Ankieta: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ankieta jest zamknięta.
Jose Mourinho 31.67% 38 31.67%
Martin O'Neill 2.50% 3 2.50%
David Moyes 10.83% 13 10.83%
Ole Gunnar Solskjaer 18.33% 22 18.33%
Eric Cantona 10.00% 12 10.00%
Roy Keane 2.50% 3 2.50%
Steve Bruce 0.83% 1 0.83%
Laurent Blanc 18.33% 22 18.33%
Carlos Queiroz 0.83% 1 0.83%
Żaden z wyżej wymienionych 4.17% 5 4.17%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #46
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Cytat:Ja póki co nie widzę lepszego kandydata na jego miejsce...
Dla mnie jest w TOP3 trenerów, których nie chcę widzieć na Old Trafford w roli gospodarza.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-07-2009 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Nie patrzmy tylko na umiejętności czysto trenerskie ale i na mentalność danego trenera. I tu Mourihno jest w przedbiegach skreślony.

Fergie pokazuje ostatnio duży rozsądek w kwestiach finansowych. Przestrzega przed negatywnymi skutkami wydawania wielkich sum przez kluby i sam oszczędnie kupował w letnim okienku. A przy tym wyniki drużyny i styl jej gry wcale nie są gorsze.
Tutaj podobnie mógłby myśleć David Moyes, króry nie wydaje dużo, stara się zatrzymywać dobrych graczy-lubi solidną, ustabilizowaną (ale nie skostniałą) drużynę. Jak widać to typowi Szkoci, stroniący od głupiej rozrzutności.

Manchester będzie potrzebował trenera, który będzie wyszukiwał RODZIMYCH, utalentowanych graczy i stawiał na nich, szkolił, zamiast kupować gwiazdy za duże pieniądze, jak w CFC.

Keane jest dobrym kandydatem, ale nie idealnym, ma zbyt ostry charakter, w Sunderlandzie piłkarze skarżyli się że z nimi nie rozmawia. Fergie jest jak wzorowy ojciec-wymaga, ale i wspiera.

Ciekawą propozycją byłby 20le, wykonuje dobrą robotę w rezerwach, ale przed objęciem posady następcy Fergusona, wg. mnie powinien poprowadzić jakiś zespół ligowy z Premiership, doświadczenie z rezerw może nie wystarczyć.

Jest jeszcze czas, Fergie tak szybko nie odejdzie ze stanowiska, za bardzo go to pasjonuje i odmładza, więc obserwujmy rozwój sytuacji i poczynania potencjalnych kandydatów na tron, póki co nasze Czerwone Królestwo ma się dobrze nawet po odejściu Ładnej i Brzydkiej Księżniczki :mrgreen:
18-10-2009 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #48
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Nie głosowałem jeszcze w tej ankiecie, więc postawię na Steve'a Bruce'a i jeszcze dokładniej będę się przyglądał jego pracy na stadionie światła.


Fan United od 1992 roku
19-10-2009 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Wymienianie Keana jako kandydata do objęcia schedy po SAF'ie zaczyna być co najmniej groteskowe żeby nie powiedzieć głupie, od kiedy napisałem swoją notkę o trenerach, Keane ostro pracuje w Ipswich , zespół który jeszcze niedawno miał jakieś ambicje (chyba), teraz będzie walczył o przetrwanie. To jest już kompletna porażka, za to jak przewidywałem Bruce radzi sobie świetnie w nowym zespole.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-10-2009 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #50
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Faktycznie kandydatury Moyesa, Blanca czy Bruce'a wydają się dobre...ALe na dzień dzisiejszy. Jeszcze 2 lata temu dużo osób mówiło, że idealny jest Keano, jeszcze inni że Hughes, a o Blancu, czy Brucie mało kto myślał.

Fergie nie odejdzie po tym sezonie, po następnym pewnie też nie. Wiele się jeszcze może zmienić, może w międzyczasie pojawić się ktoś nowy i wskazywanie na tym etapie kandydata nie ma najmniejszego sensu, co chociażby doskonale pokazuje casus Keanea.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-10-2009 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #51
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Pewnie, że jest zbyt wcześnie na wyznaczanie następcy, co nie znaczy, że nie można sobie podyskutować i potypować kto po Fergim.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
21-10-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Na dzień dzisiejszy Bruce to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza jak na managera Czerwonych Diabłów, ale jego wyniki pokazują, że za kilka lat może być wymieniany wśród kandydatów na następcę Fergusona. W wakacje wypowiadał się Mourinho, że chciałby zająć kiedyś miejsce sir Alexa. Jak dla mnie jego kandydatura jest jeszcze ciekawsza.
26-10-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #53
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Moglibyśmy z jego trenerskim geniuszem grać nudniejszą piłkę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-10-2009 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
maryc napisał(a):W wakacje wypowiadał się Mourinho, że chciałby zająć kiedyś miejsce sir Alexa. Jak dla mnie jego kandydatura jest jeszcze ciekawsza.

Robi wokół siebie zbyt duzo szumu , a do tego ma pretensje do wszystkich oprócz siebie . Gdyby to on mial trenowac United to jest jeden plus ... możliwośc sprowadzenia na OT Drogby bo ten ponoc jest w stanie "rzucic sie za nim w ogien" Big Grin
27-10-2009 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
bati10 napisał(a):
maryc napisał(a):W wakacje wypowiadał się Mourinho, że chciałby zająć kiedyś miejsce sir Alexa. Jak dla mnie jego kandydatura jest jeszcze ciekawsza.

Robi wokół siebie zbyt duzo szumu , a do tego ma pretensje do wszystkich oprócz siebie . Gdyby to on mial trenowac United to jest jeden plus ... możliwośc sprowadzenia na OT Drogby bo ten ponoc jest w stanie "rzucic sie za nim w ogien" Big Grin
Tak się za nim rzucił w ogień, że poszedł do Interu. A Drogby grubo po trzydziestce nie opylało by się kupować.
27-10-2009 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Na odwrót ... Drogba za nim , a nie tak jak Ty to zrozumiałeś .
27-10-2009 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #57
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Nie, ty mnie nie zrozumiałeś. To był ironia z mojej strony.
27-10-2009 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #58
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Pewnie czytaliście ale ponoć Jose odrzucił kontrakt z City, bo chce trenować w przyszłości United.
Ile w tym bajek, a ile prawdy pokaże przyszłość.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
31-12-2009 03:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #59
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ja myślę, że bardzo dużo w tym prawdy, bo Portugalczyk wielokrotnie powtarzał, że bardzo chciałbym przejąć schedę po sir Alexie.
Co nie może dziwić, bo miejsce do pracy byłoby wyborne. Gdyby Ferguson go namaścił na swojego następce to z pięć lat spokojnej pracy miałby jak w banku. Nie spodziewam się u nas jakiejś karuzeli trenerskiej. Raczej zostanie wybrany menager raz, a dobrze i dostanie pełny kredyt zaufania na wiele sezonów.


Fan United od 1992 roku
31-12-2009 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #60
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
I tak najlepsze było ostatnio, jak zaprosił Darrena Fergusona do Interu na jakiś staż czy coś takiego. Już głębiej SAF-owi w dupę wejść się nie da.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-12-2009 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości