Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUSC PL
Brendon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: MUSC PL
Polecam wszystkim MUSC PL. Gdy pierwszy raz usłyszałem o stowarzyszeniu wiedziałem że spełniają się moje marzenia. Z początku chciałem się zapisać dopiero po ukończeniu 18stego roku życia ale ostatecznie zdecydowałem się na zapisanie już w Iszym naborze. To był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolony z tego co robimy. Wspólne zakupy (min. w Megastorze), akcje charytatywne (współpracujemy z Unicef Polska, a w minione święta wspomogliśmy kilka domów dziecka z całej Polski), wyjazdy na mecze, ogólnopolskie zloty, unikatowe forum. Sam byłem już na 3ech eventach z MUSC (I ogólnopolski zlot MUSC PL w Sulejowie, II ogólnopolski turniej kibiców w piłkę halową w Trzciance i ogólnopolski zlot kibiców Manchesteru United w Warszawie) a w lipcu spełnię moje największe marzenie - pojadę na Audi Cup do Monachium by wreszcie zobaczyć ukochane "czerwone diabły" w akcji. Zachęcam wszystkich do zapisania się w najbliższym, kwietniowym naborze, bo naprawdę warto.
Brendon, członek MUSC PL
21-03-2009 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #122
Re: MUSC PL
1 kwietnia rozpoczyna się III nabór do MUSC PL. To może być kluczowy nabór, bo jeśli czytaliście list, który otrzymaliśmy z Manchesteru to możemy stać się oficjalnym SC Manchesteru United już bardzo niedługo. W zasadzie wszystko zależy od Was. Wyjazdy na mecze, zloty, spotkania ogólnopolskie, zakupy i rabaty w sklepach związanych z MU, udział w turniejach piłkarskich kibiców klubów - to wszystko czeka na Was! Wystarczy tylko wypełnić deklarację członkowską (odsyłam do http://www.musc.pl), opłacić składkę członkowską i dołączyć do ludzi o wspólnym celu i miłości - Manchester United.
Jeśli ktoś myśli, że się nie zapisze, bo nikogo nie zna, będzie czuł się wyobcowany itp., to jest w dużym błędzie. Ja właśnie byłem w takiej sytuacji (w zasadzie dalej jestem). Bardzo mało ludzi jest z Łodzi, ale to nie przeszkodziło mi zapisać się do MUSC. Wystarczył zlot, aby poznać ludzi, którzy są otwarci i chętni na nowe znajomości. Potem był jeszcze wyjazd na mecz z WHU w październiku (nie zapomnę tego do końca życia) i spotkanie w Warszawie.
Członkowie spotykają się również w mniejszych gronach w miastach (Wrocław, 3miasto, Katowice, Kraków, Warszawa) gdzie wspólnie oglądają mecze United, więc na pewno znajdziecie bratnie dusze. Nie ma co się zastanawiać! Czekamy na Was!

UWS
21-03-2009 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fred_the_red Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #123
Re: MUSC PL
Wspaniała wiadomość o Official SC ! Wydawało się że będzie to możliwe za kilka lat, jednak szansa jest juz w przyszlym sezonie. Zapraszam wszystkich, MUsi byc nas coraz wiecej!

United!
21-03-2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: MUSC PL
szczegolnie spotkania w Wawce sa najwieksza atrakcja Tongue a tak na serio to good idea zeby wstapic do MUSC PL!! wszyscy, ktorzy posiadaja w zylach diabelska krew, laczcie sie! Smile

---
22-03-2009 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #125
Re: MUSC PL
ryba napisał(a):szczegolnie spotkania w Wawce sa najwieksza atrakcja Tongue a tak na serio to good idea zeby wstapic do MUSC PL!! wszyscy, ktorzy posiadaja w zylach diabelska krew, laczcie sie! Smile

Pewnie 95% kibiców United chciałoby wstąpić do MUSC, ale zastanówcie się, jaki procent stać na opłacenie składki członkowskiej, która nie jest niska. Oczywiście nie atakuje organizacji, rozumiem że wysokość składki nie może być niższa. Sam mam nadzieję, że kiedyś dołączę do MUSC. Ale jednocześnie uważam, że przynależność do organizacji z nikogo nie zrobi lepszego kibica, dlatego wszystkich traktuję tak samo Wink
22-03-2009 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: MUSC PL
mlody_unw napisał(a):Pewnie 95% kibiców United chciałoby wstąpić do MUSC, ale zastanówcie się, jaki procent stać na opłacenie składki członkowskiej, która nie jest niska. Oczywiście nie atakuje organizacji, rozumiem że wysokość składki nie może być niższa.
Jednorazowo 200 zł to jest znaczny wydatek, jednak miesięcznie wychodzi to około 17 zł, więc można te dwa piwka w pubie w ciągu miesiąca odpuścić Wink. Jakieś 160 zł (w zależności od kursu funta) kosztuje opłacenie one united, a to są jedyne drzwi do tego, żebyśmy byli oficjalnym SC i oczywiście to furtka do zakupu biletu. Niestety tego nie przeskoczymy. Dla wszystkich nieprzekonanych, co do przejrzystości finansów stowarzyszenia, prowadzony jest bilans i każdy może zobaczyć, co na co zostało wydane.
mlody_unw napisał(a):Sam mam nadzieję, że kiedyś dołączę do MUSC. Ale jednocześnie uważam, że przynależność do organizacji z nikogo nie zrobi lepszego kibica, dlatego wszystkich traktuję tak samo Wink
Kolejny raz masz 100% racji. Stowarzyszenie nie powstało po to, żeby dzielić kibiców na lepszych i gorszych. Wszyscy kochamy Diabły, a MUSC pozwala tylko integrować się kibicom i przede wszystkim organizować wyjazdy na mecze.
22-03-2009 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #127
Re: MUSC PL
Nie przesadzajmy z wysokością składki bo to jest wydatek raz na rok. Poza tym składka członkowska to 30zł reszta idzie na One United, dzięki któremu jesteś "rozpoznawany" przez Manchester United i chyba też dla tych którzy mają OU jest zniżka w MegaStore (ale nie jestem pewny bo nie mam ;p) + jeszcze tam jakieś profity (np. kartki na święta od United xD).

Warto wstąpić do MUSC bo dzięki temu zyskujesz łatwy kontakt z kibicami z całej polski na specjalnym forum gdzie kibice innych klubów i tym podobni spamerzy nie mają wstępu Wink Można spotkać ludzi którzy są praktycznie ekspertami jeśli chodzi o Manchester United i wiele się od nich nauczyć. Są organizowane akcje charytatywne (naprawdę fajnie jest wiedzieć że jest się częścią organizacji która pomaga) dzięki temu stajemy się coraz bardziej rozpoznawani w Polsce. Są turnieje kibiców i zloty. Nawet jak nie chcesz od razu poznawać wszystkich na większym zlocie to można zobaczyć gdzie najczęściej zbierają się kibice z Twojego miasta i ustawić się z nimi na wspólne oglądanie Wink

No i chyba najważniejsza część Big Grin MUSC PL organizuje wyjazdy na mecze United. Są osoby za to odpowiedzialne i naprawdę jest to wszystko fajnie zorganizowane. Są rezerwowane hotele po wcześniejszej konsultacji, loty i wszystko jest dopięte na ostatni guzik Wink (oczywiście pomijam spontany xD) Wiadomo że można sobie samemu pojechać, ale chyba zawsze lepiej zrobić to w grupie kilkudziesięciu osób.

Wg mnie naprawdę warto wstąpić do MUSC i zachęcam Smile)
Pozdrawiam - Mateusz
22-03-2009 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #128
Re: MUSC PL
mlody_unw napisał(a):Pewnie 95% kibiców United chciałoby wstąpić do MUSC, ale zastanówcie się, jaki procent stać na opłacenie składki członkowskiej, która nie jest niska. Oczywiście nie atakuje organizacji, rozumiem że wysokość składki nie może być niższa. Sam mam nadzieję, że kiedyś dołączę do MUSC. Ale jednocześnie uważam, że przynależność do organizacji z nikogo nie zrobi lepszego kibica, dlatego wszystkich traktuję tak samo Wink

Na pewno nie zrobi lepszego kibica. Da mu to po prostu większe możliwości. Tak jak napisali moi przedmówcy. Jeżeli kogoś nie stać na te 200 zł, to tym bardziej nie będzie go stać na zloty kibiców i dalej a nawet tym bardziej na wyjazdy na mecze United. Wydaje mi się że stowarzyszenie kibiców jest już dla ludzi starszych tak powyżej 16 lat. Najlepiej żeby to była osoba pełnoletnia. Co do samej składki 200 zł, to nie są duże pieniądze. Wystarczy gdzieś się zakręcić. np skosić komu 2 X trawę itd ... z czegoś zrezygnować i 200 zł jest.

Pozdr.

E:

ShadowWinter napisał(a):Ryba to chyba najbardziej oryginalne pytanie odnośnie MUSC PL jakie słyszałem od początku jego istnienia :twisted:
Ale jak na każde inne należy odpowiedzi należy udzielić, otóż w MUSC przebywa kilka Diablic, które uwielbiamy, ale nie ukrywam znacznej większości i przewagi Diabłów... ale z tego co się słyszy mężczyzn na świecie z każdym dniem mniej więc... Wink

Dobra to ja już teraz nie mam więcej pytań i grzecznie zapisuje się w kwietniu do stowarzyszenia Big GrinBig Grin Tongue

pozdr

---
23-03-2009 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karola MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #129
Re: MUSC PL
Witam...mam dla Was taką informację, odnośnie spotkania Zarządu MUSC, oraz sprawy "Warszawskiej", która miała miejsce podczas naszego pobytu w Pubie Champions.
Tak jak obiecaliśmy zajęliśmy się tą sprawą, i oto skrót z naszego zebrania.

W dniu 22.03.2009 roku odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia MUSC PL. Zarząd jednogłośnie podjął decyzje dotyczące poniższych punktów. Decyzje te są nieodwołalne, i obowiązują od momentu napisania posta.

Najważniejszymi punktami poruszanymi na zebraniu było:

1. Sprawa wyjazdu do Warszawy.
2. Dyskusja na temat alkoholu, rasizmu, przemocy w MUSC.
3. Sprawa obcokrajowców w MUSC.
4. Zmiany w Zarządzie...

Całość Protokołu z Zebrania Zarządu będzie dostępna od wtorku 24 marca 2009 tutaj.


-------------------------------------------------------------------

Ad1. W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Warszawie, Zarząd podjął jednogłośnie decyzję o tym, aby wyciągnąć konsekwencje od osób, które naraziły na szwank reputacje MUSC PL lub w inny sposób zakłócały przebieg wyjazdu.
Osoby wymienione poniżej zobowiązane są do wywiązania się z nałożonej na nie konsekwencji. W przypadku nie wykonania jej do dnia 31 marca 2009 roku, Zarząd zmuszony będzie do usunięcia takiej osoby z szeregów MUC PL.

Shadow - oświadczenie do wiadomości członków musc pl
Seki - sam zrezygnował z funkcji w zarządzie.
Wróbel - post dotyczący swoich wypowiedzi na temat innych narodowości.
Cinek - post dotyczący wydarzeń w Warszawie.
fred_the_red - post dotyczący wydarzeń w Warszawie.

[Osoby, które zostały wymienione wyżej już napisały posty z przeprosinami.]

Ad2. W konsekwencji prowadzonej dyskusji Zarząd podjął uchwałę o przeciwdziałaniu rasizmowi oraz przemocy a także uchwałę o zachowaniu się podczas wyjazdów na mecze.


Ad3. Zarząd przedyskutował sprawę obcokrajowców w Stowarzyszeniu, i doszliśmy do wniosku, że jest to jak najbardziej możliwe. Jednak będzie to możliwe dopiero od następnego naboru z przyczyn od nas niezależnych. Musi byc zrobiona odpowiednia uchwała, trzeba wprowadzić zmiany w statucie, a następnie oddać to do Sądu aby uprawomocnił on zmiany. Cały ten proces trwa ok 4 miesięcy. Dlatego też, obcokrajowcy będą mogli wstąpić do MUSC PL od naboru kwietniowego w 2010 roku.

Ad4. Podczas dzisiejszego zebrania nastąpiły także zmiany w Zarządzie...

Seki - zrezygnował z bycia w zarządzie.
Eric i Viktor - zrezygnowali z powodu ograniczeń czasowych, które uniemożliwiają im systematyczną i rzetelną pracę w zarządzie.
Angel - zrezygnowała z funkcji w Komisji rewizyjnej z z powodu ograniczeń czasowych, które uniemożliwiają jej systematyczną i rzetelną pracę.
Miszcz - zrezygnował z funkcji w Zarządzie, na rzecz objęcia funkcji w Komisji Rewizyjnej.

Skład Zarządu na ta chwilę jest następujący:


Prezes - Wojciech Pielok (Prezes)
V-ce prezes - Mateusz Barwa (ShadowWinter)
Skarbnik - Łukasz Kot (Koto)
Sekretarz - Karolina Hak (Karola)
Członkowie Zarządu: Łukasz Bąk (Stojko), Marcin Szewczyk (cronos)

Skład Komisji Rewizyjnej:

Przewodniczący - Łukasz Chrobok (Bobok)
Z-ca Przewodniczącego - Bartosz Ostojski (Miszcz)

Pozdrawiamy
Zarząd MUSC PL
----------------------------------------------------------
@ ryba - dobre było to pytanie Wink
23-03-2009 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: MUSC PL
@ryba

odnosnie twojego pytania, to juz ci mowie zes w klimacie gosc i z niektorymi dobrze sie zgrasz :twisted:

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
24-03-2009 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: MUSC PL
@pawlo

Cieszy mnie, że tak myślisz. Wszystko wyjdzie w praniu Smile

---
24-03-2009 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #132
Re: MUSC PL
Hmmm sporo ostatnio myślałem nad "wysokość składki, a przystąpienie do MUSC PL".
Doskonale wiem, że Polska to nie kraj w którym każdemu się przelewa, a złotówki wydajemy na co popadnie i dodatkowo smarkamy w nie.
Z drugiej jednak strony jak trafnie zauważył Harcesis to jest 17 zł - nie oszukujmy się - jednorazowo 200 zł to sporo nawet dla mnie, osoby pracującej, ale jeśli rozkładam sobie to na "raty" to przecież nie oszukujmy się, śmieszne pieniążki.
Lepszym argumentem jest dla mnie "po co mi OU kiedy nie stać mnie na wyjazd". To potrafię zrozumieć.
Prawda jest taka liczba członków OU jest furtką MUSC, ale przede wszystkim całej Polski do posiadania oficjalnego Supporter Club - czy to nie jest powód do dumy dla polskich kibiców United? czy to zrzeszonych w MUSC czy też nie.

Nie chciałbym aby ktoś się dzielił na członków MUSC i resztę świata. Stowarzyszenie nie wyróznia kibiców, każdy z nas jest równy. MUSC to organizacja, która ma cel i powoli go realizuje bez szufladkowania kibiców (bo nie w tym rzecz). Moje marzenie? 5000 rzesza ludzi w MUSC Smile ale to tylko marzenie, a nie cel jakim było łącznie na siłę całej Polski na jednym forum/stronie. Na siłę bo mimo, że idea była słuszna to każdy wie jak jest.

Pozdrawiam i zachęcam do dalszej dyskusji Smile
Shad

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
26-03-2009 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drago Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: MUSC PL
Ja również ze swojej strony zachęcam do wstąpienia w szeregi członków MUSC PL.
Tak jak napisał Shadow... nie ma lepszych i gorszych kibiców. Nikogo nikt nie przekona na siłę do wstąpienia do MUSC, to wynika z wewnętrznej potrzeby.
Ja należę do osób których słowa poparte są czynami - stąd moje członkostwo.
Poza tym jest to dla mnie niewątpliwie radość i zaszczyt. Osobiście uważam, że każdy z członków jest zadowolony ze stowarzyszenia jak i sposobu naszego działania. W ciągu tego roku zostało zrobione naprawdę wiele... I Zlot, Grupowy wyjazd,akcje charytatywne... Oby tak dalej Wink
Jestem w MUSC od początku... nie zawahałem się wstąpić do stowarzyszenia... i jak to napisał jeden z moich młodszych kolegów "Tej decyzji nie zamieniłbym nigdy w życiu".

Nawiązując do dyskusji o składce... fakt 200 zł. to jest kawał sporej gotówki.
Ale...Nie jeden z nas - patrząc realnie... zostawia co najmniej połowę tej sumy na weekendowe szaleństwa Wink
Też mam powody do narzekań... w pracy krucho, szef premię zabiera już czwarty miesiąc i tak naprawdę zarabia się wielkie "g". A życie kosztuje. Lecz tyle już przecierpiałem, że dam radę zaoszczędzić do maja i wyłożyć te 200 zeta. Trzy wypady do pubu mniej Big Grin
Pozdrawiam...
30-03-2009 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: MUSC PL
Witam,
Poniżej wklejam treść wiadomości, którą chcieliśmy przekazać wszystkim kibicom United w Polsce za pomocą newsa na stronach głównych poświęconych United. Niestety nie znamy powodu dla, którego admini stron utrudniają nam to, odrzucają chęć pomocy. Jest nam przykro, że tak to wygląda, że słowo UNITED w pojęciu niektórych ludzi znaczy tak mało. Pozostaje nam wierzyć, że ludzie dzięki kontaktom między sobą oraz forum, które jest dostępne dla każdego - otrzymają naszą wiadomość.
Argumenty i odpowiedzi jakie otrzymujemy są absurdalne "dam waszego newsa, ale dajcie mój button wyżej od buttona UNICEF", "zastanowimy się, pomyślimy", "news nie będzie wisiał jako główny bo to nie jest ważna informacja, są ważniejsze - przecież United rozgrywa mecze" - to przykłady. Inni nie odpowiadają w ogóle lub ignorują, odsyłają od Annasza do Kajfasza. Mamy 8 kwietnia, a pomoc otrzymalaliśmy tylko ze strony redlog.pl oraz manutd.pl za co dziękujemy. Bo ten news to tak niewiele, ale jednak... wiele i za dużo.
Ta wiadomość trafiła na wszystkie fora poświęcone United, bez wyjątków. To nie atak, ale wiadomość która powinna dać do myślenia.
Ktoś próbuje zatrzymywać rozwój dobrej idei. Wierzcie w innych krajach nie wygląda to tak jak w Polsce. Oficjalny Supporter Club to duma dla kraju i kibiców, a nei zaszczyt kilku ludzi, którzy nad tym pracują. Nie potrzebujemy oklasków - chcemy tylko aby Manchester United w Polsce posiadał to co kibicom się należy.

Pozdrawiam
ShadowWinter
MUSC PL


A tu treść newsa jaki mógł się pojawić...


Kod:
III nabór do MUSC PL… czas! Start!

Po raz trzeci stowarzyszenie Manchester United Supporters Club Poland rusza z ogólnopolskim naborem, który potrwa do końca kwietnia. Jest to jedyna szansa na dołączenie do MUSC PL w tym roku… kolejny nabór dopiero za rok. Jak donoszą wieści jest to nabór szczególny, ponieważ MUSC PL zbliża się do osiągnięcia statutu Official Supporter Club – wszystko zależy od tego jaką liczbę członków osiągną. Dumą byłoby znaleźć się na mapie oficjalnych fan clubów Czerwonych Diabłów…

Co oferuje MUSC PL?

Tuż po ukończeniu naboru, a przed startem nowego sezonu w Anglii stowarzyszenie dba o wykupienie One United dla wszystkich pełnoletnich członków MUSC PL, a także dla chętnych, a jeszcze niepełnoletnich. One United to oficjalna rejestracja konkretnej osoby w klubie Manchester United, każda taka osoba jest rozpoznawana przez klub poprzez kartę identyfikacyjną, którą otrzymuje wraz z paczką prosto z Sir Matt Busby Way. Paczki zmieniają swoją zawartość, ale zawsze można znaleźć w nich Yearbook, który obrazuje poprzedni sezon w Premier League, a także wiele innych upominków.
Każdy członek MUSC PL otrzymuje imienną legitymację stowarzyszenia, która umożliwia udział w akcjach organizowanych przez stowarzyszenie (przykładowo zlot czy też spotkania zamknięte), a także zniżki w sklepie Red Legend w Manchester.
MUSC PL to przede wszystkim wyjazdy na mecze oraz spotkania kibiców. Raz do roku organizowany jest ogólnopolski zlot dla członków MUSC PL.
Poza wszystkimi planowanymi działaniami w stowarzyszeniu prowadzone są różnorakie akcje takie jak zakupy w sklepach zagranicznych, turnieje piłkarskie czy też zamówienia nieoficjalnych produktów, które projektowane są przez członków MUSC PL.

Co MUSC PL już osiągnęło?

Przede wszystkim zorganizowano wyjazd grupowy na Old Trafford w październiku 2008 roku. Poczynania United, których rywalem był West Ham z trybun obserwowało 25 członków MUSC PL. Podczas wyjazdu grupa zaliczyła niesamowitą imprezę w znanym każdemu kibicowi United pubie The Bishop Blaize. Dodatkowo MUSC PL miało okazję zobaczyć legendę United Ole Gunnar Solskjaer w roli trenera podczas meczu rezerw.
Na przestrzeni sezonu to nie był jedyny wyjazd MUSC PL, było ich o wiele więcej w mniejszych obsadach, m.in. wyjazdowe mecze na Celtic, Rome, West Ham, a także te rozgrywane na Old Trafford takie jak Aston Villa (5 kwietnia) Chelsea czy Inter.
Tuż pod koniec wakacji odbył się zlot, w którym udział wzięło około 50 członków MUSC PL. Dodatkowo na przestrzeni kilku miesięcy odbyło się mnóstwo mniejszych spotkań w różnych częściach Polski.
Stowarzyszenia nie zabrakło również na II Turnieju Kibiców w Trzciance gdzie reprezentacja MUSC PL odebrała nagrodę za Fair Play.
MUSC PL to także czynne wsparcie dla różnego typu akcji charytatywnych, a także dla polskiego UNICEFu.
Działo się bardzo dużo i jeszcze więcej… akcji mniejszych i większych.

Co MUSC PL zamierza w przyszłości?

W kilku punktach:
- przede wszystkim dalsze konsekwentne dążenie do uzyskania statutu oficjalnego Fan Clubu
- kolejne spotkania kibiców na terenie Polski w tym II Zlot MUSC PL
- organizowanie wyjazdów na mecze United… i już aktualnie trwa organizacja wyjazdu na turniej Audi Cup 2009 w Bawarii, udział weźmie około 70 członków MUSC PL!
I wiele innych, które zawsze wynikają w czasie…

NIE CZEKAJ! TO WŁAŚNIE TWOJA SZANSA NA SPEŁNIENIE SWOICH MARZEŃ!

Więcej informacji (co zrobić by wstąpić, statut, newsy, galeria) na www.musc.pl

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
08-04-2009 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #135
Re: MUSC PL
ShadowWinter napisał(a):Poniżej wklejam treść wiadomości, którą chcieliśmy przekazać wszystkim kibicom United w Polsce za pomocą newsa na stronach głównych poświęconych United. Niestety nie znamy powodu dla, którego admini stron utrudniają nam to, odrzucają chęć pomocy. Jest nam przykro, że tak to wygląda, że słowo UNITED w pojęciu niektórych ludzi znaczy tak mało. Pozostaje nam wierzyć, że ludzie dzięki kontaktom między sobą oraz forum, które jest dostępne dla każdego - otrzymają naszą wiadomość.
Argumenty i odpowiedzi jakie otrzymujemy są absurdalne "dam waszego newsa, ale dajcie mój button wyżej od buttona UNICEF", "zastanowimy się, pomyślimy", "news nie będzie wisiał jako główny bo to nie jest ważna informacja, są ważniejsze - przecież United rozgrywa mecze" - to przykłady. Inni nie odpowiadają w ogóle lub ignorują, odsyłają od Annasza do Kajfasza. Mamy 8 kwietnia, a pomoc otrzymalaliśmy tylko ze strony redlog.pl oraz manutd.pl za co dziękujemy. Bo ten news to tak niewiele, ale jednak... wiele i za dużo.
Przykre, ale już zdążyłem się zorientować, że niektóre osoby są co najmniej niepoważne, dlatego mnie to zupełnie nie dziwi. Słowo United dla nich nic nie znaczy, ale to po to właśnie powstało stowarzyszenie, aby w końcu zacząć łączyć. Można być pod wrażeniem jak się rozwija, ale nie byłoby tego bez zaangażowania wspaniałych kibiców. Mieli marzenie i je zrealizowali. Należy się dla nich wielki szacunek Wink


Fan United od 1992 roku
08-04-2009 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości