Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
[Obrazek: rm2z36.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Aston Villa vs Manchester United
Carling Cup
28.02.2010; 16:00
Wembley, London


Już 28 lutego na stadionie Wembley w Londynie, rozegrany zostanie finałowy mecz rozgrywek Carling Cup. W finale zagrają Aston Villa i Manchester United.

The Villans w półfinale po pasjonującym boju pokonali Blackburn Rovers, zaś Czerwone Diabły odprawiły z kwitkiem rywala zza między, Manchester City.

Czy Sir Alex Ferguson desygnuje do boju młodych zawodników, czy podobnie jak w meczach półfinałowych zagra pierwszy skład?
O tym i o wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji.



Dane pomeczowe:

Składy:

Aston Villa: Friedel - Cuellar (Carew 80'), Collins, Dunne, Warnock - A. Young, Milner, Petrov, Downing - Heskey, Agbonlahor

Manchester United: Kuszczak - Rafael (Neville 66'), Evans, Vidic, Evra - Valencia, Carrick, Fletcher, Park (Gibson 85') - Berbatow, Owen (Rooney 42')

Ławki rezerwowych:

Villa: Guzan, L. Young, Beye, Sidwell, Delph, Delfouneso

United: Foster, Brown, Scholes, Diouf

Gole: Milner (k.) 5' - Owen 12', Rooney 74'

Kartki: Collins (ż), Downing (ż) - Evra (ż), Vidic (ż)

Sędzia: Phil Dowd



Mój Blog: Pod presją czasu
20-02-2010 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #2
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Myśle, ze Sir Alex desygnuje do boju pierwszy skład, aczkolwiek nie zabraknie w nim młodych zawodników.
21-02-2010 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Czas sięgnąć po pierwsze trofeum w tym sezonie, a zarazem zrewanżować się ekipie AV za porażkę ligową zimą poprzedniego roku.

VDS
Rafael - Vida - Rio - Pat
Antek - Carrick - Fletch - Park
Roo - Berba

451 nie musimy grać, rywal nie jakiś super mocny, więc miejsce dla Berbatova się znajdzie. Reszta to tzw. pewniaki. Rafael przekonuje mnie do siebie coraz bardziej i oby dostał kolejną szansę Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-02-2010 01:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #4
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Rio Ferdinand na pewno nie wystąpi w tym meczu.
mufc.pl / manutd.com napisał(a):Podczas treningu poczuł ból w plecach - wyjaśnił Ferguson. - Muszę podkreślić, że świetnie trenował i nie zgłaszał żadnych problemów z plecami. Z drugiej strony kiedy masz taki uraz, to po prostu nie możesz ryzykować. Z całą pewnością nie zagra w niedzielę. Niestety uważam, że opuści jeszcze kilka spotkań.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
24-02-2010 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #5
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Też uważam, że 442 to lepszy wybór na to spotkanie, jeśli wszyscy zagrają z pełną motywacją to będzie ok. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba grać dogrywki, bo kilka dni później rewanż z Milanem, a wielu graczy zagra zapewne w obu spotkaniach

Kuszczak
Rafael-Vidic-Brown-Evra
Valencia-Fletcher-Carrick-Nani
Rooney-Berbatov

Mówi się, że Tomek ma dostać szansę i nie mam nic przeciwko. Obrona teoretycznie najsilniejsza na obecną chwilę. Carrick w środku to pewniak, bo z Milanem i tak nie zagra. Fletcher nie grał z West Hamem, pewnie był oszczędzany na ten mecz. Nani może zagrać, bo chyba kara za czerwień nie obowiązuje z CC? Atak to Roo z Berbatovem, którzy wczoraj pokazali sięz dobrej strony.
24-02-2010 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Tomek91 napisał(a):Nani może zagrać, bo chyba kara za czerwień nie obowiązuje z CC?

Nani nie może zagrać. O ile dobrze wiem to czerwień obowiązuje we wszystkich angielskich rozgrywkach.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-02-2010 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Wypadałoby dać odpocząć paru zawodnikom...

Tomek
Rafael - Vidic - Brown/Evans - Fabio
Valencia - Carrick - Fletcher - Park/Obertan
Berbatov - Owen/Diouf


Wiem, że to finał, wiem też że gramy z dobrym zespołem jakim niewątpliwie jest Villa, jednak niektórzy zawodnicy powinni sobie odpocząć.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-02-2010 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Co do Naniego to na 100% nie zagra w tym meczu. Dostał 3 mecze kary. Dwa już odcierpiał, a kara obejmuje zarówno PL jak i CC i FA Cup.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyjdziemy 4-4-2. Co prawda wyszliśmy tak w meczu z Evertonem tj. potencjalnie, porównywalnym przeciwnikiem co Aston VIlla, jednak było to spowodowane brakiem dwóch, podstawowych graczy Evertonu, którzy stanowili o sile tej formacji w środku pola. Myślę, że SAF potraktuje ten mecz poważnie i wystawi mocny skład. Jakby nie patrzeć, jeszcze nikt w historii Barclays PL nie obronił tego tytułu, więc mamy kolejna okazję aby zapisać się w historii piłki nożnej. Myślę, że zobaczymy coś takiego:

VDS
Rafael - Vidic - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Fletcher - Scholes - Park
Rooney

Nie miałbym nic przeciwko 4-4-2 z Berbatovem jako partnerem Wazzy i duetem Carrick-Fletcher w środku, jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne. Chociaż kto wie: forma Bułgara ostatnio zwyżkuje, więc może jednak SAF zdecyduje się na ten ruch.
24-02-2010 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Kadra na finał Carling Cup
Cytat:Bramkarze: Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Ben Foster

Obrońcy:
Rafael da Silva, Gary Neville, Wes Brown, Jonny Evans, Nemanja Vidić, Ritchie De Laet, Patrice Evra, Fábio da Silva

Pomocnicy: Antonio Valencia, Gabriel Obertan, Darren Fletcher, Michael Carrick, Paul Scholes, Darron Gibson, Park Ji-Sung

Napastnicy: Dymitar Berbatov, Michael Owen, Wayne Rooney, Mame Biram Diouf



Mój Blog: Pod presją czasu
26-02-2010 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #10
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Tomek91 napisał(a):Mam nadzieję, że nie będzie trzeba grać dogrywki, bo kilka dni później rewanż z Milanem, a wielu graczy zagra zapewne w obu spotkaniach
Tomek, rewanż z Milanem dopiero 10 marca Wink Także spokojnie, dogrywka naszym krzywdy strasznej nie zrobi, ale wiadomo, lepiej jej uniknąć, oczywiście pod warunkiem zwycięstwa naszego klubu.

Zmiany na pewno będą w porównaniu do meczu wtorkowego.

Liczę na występ Edwina od początku. Foster zagrał we wtorek i jeśli już to pewnie SAF postawił by na niego, no bo jaki sens miałaby w czasie sezonu rotacja bramkarzami ? Najpierw Ben, a za 5 dni Tomek ? Obrońcom na pewno by ta sytuacja nie sprzyjała.

Tomek, pisałeś wczoraj, że Ferguson chciał przygotować Gibsona do rywalizacji z Milanem. Mi się tam wydaje, że chciał mu dać jakieś przetarcie przed finałem na Wembley. I ja bym takiego Darrona z chęcią zobaczył w niedzielę. Obok niego dyrygujący drugą linią, kreujący Scholesy. Liczę że tak będzie, ale z drugiej strony ostatnio Fletch odpoczywał, także jego występ także trzeba brać pod uwagę. Podobnie Carricka, którego nie było nawet na ławce. Czuć w powietrzu 4-5-1. Cóż, jeśli tak to obok Paula i Gibbo ustawić Fletchera i jedziemy.

4-4-2: Valencia, Obertan - Rooney, Berbatov (?)
4-5-1: Valencia, Obertan - Rooney

Tak se myślę o tym drugim napastniku i... osobiście Bułgara bym wystawił od początku, a za tydzień posadził na ławkę z Wolves, ale, że jest to Carling Cup, a więc młodzi gracze i Ci, którzy rzadziej grywają w pierwszym składzie, to opcja Owen/Diouf, jest tą, na która raczej zdecyduje się sir Alex.

Jeszcze sprawa obrony. Ritchie jest w kadrze i kto wie czy właśnie on nie zastąpi Evry. Chociaż Pat odpocząć mógłby dopiero za tydzień.

Rafael, Vidić, Evans, Evra.
26-02-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Kwas napisał(a):Liczę na występ Edwina od początku. Foster zagrał we wtorek i jeśli już to pewnie SAF postawił by na niego, no bo jaki sens miałaby w czasie sezonu rotacja bramkarzami ? Najpierw Ben, a za 5 dni Tomek ? Obrońcom na pewno by ta sytuacja nie sprzyjała.
Rok temu mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją, z tymże w lidze bronił Tomek, a w finale Ben. tym roku pewnie będzie podobnie tylko że z małą zmianą. Ben grał w lidze, a Tomek zagra w finale.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-02-2010 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Nie zagra prawdopodobnie Rooney, Fergie chce mu dac odpocząć i słusznie, myślę że zaczniemy Berbatovem a Roo wejdzie w razie czego w 2 połowie.
Rotacja bramkarzami to może nei jest super sprawa dla obrony, ale obrona też nie zawsze gra ta sama, a gdzieś się chłopaki muszą ogrywać, w zeszłym sezonie grali na zmiane i nie widze powodu dla którego jutro nie miałby zagrac Tomek. Z drugiej strony skoro Sar jest w kadrze na mecz( a miało go nie być), to możliwe że zagra on...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
27-02-2010 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #13
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Przed nami pierwszy finał w tym sezonie i mam nadzieję, że nie ostatni.
Jestem przekonany, że Martin O'Neil wystawi swój najsilniejszy skład, dlatego Ferguson zapewne nie wystawi 11 składającej się wyłącznie z młodych zawodników. Będzie to mieszanka młodości z doświadczeniem i dlatego skłaniałbym się do propozycji jaką przedstawił Foster z Fabio i Parkiem na lewej stronie, bo z Obertanem ta strona stawałaby się za bardzo niedoświadczona; a w ataku Owen z Berbatowem- Bułgarowi dobrze ostatnio idzie, a że nie jest przemęczany to śmiało może wystąpić w tym meczu.

Liczę tylko, że nie będziemy musieli po raz kolejny rozstrzygać tego finału w karnych.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-02-2010 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
O'Neill prawie na pewno wystawi najsilniejszy skład, dlatego nie powinniśmy odpuścić tego meczu i chciałbym, żeby SAF wystawił optymalny skład. Do następnego meczu prawie tydzień, dlatego piłkarze powinni naładować akumulatory. Co prawda niektórzy mogą zagrać w reprezentacji, ale w meczu z Wolves mogą odpocząć, dlatego chciałbym widzieć dziś taki skład:

Kuszczak
Rafael - Vidic - Evans - Evra
Valencia - Gibson - Carrick - Park
Berbatov - Rooney


Nie zdziwię się jednak jeśli zagramy takim składem:

VDS
Rafael - Vidic - Evans - Fabio
Valencia - Gibson - Fletcher - Park
Berbatov - Owen/Diouf


Liczę na to, że nasi się zrewanżują za te dwa mecze ligowe, w których nie zdołaliśmy odnieść zwycięstwa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-02-2010 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Dzisiejszy mecz można obejrzeć w TV, SportKlub i DSF(astra) Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-02-2010 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości