Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Przyszłość bramki w United
Póki ci Fegie ciągle upiera się, że Tomek i Foster zostają i to oni są przyszłoscią. Zdementował plotki, że odda któregoś z nich na wypożyczenie chociażby. Ciekawe czy naprawdę tak myśli, że ejdne z nich będzie godnym następcą Edwina? Czy oni nie za długo już są numerami 2? Brak im ogrania, brak im doświadczenia, kiedy mają je zdobyć? Nagle jak odejdzie saar mają grać na najwyzszym poziomie po tak dugim okresie grzania ławki?(jeszcze przez to, że jest ich dwóch mecze w pucharach są miedzy nich dzielone i w konsekwencji żaden nie zrobi nawet jakiejś przyzwoitej liczy spotkać w sezonie).
Tomek swoją drogą dostał powołanie do kadry - i słusznie, to nasz najlepszy bramkarz obecnie koło Boruca, który wpuscił jednak zbyt wiele szmat. Ciekawe czy fergie da mu zagrać z CSKA ze względu na to powołanie - Fosterowi by dał, gdyby ten byl w stakiej sytuacji z reprezentacją Anglii - niestety Tomek jest Polakiem..

Mi się podoba opcja Igor i zostawienie jednego z pary Foster/Tomek na rezerwie , ale przyszłosć pokaże co Fergie wymysli, przecież on lubi nas zaskakiwać Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
01-11-2009 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #137
Re: Przyszłość bramki w United
Cytat:Ciekawe czy fergie da mu zagrać z CSKA ze względu na to powołanie - Fosterowi by dał, gdyby ten byl w stakiej sytuacji z reprezentacją Anglii - niestety Tomek jest Polakiem


Co Fergusona obchodzi fakt, czy dany grajek dostał powołanie czy nie ? Dobro United jest dla niego najwazniejsze.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-11-2009 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Przyszłość bramki w United
Fosterowi dał pograć jak miał dostać powołanie i nawet sam o tym mówił, że daje mu grać dlatego.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-11-2009 02:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #139
Re: Przyszłość bramki w United
Mógłbym więc prosić o cytat (najlepiej w oryginale wraz ze źródłem) ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-11-2009 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Przyszłość bramki w United
Cytatem nie zarzucę, ale pamiętam wypowiedź SAFA, która brzmiała mniej więcej tak.

"Mam duży problem z prowadzeniem karier obu bramkarzy, ponieważ z niezrozumiałych dla mnie powodów Tomek nie dostaje szans w reprezentacji"

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
02-11-2009 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #141
Re: Przyszłość bramki w United
Cytat:Edwin Van der Sar is ready to retire at the end of the season.

But the United keeper has set his sights on winning the FA Cup before he quits Old Trafford.

The Dutch ace turns 40 this month and, although the Reds are likely to offer him another 12-month deal, he has indicated this will be his last campaign with United.

“I think Ed has made his mind up and said this is his last year,” said Reds goalkeeping coach Eric Steele.

“He is a good pro and a sensible and highly intelligent guy who will know when the time is right. I don’t think he will need myself or the manager to tell him that time has come. He will know.”

Źródło: Manchester Evening News

Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda, że i w tym przypadku czas robi swoje, choć chciałoby się by dla Edwina się zatrzymał. Po sezonie lub w jego trakcie będą więc trwały poszukiwania jego następcy, choć teoretycznie tego następcę mamy już niby w składzie w postaci Kuszczaka. Nie ma jednak co się łudzić, że to Polak z marszu zgarnie jedynkę po Edwinie. Zarówno w prasie jak i w internecie co rusz pojawiają się szczątkowe doniesienia odnośnie transferu nowego goalkeepera na OT. Lindegaard? Stekelenburg? Neuer? Lloris? Akinfeev? De Gea? Czy może ktoś inny? Ja obstaje przy Igorze i Martenie.

Holender ma swój temat, jednak dobrze się stało, że wrzuciłeś to tu, gdyż za chwile zacznie się dyskusja kto powinien go zastąpić Wink / Foster

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-10-2010 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #142
Re: Przyszłość bramki w United
Niestety, ale Edwin młodszy się robić nie będzie, dlatego konieczne jest poszukiwanie następcy Holendra, bo nie może dojść do sytuacji w której zostanie tylko Tomek i Ben.
Oczywiste jest że potrzebujemy kogoś ze światowej czołówki. Wtedy też przekonamy się ile w rzeczywistości wart jest nasz rodak w Manchesterze i coś mi się wydaje że Tomasz może po raz kolejny być tym drugim, o ile oczywiście wcześniej nie zdecyduje się odejść.
Oprócz ww kandydatów trzeba wziąć też pod uwagę chyba Shaya Givena :roll:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-10-2010 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #143
Re: Przyszłość bramki w United
Rezerwowego Shitty? Bądźmy poważni. 8-)
Na moje to nie ma sensu ściągać Nuerów, De Geaów i innych takich tam. Najchętniej bym widział Kuszczaka albo Julio Cesara.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-10-2010 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #144
Re: Przyszłość bramki w United
W przypadku rozegrania 30 spotkań kontrakt zostanie automatycznie przedłużony. Jest chyba taki druczek w zapisie, przynajmniej tak czytałem.

Ja powiem tak. Edwin odchodzi, a to oznacza kłamstwo odnośnie tego co napisałem wyżej. Jeśli nie byłby pewny swojego dalszego funkcjonowania w świecie futbolu pod postacią piłkarza, to złożyłby podpis pod umową jednoroczną, tak jak to bywało w przeszłości. I pewnie tak właśnie się stało.

Szkoda tylko, że ta wiadomość jest niestety prawdziwa, w końcu zawiera konkretną wypowiedź człowieka z wewnątrz.
07-10-2010 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #145
Re: Przyszłość bramki w United
Nie rozumiem co napisałeś.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-10-2010 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #146
Re: Przyszłość bramki w United
To proste !

1. Podpisał kontrakt na jeden sezon, który automatycznie po rozegraniu 30 spotkań przedłuża umowę o kolejny sezon.
2. Widocznie nie podpisał.
3. Nie podpisał, bo nie kończyłby kariery.
4. Podpisał na jeden sezon.

Jak jeszcze coś jest nie zrozumiałe, to wal.
07-10-2010 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #147
Re: Przyszłość bramki w United
Ja bardzo chciałbym, żeby następcą Edvina był Akinfeev. Jest bardzo zwinny i ma świetny refleks. Mimo młodego wieku jest doświadczony, bo gra regularnie w CSKA i w reprezentacji. Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
07-10-2010 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #148
Re: Przyszłość bramki w United
Cytat:Manchester United goalkeeper Edwin van der Sar has rubbished talk he has decided to retire at the end of the season.

United goalkeeping coach Eric Steele indicated earlier this week that he expected the veteran Dutchman to hang up his gloves at the end of the current campaign.

However, 39-year-old van der Sar has moved quickly to dismiss the suggestions and insists he has yet to make a decision on his future.

"That's complete nonsense. I do not know where this story comes from but it is nonsense," van der Sar told <!-- w -->http://www.sport-promotion.nl<!-- w -->.

"I don't yet know whether I will stop or continue after this season. Only in the course of this season will I think about it.

"Then I will decide and not before. For now I keep my focus on United."
Edwin rejects retirement talk

No i mamy szybkie dementi.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-10-2010 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #149
Re: Przyszłość bramki w United
Cytat:Manchester United are handing trials to Thailand goalkeeper Kawin Thamsatchanan.

The Daily Mail says United will offer a trial to Thailand goalkeeper Kawin Thamsatchanan on the recommendation of former captain Bryan Robson.

Thamsatchanan, 20, plays for Muangthong United and has recently become a full international.

Robson, who made 461 appearances for United, is in charge of the Thailand national team and has spoken to Sir Alex Ferguson about Thamsatchanan, who has been earning rave reviews.
[flash=425,344]http://www.youtube.com//v/RGBzgkJ6Rcs&feature=player_embedded[/flash]

Shaolin Soccer będzie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-10-2010 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #150
Re: Przyszłość bramki w United
Zwinniuśki. Za Amosa - czemu nie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-10-2010 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości