuszczam że teraz pokaże swoją prawdziwą wartość na White Hart Lane. Dende wspomniał o że Defoe będzie mógł grać w FA i CC, ale nie będzie mu dane występować w Pucharze Uefa.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-01-2009 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #217
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Defoe to będzie duże wzmocnienie Tottenhamu, co mnie osobiście wcale by zbytnio nie martwiło gdyby...nie wpływało to na sytuację Campbella. Wszystko bowiem wskazuje na to, że dzisiejszy występ Fraizera od pierwszych minut będzie jego ostatnim w Spurs. Anglik może jeszcze liczyć na kilka występów w Pucharze UEFA (gdzie nie może grać również Pav), ale to trochę mało...

Z drugiej strony ciekawi mnie, czy wobec tego Harry zdecyduje się na regularną grę w końcu dwoma napastnikami.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-01-2009 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #218
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jak już jesteśmy przy temacie Tottenhamu:
Cytat:To będzie transferowy hit zimy w polskim futbolu. Sebastian Przyrowski, bramkarz Polonii Warszawa, jest już tylko o krok od przejścia do Tottenhamu Hotspur, grającego w angielskiej Premieship - pisze "Polska - The Times".

Przyrowski, wedle informacji dziennikarzy, przebywa już w Londynie i czeka na podpisanie umowy. Kluby negocjują ceny odstępnego. Polonia żąda za bramkarza milion funtów, co dla "Kogutów" z White Hart Line nie powinno stanowić większego uszczerbku w klubowym budżecie. Do piątku 9 stycznia wszystko ma się wyjaśnić.

Co prawda w nazwie tematu, są "wzmocnienia", ten transfer jeśli w ogóle do skutku raczej takim nie będzie... Czy tylko moim zdaniem Przyrowski niczym szczególnym się nie wyróżnia? W sumie fajnie byłoby mieć kolejnego Polaka w Premierleague, ale jakoś nie wróżę mu wielkiej kariery, obym się mylił.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-01-2009 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #219
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jakby on miał stanąć między słupkami to raczej o osłabieniu można byłoby mówić , a nie wzmocnieniu kogutów Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-01-2009 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #220
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ale jakiśczas temu natknąłem się na wiadomość, że Gomes miałby wrócić do PSV. Co prawda transfer (o ile do tego dojdzie) Przyrowskiego nie oznacza (to byłoby dopiero "suprajs" :shock: ), że Brazylijczyk powróci na stare śmieci.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-01-2009 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Kto wie może Przyrowski okaże sie strzałem w dziesiątkę i będzie najlepszym bramkarzem w Premiership Big Grin A później Fergie wyłoży na niego z 10 baniek i trafi do United w miejsce Edwina Big Grin
Nie no troche przesadziłem chyba Smile

Ale ciekaw jestem czy przejdzie i co sie stanie z Gomesem. Wszystko sie na pewno okaże w najbliższych dniach.
07-01-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Ci piłkarze z Premier League mogą zmienić klub za darmo:

Arsenal: Tomas Rosicky, Amaury Bischoff.
Aston Villa: Stuart Taylor.
Blackburn: Tugay, Andre Ooijer.
Chelsea: Michael Ballack, John Obi Mikel, Carlo Cudicini, Mineiro.
Everton: Andy van der Meyde, Nuno Valente.
Fulham: Danny Murphy.
Hull: Ian Ashbee, Nick Barmby, Dean Windass, Sam Ricketts.
Liverpool: Sami Hyypia.
Man City: Michael Ball, Glauber Berti, Dietmar Hamann, Danny Mills, Daniel Sturridge, Darius Vassell.
Man Utd: Ryan Giggs, Gary Neville.
Middlesbrough: Ross Turnbull, Brad Jones.
Newcastle: Michael Owen, Steve Harper, Nicky Butt, Mark Viduka.
Portsmouth: Sol Campbell, Sean Davis, Kanu, Lauren, Noe Pamarot, Herman Hreidarsson, Richard Hughes, Djimi Traore, Richard Duffy, Linvoy Primus.
Stoke: Amdy Faye, Vincent Pericard, Salif Diao.
Sunderland: Dwight Yorke.
West Bromwich Albion: Dean Kiely.
West Ham: Lucas Neill.
Wigan: Emile Heskey, Kevin Kilbane, Ryan Taylor, Henri Camara.

Tym zawodnikom kończą się kontrakty po tym sezonie. Kogo byście by zobaczyli w United? Bo ja tylko nad Owen'em bym się zastanowił.
08-01-2009 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #223
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Pozbyliśmy się jednego szklanego napastnika (i to takiego co strzela jak jest zdrowy) żeby zdobyć drugiego? Średnia propozycja.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-01-2009 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #224
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Zdrowym Rosickym też bym nie pogardził Wink


Fan United od 1992 roku
09-01-2009 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IcemanCR7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Mnie to osobiscie smieszy MC i ich szejkowie Big Grin Mają kase zrobią zajebisty zespół taki jak może real jak zdołają posciagać zawodników nic nie osiągną i jeszcze spadną do Coca Cola Championship
15-01-2009 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości