Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #271
Re: Filmy
Może kogoś zainteresuje - dziś o 21:10 na TVP Kultura "Wściekłe psy" Q. Tarantino.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-11-2010 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #272
Re: Filmy
Nie wiem gdzie to dać, ale:

Informacja dla tych, co mają Cyfrę+ ale w swych pakietach nie mają Canal+. Otóż w od dzisiaj do niedzielnego wieczoru Canal+, Canal+Film, Canal+Sport, Canal+Sport2 i Canal+Gol nie są kodowane.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-11-2010 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #273
Re: Filmy
Ponieważ od 3 tyg mam mega lajtową robotę nadrabiam filmowe zaległości i tak:

Incepcja - hm, niby efekty spoko, niby pomysł nowatorski, ale czegoś mi zabrakło. Film dobry ale bez ochów i achów, plus zakończenie do przewidzenia.

Social Network - świetny film, niby nic specjalnego się ni dzieje ale ogląda się bardzo dobrze.

Dom zły + Rewers - dawno nie widziałem tak dobrego polskiego kina!

No i klasyk, to w sumie odświeżyłem - Wniebowzięci! 11/10.

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/big2c7b9acc[/flash]

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-11-2010 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #274
Re: Filmy
Będę musiał w końcu oglądnąć "Dom zły" bo wszyscy wokół chwalą, a ja prawie zasnąłem na pierwszej scenie. :?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-11-2010 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #275
Re: Filmy
daniel napisał(a):Dom zły + Rewers - dawno nie widziałem tak dobrego polskiego kina!

No i klasyk, to w sumie odświeżyłem - Wniebowzięci! 11/10.


Jak dla mnie Rewers bardzo słaby, strasznie naiwny. Widać że był robiony pod zachodnią publiczność, gdyż kto uwierzy że w tamtych lata od tak agent UB może zniknąć? bądź zostać zabity przez 2 babki. K.Janda kreacja godna Oskara, jednak reszta słaba, choć faktycznie na tle polskich filmów jest czymś wyróżniającym.

Co do "Dom Zły" jak dla mnie zabiły go porównania do Tarantino i same ochy,achy. Automatycznie podsyciło(przynajmniej moje) oczekiwania. Nie powiem, film oglądało się całkiem dobrze, (dla mnie znacznie lepszy niż Rewers) ale jednak czegoś mi brakło by mnie skłoniło do tego bym do niego wrócił jeszcze raz.

A jeżeli chodzi o Incepcje to film wiele traci jeżeli nie widziało się go w kinie, i tez ten typ filmów trzeba lubić. Jak dla mnie ręce same składają się do oklasków choćby za sam pomysł scenariusza. 3h minęły strasznie szybko, nie mogłem oderwać wzroku.
19-11-2010 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #276
Re: Filmy
Chudy napisał(a):Jak dla mnie Rewers bardzo słaby, strasznie naiwny. Widać że był robiony pod zachodnią publiczność, gdyż kto uwierzy że w tamtych lata od tak agent UB może zniknąć? bądź zostać zabity przez 2 babki.

Po pierwsze, "w tamtych latach", a nie "w tamtych lata". Po drugie, umrzesz i pójdziesz do piekła dla spoilujących.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-11-2010 02:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #277
Re: Filmy
Kolejny 'filmowy' tydzień w robocie za mną. Dzisiaj klimatyczne Sin City i powrót po latach do Rejsu, który nie śmieszy już tak jak kiedyś ale po tych kilku latach zauważa się nowe absurdalne=śmieszne rzeczy, dialogi, słowa.

Godziny strachu - Takie se. Przez pierwsze pół godz nuda, potem jako tako coś się dzieje. Brosnan tragedia, kto dał mu rolę twardziela, który ma niby super rozkmine i któremu nikt nie podskoczy mając nadzieję, że będzie to brane na serio? że to rola akurat dla niego?

Inside man - Wypas, ogólnie uwielbiam Denzela. Taki twardziel ale na luzie. Film wciąga, zaskakuje jako tako ale wciąga.

W pogoni za zbrodniarzem - Też super. Z przymrużeniem oka o bardzo poważnych sprawach.

Star Trek (2009) - 8-) Gwiezdna flota ratuje wszechświat! i takie filmy trzeba czasem obejrzeć Tongue

Big Fish - Prawie kino familijne, z prostym przekazem, pokazany w ciekawy sposób świat, w którym żyjemy a w którym chcieli byśmy żyć, a wierząc z kolei istnieje realna szansa, że wpłyniemy w znaczący sposób na bieg i 'barwę' własnego istnienia.

Pozycje już nie pierwszej świeżości, ale nadrabiam filmotekę i z nowościami oglądam to co do tej pory mi umykało.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-11-2010 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #278
Re: Filmy
daniel napisał(a):Inside man - Wypas, ogólnie uwielbiam Denzela. Taki twardziel ale na luzie. Film wciąga, zaskakuje jako tako ale wciąga.

Jeżeli podobał Ci się ten film, polecam "Angielską robote"(Bank Job) z J.Stathamem. Podobna temtyka, świetnie zrealizowany, strasznie wciągający i co dodaje smaczku oparty na faktach.
27-11-2010 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #279
Re: Filmy
Cytat:W wieku 84 lat zmarł w niedzielę aktor filmowy Leslie Nielsen, znany głównie ze swych ról komediowych.

Jak powiedział jego agent John S. Kelly, Nielsen zmarł w szpitalu w pobliżu jego domu w Fort Lauderdale, na Florydzie, gdzie znalazł się z powodu komplikacji wynikających z zapalenia płuc.

Nielsen, który urodził się w Kanadzie, rozpoczął karierę aktorską w Nowym Jorku, gdzie wystąpił w ponad 150 widowiskach telewizyjnych.

W połowie lat 50. ub. wieku przyjechał do Hollywood. Początkowo występował w filmach przygodowych i dramatach a także w licznych serialach telewizyjnych.

Największą popularność zyskały mu jednak role komediowe, zwłaszcza w serii filmów "Naga Broń", w których kreował postać niezdarnego policjanta Franka Drebina oraz lekarza w filmie "Czy leci z nami pilot ?".


Naga Broń, Szklanką po łapkach, Czy leci z nami pilot? Wszystkie głupkowate do bólu, ale jednocześnie sympatyczne, głównie za sprawą Nielsena właśnie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
29-11-2010 05:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #280
Re: Filmy
Facet był fenomenalny...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
29-11-2010 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #281
Re: Filmy
'Jackie Brown' Tarantino, w sumie spoczko, połączenie komedii kryminalnej z sensacją. Lepszy jak dal mnie od 'Pulp Fiction', który zmęczył mnie niesamowicie i niestety nie dostrzegłem jego zajebistości. W filmach Tarantino na pewno podoba mi się to, że nie ważne czy to aktor pierwszo- czy drugoplanowy, dobry czy zły charakter to jak ma zginąć to i tak zginie, czasem w najmniej oczekiwanym momencie. Duży plus dla 'Jackie' za muzykę.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-12-2010 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #282
Re: Filmy
Miałem trochę wolnego czasu w tamtym tygodniu i zdecydowałem się obejrzeć coś z gatunku komedia kryminalna. Padło na film "Przekręt" i muszę przyznać, że się nie zawiodłem na ocenach z filmweba http://www.filmweb.pl/Przekret i nieźle się uśmiałem, dużo czarnego humoru. Polecam Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-12-2010 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #283
Re: Filmy
Polecam to:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-12-2010 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #284
Re: Filmy
Maczeta - byłem wczoraj na tym i się nieźle ubawiłem. Film tak głupi, że aż śmieszny. Obsada świetna, muzyka fenomenalna. Ten kawałek urywa jaja u samej dupy! W ogóle, pany, są cycki! Dwa razy! 7/10 bym dał. Muszę nadrobić zaległości i zobaczyć Grindhouse i Planet Terror, bo ponoć w tym samym klimacie i nawet lepsze od tego.

Aha, ciekawostka. Pierwsze nakręcili trailer do filmu, a dopiero potem film. Smile

E: Ale zajebałem teraz, Grindhouse i Planet Terror, to jeden film jest. :plask:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-12-2010 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #285
Re: Filmy
matys napisał(a):E: Ale zajebałem teraz, Grindhouse i Planet Terror, to jeden film jest. :plask:

Konretniej to Grindhouse to dylogia filmowa składająca się z filmów: Death Proof i Planet Terror. Osobiście polecam jeśli lubisz takie klimaty. Btw. w amerykańskich kinach film był puszczany w takiej konwencji w jakiej kiedyś działało kino samochodowe (zwane właśnie Grindhouse) czyli najpierw jeden film, potem kilka trailerów i kolejny film. W przerwie między tymi filmami leciało właśnie kilka całkowicie zmyślonych zwiastunów filmowych, w tym zwiastun Matchete, który tak się spodobał fanom, ze wybłagali pełnometrażowy film.

Muszę obejrzeć w końcu Machete bo mam zaległości - do kina nie było z kim iść póki co a kinówek nie będę ściągał. Rodriguez ftw! Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-12-2010 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości