Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Diabły na wypożyczeniach
Zoran Tosic: wybiegł w pierwszej jedenastce i zaliczył dobry występ. Jego drużyna przegrywała 1-3, ale udało się wyrównać na 3-3. Serbski pomocnik wypracował w 88. minucie bramkę dającą remis i został zmieniony w doliczonym czasie gry.

Danny Welbeck: rozegrał pełne 90 minut, ale Preston przegrało 0:2 ze Swansea City.

Sam Hewson: 21-letni Anglik zaliczył dziś debiut w barwach czwartoligowego Bury FC. Jego ekipa pokonała Bradford City 1-0.

Craig Cathart: nie zagrał dzisiaj ani minuty, a jego Watford przegrało z Barnsley 0:1

Tom Cleverley: j.w.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-02-2010 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #122
Re: Diabły na wypożyczeniach
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6646180

No i stało się. Z jednej strony to świetna wiadomość, bo Matt będzie miał okazję w końcu zapoznać się z seniorską piłką. Jestem niezmiernie ciekaw jak sobie poradzi. Z drugiej strony - Championship to cholernie ciężka liga, szczególnie dla niedoświadczonego środkowego pomocnika. Wiele drużyn preferuje tam grę w starym brytyjskim stylu - długimi podaniami z pominięciem drugiej linii. Preston też tak grywa, ale mam nadzieję, że po wzmocnieniach w drugiej linii (Ferguson narzekał właśnie głównie na pomoc) styl gry Preston się zmieni. Na czym skorzystają James i Welbeck.

PS Cleverley ma kontuzje kolana i nie wystąpi również w kolejnym meczu Watford.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-02-2010 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #123
Re: Diabły na wypożyczeniach
Co się dzieje z Welbeckiem? Kontuzja czy co? Ostatni raz 20 lutego... Michał masz może jakieś wieści?
Z tego co widzę to Matty James prawie w każdym meczu wychodzi w pierwszym składzie, co cieszy.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-03-2010 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #124
Re: Diabły na wypożyczeniach
Welbeck miał kontuzje kolana, ale ma wrócić na najbliższy mecz. Kibice Preston mają jednak o nim różne zdanie. Wielu twierdzi, że jest to fantastyczny talent, ale bez odpowiedniego wsparcia, a inni twierdzą, że mu się nie chce.

James za to jest powszechnie chwalony i ma pewne miejsce w wyjściowej "11". Wczoraj nie zagrał od pierwszych minut, bo był wyczerpany po poprzednich meczach. Ferguson mówił, że musiał oszczędził Matta, bo ten nie jest przyzwyczajony do takiej dawki futbolu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-03-2010 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #125
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom Cleverley: strzelił wczoraj swoją jedenastą bramkę w barwach Watford, a jego zespół przegrał na wyjeździe 2:1 z Sheffield Wednesday.

Matty James: rozegrał całe spotkanie w barwach Preston North End, a jego drużny przegrała z Middlesbrough 0:2.

Z kolei wypożyczony do Molde, Ben Amos rozegrał dwa spotkania w których puścił łącznie 5 bramek.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-03-2010 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #126
Re: Diabły na wypożyczeniach
http://www.youtube.com/watch?v=31WMJSKCOlA - bramka Toma (15 sekunda).

11 bramka w sezonie, co jak na lewoskrzydłowego (grywa również w środku) jest bardzo dobrym wynikiem.
Jestem cholernie ciekawy jak się zaprezentuje po powrocie do United.
25-03-2010 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Diabły na wypożyczeniach
Zoran Tosic w znaczącym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Koeln z Hannoverem 4:1. Wypożyczony z United pomocnik zdobył 2 bramki, kolejno w 12 i 76 minucie.
27-03-2010 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Diabły na wypożyczeniach
Zorek trochę wcisnął:
http://www.youtube.com/watch?v=UKhHrD8oIro

Druga też całkiem ładna:
http://www.youtube.com/watch?v=ThRfw4_O2OY

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
27-03-2010 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #129
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ciekawe, może coś jeszcze z niego będzie. Fajnie by było, bo pewnie nikt nie rozważa kupna skrzydłowego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-03-2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #130
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Daily Mail twierdzi, iż Bolton Wanderers, Birmingham oraz Preston powalczą o wypożyczenie pomocnika United w przyszłym sezonie, jednak nie wykluczają oferty w postaci transferu definitywnego do jednej z tych drużyn, po udanym wypożyczeniu Cleverleya do Watford.
Valencia, Nani, Park - na chwilę obecną tak wyglądają nasze skrzydła. Tom byłby czwartym w kolejności i z początku zapewne nie będzie mógł liczyć na regularną grę w pierwszym składzie. Wypożyczenie młodego Anglika do zespołu z Premier League też nie byłoby złym pomysłem. Wiadomo, w takich zespołach jak Bolton czy Birmingham mógłby grać co tydzień, nie to co u nas. Pytanie tylko, czy Tom chciałby znów udać się na wypożyczenie? Sam przecież ostatnio mówił, że:
"Chce być częścią pierwszego składu United w następnym sezonie - to ambicja chyba każdego młodego piłkarza z Manchesteru United"



Mój Blog: Pod presją czasu
29-03-2010 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #131
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom pokazuje w Watford swoją wartość, dlatego nie dziwi mnie to, że chciałby już zaistnieć w United.
Co zrobi Ferguson? Ciężko powiedzieć. Na chwilę obecną pewniakami do gry na skrzydłach są Nani i Valencia. Park jest następny w kolejności, ale on coraz częściej występuje na środku.
Istotne jest to co się stanie z Obertan'em i naszym Zoranem...
Wydaje mi się, że SAF mógłby się skusić o włączenie Anglika co pierwszego składu, ale coś czuje, że Tom zostanie wypożyczony, ale tym razem do jednego z klubów PL- niekoniecznie na cały sezon.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-03-2010 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #132
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nie zapominajmy, że Tom to również (a może nawet przede wszystkim) środkowy pomocnik. Przede wszystkim jako ten najbardziej wysunięty w systemie 433/451.

Dałbym szansę Tomowi w przyszłym sezonie. Fergie zresztą niezmiernie ceni uniwersalnych zawodników, a Cleverley do takich właśnie należy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-03-2010 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #133
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom odniósł poważną kontuzję...

[Obrazek: cleverley.jpg]

Cytat:Cleverley nabawił się urazu na skutek wślizgu obrońcy WBA, Jonasa Olssona. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że piłkarz musiał opuścić boisko na noszach. Powagi sytuacji dodawały niestety szyna, którą usztywniono nogę, a także podłączona maska tlenowa.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, na jak długo młody rozgrywający będzie wyłączony z gry. Pewne wydaje się jednak, że był to jego ostatni mecz w obecnym sezonie. Cleverley był jednym z najlepszych piłkarzy nie tylko Watford, ale całej ligi The Championship. W 33 występach zdołał zgromadzić na swoim koncie aż 11 bramek.
Ogromny pech... mam nadzieję że wyjdzie z tego, bo nie ukrywam, że bardzo liczę na tego zawodnika.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-04-2010 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #134
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tosić dzisiejszego wieczoru zdobył dwie bramki dla swojego zespołu. Koln wygrał 2-0.

Pierwszej połowy nie oglądałem, jednak miałem okazje w powtórce zobaczyć bramkę Zorana. W akcji sam na sam położył bramkarza i z dość ostrego kąta strzelił po ziemi. Drugą bramkę strzelił w drugiej połowie i znów wykorzystał sytuacje sam na sam. Świetnie rozegrał akcję z Podolskim i bez problemu wpakował piłkę do siatki. Skuteczny chłopak jest.
Jeśli chodzi o grę, Serb jest bardzo szybki, naprawdę dobrze wyszkolony technicznie, dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z dystansu (gdyby nie świetna porada bramkarza gości, piłka po jednym z jego strzałów zatrzepotała by w siatce), dobrze bije stałe fragmenty gry. Czasem gra troszkę zbyt indywidualnie, ale naprawdę dobry jest. Komentator bardzo go chwalił i powiedział, że Niemcom trudno będzie go ściągnąć na stałe. Po pierwsze naprawdę dobra gra a po drugie musieliby wydać 9mln euro.

Wiem, że między Bundesligą a Premier League jest spora różnica, jednak zastanawiam się czy nie warto byłoby dać szansę Serbowi.

A i byłbym zapomniał. Tosić został zdjęty pod koniec meczu. Cały stadion bił mu brawa na stojąco i skandował jego nazwisko. Zoran bardzo ładnie im za to podziękował, kłaniając się i klaszcząc.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-04-2010 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #135
Re: Diabły na wypożyczeniach
A nie mówiło się coś o 4 mln €?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-04-2010 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości