Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Przyszłość bramki w United
Nazywa się Igor Akinfeyev Wink byłby to świetny zakup, zwłaszcza, że jest młody jak na bramkarza, a już ma tak niezbędne na tej pozycji doświadczenie. Kuszczak powinien dostać teraz więcej szans w lidze i LM, ale nie wiem, czy jest to bramkarz godzien kiedykolwiek być nr 1. Z całym szacunkiem do niego, ale uważam, że bycie solidnym zmiennikiem to najwięcej na co go stać w tak wielkim klubie.
Cesar jakoś mi nie podchodzi natomiast Lopez mógłby być ewentualną opcją na przyszłość. Ale Akinfeyev byłby chyba tym, który na wiele lat godnie broniłby dostępu do bramki Czerwonych Diabłów.
10-08-2009 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #107
Re: Przyszłość bramki w United
W Rosji broni Igor Akinfejev.

Mnie trochę dziwił pewien fakt. SAF jak i każdy z nas dobrze wie , że VdS zagra sezon , może dwa. Foster w tamtym sezonie miał przebłyski geniuszu. Bodajże raz w lidze i FA CUP bronił wybornie, zamiast wystąpić w następnym meczu znów grzał ławę. Taka drobna przerwa nie przeszkodziłaby przecież Holendrowi , a wtedy Ben czy nawet Tomek rozegrali 3/4 spotkania pod rząd. Ale nic z tego nie wyszło. Cóż , może warto byłoby wcześniej dać im szansę ,a już teraz mieć tego bramkarza nr.2 , pewnego bramkarza nr.2

TRzech bramkarzy w klubie to za dużo o tego jednego . Może zimą się coś wyjaśni. Któż to wie :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #108
Re: Przyszłość bramki w United
michal85 napisał(a):Foster to bardzo niedoświadczony bramkarz, a do tego grający raz na kilka miesięcy. Czego się można spodziewać?
Tyle tylko, że taki Kuszczak, aż takich błędów nie popełnia, mimo tego, że gra nawet mniej niż Foster. A to, że za długo czeka z wybiciem piłki, stoi i liczy, że któryś z piłkarzy drużyny przeciwnej podbiegnie do niego chyba nie ma nic wspólnego z brakiem regularnej gry? Podobnie gra nogami. Wydaje mi się, że ten element można w pełni wyćwiczyć na treningu.

czerwonediably napisał(a):Chciałym zeby po odejsciu Edwina United kupi kogos z nich Julio Cesara z interu, Diego Lopeza z Villarreal i ten co borni w rep. rosji zapomniałem jak sie nazywa Smile
Gdyby przyszedł do nas Cesar byłoby świetnie, bo to chyba najlepszy obecnie bramkarz świata.
10-08-2009 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #109
Re: Przyszłość bramki w United
michal85 napisał(a):A ja jestem zdania, że trzeba wybrać jednego bramkarz z większym potencjałem (IMO jest nim Foster) i dać mu kilka meczów z rzędu, aby nabrał pewności siebie.
Oczywiście, że złapanie rytmu meczowego jest bardzo ważne, pytanie tylko, czy Foster jest akurat tym właściwym, czy nie lepiej byłoby dać szansę Kuszczakowi.

michal85 napisał(a):Foster to bardzo niedoświadczony bramkarz, a do tego grający raz na kilka miesięcy. Czego się można spodziewać?
Mimo wszystko w Watford trochę tych spotkań rozegrał, wiadomo, że inaczej gra się w zespole walczącym o utrzymanie, gdzie cały czas trzeba coś bronić, a inaczej w drużynie walczącej o mistrza, gdzie tylko parę razy na mecz należy się wykazać. Każdy kolejny mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że Kuszczak jest bramkarzem z większym potencjałem od Fostera i to on pod nieobecność Edvina powinien stać na bramce.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-08-2009 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #110
Re: Przyszłość bramki w United
Richard napisał(a):Tyle tylko, że taki Kuszczak, aż takich błędów nie popełnia, mimo tego, że gra nawet mniej niż Foster.

Kuszczak od 2007 roku, czyli od kiedy w klubie jest też Foster, zagrał 2 razy więcej meczy od Anglika.

Podobnie jak Michał uważam, że Ferguson wybrał bramkarza, którego uważa za bardziej perspektywicznego i będzie na niego stawiał podczas nieobecności Holendra. Nie możemy tak tasować bramkarzami, że jak jeden zawali jeden mecz (tak na dobrą sprawę o nic, a połowa z Was już chce go wypierdolić) to wchodzi drugi.

W Kuszczaku poza bardzo dobrą grą na linii nie widzę żadnego innego elementu gry, w którym jest lepszy od Fostera.
10-08-2009 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #111
Re: Przyszłość bramki w United
Minh napisał(a):Kuszczak od 2007 roku, czyli od kiedy w klubie jest też Foster, zagrał 2 razy więcej meczy od Anglika.
Miałem na myśli ostatni sezon, ale także okres czasu, kiedy obaj byli do dyspozycji sir Alexa, a często nie miało to miejsca, ponieważ Ben był wiecznie kontuzjowany.

Minh napisał(a):Nie możemy tak tasować bramkarzami, że jak jeden zawali jeden mecz (tak na dobrą sprawę o nic, a połowa z Was już chce go wypierdolić) to wchodzi drugi.
Może o nic w porównaniu z mistrzostwem, czy wygraniem Champions League, ale mimo wszystko była to walka o trofeum. Nie tak cenne, ale jednak. I to przecież nie był pierwszy mecz, w którym Foster popełnia wiele błędów. Nie chodzi mi tu tylko o sparingi, ale także o poprzedni sezon.
W każdym razie nie jestem osobą, która za jeden błąd chce zmieniać bramkarza, ale jak wiemy nie zdarzyło się to pierwszy raz.
10-08-2009 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #112
Re: Przyszłość bramki w United
Kuszczak=Foster. Obaj nie potrafią grać nogami, obaj są beznadziejni na przedpolu, obaj nie dają nawet w połowie takiego komfortu jak VDS. No i z Holendrem można spokojnie kopać piłkę, bo on jako ostatni obrońca spisuje się bardzo dobrze, a do tych bolków to chyba podają jak tylko muszą.

W sumie im szybciej się SAF przekona, że potrzebujemy nowego bramkarza tym lepiej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-08-2009 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #113
Re: Przyszłość bramki w United
Chudy napisał(a):W dodatku największą wtopę życia zaliczył dawno temu, więc limit ma wykorzystany.

Foster zaliczył niemal identyczną Wink

matys napisał(a):W sumie im szybciej się SAF przekona, że potrzebujemy nowego bramkarza tym lepiej.

Z tym się zgadzam.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-08-2009 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Przyszłość bramki w United
Obawiam się, że to właśnie Foster zagra w kolejnym meczu w lidze (chociaż wolałbym zobaczyć Tomka). Tak jak w tamtym roku po błędach Fabiańskiego w meczu z CFC (w FA Cup chyba) Wenger wystawił go z tym samym klubie w lidze, dając tym samym szansę na zrehabilitowanie się po złym pierwszym występie i żeby pokazać, że nikt go nie przekreśla. Te 8 tygodni może być kluczowe dla tego kto pozostanie na OT. Kto przegra rywalizację o miejsce w składzie powinien odejść, nawet w zimie. Wtedy zostalibyśmy z VDS, Kuszczakiem/Fosterem i Amosem. Warto by było zatrudnić zawodnika, który już po tym sezonie mógłby pozwolić na przejście VDS na emeryturę, a takim zawodnikiem mógłby być Jaaskalainen. Ograny w EPL, doświadczony, tani, na pewno pozwoliłby nam na spokój w tyłach. Jakoś w to, że ktoś z dwójki Foster/Kuszczak zostanie w United kimś więcej niż numerem 2 zwyczajnie nie wierze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-08-2009 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #115
Re: Przyszłość bramki w United
Richard napisał(a):A to, że za długo czeka z wybiciem piłki, stoi i liczy, że któryś z piłkarzy drużyny przeciwnej podbiegnie do niego chyba nie ma nic wspólnego z brakiem regularnej gry? Podobnie gra nogami. Wydaje mi się, że ten element można w pełni wyćwiczyć na treningu.
Właśnie, że ma dużo wspólnego. Wychodzi Foster na Wembley, nie czuje za dobrze gry, przypala się i zaczyna kombinować, zamiast pozbyć się piłki. Takiej sytuacji nie doświadczy na treningu, gdzie wszystko wydaje się łatwe.
matys napisał(a):Kuszczak=Foster.
zgadzam się
Czary napisał(a):Warto by było zatrudnić zawodnika, który już po tym sezonie mógłby pozwolić na przejście VDS na emeryturę, a takim zawodnikiem mógłby być Jaaskalainen.
Jussi jak najbardziej by się przydał na Old Trafford, tylko na tą chwilę Edwin nie jest zdecydowany czy obecny sezon będzie dla niego ostatnim, więc Ferguson musi jeszcze poczekać. Na razie ma sporo czasu, nie widzę w tej sytuacji powodów do paniki.


Fan United od 1992 roku
10-08-2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #116
Re: Przyszłość bramki w United
O tym jak Anglicy postawili na bramce Fostera

Niezły tekst , mi tam się podoba

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-08-2009 07:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #117
Re: Przyszłość bramki w United
Tak, a Fletcher dostawał tylko szans bo jest Szkotem O takich artykułach mówi się kolokwialnie "do dupy".

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-08-2009 07:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #118
Re: Przyszłość bramki w United
Czary napisał(a):Obawiam się, że to właśnie Foster zagra w kolejnym meczu w lidze (chociaż wolałbym zobaczyć Tomka).

Foster ponoć doznał w niedzielę jakiegoś urazu i wycofali go z kadry, więc możliwe, że opuści mecz z Birmingham, więc jakby nie patrzeć twoje życzenie się spełni Wink

Cytat:Lekarze reprezentacji Anglii twierdzą, że bramkarz Manchesteru United został kontuzjowany podczas spotkania o Tarczę Dobroczynności przeciwko Chelsea. Uraz spowodował, że został on wycofany z kadry Anglii na najbliższe spotkanie towarzyskie przeciwko Holandii. W jego miejsce powołany został Joe Hart przebywający na wypożyczeniu w Birmingham City.
11-08-2009 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #119
Re: Przyszłość bramki w United
Tomek91 napisał(a):Foster ponoć doznał w niedzielę jakiegoś urazu i wycofali go z kadry, więc możliwe, że opuści mecz z Birmingham, więc jakby nie patrzeć twoje życzenie się spełni Wink

Nawet jeśli coś mu jest, to znając życie do niedzieli cudownie wyzdrowieje :roll: Oby nie! :twisted:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-08-2009 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Przyszłość bramki w United
Mata napisał(a):Nawet jeśli coś mu jest, to znając życie do niedzieli cudownie wyzdrowieje Oby nie!

Jak tak możesz życzyć Benowi, aby dalej był kontuzjowany. Wink
A tak na poważnie to według mnie obaj bramkarze prezentują zbliżony poziom, daleki od poziomu Edwina. Obaj bramkarze grają nerwowo i niepewnie nogami, obrońcy nie klepią z nimi piłki tak często jak z holendrem. Chętnie bym zobaczył Tomka w niedzielnym meczu, ale jako następcę Edwina nie zasługuje, podobnie zresztą jak młody anglik.
11-08-2009 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości