Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #256
Re: Filmy
A widzieliście może film "Nieodwracalne"? (Irreversible), mocny film, który też troche wchodzi na psychę...
24-08-2010 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #257
Re: Filmy
widziałem kiedyś, nie pamiętam czy wytrwałem do końca, chyba nie. bardzo mocny i kręcony zupełnie nie typowo. trzęsąca się kamera plus pokazanie akcji od końca dodaje klimatu, lecz dla ludzi o mocnych nerwach.Ja mam słabe.
24-08-2010 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #258
Re: Filmy
Wczoraj oglądałem całkiem dobrą komedię, która ostatnio weszła do kin. Grown Ups z polskiego dane jako 'Duże dzieci' to całkiem sympatyczna komedia z Adamem Sandlerem, Chrisem Rockiem, Kevinem Jamesem i Davidem Spade. Może większego szału nie ma ale warto obejrzeć, dałbym mocne 7 (na 10).

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-09-2010 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #259
Re: Filmy
Grown ups mi osobiście się nie podobało. Sandlera lubię, ale film średnio śmieszny, dałbym 5.5/10. Niewiele naprawdę śmiesznych sytuacji w tym filmie, lekkie łatwe, na niedzielnego kaca Smile
Ostatnio obejrzałem film Mr Nobody. Jak dla mnie genialny. Coś na styl Efektu Motyla. Polecam. (to z listy mindfucków) Smile -dzięki matys za polecenie

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
02-09-2010 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #260
Re: Filmy
Jeszcze na chwilę wrócę do DiCaprio, kilka dni temu obejrzałem sobie Co gryzie Gilberta Grape'a i to, co on tam odjebał, powinno zamknąć jakiekolwiek dyskusje na temat jego talentu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-09-2010 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #261
Re: Filmy
Pozytywnym, pozytywnym.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-09-2010 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #262
Re: Filmy
Chyba już o tym filmie pisałem wcześniej i na mnie też zrobił wrażenie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-09-2010 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #263
Re: Filmy
Tu potwierdzam. Film zajebisty i aktorstwo na najwyższym poziomie.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
06-09-2010 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #264
Re: Filmy
Zapuściłem sobie wczoraj w końcu jakiś film i padło na 500 Days of Summer. Początkowo wygląda to na typową komedię romantyczną, ale na szczęście ten film taki nie jest. Film o życiu, o tym jak ono potrafi być przewrotne i o tym jak potrafi Cię zaskakiwać. Mnie się podobał, niby każdy bohater irytujący (jak dla mnie zdecydowanie bardziej ta "męska" postać), ale film przyjemny. 7/10

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-09-2010 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #265
Re: Filmy
Odradzam wszem i wobec, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji widzieć niech nie ogląda -Drużyna A 2010 :plask: Jeżeli ode mnie by to zależało to byłaby to Drużyna C bo do filmów klasy C należy zaliczyć tą produkcje. Gówniane dialogi, gówniana fabuła a najbardziej wkurwiała mnie gra tego chłopa co wcielił się w Hannibala.
Dałbym coś między 2 a 3/10.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
25-09-2010 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #266
Re: Filmy
Od 24 października rusza nowy cykl dokumentów na HBO "Czekając na sobotę". Za opis i zachętę niech posłuży bardzo trafny komentarz z YT:

Cytat:To najnowszy dokument twórców "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" Jerzego i Ireny Morawskich. podobny w klimatach do dokumentu z 2003 roku. Uwielbiam tematy podejmowane przez Morawskich. Pokazują Polskę taką jaką wielu chciałoby zamieść pod dywan. Sama mieszkam w dużym mieście, ale gadanie "jak super, że mnie to nie dotyczy" to nie moje klimaty. Łatwo wyśmiać, a trzeba zrozumieć istotę zjawiska. Taka Polska z "bocznej drogi" długo będzie istnieć. A ci ludzie w sumie są szczęśliwi.

Mnie interesuje to podwójnie gdyż HBO w związku z realizacją tego cyklu było z kamerą również u mnie we wsi

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-10-2010 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #267
Re: Filmy
Wczoraj obejrzałem chyba najbardziej depresyjną połowicznie happy-endową animację jak do tej pory. Mary and Max to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy poznali się przez przypadek, wysyłając do siebie listy, w których zwierzali się sobie i opowiadali o swoim nieszczęśliwym życiu.
Zainteresowanych odsyłam oczywiście do filmweba po więcej informacji.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-10-2010 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #268
Re: Filmy
Oglądałem ostatnio film RED. Niezła obsada mnie do tego skusiła, aczkolwiek film ciekawy, może fabuła nie jest jakaś powalająca, ale film godny zainteresowania. Komedia z elementami akcji. Albo kino akcji z elementami komedii, jak kto woli. Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
26-10-2010 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #269
Re: Filmy
A ja jakiś czas temu miałem okazję obejrzeć w kinie Salt z Angeliną Jolie i naszym Danielem Olbrychskim i muszę przyznać, że film całkiem fajny, przynajmniej mi, miło się oglądało. Ciekawa historia ze zwrotami akcji co bardzo lubię zarówno w książkach i filmach.
Tak w 10 stopniowej skali dałbym solidną 7.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-10-2010 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #270
Re: Filmy
RED, to świetny film. Warto się na niego wybrać do kina, Malkovich jako były agent przez 11 lat szprycowany LSD jest wspaniały. Zajebiste akcje typu strzelanie do pocisku z bazooki, albo odbijanie granatu niczym piłki od bejsbola. Jak ktoś lubi takie odjechane rzeczy to musi obejrzeć.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-10-2010 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości