Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #571
Re: Transfery rywali w Premier League
Och nie... Co to teraz będzie? Spadniemy do Championship a City dzięki Dzeko zdobędą Ligę Mistrzów. W finale strzeli 5 bramek w 10 minut... Przestań.. To tylko jeden gracz. Teraz oni się tam pozabijają w szatni. Arabom popieprzyło się już totalnie. Mieć tylu napastników w zespole to jakaś kpina. Będzie dokładnie jak z innymi. Za sezon, może dwa będzie chciał zmienić klub, bo znowu kupią jakiegoś mega-hiper-extra napadziora z którym to będą rozbijali każdą drużynę w Premier League. Tak jest co okienko transferowe..

A prawda jest taka, że City nadal pozostają zespołem, któremu do klasy Arsenalu, Chelsea czy United jeszcze sporo brakuje. Jeden czy dwa wygrane mecze to nie wszystko. Trzeba wygrywać z każdym a City pokazało, że jeszcze tego nie potrafią (vide remisy ze średniakami).
30-12-2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #572
Re: Transfery rywali w Premier League
allfanmu napisał(a):Trzeba wygrywać z każdym a City pokazało, że jeszcze tego nie potrafią (vide remisy ze średniakami).

To są drużyny, z którymi remisowaliśmy:
Fulham (18 miejsce w lidze), Everton (11), Bolton (6), Sunderland (7), West Brom (14), Aston Villa (15), City (2), Birmingham (17)

Poza kilkoma (City, Sunderland, Bolton) są to drużyny z drugiej połówki tabeli. Takie wpadki zdarzały się i będą się zdarzać wszystkim. Każdemu zdarzały się słabsze mecze z zespołami, z którymi teoretycznie powinni wygrać.
30-12-2010 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #573
Re: Transfery rywali w Premier League
Tylko, że im to się zdarzało częściej niż innym - patrz pozycja w tabeli w zeszłym sezonie. Wink
30-12-2010 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #574
Re: Transfery rywali w Premier League
A ja jestem ciekaw, czy Mancini ma tak naprawdę decydujące zdanie w kwestii transferów w City. Bo aż mi się nie chce wierzyć, żeby taki trener (może nie ze ścisłego topu, ale też nie pierwsza lepsza popierdółka, z Interem jednak trochę wygrał) widział sens w ściąganiu tylu napastników do drużyny. Przecież on MUSI widzieć, jaki wpływ ma to na atmosferę w szatni, gdy jest kilku renomowanych snajperów w kadrze, a ilość miejsc jest ograniczona.
30-12-2010 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #575
Re: Transfery rywali w Premier League
Ale jeśli przejdzie do nich ostatecznie Dżeko, to sprzedadzą od razu Santa Cruza i Adebayora, a o miejsce w pierwszym składzie będzie rywalizował Twat z Bośniakiem i Balotellim.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-12-2010 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #576
Re: Transfery rywali w Premier League
allfanmu napisał(a):Tylko, że im to się zdarzało częściej niż innym - patrz pozycja w tabeli w zeszłym sezonie. Wink

No tak, ale w obecnym spisują się lepiej. Co prawda grają bardzie nierówno (potrafili przerwać zwycięską serię Chelsea i przegrać z Wolverhampton), ale raczej na dobre zadomowili się w czołówce PL.
30-12-2010 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #577
Re: Transfery rywali w Premier League
Z tym się zgodzę. Teraz wszyscy zaczęli się z nimi liczyć natomiast w porównaniu z tym co zapowiadali właściciele, trenerzy, zawodnicy czy kibicie City to z dużej chmury wychodzi mały deszcz. Rewolucji nie ma a taka była zapowiadana. Bo klasowego zespołu nie buduje się w dwa, trzy sezony a całymi latami pracując z młodzieżą a nie wykupując masowo najlepszych zawodników innych zespołów i wymieniając co okno połowę składu. Tyle ode mnie. Po prostu nie wierzę w to, że stosując taką strategię dojdą do czegoś więcej niż występ w LM.
30-12-2010 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #578
Re: Transfery rywali w Premier League
Cena z dupy masakryczna ;o ja jebie co się dzieje ostatnio na rynku transferowym. Jeszcze 10-15 lat temu za taki hajs można było kupić piłkarza z top5 na całym świecie, a teraz - dobrego napastnika, jakich wielu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-12-2010 01:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #579
Re: Transfery rywali w Premier League
O ile dobrze przetłumaczyli.

Cytat:"Jestem bardzo zadowolony z przejścia do tak dobrego i ambitnego klubu jak Manchester City. City było moim pierwszym i jednynym wyborem".

"Drużyna bardzo dobrze grała w tym sezonie, oglądałem wiele ich meczy w telewizji. Teraz nastał koniec spekulacji i chcę dać z siebie wszystko".

"Wszyscy dookoła mówią, że City ma bardzo dużo pieniędzy, ale to nie o to w tym chodzi. Tu chodzi o ambicje. Rozmawiałem z terenerem Mancinim i powiedział mi 'to jest najlepszy klub dla ciebie'".

E.Dżeko

Taaa.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-01-2011 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #580
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Ale jeśli przejdzie do nich ostatecznie Dżeko, to sprzedadzą od razu Santa Cruza i Adebayora, a o miejsce w pierwszym składzie będzie rywalizował Twat z Bośniakiem i Balotellim.

Fuck, niechcący piwo dałem tam u góry Sad

Jaro, chciałem ci powiedzieć że zapomniałeś chyba o Da Silvie Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
09-01-2011 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #581
Re: Transfery rywali w Premier League
ZasadKG napisał(a):Jaro, chciałem ci powiedzieć że zapomniałeś chyba o Da Silvie Smile

O kim? Domniemam, że chodzi o Davida Silva, ale co on ma wspólnego ze ściskiem w linii napadu City?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-01-2011 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #582
Re: Transfery rywali w Premier League
to, że jak wychodzi David Silva (oczywiście jebło mi sie, Da Silva z przyzwyczajenia Big Grin), to rzadko w składzie City znajduje się miejsce dla drugiego napastnika obok Teveza Smile

a przynajmniej takie odnosze wrażenie Big Grin

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
09-01-2011 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #583
Re: Transfery rywali w Premier League
Kolejny akt rozpaczy ManCity. W czym niby Adebayor jest gorszy od Dzeko? Do tego zawodnik z Togo ma już duże doświadczenie w PL. Mimo to do składu się nie łapał, bo grali jednym napastnikiem. A teraz co niby się stanie - magiczny Dzeko spowoduje, że będą grali dwoma napastnikami? A gdzie Balotelli w takim razie?

To jest tak jak kupić krowę, mając taką samą krowę, tyle, że swoją krowę. A nowa nie wiadomo, jak się przyjmie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-01-2011 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #584
Re: Transfery rywali w Premier League
Mubinio napisał(a):To jest tak jak kupić krowę, mając taką samą krowę, tyle, że swoją krowę. A nowa nie wiadomo, jak się przyjmie.

Tylko dojenie idzie w drugą stronęWink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-01-2011 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #585
Re: Transfery rywali w Premier League
Ale fakt jest taki, że pozyskali kolejnego klasowego napastnika, który niestety do nas już nie trafi.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-01-2011 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości