Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #61
Re: Nemanja Vidic
A jednak Vida wyleciał na dwa mecze , czas na Evansa.

Cytat:Nemanja Vidić został zawieszony na dwa mecze po tym, jak w sobotnim spotkaniu z Liverpoolem otrzymał czerwoną kartkę za faul na Stevenie Gerrardzie - poinformowała FA.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-03-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Nemanja Vidic
Mam nadzieje, że ten obowiązkowy odpoczynek dobrze na niego wpłynie, a Evans nie powinien zawieść naszych oczekiwań, bo gra w tym sezonie kapitalnie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-03-2009 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smally Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Nemanja Vidic
Vidić to mój ulubiony zawodnik. Uwielbiam jego grę i to, że potrafi sprowadzić piłkarzy przeciwnych drużyn na ziemię, dosłownie i w przenośni(w ostatnim meczu z Porto jak przyblokował Hulka-to było piękne).Gra twardo, czasami może zbyt ostro ale trzeba mu to wybaczyć. Ostatnio niestety gorzej, jak większość piłkarzy z resztą, widać brakuje mu Ferdinanda bo popełnia szkolne błędy.


Prawdziwa Serbska skała...
11-04-2009 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Nemanja Vidic
Smally napisał(a):Prawdziwa Serbska skała...

która coś ostatnio nie działa. Ogólnie Vidić jest świetny, ale coś jak z całą resztą drużyny się stało. Ten błąd w dzisiejszym meczu z Sunderlandem to aż cięzko skomentować, gdzie Foster cudem uratował strate gola.
11-04-2009 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smally Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Nemanja Vidic
Nawet się zrymowałoSmile
Tak jak mówisz, ostatnio cała drużyna nie funkcjonuje odpowiednio, dlatego trzeba mu wybaczyć słabszą formę.
Racja, ten błąd był naprawdę poważny, aczkolwiek takie nieporozumienia między obrońcą a bramkarzem się zdarzają (pamiętam Ferdinanda, który nie zrozumiał się z VDS i padła z tego bramka w meczu z Portsmouth w zeszłym sezonie bodajże).
Wierzę, że jak Ferdinand powróci to gra w obronie się ułoży i ponownie będziemy mogli zobaczyć Manchester zachowujący czyste konto...
12-04-2009 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristofer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Nemanja Vidic
Ahh Nemanja Nemanja Wink Ferdinand powinien złapać ich tam porządnie za "jaja" żeby przypomnieli sobie jak mają grać. Z Porto muszą grać wszyscy na 150%. Vidic to stabilny punk na pewno te kilka błędów to czysty przypadek. Jeszcze nie dawno grał tak, że reszta obrońców mogła sobie z van der sarem przy słupku siedzieć i głupoty gadać Smile oby się odrodzili w odpowiednim momencie.
12-04-2009 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Nemanja Vidic
Niech się Vidić otrząśnie po kaszanie z LFC i będzie git majonez Wink Mam ogromną nadzieje, że w meczu z Porto Nemanja i spółka pokażą jak się gra na 0 z tyłu, bo 11 bramek straconych w ostatnich 6 meczach nie robi dużego wrażenia... Po prostu zagrajmy, jak Man United! Cieżko wymagać od Vidy jakiegoś kosmosu, skoro cały skład gra piach.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-04-2009 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #68
Re: Nemanja Vidic
Cytat:bo 11 bramek straconych w ostatnich 6 meczach nie robi dużego wrażenia...
Dla mnie to robi wrażenie oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu Tongue
Nemanja faktycznie ostatnio jakis taki nie swój: nie dominuje jak w poprzednich spotkaniach, gdzie napastnicy niemalże na sam jego widok oddawali mu piłkęTongue.
Wchodzimy w końcówkę sezonu i głupio byłoby gdyby Serb miałby niejako utracić to na co pracował przez cały sezon. Na szczęście wraca do gry Rio i wierzę, że jego obecność na nowo pobudzi naszą serbska skałę do działania Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-04-2009 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Nemanja Vidic
Drugie dziecko w drodze, więc może dlatego był rozkojarzony, poza tym na poważnie to chyba najczęściej grający obrońca i ma prawo odczuć sezon. Ten faul na Stevie "Me" w meczu lfc to był obraz zmęczenia, braku siły i ... determinacji zeby mimo wszystko jakoś zatrzymać przeciwnika.

Wypoczęty Vidic to jednak dla mnie najlepszy obrońca na świecie.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
14-04-2009 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Nemanja Vidic
pauza po czerwonej kartce to mało na odpoczynek ?
14-04-2009 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Nemanja Vidic
Najwidoczniej tak.

Pele good, Maradona better, George Best
14-04-2009 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
czacha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Nemanja Vidic
Kula napisał(a):Wypoczęty Vidic to jednak dla mnie najlepszy obrońca na świecie.

Nawet nie musi być do końca wypoczęty, żeby być najlepszym na świecie. Do spółki z Rio tworzą najlepszą defensywną dwójkę. Zauważcie, że w meczach Ligi Mistrzów, kiedy ta dwójka była w obronie Manchester United tracił najmniej bramek.
12-05-2009 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #73
Re: Nemanja Vidic
Cytat:Kibice i koledzy z drużyny docenili fantastyczną postawę Nemanji Vidicia w tym sezonie i uhonorowali go dwoma wyróżnieniami: Piłkarz Roku wg piłkarzy i Piłkarz Roku wg kibiców. Trzecie wyróżnienie zdobył Cristiano Ronaldo (ubiegłoroczny zwycięzca we wszystkich kategoriach), którego gol z Porto zasłużył na miano bramki sezonu.

W innych kategoriach najlepszym piłkarzem rezerw został James Chester, któremu udało się nawet zadebiutować w pierwszej drużynie. Wyróżnienie imienia Jimmy'ego Murphy'ego dla najlepszego zawodnika Akademii dostał Federico Macheda, który miał niemały udział w wywalczeniu mistrzostwa Anglii.

"Jestem tym bardzo zaszczycony. Wygranie tych nagród jest dla mnie niezwykłe, tym bardziej, gdy zdaję sobie sprawę z tego z jakimi klasowymi zawodnikami przychodzi mi grać" - powiedział Serb.

"Chciałbym złożyć podziękowania zarówno wszystkich fanom jak i moim kolegom"

"Jestem niezwykle zadowolony z każdego spędzonego tutaj dnia. Cieszy mnie również możliwość grania z tak wspaniałymi piłkarzami oraz pracowania z takim trenerem i resztą sztabu. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę reprezentować barwy United" - zakończył stoper.

Nie pozostaje nic innego tylko pogratulować Wink Co następne złota piłka? Tongue
18-05-2009 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Nemanja Vidic
A na wręczeniu nagród Vidc poprosił żeby jego imienia nie wymawiać [nemandzia] tylko [nemanja] Wink
Po czym z rozbrajającą szczerością stwierdził, że za rok będzie lepiej przygotowany do wygłoszenia przemowy. Należało mu się

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
18-05-2009 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Nemanja Vidic
A macie wideo z rozdania?
18-05-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości