Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Tottenhamowi?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 75.00% 9 75.00%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 16.67% 2 16.67%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 8.33% 1 8.33%
Paul Scholes 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Tottenham 0-0 Manchester United (01.03.2009)
kamil_utd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Fantastycznie,ze wygrali ale poziom.... nienajlepszy! Foster dzisiaj u mnie duuuzo zyskal Smile Napewno najlepszy zawodnik finalu.

Gloooory Gloooory Man United !
01-03-2009 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
A ja jestem zdania, że zagraliśmy całkiem niezły mecz. Nie spodziewałem się cudów i się nie zawiodłem Smile

Foster - Ben w bramce i wyglądamy w tyłach zdecydowanie pewniej niż wtedy, kiedy między słupkami stoi Kuszczak. Kilka bardzo dobrych interwencji [ 7.5 ]

O'Shea - O'Shea [ 6 ]
Ferdinand - ze dwie niepewne interwencje na początku, ale później grał jak profesor [ 8 ]
Evans - nie mam słów. Geniusz [ 8 ]
Evra - kolejny raz Lennon nim kręcił [ 5.5 ]

Ronaldo - kilka fajnych rajdów [ 7 ]
Scholes - kilka dobrych podań, ale spodziewałem się więcej [ 6.5 ]
Gibson - parę błędów, ale również jeden świetny strzał i kilka ciekawych podań [ 6 ]
Nani - niewidoczny [ 5.5 ]

Welbeck - najsłabszy mecz w naszych barwach [ 5 ]
Carlos "żółw" Tevez - niewiele lepiej niż młody Anglik. [ 5.5 ]

Vidic - 7
Giggs - 6.5
Anderson - świetne wejście [ 7.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-03-2009 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
No i jest pierwsze trofeum w tym sezonie. Sam mecz może nie był na najwyższym poziomie, ale zagraliśmy przecież bez VDS, Roo, Berbatova i Carrick'a. Cieszy mnie postawa Fostera, IMO zasłużył na MOTM. Przez cały mecz spokojna i w miarę pewna gra, dobre wykopy i świetna postawa w rzutach karnych.
Ślisko trochę było, Evra i O'Shea parę razy niepewnie zagrali piłkę. Patrice nie za bardzo radził sobie z Lennonem. Środek obrony jak zwykle, bardzo dobrze. Nani z Andersonem urządzali sobie czasem niepotrzebne rajdy. Ronaldo - dzisiaj zbyt często jako diver, co było przyczyną żółtej kartki. Tevez jak zwykle walczył, mieszał, strzelał, ale niezbyt mu to wychodziło. Ogólnie, to nie ma się co martwić słabszą postawą, bo jak już pisałem nie grało kilku podstawowych zawodników, więc 4 marca powinniśmy na luzie powieźć Newcastle i wzmocnić pozycję lidera.

UNITED!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-03-2009 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Cytat:Ciekawi mnie czy ten mecz nie wyjdzie nam bokiem. 4 marca gramy z Newcastle...

I bedziemy mogli wystawic niemal zupełnie inna jedenastke, która jest nawet mocniejsza od dzisiejszej.

Potencjał kadrowy to my mamy niesamowity w tym sezonie.

Fajnie że wygralismy. Mecz średniawy w naszym wykonaniu no ale każdy ma jakies swoje 'kryzysiki'.

Tevez mnie dzisiaj strasznie irytował. Za nic nie jest to obecnie zawodnik wart 30mln.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
01-03-2009 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
W meczu z Newcastle zagra zupełnie inny skład. Mam nadzieje, że wreszcie więcej będzie grać Anderson. Dzisiaj dał bardzo dobrą zmianę. Nasz atak dzisiaj niestety nie istniał. Danny i Carlos grali bardzo ociężale i nie mieli zbyt dużo okazji. Zaplusował Evans i Foster. Mecz wygrany po ostrej walce. To na pewno podbuduje naszych chłopców.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-03-2009 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Brawa należą się dzisiaj tylko 4 graczom: Fosterowi, Ferdinandowi, Evansowi i Andersonowi. No może jeszcze Ronaldo coś tam tworzył, ale reszta zawiodła. Evra zagrał tak jak w debiucie, takie wożonko mu zrobił Lennon, że aż żal patrzeć było. Raz albo dwa też złamał linię obrony, przez co rywale unikali ofsajdów. Jak już słusznie michał zauważył, nie pierwszy raz, kiedy Evra nie daje sobie rady z Lennonem.

Gibson momentami grał chyba w barwach Tottenhamu. Mnóstwo głupich podań, kilka fauli(aż dziwne, ze nie dostał kartki). O'Shea dzisiaj rozczarował, najgorszy występ od meczu z Wigan. Co chwilę widziałem na prawej stronie Ferdinanda, bo Dżon był nie wiadomo gdzie w tym momencie. Scholes przeciętnie, mało kreatyny, kilka razy świetnie uruchamiał kolegów, ale ogólnie to nie zachwycał. Nani po raz kolejny w tym sezonie bezproduktywny, już miałem nadzieje, że chłopak się ogarnął i zaczyna łapać formę, niestety.

No i na koniec postawa Teveza :roll: . Nie potrafię zrozumieć co się z tym zawodnikiem stało. Aż tak bardzo to przyjście Berbatova mu odebrało pewność siebie? Ciężki orzech do zgryzienia ma Ferguson, wydać na niego te 30 baniek czy odpuścić. Za Teveza z sezonu 2007/2008 dałbym i 40 mln Ł, jego obecna dyspozycja nie jest warta nawet 20 mln.

Nigdy tego pucharu nie traktowałem jakoś poważnie, wiadomo że lepiej go mieć, niż nie mieć, ale w jakąś wielką euforię to mnie wygrana nie wprawiła. Aha, Rio najlepszy na boisku.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-03-2009 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #22
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Foster - bardzo pewny punkt drużyny. Dobra gra nogami oraz na przedpolu plus obroniony karny. 8.
O'Shea - słaby mecz w wykonaniu Irlandczyka. 6
Ferdinand - profesor. 8
Evans - świetnie i w środku i na boku. 8.
Evra - przypomina mi się pierwszy sezon... Słaby występ Francuza do których nie zwykł nas przyzwyczajać. 6.
Ronaldo - motor napędowy. 7,5.
Gibson - nieźle, chociaż we wcześniejszych meczach był lepszy. 6,5.
Scholes - parę niezłych zagrań jednak zabrakło tego błysku. 7.
Nani - syndrom drugiego sezonu? 6.
Tevez - wolniutki ten nasz Argentyńczyk. Mecz w jego wykonaniu taki... Tevezowy. Bez wyrazu. 6.
Welbeck - lepiej od Argentyńczyka, ale nic specjalnego. 6,5.

Vidic - klasa. 8.
Giggs - parę razy pociągnął w swoim stylu. 7.
Anderson - wniósł świeżość w poczynania United. Dobry pierwszy mecz po kontuzji. 7,5.

A Carling Cup jak to Carling Cup. Lepiej go mieć niż nie mieć jak to matys powiada Wink

Byłbym zapomniał. MOTM Foster.
01-03-2009 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Ale co wy tak o tych 30 mln mówicie - przecież Fergie tyle nie da, cena zostanie zbita, o czym my w ogóle mówimy. Kupimy go za połowę i dobrze - to młody strasznie utalentowany zawodnik. Ma słabszy sezon, ale na boga, to minie, ilu graczy naszych po jednym super sezonie, drugi miało słaby a potem byli podstawowymi zawodnikami na wiele lat.
Męczy mnie to gadanie o 30 mln, ja nie wiem czy wy nie znacie Fergusona?

Meczu nie widziałam, bo byłam na najlepszym koncercie w swoim życiu, ale ciesze się że wygrali. Pal licho styl, wszak Tottenham miał szanse na jedyne trofeum.
Mam nadzieję, że Tomek szybko odejdzie z MU bo zmarnuje sobie karierę, Foster wychylił się przed niego i pewnie będzie następcą Saara, lub przyszłym nr 2. A Tomek niech ratuje kariere, bo przec ież to dobry bramkarz, tylko nie wytrzymuje presji w MU, no chyba że woli zostać tu dla kasy...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
01-03-2009 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
matys napisał(a):Scholes przeciętnie, mało kreatyny, kilka razy świetnie uruchamiał kolegów, ale ogólnie to nie zachwycał. Nani po raz kolejny w tym sezonie bezproduktywny, już miałem nadzieje, że chłopak się ogarnął i zaczyna łapać formę, niestety.

Podaję za Wikipedią:
Cytat:Kreatyna kwas β-metyloguanidynooctowy - organiczny związek chemiczny, tworzy się w trakcie przemiany materii, występuje głównie w mięśniach. Kreatyna jest suplementem używanym przez kulturystów w celu powiększania masy mięśniowej i siły.

Może Scholes rzeczywiście za mało zażywał tego stafu, kto wie :lol: A tak serio to najbardziej w tym spotkaniu rzuciła mi się słaba dyspozycja Evry, bo Lennon go woził w tę i we w tę. Dżon też nie najlepiej, ale pamiętam, że miał fajna klepę z Ronaldo Big Grin

PS Teraz pewno Pique dziękuje Bogu, że odszedł do Barcy. Patrzyłby jak Evans gra :mrgreen:
02-03-2009 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #25
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Ja nie oczekiwałem jakiegoś pozamiatania w trakcie meczu, bardziej traktowałem to jako sprawdzian młodzików. Po raz kolejny Jonny Evans pokazał jak dobrym jest graczem. Na środku czy na prawej obronie, jego występ to była klasa. Gibson i Welbeck nie pokazali niczego ciekawego, ten drugi miał parę ładnych podań, ale występ raczej przeciętny. W ataku istnieliśmy głównie dzięki C. Ronaldo, kolejny dobry mecz Portugalczyka. I ten strzał, jak huknął w ten słupek, albo walnął piłkarza w murze. Normalnie killerWink. Po raz pierwszy w sezonie zawiedli mnie John i Evra. Pat za to jak dawał się jechać Lennonowi a John za to że nie graliśmy w dziesiątkę tylko dzięki litości sędziego. Nani się nie napracował, bo czeka na eksplozję formy. Tevez się napracował, nie wiadomo tylko po co. Podobało mi się jak zawalczył o piłkę pośrodku pola, chyba trzech mu próbowało ją zabrać, ale Apacz się nie dał. Tylko że to podanie, którym oddalał piłkę od graczy Tottenhamu było za cwane dla Gibsona i końcowa sytuacja dobrze podsumowuje grę Argentyńczyka: dużo nieefektywnej walki. Poza tym, wydawał się jeszcze wolniejszy. Giggsy i Vida dali świetne zmiany, tak samo Anderson. Kiedy Brazileiro wszedł od razu poprawiła się gra w środku pola. Giggs też ładnie prowadził piłkę. Szkoda tylko że Nemanja nie strzelił. Gwoli kronikarskiej rzetelności, pochwalę też Bena. Naprawdę dobry mecz, parę ratujących tyłek interwencji. No i wybronił pierwszy rzut karny, potem do pucharu wystarczyło pudło gracza Tottenhamu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-03-2009 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
fuck! Meczu niestety nie obejrzalem, ale cieszy zdobyte trofeum. Szkoda, ze sie tak United meczyli i dopiero w karnych zwyciezyli. Jednak zwyciestwo to zwyciestwo. Jeszcze tylko trzy pucharki i pozamiatane Smile

Prawy alt nie gryzie// matys

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
02-03-2009 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Puchar Ligi Angielskiej jest nasz, i to najważniejsze Wink

Szybko tylko ocenki poszczególnych zawodników...

Foster - z każdym mecze wygląda coraz pewniej, widać że dochodzi do optymalnej formy. Bardzo pewny przy dośrodkowaniach, dobra gra nogami, do VDS to mu jeszcze daleko, ale jest o klasę lepiej niż Tomek i przede wszystkim potrafi grać obiema nogami, dwie świetne interwencje no i karny Wink Teraz pozostaje tylko życzy mu zdrowia Wink

O'Shea - bardzo słabo...

Rio - ze dwa błędy w rozegraniu, poza tym grał jak profesor

Evans - ten chłopak jest niesamowity, gdy wypadnie Rio bądź Vidic nie ma co płakać jest Johny Wink

Evra - Lennon robił z nim co chciał... tak słabego meczu w wykonaniu Pata już dawno nie widziałem Sad

Ronaldo - napędzał ataki United, czasem brakowało troszkę dokładności (przy podaniach) i szczęścia i precyzji (przy strzałach)

Gibson - parę ładnych piłek do skrzydeł, ogólnie średnio, spodziewałem się czegoś lepszego

Scholes - znów mogliśmy się zachwycać świetnymi rozciągnięciami do skrzydeł, troszkę za dużo niedokładności jak na Paula

Nani
- grał tak jakby mu się nie chciało...

Welbeck - ten mecz dobitnie pokazał, że jeszcze trochę czasu minie zanim Danny wejdzie na stałe do pierwszego składu, siłownia siłownia i jeszcze raz siłownia, inaczej nie da rady na wyspach...

Tevez - po takim meczu jak ten (nie jest to pierwszy raz w tym sezonie ) zastanawiam się czy warto wydawać na niego tyle kasy. Ja nie wiem co się z nim dzieje, wypalił się czy co?
Jeszcze jedno, ja wiedziałem że on jest wolny, ale nie wiedziałem że aż tak ( obrońca na krótkim odcinku osiągnął nad nim 2-3 metry przewagi :shock: )


Vidic - zrobił to co do niego należało

Anderson - jak to dobrze widzieć go znów zdrowego Smile bardzo ładne wejście

Giggs - optymalnie Wink


MOTM - Foster, nie trzeba tłumaczyć dlaczego, kto widział ten wie Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
02-03-2009 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
branka napisał(a):ena zostanie zbita, o czym my w ogóle mówimy. Kupimy go za połowę i dobrze
Hah za połowę xD Nie sądzę, żeby ten Kia oddał Teveza za 15mlnŁ skoro chce 30 i jeszcze się City i Real dobijają z grubą kasą....
02-03-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Koles jest prawie spłukany, a nawet może pójść siedzieć, więc każda kwota go zadowoli Tongue Zresztą Fergie będzie wiedział jak to wszystko rozegrać, jak my nie damy 30 baniek to nikt nie da. A my nie damy.
Zresztą zobaczymy, nie wierzę że damy wiecej jak 20 mln a i to będzie dużo. A że Carlos u nas zostanie jest dla mnie prawie pewne.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-03-2009 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CC: Tottenham - Manchester United (01.03.2009; 16:00)
Nie wierzę, że kupimy Teveza za taką kasę, ale nie możemy stracić Apacza. Co prawda ten sezon ma słabszy niż poprzedni, ale to niewątpliwie wielki talent i na pewno przyda się jeszcze drużynie. SAF nie puści go nigdzie. Tevez jest nasz!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-03-2009 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości