Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #406
Re: Ekstraklasa S.A.
Łysy czerep mały wacek, to dyrektor Bednarz Jacek!

nmz weź daj demota tego :lol:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
03-09-2009 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #407
Re: Ekstraklasa S.A.
Sir_matt, z tego co pamiętam, to Geremi i Drogba też byli testowani przez któryś z polskich klubów.
04-09-2009 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #408
Re: Ekstraklasa S.A.
Z Geremim plotka, jeśli o Drogbę chodzi to takiego tematu w ogóle nie było.
Blisko Zagłębia Lubin był natomiast Michael Essien, który ostatecznie wylądował w Bastii.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-09-2009 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #409
Re: Ekstraklasa S.A.
No właśnie, Essien. No właśnie.
04-09-2009 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #410
Re: Ekstraklasa S.A.
Geremi miał być w Hutniku Kraków, ale później się okazało, że ktoś to wymyślił.


Fan United od 1992 roku
04-09-2009 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #411
Re: Ekstraklasa S.A.
Polonia Wawa- Zagłębie Lubin 0:1 !!! Franz Smuda robi różnicę, pierwszy mecz nowego trenera i pierwszy punkty Miedziowych w sezonie!!!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-09-2009 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #412
Re: Ekstraklasa S.A.
Drugi mecz "Franza" i kolejny punkt dopisany na konto Zagłębia, po wczorajszym remisie 1-1 z GKS-em Bełchatów. O ile pierwsza połowa w wykonaniu Lubinian raczej bezbarwna, to w drugiej części spotkania gra była już zdecydowanie lepsza, pojawił się jakiś pomysł na rozegranie akcji, Zagłębie grało szybciej i stworzyło sobie kilka ciekawych sytuacji. (czyżby w szatni było coś na wzór "suszarki"? Wink )Tylko nieskuteczności Micanskiego, który zmarnował sytuację "sam na sam" minutę przed wyrównującą bramką Bełchatów zawdzięcza wywieziony z Lubina punkt, tak to w futbolu często jest, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.
Ciekawie wygląda napastnik kupiony z GKP Gorzów - Mouhamadou Traoré, w debiucie przeciwko Polonii Warszawa został przez wielu fachowców uznany graczem meczu, przeprowadził ładną akcję po której asystował Jackiewiczowi, wczoraj natomiast w meczu z GKS-em również był wyróżniającą się postacią, a współpraca w II połowie z Micanskim wyglądała bardzo dobrze.
W Lubinie chyba wszyscy modlą się, by na selekcjonera został wybrany ktoś inny niż Franciszek Smuda, bo na lepszego trenera Zagłębie nie mogło trafić.

Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1:1
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-09-2009 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #413
Re: Ekstraklasa S.A.
Legia wreszcie 3 pkt , uff... Pierwszy mecz Tejksiura w sezonie od pierwszej minuty i od razu gol. Widać, że robi on różnicę. Jak zwykle masa nie wykorzystanych okazji. Skończyło się na minimalnym wymiarze kary. Gdyby bramkarz przyjezdnych musiał 2x tyle wyciągać piłkę z siatki, to i tak nie powinien narzekać. Dwie asysty zaliczył Maciek Iwański. Może będzie, to przełomowy mecz dla Warszawiaków. Za tydzień na Łazienkowską zawita Lech. Szykuje się prawdziwy szlagier kolejki :twisted:

Cytat:Przed meczem za 55 lat spędzonych z "eLką" na piersi podziękowano legendzie warszawskiego klubu – Lucjanowi Brychczemu. Pan Lucjan najpierw przeszedł po czerwonym dywanie a potem z rąk działaczy odebrał pamiątkową statuetkę, zegarek oraz kwiaty. Kibice nagrodzili zaś "Kiciego" gromko skandując jego imię i nazwisko i śpiewając mu "sto lat".
"Bardzo dziękuję za tak entuzjastyczne przyjecie mnie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć piłkarzom dobrej gry, a kibicom dobrego widowiska" - powiedział Brychczy, odbierając pamiątkowe wyróżnienie.

18 lat jako piłkarz, a po dzień dzisiejszy w sztabie szkoleniowym. Lucjan Brychczy!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-09-2009 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #414
Re: Ekstraklasa S.A.
Co za kolejka w Ekstraklasie <świr>
Padło w niej tylko 11 goli... Aż 5 meczów zakończyło się podziałem punktów. Ze zwycięstw cieszyli się tylko kibice Lecha, Legii i Chorzowskiego Ruchu. Wisła została wreszcie zatrzymana na własnym stadionie przez Polonię Bytom. Choć Wiślacy mieli zdecydowaną przewagę, to gola na wagę punktu zdobyli dopiero w 84'.
Już w ten piątek dojdzie do klasyku w polskiej lidze: Legia vs Lech , zaś liderująca Wisła podejmie Polonię Warszawa. Nie ukrywam, ze liczę na komplet punktów obu ekip ze stolicy

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-09-2009 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #415
Re: Ekstraklasa S.A.
Wczoraj się spiąłem i postanowiłem obejrzeć spotkanie Legia - Lech. Dawno nie oglądałem polskiej ekstraklasy, miałem nadzieję na choć przyzwoitą grę. Niestety nic takiego nie zobaczyłem. To co pokazywały obie jedenastki wołały o pomstę o nieba. Jeśli taką piłkę chcemy pokazywać w Europie to wypierdalać. Problemy z wyprowadzeniem kontr, dużo strat w środku, podania tak niecelne, że aż bolało. Najbardziej podobały mi się crossy, których pułap osiągał 2000 m n.p.m i lądowały przy nodze przeciwnika. A poczynania obrony Lecha przy bramkach dla Legii Rodzimej kopanej starczy mi, przynajmniej, na rok.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
26-09-2009 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #416
Re: Ekstraklasa S.A.
Nic na siłę. Nie chcesz, to nie oglądaj. Mi tam się akurat podobało i kilu fachowcom też 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-09-2009 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #417
Re: Ekstraklasa S.A.
Mata kibicowi pewnej drużyny to będzie się podobać mecz zespołu okręgówki nawet jakby był nudny, bo jest zainteresowany tym co się dzieje na boisku i przeżywa emocje. Co innego jak jesteś postronnym widzem.


Fan United od 1992 roku
27-09-2009 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #418
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Trzej piłkarze Lecha Poznań: Hernán Rengifo Trigoso, Haris Handžić oraz Gordan Golik zostali dyscyplinarnie przesunięci do drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie. Są to pierwsze decyzje władz klubu po serii niepowodzeń z udziałem poznańskiej drużyny w ostatnim czasie.

Po "wyczynie" Lecha w Pucharze Polski najbardziej poszkodowany jest chyba Peruwiańczyk. W feralnym meczu 1/16 PP wszedł z ławki, Lech kończył mecz w 9. Trochę mi go szkoda (głównie dlatego, że mam go w piłkarzykach Wink ), ale najbliższy okres może być dla niego ciężki. Kontraktu przedłużać nie chce, zimą pewnie odejdzie, a teraz będzie musiał grać na zapleczu ekstraklasy. Nie wiem, czy to dobra decyzja, ale winnym za ostatnie niepowodzenia Lecha wg. mnie jest głównie trener.
01-10-2009 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #419
Re: Ekstraklasa S.A.
Tomek91 napisał(a):Nie wiem, czy to dobra decyzja, ale winnym za ostatnie niepowodzenia Lecha wg. mnie jest głównie trener.

Rengifo zamiast trenować woli balować, bo co go obchodzi klub z którego i tak odejdzie.
01-10-2009 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #420
Re: Ekstraklasa S.A.
Wiśle gratulujemy kolejnego mistrzostwa. Jeden, jedyny Grosicki wydymał Legie na 2-0, a powinien na 3 albo i 4-0. Atak Chinyama - Grzelak :lol: Szczym do ludzi? Już 8 pkt przewagi Wiślaków nad Legią, a 9 nad Lechem(bo zakładam, że wygrają mecz). Mogą zacząć chłodzić szampany.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-10-2009 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości