Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Dimitar Berbatow
No. Ale bardziej przez nonszalancję Big Grin

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
31-01-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Dimitar Berbatow
Hehe no napewno nie przez włosy

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
31-01-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Dimitar Berbatow
Ogladalem mecz i przyznam,ze jestem bardzo zdziwiony tak niskiej oceny dla Berbatowa. Zdecydowanie nie byl najslabszym na boisku. Wczoraj na dwa razy byly sytuacje (w 1 i 2 polowie) gdy Giggs mogl podawac do Bulgara ktory byl na wygodnej pozycji lecz w obydwu przypadkach decydowal sie na strzal i mu nie wychodzilo. Wogole caly czas odnosze wrazenie,ze jego koledzy czesto zapominaja o nim kiedy jest w polu karnym (a moze tylko mnie sie tak wydaje)

Pisz z polskimi znakami, bo ciężko się to czyta.// matys
25-02-2009 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #94
Re: Dimitar Berbatow
Giggs miał miejsce i czas lecz jakoś dziwnie brzmi argumentacja , że gra słabo bo koledzy go nie dostrzegają :roll: Mecz z Rovers , wczoraj z Interem ogólnie nie zachwyca ale weźmie się w garść bo jednak Tevez to cień piłkarza z przed roku. Ja tam jego zwolennikiem nie jestem , kiedy gra dobrze to widać , każdy gol cieszy ale ostatnio z lekka piach .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-02-2009 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Dimitar Berbatow
Ja tam wolę Teveza jak Berbę w tej dyspozycji. Tevez przynajmniej walczy. No ale z kolei nie umie tak zagrać genielnie jak Bułgar czasami to robi. Tylko niepokoi mnie właśnie to, że Berba tylko czasmi gra swietnie i ogólnie prawie każdy jego występ jest taki, że momentami gra super, a momentami go nie ma. Jak Rooneyowi nikt piłki nie zagrywa to sam sie po nią cofnie i zrobi akcje na gola. Berba też się potrafi co prawda cofnąć, ale na razie moim zdaniem jest słabszym napastnikiem niż Rooney.
Ale to wciąż pierwszy sezon Berby, ja przywykłam że u nas piłkarze się długo ogrywają. Jestem pewna, że za rok całą trójką będą wymiatać(jeśli Tevez zostanie, a myśle ze tak, cene się odpowiednią wynegocjuje, a Carlos to młody piłkarz i ma jeszcze wiele przed sobą!). Moze dawanie roku zawodnikami to dużo, ale Berba miał już przebłyski geniuszu i warto poczekac na ustabilizowanie jego formy w MU.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
25-02-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Dimitar Berbatow
Cytat:Giggs miał miejsce i czas lecz jakoś dziwnie brzmi argumentacja , że gra słabo bo koledzy go nie dostrzegają :roll:
Ale Ja nie mówiłem, że zagrał słabo :roll: Dla mnie wcale słabo nie zagrał (słabo to zagrali Ibrahimovich i Adriano). Dlatego mnie dziwi najsłabsza ocena. Mówiłem o tym, że przez cały mecz dostał raptem dwa razy piłke w polu karnym (raz po dośrodkowaniu Evry, gdy strzelał głową i drugi raz gdy próbował podawac do Parka, lecz obrońcy przecieli) Natomiast przy akcjach Giggsa był na idealnej pozycji, ale piłki nie dostał.Było-mineło
26-02-2009 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Dimitar Berbatow
mufc.pl napisał(a):- Dymitar Berbatow nie miał w Londynie żadnych kolegów - opowiada jego zastępca na White Hart Lane, Roman Pawluczenko.

Słyszałem, że był arogantem i snobem, który był w stanie pomiatać osobami na niższych szczeblach w klubie.

- Potrafił po treningu rzucić brudne buty pod nogi osoby, która się naszym sprzętem zajmuje i powiedzieć "wyczyść je dla mnie". Nikt nie lubi takich ludzi. Dobrze jednak, że gra obecnie w Manchesterze United.

Rosjanin osobiście nie miał styczności z Bułgarem, jednak słowa opiera na opowieściach swoich kolegów z drużyny. Co sądzicie? IMO podgrzewanie atmosfery przed finałem CC.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-02-2009 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #98
Re: Dimitar Berbatow
Ja słyszałem że Pawluczenko skalpuje misie koala po treningach i zostawia potem w szatni brudne noże. Nie wiedziałem tego osobiście i nie mogę powiedzieć od kogo się dowiedziałem, ale swoje zdanie mam.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-02-2009 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #99
Re: Dimitar Berbatow
Może i Bułgar trochę wygląda na człowieka, który ma gębę wyżej nosa. Jednak na pewno nie należy wierzyć słową Pawluczenki Wink Jak dla mnie to tylko przedmeczowa wojna na słowa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-02-2009 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Dimitar Berbatow
ja sie zastanawiam czy on nie ma jakiejś klauzuli w umowie, która gwarantuje mu wystepy w sezonie.
22-03-2009 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Dimitar Berbatow
Podobno Berba kontuzjowany? Po ostatnim stosie kartek sytuacja nie jest zbyt ciekawa, Fergie musi na nich nawrzeszczeć, zeby się zebrali do kupy wszyscy Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
22-03-2009 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #102
Re: Dimitar Berbatow
Tak kontuzjowany, jego występ w meczu z Aston Villa stoi pod dużym znakiem zapytania...



Mój Blog: Pod presją czasu
22-03-2009 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #103
Re: Dimitar Berbatow
Chudy napisał(a):ja sie zastanawiam czy on nie ma jakiejś klauzuli w umowie, która gwarantuje mu wystepy w sezonie.
A to czemu? Uważasz, że niesłusznie gra?


Fan United od 1992 roku
22-03-2009 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Dimitar Berbatow
Uważam, że nie gra tak dobrze, aby grał tyle ile gra. Kiedy gra słabo, nie grają inni, którzy mogli by wejść w jego miejsce. SAF twardo stoi przy nim.
22-03-2009 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Dimitar Berbatow
A ja mam takie pytanie-czemu wielu ludzi pisze jego nazwisko jako "Berbatow"?
Jeśli wpiszecie tak w wyszukiwarce, pokażą się wam tylko polskie strony o United-to nie dziwne?
Natomiast po wpisaniu "Berbatov"-większość stron, w tym oficjalna-berbatov.net
Podobnie jeśli weźmiemy jego miejsce urodzenia-znacznie więcej wyników pojawi się przy wpisaniu Blagoevgrad niż Blagoewgrad...Ktoś gdzieś napisał że w bułgarskim nie ma litery "v"...ale skoro wszędzie używa się "Berbatov" i nawet ten zawodnik ma tak napisane na koszulce (!) to chyba powinniśmy używać tej formy?
Wiem że to szczegół który nic nie znaczy wobec zagadnień boiskowych-jego formy strzeleckiej itd. ale to też dobrze byłoby wyjaśnić 8-)
07-04-2009 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości