Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #211
Re: Premier League 2009/2010
maju napisał(a):Bo jeśli złożą mu tąnogę tak, aby mógł chodzić, to znaczy, że będzie mógł się normalnie poruszać pochodniku. Co za tym idzie - będzie mógł biegać. Bo co tu by nie mówić bieganie to takie "trochę" szybsze chodzenie, w procesie którego największą pracę wykonują mięśnie a nie kości.

Hahahahahaahahahah

Nie no kurwa czy Ty w ogóle czytasz co piszesz? Bieganie to takie trochę szybsze chodzenie? A chodzenie to takie trochę szybsze dreptanie. Czyli według Twojej logiki to moja babcia, która ledwo drepce o dwóch kulach powinna dawać radę biegać bo w końcu mięśnie ma sprawne. Nie no maju niszczysz system

Matys ładnie podsumował

Edit późniejszy dużo: zmieniłem truchtanie na dreptanie. Nie wiem co mi odbiło, że mi się te słowa powaliły Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-12-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Premier League 2009/2010
Jeśli porusza sięo dwóch kulach, a z kośćmi nie ma problemu, to znaczy,że jednak mięśni nie ma na tyle sprawnych, aby biegać. :roll: Coś ci nie pykło tym razem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
12-12-2009 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #213
Re: Premier League 2009/2010
Stary słyszałeś kiedyś o czymś takim jak stawy? Podpowiem: noga nie składa się tylko z mięśni i kości Big Grin I tak się składa, że to właśnie stawy są głównie odpowiedzialne za ruch. I niestety w kostce też jest staw

Edit: Zresztą to nie ważne z czym ma problem: z mięśniami, z kośćmi czy ze stawami. Sport zawodowy, szczególnie piłka nożna to jest olbrzymie obciążenie dla całego organizmu, stawów, kości i mięśni też. A Ty sobie napisałeś, że jak umie chodzić to w piłkę też może grać. Pewnie, że może - z dzieciakami na podwórku pokopać ale nie grać zawodowo. Gra przeciw zaleceniom lekarzy to już nie ryzyko ale czysta, żywa głupota. Ryzykuje kalectwo do końca życia.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-12-2009 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #214
Re: Premier League 2009/2010
Po przegranym meczu to ani mi się nie chcę dyskutować z majem, ani rozmawiać o samym spotkaniu, więc idę poimprezować, a was zostawiam z bramką sezonu. Tego co trwa, bo w tej klasyfikacji już się nic nie zmieni.
http://videos.sapo.pt/uaHUjojlDpZjmuGgLDYE


Fan United od 1992 roku
12-12-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Premier League 2009/2010
Wow, gol alla Beckham. Może w takim meczu jak dzisiaj jak nie idzie to trzeba tak walić z połowy boiska :lol:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-12-2009 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #216
Re: Premier League 2009/2010
City zwolniło Hughesa. Nowym menedżerem został Mancini. Zamienił stryjek siekierkę na kijek chciałoby się powiedzieć. :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-12-2009 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #217
Re: Premier League 2009/2010
Tak się zastanawiam, czy ligi angielskiej od hiszpańskiej nie różni też poczucie humoruSmile. Często wyłapywane są różne śmieszne przeróbki, dotyczące piłkarzy i meczów, natomiast wszystko co wkleja jeden znajomy, to takie dziadowskie obrazki:

[Obrazek: kap4.jpg]
[Obrazek: kap14.jpg]
[Obrazek: CR.jpg]
[Obrazek: 9.jpg]

I najwyraźniej uznaje je za śmieszne.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-12-2009 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #218
Re: Premier League 2009/2010
Ciekawe kiedy nie mające pojęcia o futbolu araby odpuszczą sobie przygodę z city. Szykuje się budowanie "wielkiego mistrzowskiego zespołu" nr 2, bo obecny się nie sprawdził. Zwolnienie Hughes'a spotkało się z poważną dezaprobatą piłkarzy. O odejściu przebąkują Toure, Bellamy. Swoje niezadowolenie ze sposobu rozstania się z trenerem wyraził Shay Given.
Przyjście Manciniego wiele nie zmieni. Dostanie grube miliony na transfery, ale podobnie jak przed obecnym sezonem szeregi niebieskich zasilą w większości piłkarscy najemnicy, którzy przyjdą tylko dla pieniążków.
Mnie to bardzo cieszy, bo zespół będzie budowany znów od nowa, a to przy braku możliwości podkupienia największych gwiazd piłki na pewno nie jest dobra droga.


Fan United od 1992 roku
23-12-2009 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #219
Re: Premier League 2009/2010
Cytat:- Na chwilę obecną moim celem, który podziela klub, jest zajęcie miejsca w pierwszej czwórce. W następnym sezonie powalczymy o mistrzostwo - zapowiedział Włoch.

- Liczę na to, że zostanę tu na wiele lat i będę zdobywać trofea. City ma znakomitych kibiców i mam nadzieję, że ich nie zawiodę.

:lol:

sebos_krk napisał(a):Przyjście Manciniego wiele nie zmieni. Dostanie grube miliony na transfery, ale podobnie jak przed obecnym sezonem szeregi niebieskich zasilą w większości piłkarscy najemnicy, którzy przyjdą tylko dla pieniążków.

Zapewne najwięcej najemników przyjdzie z Włoch, Mancici wspominał m.in. o Chiellinim, ale pewnie wiele wielkich nazwisk nie sprowadzi. Wink
23-12-2009 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #220
Re: Premier League 2009/2010
Hmmm. Decyzja o zakontraktowaniu Manciniego troszkę mnie rozśmieszyła, ale ja o innej kwestii. Nie rozumiem, co jest zabawnego w tym, że w przyszłym sezonie chcą walczyć o mistrzostwo.

Co prawda są jeszcze zbyt mało konsekwentni, ale zespół mają, co choćby pokazuje fakt, że z zespołów z czołowej czwórki punkty stracili tylko z nami, no i nie oszukujmy się bardzo nieszczęśliwie dla nich. Trzeba wziąć pod uwagę, że to nowa drużyna, która potrzebuje zgrania, ale w tym sezonie udowodnili, że są w stanie walczyć o najwyższe trofea. W tym sezonie spokojnie powalczą o Big Four, a w następnym po kilku transferach - głównie w drugiej linii, gdzie brakuje klasowych piłkarzy - spokojnie mogą włączyć się do walki o mistrza.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-12-2009 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #221
Re: Premier League 2009/2010
Jestem strasznie ciekawy jak Mancini poradzi sobie w Anglii. Marzyła mu się praca na Wyspach i teraz będzie miał szansę pokazać, jak jest klasowym coachem. Właśnie spore są rozbieżności co do jego umiejętności. Jedni go chwalą, że potrafił zbudować silny Inter i nauczył go wygrywać, inni, że marny z niego taktyk. Na pewno prawda jest i w jednym i w drugim zdaniu.

Sporo gwiazd w tym City. Przydałby się trener z mocnym charakterem, a takim na pewno nie jest Włoch. Konflikty z Adebayorem, czy kimś tam innym ? Czemu nie.

W ogóle ta cała zmiana nie ma sensu. Z tego co niedawno czytałem Hughes miał zająć 6 miejsce. W tej chwili City tam się znajduje, więc po huj było ustalane przed sezonem co i jak, jeżeli po półmetku rozgrywek zwalnia się trenera ? Dobra, passa meczów bez zwycięstwa, 3-0 z Tottenhamem, ale takie rzeczy się zdarzają, zwłaszcza, że ten zespół jeszcze się dociera.

Tomek91 napisał(a):Zapewne najwięcej najemników przyjdzie z Włoch, Mancici wspominał m.in. o Chiellinim, ale pewnie wiele wielkich nazwisk nie sprowadzi. Wink
Mówi się także o Balotellim, czy Kjaerze. Ale czy już zimą ? Może tylko Duńczyk mógłby zmienić barwy w styczniu, lecz to także mało prawdopodobne. Chiellini natomiast był bardzo bliski odejścia do City w 2007, ale zdziwiłbym się bardzo, gdyby w lecie 2010 zmienił barwy. Dla mnie to będzie symbol Juventusu, człowiek, który zostanie w nim na wiele lat.
23-12-2009 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Premier League 2009/2010
Kwas napisał(a):Sporo gwiazd w tym City. Przydałby się trener z mocnym charakterem, a takim na pewno nie jest Włoch. Konflikty z Adebayorem, czy kimś tam innym ? Czemu nie.

Prędzej z Bellamy'm. Sam piłkarz skrytykował wraz z Givenem zarząd, za takie decyzje. Z Hughesem dobrze im się pracowało, a sam trener, nie jest winny temu, że drużyna zremisowała 5 czy 6 meczów z rzędu. Chyba szejkowie się denerwują i chcą coś wygrać już w tym sezonie, ale nie wiedzą chyba, że powinni dać czas Hughesowi, bo mógłby zbudować dobrą drużyną, walczącą o Big Four, a nawet za 2-3 lata o majstra.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-12-2009 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Premier League 2009/2010
Obejrzałem sobie mecz Portsmouth z Liverpoolem. Po tym spotkaniu LFC ma 14 punktów straty do Chelsea i zajmują 8 miejsce. Ale po tym, co zaprezentowali na Fratton Park mogę stwierdzić, że w pełni sobie na to zasługują. To jedyne, co może poprawić humor po klęsce na Craven Cottage.

W pierwszej odsłonie The Reds próbowali przycisnąć Pompey, ale z marnymi skutkami. Drużyna Granta zdobyła bramkę i od tego momentu Gerrard i spółka przestali istnieć. Było trochę śmiechu przy zamachu Kuyta w polu karnym. Czerwona kartka dla Mascherano - to już w ogóle parodia. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o złą decyzję arbitra. Link: http://www.youtube.com/watch?v=rGl2COvjFB8

Ten koleś z Portsmouth ma jaja.

Druga połowa to żałosnej postawy podopiecznych Beniteza ciąg dalszy. Ogromna ilość błędów, zarówno w obronie jak i w ofensywie. Pompey to wykorzystali i dobili rywala drugim golem. Jedyne zagrożenia dla bramki Begovicia, to strzał Gerrarda (?) po podwójnym rykoszecie, wybity przez golkipera końcówkami palców. Zachowanie Torresa, a w szczególności uderzenie obrońcy przeciwnika łokciem w twarz zasługiwało na drugą żółtą kartkę. Ale LFC i tak mocno udupione. Smile

krzysiekLFC ze strony fcliverpool.pl napisał(a):Wydaje mi sie ze to chyba moj ostatni mecz w ktorym kibicowalem The Reds :/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-12-2009 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #224
Re: Premier League 2009/2010
Birmingham 0 - 0 Chelsea

Świetnie. Ciężko było liczyć na coś więcej, biorąc pod uwagę przebieg spotkania, choć okazję gospodarze mieli ( poprzeczka Larssona, czy akcja z początku spotkania Jerome'a).

A tak poza tym to czerwo Maloudy, nieuznany gol Beniteza, który chyba powinien zostać zaliczony, bo ofsajdu tam raczej nie było, całkowicie przykryty Drogba, trzy światowej klasy interwencje Harta i ogólnie dobre spotkanie w jego wykonaniu.
26-12-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Premier League 2009/2010
Już w meczu z Portsmouth było widać, że coś w Chelsea się zacięło. Miałem przeczucie, że grudzień-styczeń to będzie okres, w którym rozstrzygnie się w dużej mierze los mistrzostwa. Niedługo zaczyna się PNA i prawda jest taka, że niebiescy zostają bez klasowego napastnika (kontuzja Anelki) - jeśli nie dojdzie do jakiegoś spektakularnego transferu (vide Aguero) to możemy być świadkami długiego okresu remisów w wykonaniu Chelsea (szczególnie, że czeka ich okres gry z drużynami średnimi/słabymi, które nastawiają się w takich meczach głównie na obronę).

Będę niesamowicie wkurzony, jeśli jutro nie wykorzystamy tego prezentu i nie zbliżymy się na 2 punkty do lidera tabeli.
26-12-2009 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości