Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #121
Re: Nemanja Vidic
No jeśli już, to raczej w grę wchodziłoby ogrywanie Smallinga, albo sprowadzenie Rodwella. Linię defensywy nawet bez Vidy mamy mocarną. Chociaż trochę szkoda by było Nemanji.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-02-2010 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Nemanja Vidic
pan_opticum napisał(a):No jeśli już, to raczej w grę wchodziłoby ogrywanie Smallinga, albo sprowadzenie Rodwella. Linię defensywy nawet bez Vidy mamy mocarną. Chociaż trochę szkoda by było Nemanji.

Pierwszy raz czytam na tym forum o sprowadzeniu Rodwella. Utalentowany skurwiel, ot co.
I bardzo uniwersalny do tego. Ale czy to nie jest bardziej DM niż CB?

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
14-02-2010 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #123
Re: Nemanja Vidic
Nie no, temat się przewijał chyba wcześniej.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-02-2010 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Nemanja Vidic
dsw_MUszyna napisał(a):Ale czy to nie jest bardziej DM niż CB?

Wydaje mi się właśnie, że jest bardziej DM i na tej pozycji występuje częściej w Evertonie, choć może grać też na CB.

Zawodnik ma wielki talent, chyba nawet większy od Smallinga, ale skoro kupiliśmy Chrisa, to ja w transfer Rodwella nie wierzę. Tym bardziej, że Everton będzie chciał na niego kupę kasy (20-25 mln funtów).

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-02-2010 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #125
Re: Nemanja Vidic
Cytat:While Rodwell's preferred position is midfield Moyes believes he has a potential centre back on his hands who could go on to become as good as current Manchester United and England star Rio Ferdinand.

Moyes said: "I don't know where Rio started his career but I'm sure he played in midfield for a spell.

"I think Jack Rodwell was outstanding again and he's a good boy who wants to keep improving.

"He's got a great manner about him and is one of those players clubs love to have. I think he has a lot of similar qualities to Rio and could go on to become a centre back like him in the future."

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tract.html

Nie widzę jednak sensu w kupowaniu Rodwella. Evans i Smalling to dwaj świetnie rokujący defensorzy. Ten pierwszy już niejeden raz potwierdził, że można mu ufać nawet w najważniejszych meczach. Mając jednak na uwadze problemy zdrowotne Rio, w razie odejścia Vidy, sięgnąłbym po jakiegoś doświadczonego stopera typu Chellini.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-02-2010 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #126
Re: Nemanja Vidic
Ponoć wycenili go na 30 mln więc rzekomo miałby kosztować więcej niz transfer Vidy do Realu , a to byłaby masakra ...
14-02-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #127
Re: Nemanja Vidic
Michał aż tak nie lubisz Serba ? Dobra, dla jednego, w tym także dla Ciebie Rio prezentuje wyższy poziom, ale do huja wafla, jak można w ogóle brać pod uwagę jego sprzedaż. Dla mnie nawet za te 30 milionów jest nie do ruszenia. Nie od dziś ma na pieńku ze zdrowiem, a w tym sezonie jest z tym bardzo, bardzo źle, ale mimo wszystko powinien dalej kopać na Old Trafford.

Piszesz o przyjściu w jego miejsce Chielliniego. Jaki to ma sens ? Sprzedajemy sprawdzonego, ogranego w Anglii, prezentującego wysoki poziom Vidica i kupujemy klasowego stopera, z tymże bez doświadczenia w Premier League. Nie mam tutaj na myśli, że Chiellini nie przyzwyczaił by się do angielskich boisk, tylko że na jedno wychodzi.

Już wcześniej miałem spore obawy dotyczące odejścia Nemanji w lecie 2010 i coś zaczyna się w tej sprawie dziać. Przynajmniej jest to najpoważniejszy news dotyczący tej sprawy.

Jeśli Vidić zostanie to nie ma najmniejszego sensu ściągać kolejnego środkowego. Ferdinand, Nema, Evans, Smalling, O'Shea, Brown - starczy.
14-02-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Nemanja Vidic
Poza tym interes mógłby nam wyjść na minus, bo Chielliniego Juventus za mniej niż 25-30 mln euro na pewno nie puści.

Vidic i Rio jeśli są zdrowi i mają formę to są najlepszym duetem stoperów na świecie i za nic nie chciałbym, żeby ta para została rozdzielona. Vidic w tej chwili to nasz kluczowy zawodnik (mimo, że przez dużą część tego sezonu gramy bez niego) i nie widzę powodu dla którego powinniśmy zgodzić się na jakikolwiek transfer.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-02-2010 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #129
Re: Nemanja Vidic
Powód może być taki, że Vida chce odejść. Zakładam taką ewentualność i stąd moje słowa o jego sprzedaży. Jeśli faktycznie United to jego wymarzone miejsce i tutaj chce spędzić kolejne lata to super. Przypuszczam jednak, że jest trochę inaczej.

Być może wyglądam na takiego, co nie lubi Vidića, ale nic do niego nie mam Wink Dla mnie jest po prostu przeceniany przez znaczną część kibiców. CO nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym stoperem.

PS wydaje mi się, że Chellini jest na tyle topowym obrońcą, że nie miałby kłopotów z przystosowaniem się do gry w PL. Zresztą u boku Ferdinanda mało kto źle wygląda 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-02-2010 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Nemanja Vidic
Nie można jednak zapominać, że przez pewien czas to Vidić stanowił o sile obrony United. Nie rzadko prezentując się lepiej niż Rio Ferdinand. Sprzedaż Serba, według mnie to błąd, wystarczy spojrzec na to ze niedawno Evra był jedynym podstawowym obrońcą
15-02-2010 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Nemanja Vidic
Odnośnie Chielliniego to myślę, że nie warto go sprowadzać za więcej jak 15mln funtów. Jest Rio, Evans, Brown, w nagłych wypadkach nawet O'Shea może grać na stoperze. Do tego młody Smalling. Oglądałem Chielliniego we wczorajszym meczu z Genuą i wybitnie to on się nie prezentował. W sprawie Vidica to chciałbym żeby został ale jeżeli sam Serb będzie chciał odejść to trza go pogonić jak najszybciej. Z niewolnika nie ma pracownika.
15-02-2010 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
axid Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #132
Re: Nemanja Vidic
wy poważnie piszecie o tym Brownie? czy on umie coś na boisku, oprócz plucia wokół siebie? przecież ten chłopak to chodzące nieporozumienie. za każdym razem, kiedy widzę go w wyjściowej 11, podskakuje mi tętno. zaraz przypomina mi się wypowiedź Fergiego, że to najlepszy obrońca w Anglii... WTF? wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze w których grał - wszystko wokół niego działo się nie tak, jak powinno, psuł wszystko, co mógł, a stojąc w polu karnym, obracał się dookoła, szukając piłki, kiedy ta już lądowała w bramce, wcześniej odbijając mu się od dupy. ten chłopak, to porażka.
nie zapominajmy, że Smalling jest młodym wilkiem. dwa lata temu grał w czarnej dupie. nie jest wykluczone, że wybiegnie na OT i sparaliżuje go świadomość grania tu i teraz. ja nie stawiałbym na niego szybko...
Rio jest już bliżej, niż dalej.. widać nawracające kontuzje, z którymi nie potrafi sobie poradzić. obawiam się, że nie wróci już do optymalnej dyspozycji. oczywiście to tylko gdybanie i wróżenie z fusów, jednak i taką opcję należy zakładać.
wydaje mi się więc, że jeśli Vida rzeczywiście zdecyduje się odejść, powinniśmy kupić jeszcze jednego defensora na środek. wolałbym obiecującego młodzika (jak Evans, który wyrósł na gwiazdę i na pewno będzie dla nas grał jeszcze długo), niż trzydziestolatka, który zaraz będzie się zbierał do szpitala. Smalling jest doskonałym zakupem i myślę, że jeśli dane mu będzie spokojnie wchodzić w rytm maszyny United, odnajdzie się perfekcyjnie. mogą z Evansem rządzić środkiem. jednak już przed tym sezonem pisałem, że para stoperów + 1 klasowy zmiennik to za mało. sprawdziło się to, niestety, i wydaje mi się, że Fergie wyciągnął wnioski i wydłuży ławkę.. mam taką nadzieję. no i mam nadzieję, że Brown i Neville w końcu pożegnają się z drużyną (bo w klubem niekoniecznie).
15-02-2010 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #133
Re: Nemanja Vidic
Cytat:Z niewolnika nie ma pracownika.
Za chujowe powiedzenia, dostaniesz gówno do zjedzenia. Niewolnikom się nie płaci, a Serb dostaje konkretną kasę. Jak komuś się nie podoba, to niech wykupi swój kontrakt, a jak nie wykupi, to ma zapierdalać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-02-2010 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #134
Re: Nemanja Vidic
Cała ta sytuacja irytuje coraz bardziej...
Chciałbym wierzyć w to, że Nemanja rzeczywiście nadal ma problemy zdrowotne, jednak ostatnio w prasie pojawia się coraz więcej spekulacji, które niepokoją. Mam nadzieję, że już niedługo czy to SAF czy sam zainteresowany przedstawią nam jak rzeczywiście wygląda sytuacja.
Nie chcę by Nemanja odchodzi z Old Trafford. Vidic jest jednym z najlepszych stoperów, a wraz z Rio tworzą znakomity duet. erb niejednokrotnie powtarzał już, że jest szczęśliwy w United i nie zamierza odchodzić, jednak ilu już takich było co najpierw gadali, że im dobrze a później uciekali do innego zespołu.
Jeśli Vidic rzeczywiści bardzo chce odejść i psuje atmosferę w drużynie, to niech idzie, ale nie za taką śmieszną kasę za jaką sprzedają go media. Smalling kosztował nas 12 mln, za jakiegoś szczeniak z Everton chcą 30 mln, a za jednego z najlepszych obrońców mamy dostać 20? Przecież to jakaś kpina. Jeśli Barcelona czy Real tak bardzo chcą Serba to niech wykładają na stół porządną kasę. Moim zdaniem sprzedaż Vidica poniżej 35 mln nie wchodzi w grę.

Co będzie gdy Serb od nas odejdzie? W jego miejsce wskoczy Evans i wraz z Ferdinandem będą tworzyć podstawową parę stoperów. Smalling będzie pełnił taką rolę, jaką obecnie pełni Jonny, a reszta pozostanie bez zmian. Bo w transfery Kajera czy Chielliniego nie wierzę, a poza tym nie widzę sensu by ich sprowadzać. Evans niejednokrotnie pokazał, że jest już gotowy do gry na najwyższym poziomie.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-02-2010 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #135
Re: Nemanja Vidic
Cytat:wy poważnie piszecie o tym Brownie?
Nie. Żadna kwestia, która padła na tym forum nie powinna być brana na poważnie. W gruncie rzeczy wszyscy tutaj są fanami Liverpoolu. You'll neeeeeeever waaalk alooone!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-02-2010 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości