Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Welbeck
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
Re: Danny Welbeck
A propos posta Michała, który pisał, że zamiast Naniego częściej na skrzydle wolałby widzieć Danny'ego.

Czemu Welbeck w meczach pierwszej drużyny gra skrzydłowego? W rezerwach chyba jest wystawiany w pierwszej linii. Chociaż raz Fergie by mu dał zagrać pełne 90 minut w ataku.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-11-2009 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Danny Welbeck
matys napisał(a):Chociaż raz Fergie by mu dał zagrać pełne 90 minut w ataku.

Liczę na to we wtorek przeciwko CSKA w parze z Roo

Tak ciężko na początku zdanie wcisnąć "Shift"?
01-11-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: Danny Welbeck
bobsley napisał(a):Liczę na to we wtorek przeciwko CSKA w parze z Roo
Nie wierzę w to... Na pewno zagra Owen, a jego partnerem zapewne będzie Rooney. Welbeck jak zagra to po raz kolejny na skrzydle, gdzie moim zdaniem marnuje się jego talent.

Nie wiem dlaczego SAF tak uparcie stawia go na skrzydło. Przecież mecz z Sunderlandem pokazał, że to nie pozycja dla niego. Jego miejsce jest w ataku i mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości w końcu będzie grał na swojej pozycji.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2009 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: Danny Welbeck
Fletcher grywał też na początku na skrzydle, Gibson podobnie, a ta dwójka ma jeszcze gorsze predyspozycje do gry na tej pozycji niż Danny.

Mnie się wydaje, że chodzi o rozwój zawodnika. Wystawiany na różnych pozycjach uczy się nowych rzeczy. Nie powiedziałbym, że w ten sposób marnuje swój talent. Podobnie np. postępuje Wenger z Wallcotem, który przecież domyślnie ma być napastnikiem.

Jeden słabszy mecz z Sunderlandem nie może o niczym świadczyć. Wtedy zresztą cała drużyna zagrała marnie, Danny nie był na pewno najgorszy. Nie zapominajmy, że z Barnsley zagrał bardzo dobry mecz, tak samo ze Spurs w tamtym roku.

ps w rezerwach grywał przede wszystkim w ataku, ale nieobce mu były występy po bokach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-11-2009 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: Danny Welbeck
W sumie Michał masz racje, gra na innej pozycji pozwala nabyć innych umiejętności, ale... Rooney też niejednokrotnie wystawiany był na skrzydle. Teraz gdy ma grać w atak gania po całym boisku i często jest tak, że Berbatov nie ma z kim grać...

Mam nadzieję, iż tylko na początku SAF będzie robił z Danny'ego skrzydłowego. Z czasem coraz częściej powinien występować na swojej nominalnej pozycji.
Moim zdaniem po to zakupiony został Owen, by ogrywać mógł się Welbeck czy Macheda. Michael nie płacze, tak jak Tevez, że musi siedzieć na ławce, tylko robi to co do niego należy.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2009 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Danny Welbeck
Nie oglądam meczów rezerw więc mam pytanie kto z trójki Obertan/Tosic/Danny na chwilę obecną jest najlepszy w roli skrzydłowego ? Z czytania mi wychodzi, że Zoran.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
01-11-2009 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: Danny Welbeck
Danny bardzo rzadko grywa już w rezerwach. Jak bywali na boisku razem to w znakomitej większości meczów lepszy był Welbeck. Obertan dopiero co przyszedł, ale pokazał już całkiem sporo ciekawych rzeczy. Powiedziałbym, że zachwycił mnie dużo bardziej w debiucie niż Tosić przez kilka pierwszych występów.

Ferguson zresztą nie bez przyczyn częściej stawia w pierwszym zespole na Welbecka niż na Tosica. Wydaje mi się, że Danny mógłby zagrać również z Rovers, ale pewnie kontuzja uniemożliwiła mu występ.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-11-2009 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Danny Welbeck
Welbeck przedłużył swój kontrakt do czerwca 2013 roku.

mufc.pl napisał(a):- Jesteśmy zachwyceni z tego powodu - komentował sir Alex Ferguson. - Postrzegamy Danny'ego jako jednego z najlepszych młodych piłkarzy, którzy ukończyli naszą akademię. Chłopak ma przed sobą wspaniałą karierę i cieszymy się, że zaufał nam w kontekście swojej przyszłości.

- Jestem naprawdę szczęśliwy - mówił z kolei Welbeck. - Nigdy nie miałem wątpliwości, że jest to miejsce, gdzie pragnę być. Cieszę się każdą minutą i możliwością czerpania nauki od wszystkich znakomitych piłkarzy, którzy grają w drużynie. Chciałbym podziękować sir Aleksowi, klubowi oraz kibicom za okazane przez nich wsparcie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-12-2009 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #24
Re: Danny Welbeck
Super wiadomość. Chłopak jest naprawdę utalentowany i nie zawodzi kiedy dostaje szansę. Jestem bardzo ciekaw co jeszcze pokaże. Może w 2012 na Euro będzie partnerem Rooney`a w ataku?Wink

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-12-2009 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Danny Welbeck
Jedna z milszych wiadomości ostatnich dni.
Ja jestem przekonany że ten chłopak będzie świadczył w przyszłości o sile ofensywnej United i Anglii. Ale czy już na Euro? Czas pokaże Smile

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
11-12-2009 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
Re: Danny Welbeck
Super wiadomość. Mam nadzieję, iż Welbeck w dalszym ciągu będzie się rozwijał i będzie otrzymywał wiele szans od Fergusona Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
11-12-2009 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: Danny Welbeck
SkySports napisał(a):"He needs to play all the time and that is one of the reasons we are considering sending him on loan again to a premier division team."
Ciekaw jestem tylko do jakiego zespołu trafi Danny... Ostatnio głównie łączony był z Sunderlandem, jednak nie wiem czy to dobry pomysł by tam szedł. Bent, Jones, Campbell - Welbeck byłby dopiero 4 napastnikiem. Lepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie do któregoś z beniaminków, gdzie grałby regularnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2010 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Danny Welbeck
Lepszą opcją byłoby wypożyczenie Kiko i zostawienie Danny'ego w pierwszym składzie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-07-2010 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #29
Re: Danny Welbeck
Dziwne to dla mnie. Jak wypożyczą Welbecka, to pewnie na przyszły sezon na OT zostaną Diouf i Macheda, choć to im bardziej by się przydało wypożyczenie. Kurwa, na chuj my trzymamy tego Owena, to nie wiem. Skoro ten Danny ma wielki taki potencjał, to niech on gra i zbiera cenne doświadczenie, a nie Owen, co za rok pewnie i tak się z klubem pożegna.

Cleverly też ma iść na wypożyczenie, znowu nie bardzo rozumiem. Mamy dziadowski środek pomocy, a tu jeszcze wypożyczymy takiego gościa, który robi jak na razie świetne wrażenie i może spokojnie powalczyć z takim Andersonem czy Gibsonem o miejsce w składzie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-07-2010 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #30
Re: Danny Welbeck
Nie sądzę, żeby został Diouf - chłop musiałby być zgłoszony do 25-tki, a chyba pomimo wszystko szkoda dla niego miejsca Tongue

Welbecka i Cleverley'a pozostawiłbym natomiast w klubie do stycznia i zobaczyłbym jak się prezentują. Jeśli nie wykorzystaliby swoich szans, a takowe na pewno się pojawią, to wtedy bym poszukał im klubów.

Wypożyczenie do Sunderlandu wydaje się średnio rozsądne, ale może my o czymś nie wiemy. Może Welbeck grałby tam na skrzydle (jak Campbell w końcówce sezonu).

PS Mam tylko nadzieję, że nie skończy się tym, że Danny pójdzie na wypożyczenie, a przyjdzie do nas Balotelli. Jak dla mnie to niemal identyczni zawodnicy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-07-2010 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości