Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Dimitar Berbatov
Foster napisał(a):Drużyna gra fajną piłkę - rzeczywiście mało z tego wynika.

United w tym sezonie w większości gra brzydki futbol niestety. Te ładne momenty to wtedy, gdy gramy "swoje" - czyli szybki, agresywny futbol. Berba się do tego nie nadaje.

Foster napisał(a):A jeśli dla Ciebie dobra gra to zbyt mało by bronić zawodnika, to nie mamy chyba o czym rozmawiać...

Dla mnie Berbatov nie gra dobrze.
10-04-2010 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #242
Re: Dimitar Berbatov
W tym sezonie gramy o wiele ładniej niż w poprzednim. Te męczone jedenzero po nocach mi się śni.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-04-2010 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #243
Re: Dimitar Berbatov
A mi się po nocach śnią frajersko przegrane mecze w tym sezonie gdzie często prowadziliśmy, niejednokrotnie wyżej niż jedną bramką i daliśmy się pokonać. To ja już wole te 1:0 z zeszłego sezonu gdzie do końca meczu nie dawaliśmy przeciwnikowi zbyt dużej nadziei na strzelenie chociażby tej jednej bramki.

Sorry za offtop

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-04-2010 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #244
Re: Dimitar Berbatov
Carrick grał piach w zeszłym sezonie, w obecnym gramy brzydki futbol...Ok, być może bym w to uwierzył, ale oglądam mecze.

W tym sezonie w większości gramy ładnie, ofensywnie i raczej nie osiadamy na laurach po strzelonej pierwszej bramce. Zupełnie inaczej niż w zeszłym. Nie jesteśmy za to tak solidni w tyłach i popełniamy zdecydowanie więcej głupawych błędów. Wynika to jednak z plagi kontuzji, która nas dotknęła w pierwszej części sezonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-04-2010 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #245
Re: Dimitar Berbatov
fidain napisał(a):A mi się po nocach śnią frajersko przegrane mecze w tym sezonie gdzie często prowadziliśmy, niejednokrotnie wyżej niż jedną bramką i daliśmy się pokonać.
Podaj trzy takie, albo nie pierdol Smile .

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-04-2010 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Dimitar Berbatov
Mata napisał(a):Berba jest dobry ale na max Aston Ville czy Tottenham.

To. Plus cala reszta która napisałeś na temat Bułgara. Wiedział czego tu sie oczekuje, nie umie temu podolac i nigdy nie podoła, bo jest juz za pozno. To taki Veron II - kosztowal mase pięniedzy, a jak gra to prawie każdy widzi.

LUHG
10-04-2010 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #247
Re: Dimitar Berbatov
Jeśli Berbatov nie gra w tym sezonie dobrze, to jak grał w zeszłym Tevez? To jak ocenimy więc poprzednie wyczyny Rooney'a, który to strzelał podobną ilość bramek?

Nie dajmy się zwariować i na siłę nie szukajmy kozła ofiarnego. Berba nie prezentuje się jak Rooney, ale jest ważnym elementem drużyny kiedy gramy 442. Za ten sezon dałbym notę 7 w 10-cio stopniowej skali.

PS ciekawy jestem, czy jak Ronaldo grał piasek z wielkimi przeciwnikami, to też tak surowo ocenialiście jego postawę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-04-2010 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Dimitar Berbatov
michal85 napisał(a):Jeśli Berbatov nie gra w tym sezonie dobrze, to jak grał w zeszłym Tevez? To jak ocenimy więc poprzednie wyczyny Rooney'a, który to strzelał podobną ilość bramek?

Nie dajmy się zwariować i na siłę nie szukajmy kozła ofiarnego. Berba nie prezentuje się jak Rooney, ale jest ważnym elementem drużyny kiedy gramy 442. Za ten sezon dałbym notę 7 w 10-cio stopniowej skali.

PS ciekawy jestem, czy jak Ronaldo grał piasek z wielkimi przeciwnikami, to też tak surowo ocenialiście jego postawę.

Berbatov nie gra dobrze w tym sezonie i nie mogą zmienić tego same liczby, że ile tam bramek strzelil bo zdobywa je z samymi średniakami. Poza tym w takiej klasowej drużynie jak United, która stwarza sobie przeważnie dużo sytuacji bramkowych to nawet Lewy z Lecha by cos ukłuł jakby grał na szpicy. Chodzi o jego zaangażowanie w niektórych meczach, a właściwie jego brak.
Co z tego, że rzekomo jest ważnym elementem w 442 jak my praktycznie wogóle tym systemem nie gramy.
Ronaldo może czasami irytował ale w ważnych meczach potrafił jednym strzałem czy zagraniem decydować o losach spotkania(np.taki rzut wolny w LM wPorto czy na Arsenalu), czego absolutnie nie można powiedzieć o Bułgarze.
11-04-2010 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #249
Re: Dimitar Berbatov
fasol napisał(a):Co z tego, że rzekomo jest ważnym elementem w 442 jak my praktycznie wogóle tym systemem nie gramy.

:|

Przecież 451 jest stosowane tylko w meczach z naprawdę silnym rywalem lub, kiedy sytuacja kadrowa nie pozwala na wystawienie 2 napastników. Przecież większość meczów z rywalami ze średniej półki było grane w 442
11-04-2010 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #250
Re: Dimitar Berbatov
fasol napisał(a):Berbatov nie gra dobrze w tym sezonie i nie mogą zmienić tego same liczby, że ile tam bramek strzelil bo zdobywa je z samymi średniakami.
A komu ma strzelać, skoro w meczach z silnymi drużynami najczęściej nie gra, bo wychodzimy z 4:3:3?
fasol napisał(a):nawet Lewy z Lecha by cos ukłuł jakby grał na szpicy
No i luz, ale Berba nie gra na szpicy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-04-2010 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #251
Re: Dimitar Berbatov
pan_opticum napisał(a):
fasol napisał(a):Berbatov nie gra dobrze w tym sezonie i nie mogą zmienić tego same liczby, że ile tam bramek strzelil bo zdobywa je z samymi średniakami.
A komu ma strzelać, skoro w meczach z silnymi drużynami najczęściej nie gra, bo wychodzimy z 4:3:3?

Tak dokładniej, to zazwyczaj wychodzimy w ten sposób 4-4-1-1, gdzie na wyróżnionej przeze mnie pozycji gra zazwyczaj Park. Na pozycji, której tak naprawdę w rzekomym 4-4-2 operuje Berbatow. Tak więc jak widać, gdyby Fergie chciał, to znalazłby dla Bułgara miejsce w pierwszym składzie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #252
Re: Dimitar Berbatov
Park i Berba graja inaczej, Wystawiając Parka Fergie kazał mu wyłączyć Pirlo w meczu z Milanem, w innych meczach też kogoś pilnuje, Berba nie nadaje sie do tego więc to jest jedna z różnic
11-04-2010 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #253
Re: Dimitar Berbatov
Fajno, ale mowa była o tym, dlaczego nie strzela goli w meczach z wielkimi drużynami. Nie strzela, bo nie gra.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-04-2010 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #254
Re: Dimitar Berbatov
pan_opticum napisał(a):Fajno, ale mowa była o tym, dlaczego nie strzela goli w meczach z wielkimi drużynami. Nie strzela, bo nie gra.

A dlaczego nie gra? Bo jest za słaby?

samcro napisał(a):Park i Berba graja inaczej, Wystawiając Parka Fergie kazał mu wyłączyć Pirlo w meczu z Milanem, w innych meczach też kogoś pilnuje, Berba nie nadaje sie do tego więc to jest jedna z różnic

Tak, tylko Parka grającego na tej pozycji nie widziałem zbyt często w defensywie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2010 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #255
Re: Dimitar Berbatov
Bo nie pasuje do koncepcji najwyraźniej. Chociaż o lenistwie Bułgara więcej się gada, niż ono występuje w przyrodzie, to nie jest graczem takim jak Park, który się do kogoś przylepi i nie da pograć. Dość oczywiste.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-04-2010 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości