Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #271
Re: Tomasz Kuszczak
Ja w wakacje pracuje zawsze - w stajniach Wink jest to moje hobby - praca z końmi, jade zawsze w takie miejsce by sie rozwijać, zazwyczaj do Irlandii, zakwaterowanie mam zawsze darmowe, wyżywienie to zalezy jak sie dogadam, telefon służbowy, auto itp - moim zdaniem wtedy jak zarabiam te 60 euro czy funtów dziennie i pracuje 6 dni w tyg i warunki są takie, to przywożę ładną kasę do Polski - akurat mi to zawsze potem starczy na rok utrzymania konia tu potem w Polsce Wink A przy okazji pogłębiam doswiadczenie, mogę eksperymentować z metodami szkoleniowymi, dostaje dobre referencje, no i sie nie nudzę w wakacje na chacie jak wielu moich znajomych.
sorry za offtop :roll:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-11-2009 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #272
Re: Tomasz Kuszczak
Kto ogladał pierwsze 45 minut Tomka w Bydgoszczy przeciwko Kanadzie? Śmiech na sali te jego wykopy. Kolejny raz utwierdza mnie w tym, że na następcę Edwina nie zasługuje. Z Rumunami też mu ładnie piłka pod brzuchem uciekła, fart, że na aut wypadła.
18-11-2009 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #273
Re: Tomasz Kuszczak
Bardzo słabo. Pewnie znów będzie zrzucał winę na murawę i wiatr, ale prawda jest taka, że ten debiutant Szczęsny zagrał dużo pewniej. Racja, nie miał tyle okazji do wykazania się, ale jak już interweniował to z ogromnym spokojem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-11-2009 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #274
Re: Tomasz Kuszczak
fasol napisał(a):fart, że na aut wypadła.

chyba na róg

Pele good, Maradona better, George Best
18-11-2009 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #275
Re: Tomasz Kuszczak
dende napisał(a):
fasol napisał(a):fart, że na aut wypadła.

chyba na róg

Gwoli ścisłości, wtedy on ją utrzymał w boisku Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-11-2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #276
Re: Tomasz Kuszczak
Świetne spotkanie Tomka. Jakoś jego wielkim fanem nigdy nie byłem, ale tym występem Tomek powinien się przesunąć w klubowej hierarchii przed Fostera, który powinien winić tylko i wyłącznie siebie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-11-2009 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #277
Re: Tomasz Kuszczak
Należy się tylko cieszyć z występu polaka. Liczę, że Ferguson doceni Polaka i we wtorek w Pucharze da mu znów pograć. Ważne, żeby nie było to tylko chwilowe pięć minut Tomka. Już raz sezon czy dwa temu graliśmy chyba na st. Andrews i tam Kuszczak popisał się paradą roku. Mimo to wszystko szybko wróciło do normy, czyli mało gier i różne poziomy występów. Pasowałoby podtrzymać dobrą passę i dać do myślenia sir Alexowi.


Fan United od 1992 roku
28-11-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #278
Re: Tomasz Kuszczak
Wspaniałą formę Tomka we wczorajszym meczu docenił też trener naszych przeciwników, Avram Grant:

Cytat:-Wprawdzie zbył łatwo straciliśmy bramki, ale za to nasz bramkarz nie musiał interweniować tyle razy co Tomasz Kuszczak, który popisał się 3 wspaniałymi paradami. Każdy widział, że graliśmy dobrze, a drużyna pokazała charakter. Z drugiej strony, musimy jeszcze sporo popracować, żeby poprawić niektóre elementy naszej gry.

I jeszcze wypowiedź Fergiego po meczu:

Cytat:- Szczerze powiedziawszy, Portsmouth stworzyło sobie kilka dobrych okazji. Tomasz miał trzy fantastyczne interwencje, więc mamy wobec niego dług, ponieważ jego występ był najwyższej klasy. Jesteśmy z niego zadowoleni.

Skoro jego występ był najwyższej klasy, to mam nadzieje, że to on, a nie Foster zagra we wtorkowym meczu CC.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-11-2009 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #279
Re: Tomasz Kuszczak
Wczoraj Tomek po raz kolejny w tym sezonie zagrał w wyjściowej 11 i znowu zaliczył dobre zawody. Co prawda pracy za wiele nie miał, ale to co należało to wybronił. Kiedyś Kuszczak miał problemy z grą na przedpolu, a teraz, co mnie bardzo cieszy, w tym aspekcie wygląda już lepiej.
Jedynie te sytuacyjne wykopy należy jeszcze poprawić...

Tak trzymać Tomek

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-12-2009 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #280
Re: Tomasz Kuszczak
Jeśli zagra jeszcze z Wolfsburgiem to będzie miał 4 występy pod rząd. Jest póki co pewny i widać, że coraz lepiej dogaduje się z obroną. Jedyny gol jaki straciliśmy w ciągu jego występów padł z karnego. Fajnie, że Fergie postawił na niego pod nieobecność Edwina.
Wykopy rzeczywiście to jego najsłabsza strona, ale my też przyzwyczailiśmy się do Sara, który jest najlepiej grającym nogami bramkarzem na wyspach(a wcześniej do jeszcze lepszego pod tym względem Petera - ten za to potrafił wpuszczać szmaty - każdy ma jakąś słabsza stronę, nawet taki obrońca jak Vidic robi czasem głupie błędy...).
Tomek wciąż jest młody, jakby pograł pół sezonu jako nr 1 to wierze, że poprawił by te wykopy i zyskał jeszcze pewności siebie. Mnie cieszy to jak rewelacyjnie spisuje się na linii, pod tym względem zdecydowanie bije Fostera.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
06-12-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #281
Re: Tomasz Kuszczak
Lukas napisał(a):Jedynie te sytuacyjne wykopy należy jeszcze poprawić...

Ale czy on będzie wstanie wyeliminować ten element gry? Śmiem wątpić. Jak po broni jeszcze trochę, to się każdy przyzwyczai do tych wykopów prędzej niż sam zawodników raptem zacznie lepiej panować nad wykopami. Gdy mu jednak coś nie wychodzi widać tą złość , a to dobry objaw.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-12-2009 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #282
Re: Tomasz Kuszczak
Ciekawe, czy teraz sir Alex żałuje, że nie wybrał Tomka zamiast Fostera na początku sezonu.

btw. ostatnio wpadłem na oficjalną stronę Tomka, zapraszam:
http://www.tomaszkuszczak.pl/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-12-2009 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #283
Re: Tomasz Kuszczak
Pierwsze co przychodzi na myśl po wejściu na jego stronę, to czy skąpi na fryzjera, czy nie ma w domu lustra. Ale to tak swoją drogą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-12-2009 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #284
Re: Tomasz Kuszczak
matys napisał(a):Pierwsze co przychodzi na myśl po wejściu na jego stronę, to czy skąpi na fryzjera, czy nie ma w domu lustra. Ale to tak swoją drogą.
Mi w oczy rzuciła się to "ciekawe" (dla mnie trochę lamerskie) wykorzystanie "SZ" w imieniu i nazwisku. Dziwne takie strzałki.
Szkoda, że nie można zostawić komentarza bezpośrednio pod wpisem :/

Nawiązując jeszcze do posta Maty- to uważam, że jest w stanie to wyeliminować. On wie, co oznacza bycie bramkarzem Manchesteru i takie zagrania nie mają miejsca bytu- szczególnie kilka razy w trakcie meczu. Poprawił grę na przedpolu to i to poprawi. Niech codziennie 100 takich wykopów poćwiczy dodatkowo i wreszcie będzie to robił automatycznie Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-12-2009 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #285
Re: Tomasz Kuszczak
Lukas napisał(a):Poprawił grę na przedpolu to i to poprawi
Ja bym jeszcze poczekał z oceną, że poprawił grę na przedpolu. W ostatnich meczach, których grał niewiele miał okazji do pokazania się z tej strony.
A w ostatnim spotkaniu z West Hamem raz też nie wyszedł do piłki, co sprokurowało groźną sytuację.
Mnie na pewno Tomek jeszcze nie pokazał tej poprawy.
Co do gry nogami- mniemam, że on ten element ćwiczy na każdym treningu, ale zadziwia mnie, że tyle czasu już jest w Anglii, a jego gra nogami nie przypomina w ogóle gry piłkarza.
Żeby go za bardzo nie krytykować, należy go za te trzy spotkania pochwalić, bo jednak pokazał Fergusonowi, że warto na niego stawiać. Jest pewny w swojej grze, a to też wprowadza spokój do gry obrońców. Zaczynają mu ufać.


Fan United od 1992 roku
06-12-2009 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości