Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Filmy
panopticum napisał(a):Ale Di Caprio przed "Tytanikiem" grał np. w "Szybkich i Martwych". Dla mnie to jest dziwne, że ludzie tak zdolnego i wszechstronnego aktora kojarzą z jedną rolą.
Grał też jakiegoś pedała...ale z tą rolą go akurat nie kojarzę. teraz mi się zmieni postrzeganie, bo w incepcji zagrał naprawdę dobrze. ALe co do aktorów, to zwykle są postrzegani przez jakieś konkretne filmy.
Ostatnio oglądałem Salt z Jolie, bardzo dobry tak przy okazji.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
18-08-2010 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #242
Re: Filmy
Mnie tam zupełnie nie dziwi to, że jest głównie kojarzony z rolą w Titanicu. Większość aktorów, którzy grają w jakichś superprodukcjach jest kojarzonych z jedną rolą. Przykłady? Viggo Mortensem z Aragornem z LOTRa mimo, że zagrał kilka innych ciekawych ról. Ostatnio Radcliffe, czy Emma Watson - oni będą kojarzeni z rolą w Harrym Potterze i ciężko będzie im oderwać się od tego wizerunku.

Jeśli chodzi o DiCaprio to ja go zawsze kojarzyłem nie tylko z Titaniciem (choć z nim głównie) Takie filmy jak "Co gryzie Gilberta Grape'a", wspomniany już "Krwawy Diament", "Infiltracja" czy "Shutter Island" i "Incepcja" (nie widziałem jeszcze, ale mam zamiar w najbliższym czasie obejrzeć), to świetne filmy i dobre role Leonardo.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-08-2010 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #243
Re: Filmy
Jeżeli ktoś lubi głupkowate, a konkretniej zpastiszowane komedie polecam film z zeszłego roku ukazujący w krzywym zwierciadle świat Afroamerykanów w latach 70.

Mała zachęta:

http://www.youtube.com/watch?v=6-wqmnJrOFM

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-08-2010 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #244
Re: Filmy
panopticum napisał(a):Ale Di Caprio przed "Tytanikiem" grał np. w "Szybkich i Martwych". Dla mnie to jest dziwne, że ludzie tak zdolnego i wszechstronnego aktora kojarzą z jedną rolą.
Mnie to przypomina futbolowy przypadek Davida Beckhama. Są tacy "Fachowcy", którzy naśmiewają się z piłkarskich umiejętności Anglika tylko dlatego, że był/jest celebrytą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-08-2010 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #245
Re: Filmy
premislav napisał(a):Grał też jakiegoś pedała...ale z tą rolą go akurat nie kojarzę.
Artura Rimbauda, francuskiego poetę, w "Całkowitym Zaćmieniu". Dobra rola i dobry film.
David jest zajebisty, grał w piłkę ze Snopp Doggiem. Ale niektórzy muszą mieć swojego dyżurnego "wymoczka", którym będą pogardzać. Czy to będzie Beckham, czy DiCaprio, czy też Ronaldo. Pamiętam jak kiedyś w pubie, jeden gość z klatą jak u kleszcza nakręcał się, jakby rozpierdolił Ronaldo. Mali i śmieszni frustraci.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-08-2010 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Filmy
do panopticum:
Nie pogardzam nim jeśli o to ci chodzi, śmiem twierdzić że jest dobrym aktorem z bardziej i mniej udanymi rolami. Faktem jest że za nim nie przepadam, ale po obejrzeniu wczoraj filmu incepcja mam pozytywne myśli o jego grze aktorskiej. Ale nie wiem gdzie musiałby zagrać żeby opuściło mnie wrażenie że uciekł z zatopionego statku. Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
18-08-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #247
Re: Filmy
Śliwa napisał(a):Ja ostatnio zaliczam filmy z Colinem Farrellem i z tego co już widziałem mogę polecić
Polecam Telefon Joela Schumachera. Oryginalny scenariusz.


Fan United od 1992 roku
18-08-2010 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #248
Re: Filmy
Incepcja. 10/10.
2,5 godziny minely jak z bicza strzelil. Każdy film Nolana to jednak mistrzostwo świata. Świetny scenariusz, pokręcona fabuła, no i bardzo przyzwoita Ellen Page (szczególnie w tym eleganckim kostiumie :oops: )

SPOILER
Z tym, że jednej rzeczy nie zrozumiałem. Mianowicie, skoro w pierwszym śnie jak spadali samochodem do rzeki byli w stanie nieważkości i to 'przeszło' jakby do drugiego snu, gdzie też byli w stanie nieważkości, czemu tak się nie działo w kolejnych?
22-08-2010 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #249
Re: Filmy
Wczoraj oglądałem 'Kick-Ass', daje rade nawet. Coś jakby pomiędzy komedią familijną a czarna komedią. Zresztą filmweb wszystko wyjaśni: http://www.filmweb.pl/film/Kick-Ass-2010-489066

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
23-08-2010 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #250
Re: Filmy
A propos 'Memento', 'Incepcji' i innych tego typu filmów, to tutaj macie listę mindfucków.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-08-2010 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #251
Re: Filmy
Raczej komedią familijną bym go nie nazwał. Film jest dość krwawy i brutalny i dla mnie jest też czymś więcej niż komedią. Ale fakt daje radę i też polecam.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-08-2010 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #252
Re: Filmy
fidain napisał(a):Raczej komedią familijną bym go nie nazwał.

Dlatego napisałem coś pomiędzy czarną a familijną. To, ze film jest brutalny to jedno a dwa, że pojawiają się w nim elementy komedii, którą śmiało można by puścić w południe w Polsacie - odrzucony przez rówieśników chłopak, nieszczęśliwie zauroczony, chcący coś zmienić w swoim życiu itd...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
23-08-2010 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #253
Re: Filmy
Minh napisał(a):Incepcja. 10/10.
Z tym, że jednej rzeczy nie zrozumiałem. Mianowicie, skoro w pierwszym śnie jak spadali samochodem do rzeki byli w stanie nieważkości i to 'przeszło' jakby do drugiego snu, gdzie też byli w stanie nieważkości, czemu tak się nie działo w kolejnych?
Ciekawa pozorna sprzeczność. Ale jak popatrzysz przez pryzmat tego ostrzeżenia jakim była muzyka puszczana w jednym śnie, która była słyszana tylko w drugim to ma jakiś sens. Ale też na to zwróciłem uwagę. A ten stan nieważkości się przeniósł tylko przez jeden sen, ale też nie do końca. Tam była informacja że każdy kolejny sen, to więcej czasu, lat itd. Czyli jeśli w pierwszym śnie samochód uderzył w barierkę i potem w drugim śnie ludzie już mieli stan nieważkości, to w 3 śnie czuć było dopiero uderzenie w barierkę czyli lawina! Czyli wszystko się wyjaśnia bo pojęcie czasu między snami się mocno rozmywa... 1 sen samochód leci, 2 sen gość sobie lata, 3 sen samochód ledwo uderzył w barierkę czyli lawina, ostatnia faza snu miała trwać nawet kilkadziesiąt lat.
idę pić dalej Smile może zrozumiem więcej... Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
23-08-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #254
Re: Filmy
Kurwa mać! Spoilery, ludzie!

Na biało piszcie, albo chociaż napiszcie na początku.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-08-2010 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #255
Re: Filmy
Sory
Tak to bywa kiedy się czasem odpisuje na posty przez telefon...

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
23-08-2010 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości