Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #301
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Miko napisał(a):...a Robinho to stanowczo za mało.
Jeszcze jest Santa Cruz i na dniach dołączy zapewne Tevez.
City ładnie się zbroi, jeśli Hughes ich dobrze poustawia to mogą w przyszłym sezonie nieźle namieszać... ale może być też tak jak z Tottenhamem Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2009 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #302
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A tak nawiasem pisząc to Manchester City powinno zrobił małą wysprzedaż, ile tam jest niepotrzebnych piłkarzy. Faktycznie zapomniałem o tych dwóch transferach, w takim przypadku Aston Villa może czuć się zagrożona.
23-06-2009 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #303
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Miko napisał(a):Aston Villa może czuć się zagrożona.
Villa jak się poważnie nie wzmocni, jak nie uda im się zastąpić Barry'ego i Younga(zakładam, że odejdzie) i jak dalej będą mieć taką wąską kadrę, to mogą wylądować w środku tabeli.

Coś mi się wydaje, że ciężko im będzie powtórzyć taki sezon jak ten. Tottenham, City, Everton, który zatrzymał wszystkich swoich najlepszych graczy, wszystkie te ekipy wyglądają lepiej od AV. Oczywiście to tylko takie gadanie, ale w chwili obecnej można sobie tylko poteoretyzować.

Co do City, to budują bardzo solidną ekipę, sam jestem ciekaw czy Sparky to tam ogarnie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-06-2009 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #304
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):Do Chelsea nie przeszedł, bo chyba coś wspominał kiedyś, że oni mu złamali karierę czy coś w ten deseń.

Nie poszedł do Chelsea bo jak powiedział ten klub zabił w nim miłość do piłki.

matys napisał(a):Ciekawe czy zostanie Arbeloa,

Arbeloa prawdopodobnie odejdzie co dla mnie będzie głupotą.

Benitez oświadczył też że stać klub na jeszcze jeden transfer.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
23-06-2009 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #305
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No to tym transferem najprawdopodobniej będzie jakiś napastnik. Benitez, mógł zostawić Arbeloe, a sprzedać Dossene, a chyba zrobi na odwrót. Nie wiadomo jeszcze co będzie z Mascherano, którego podobno chce kupić Barcelona.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-06-2009 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #306
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ja myślę, że Fat Man zarzuci sidła na Robbiego Keane'a.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-06-2009 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #307
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Odejście Arbeloy będzie się równać dla mnie z kolejnym błędem Beniteza na rynku transferowym. Nie mogę tego zrozumieć. Odejdzie Hiszpan, więc prawdopodobnie zostanie Dossena, który poprzedni sezon miał fatalny. A tak to nie dość, że jego zespół straciłby gracza wszechstronnego, mogącego grać na każdej pozycji w obronie, to zostałby z graczem, którego w Liverpoolu już być dawno nie powinno.
Arbeloa wydaje być graczem idealnym na rezerwę, mocnym zmiennikiem, więc tym bardziej dziwię się, że jego sprzedaż jest brana pod uwagę.
23-06-2009 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #308
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Richard napisał(a):Odejście Arbeloy będzie się równać dla mnie z kolejnym błędem Beniteza na rynku transferowym.
Zgadzam się z tobą.Pod koniec sezonu Benitez marudził że potrzebuję jeszcze jednego prawego obrońce,gdy kupił Glena nagle chcę pozbyć się Arbeloy.Mamy się wzmacniać a nie tracić dobrych graczy.

Polecam ci ten poradnik: http://tnij.org/pisaniewsieci ("Stawiamy spację po"). //paolo

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
23-06-2009 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #309
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tymczasem pierwszym wzmocnieniem West Hamu jest Luis Jimenez, który został wypożyczony na jeden sezon z Interu Mediolan.

I kolejne wzmocnienie Shitty, które zdecydowało się kupić Stuarta Taylora z AV.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-06-2009 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #310
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Jimenez'owi za rok wygasa kontrakt z Interem i będzie wolnym zawodnikiem, tak więc West Ham ma go za friko. Nie wiem co myśleć o tym transferze. Strasznie się łamał we Włoszech, co chwila jakiś uraz albo kontuzja... Wątpię, by w Anglii, gdzie futbol jest bardziej siłowy, ta sytuacja miałaby się poprawić. Mówi się także o innym piłkarzu Interu, Balotellim, lecz jakoś nie chce mi się wierzyć w jego przejście na Upton Park.
24-06-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #311
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ja słyszałem, że nie mówi się o Balotellim, tylko o Mancinim, który zgubił formę w Interze i na wypożyczenie w WHU miałby ją odbudować.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-06-2009 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #312
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tylko jaki ma sens wypożyczanie piłkarza, aby się odbudował, do zupełnie innej ligi, gdzie wszystko wygląda inaczej: klimat, styl gry itp.? Jeśli tak by się naprawdę stało, to zdziwiłbym się i to bardzo. Już przecież jeden taki błąd popełnili, mam tu na myśli przypadek Quaresmy.

A sprawa z Balotellim była głośna, ale kilka miesięcy temu. Teraz rzadko się o niej wspomina.
24-06-2009 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #313
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Bo Quaresma jest po prostu za słaby na jakiegoś europejskiego potentata, a Mancini w Romie udowodnił, że jest świetnym grajkiem.

Cytat:Tylko jaki ma sens wypożyczanie piłkarza, aby się odbudował, do zupełnie innej ligi, gdzie wszystko wygląda inaczej: klimat, styl gry itp.?


Tak samo można by było powiedzieć, przed transferem Robinho, który się jednak przystosował, dlatego nie należy skreślać Manciniego, jak zdecyduje się grać w WHU.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-06-2009 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #314
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Czary napisał(a):a Mancini w Romie udowodnił, że jest świetnym grajkiem.
Mancini grał bardzo nierówno w Romie. Potrafił rozegrać fenomenalną partię, by potem spisać się katastrofalnie. Tak więc stwierdzenie, że jest świetnym grajkiem, jest mimo wszystko trochę przesadzone.

Czary napisał(a):Tak samo można by było powiedzieć, przed transferem Robinho, który się jednak przystosował, dlatego nie należy skreślać Manciniego, jak zdecyduje się grać w WHU.
Tyle tylko, że była duża szansa, że Quaresma wróci na przyszły sezon do Włoch, i tak się rzeczywiście stało. Natomiast Robinho przyszedł tam jako gracz, który spędzi tam dłużej (przynajmniej według kontraktu) czasu niż Portugalczyk w Londynie.

Aha, i nie twierdze, że Mancini nie poradzi sobie w Anglii, jeśli rzeczywiście tam trafi. Po prostu nie widzę sensu, aby wypożyczać go do tam i liczyć, że dzięki temu się odbuduje, skoro i tak ma potem wrócić do Mediolanu. No chyba, że mistrzowie Włoch mają zamiar go sprzedać.
24-06-2009 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #315
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
City w natarciu Wink

Cytat:Istnieje możliwość, że Manchester City dokona wymiany z Evertonem. Na Goodison Park miałby trafić brazylijski napastnik Jo, a w przeciwną stronę Joleon Lescott.

Właśnie takiej transakcji oczekują włodarze The Citizens, którym zależy, by Lescott trafił do ich klubu. Najprawdopodobniej Man City do całej transakcji musiałoby dodać trochę gotówki. Na Goodison Park chcieliby Jo, ponieważ zawodnik ten sprawdził się podczas półrocznego wypożyczenia.

Jeśli taka transakcja doszłaby do skutku do City zrobiłoby niezły interes, bo Lescott wyrobił już sobie markę w Anglii (chyba w sezonie 08/09 był w najlepszej jedenastce sezonu), a Jo okazał się niewypałem.


A w Arsenalu Fabregas porównał swój klub do impotenta :lol:

Cytat:The Spanish midfielder, currently on international duty in the Confederations Cup South Africa, revealed his “anger” and “impotence” at not winning enough silverware for his club.

Cały artykuł: http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... -21470128/
26-06-2009 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości