Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #226
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Po pierwsze dojdzie do sytuacji, gdzie w pewnym momencie parę drużyn będzie miało np 12 spotkań rozegranych, a jedna 4. I tak będziemy czekać do usranej śmierci, aż tamci zagrają, bo każdy chciałby w tej lidze być jakoś normalnie sklasyfikowany. Moim zdaniem po każdym tygodniu musi być wynik spotkania, żeby ogarnąć tabelę.
Ja sobie zdaje z tego sprawę, że pewnie dojdzie do takiej sytuacji. Jeszcze raz podkreślam, że wątpię żebyśmy tę ligę/turniej w ogóle doprowadzili do końca (patrząc na to właśnie jakie są problemy z ustaleniem terminów spotkań) i dlatego wolę rozgrywać mecze teraz o stawkę i gdy są jakieś tam emocje niż zwykłe spary, bo i tak gramy ze sobą codziennie.

sebos_krk napisał(a):Po drugie co to za zabawa jak cała liga skończy się za 2-3 tygodnie. Ci co w gorącej wodzie kąpani zagrają po kilka gier dziennie i po tygodniu jedyne co im zostanie to mecze towarzyskie i jojczenie, że o nic nie grają.
Zacznimy od tego, że jeśli są problemy z dogadaniem się kiedy mają się odbyć mecze, to liga nie skończy się za te 2-3 tygodni. Organizacja musiałaby być wówczas perfekt. :lol: Poza tym, jeśli ludzie będą mieć jeszcze zapał do grania, to można zrobić następny sezon i np. dodać jakiś puchar. (więcej spotkań)

sebos_krk napisał(a):Ja uważam, że mecz turniejowy ma się czymś różnić od zwykłego sparingu. Mam się do niego przygotować, a nie grać o północy, bo po piętnastu rozegranych sparach, nagle zebrała się szóstka to szybciutko zagramy w międzyczasie ligowy.
To już zależy od każdego z nas osobna, jak kto traktuje te mecze. Myślę jednak, że dla większości są to pewne emocje, drżenie rąk, lekkie podniecenie. Smile Ja jak już mówiłem w Shoutboxie, zawsze chciałem zagrać na wypełnionym Bernabeu i liga w haxie mi to w pewien sposób umożliwia. :lol: Sparingi natomiast to dla mnie możliwość relaksu, treningu i przygotowania się do meczu ligowego. I dla mnie nie ma problemu, że po kilku towarzyskich zagram ligowy.

Blog
09-01-2011 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #227
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wróg Arsenalu napisał(a):Tym samym proponuję założyć tematy dla wszystkich 14 kolejek (ewentualnie po prostu uzupełniać wyniki w temacie z terminarzem) i rozgrywać mecze jak się akurat trafi. Chodzi mi o to żeby nie pilnować się tak dokładnie terminarza, tylko jak akurat można zagrać spotkanie z np. 10. kolejki, to żeby do niego doszło. Oczywiście tutaj doradzam przynajmniej w pewnym stopniu iść po kolei (powiedzmy brać pod uwagę najbliższych trzech rywali). Każda drużyna sama by się pilnowała i organizowała sobie mecze

Pomysł Wroga jest bardzo ciekawy tylko trzeba zrobić małe korekty o co chodzi ... teraz aktualnie gramy 1 i 2 kolejkę do 16 stycznia ... kolejkę 3 mamy zaplanowana od 17 do 23 żeby to w miarę szybciej szło faktycznie warto może otwierać kolejne rundy do rozegrania z tym ,że czas na rozegranie nie cały tydzień a powiedzmy 3-4 dni a później będą się sypać walkowery we wcześniejszych kolejkach jeśli ktoś po prostu nie zdąży zagrać/umówić terminu do dnia ostatniego wyznaczonego 22 godziny jak to jest w regulaminie bo nie możemy czekać w nieskończoność
terminarz wyglądałby mniej więcej tak:
1 i 2 kolejka - do 16 stycznia
3 - 17 do 23 stycznia
4 - 24 do 27 stycznia
5 - 28 do 31 stycznia
6 - 1 luty do 4 lutego
7 - 5 do 8 lutego
itd co 4 dni żeby cały czas 4 góra 5 kolejno kolejek była dostępna do rozegrania może to ruszy całą ta maszynę
ekipy które po 2-3 walkowerach zostają automatycznie wywalone z ligi a co zrobić z wynikami terminarzem bedziemy sie martwić później
Liga się szybciej skończy można by sprobować polecieć z 2 sezonem z nowymi ekipami ... może ktoś dokona transferów (bo np mu drużyna A nie odpowiada a chce grac w B)
a wygrani z 1 sezonu wiadomo bronią mistrzostwa w sezonie kolejnym

zamotałem ale pisałem to na raty ... jeszcze przy okazji pisząc na gadu Smile
09-01-2011 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #228
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
czytając te wasze wypowiedzi stwierdzam, że jeżeli chcemy kiedykolwiek skończyć ten nasz turniej/ligę to chyba należy narzucić konkretne terminy meczów wraz z godziną. W pełni rozumiem, że ktoś nie ma czasu i wogóle bo pracuje, uczy się, seksi się lub coś innego jak jeden z moich przedmówców napisał. Jednak bez narzucenia skończenie rozgrywek będzie nieosiągalne ( widzieliście kiedyś, żeby 6 polaków się dogadało?). Ze swojej strony proponuje coś takiego:
( daty i godziny są tylko przypadkowe)
Drużyna A- Druzyna B - niedziela 12 stycznia 12.00
Drużyna C- Drużyna D - niedziela 12 stycznia 13.00
itd.
Już nie przesadzajcie, że w niedzielę nie znajdziecie 20 minut, żeby rozegrać mecz. Oczywiście godziny ( początkowo narzucone) mogą zostać przez drużynę zmienione za zgodą kapitanów ( każda druzyna wybiera swojego przedstawiciela, żeby nie było pisania miliona postów). W uzasadnionych przypadkach ( praca zmianowa, ferie, jakiś mecz itp.) można przłożyć spotkanie na inny dzień ( także muszą zgodzić się kapitanowie obu drużyn). Ewentualnie jestem w stanie stworzyć program lub arkusz, który będzie sam ustawiał godziny meczów ( po wcześniejszym podaniu 6 możliwych przez każdego gracza), ale to dopiero w przyszłym tygodniu ( zaczynam ferie i będę miał trochę wolnego czasu )

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
09-01-2011 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #229
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wiesz że Cie lubię, ale nie. Wink

Odgórnie narzucona data i godzina mają małe szanse powodzenia. Wolę obecny system, bo można grać częściej, a tak to by było raz na tydzień i mecz wcale nie musiałby się odbyć.

PS. Prawie byśmy dzisiaj trzecie spotkanie pyknęli, ale Zasad się naprocentował i nie zdążył jak jeszcze Ruud był dostępny. Eh... :roll:

Blog
09-01-2011 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #230
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
:lol:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-01-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #231
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Można tu spamować, czytaj napinać się? :twisted:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-01-2011 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #232
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Jasne! Sam moderator dał nam dobry przykład. Czekamy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2011 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #233
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Coś słabo wam idzie strzelanie tych bramek :mrgreen:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-01-2011 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #234
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Eee tam, sępa grasz! ;D

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2011 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #235
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A ty nie? :lol: Może i sęp. Takie mamy założenia taktyczne i jak widać przynoszą dobry skutek 8-)

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-01-2011 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #236
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nie mówię, że nie Tongue Ale ja mam dopiero za sobą jeden mecz. Hmm, może porównajmy sobie dorobek bramkowy w moim pierwszym meczu i w Twoim?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2011 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #237
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Dobrze wiesz, że grali bez bramkarza, a my mimo wszystko mieliśmy silniejszego przeciwnika i oczywiście bramkarza. Jak na pustą bramkę to i tak mało strzeliłeś :tuptup:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-01-2011 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #238
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Pfff, widzę, że dałeś się oszukać tym kłamczuszkom. Pisząc, że nie mają bramkarza, chodziło im, że nie mają etatowego, a tak to zawsze ktoś był z tyłu :mrgreen: Poza tym, dziś to co niby było? Z cztery pustaki, jak nic Ci Wiewiór wystawił Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2011 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #239
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
a ja powiem tak nie lekceważmy Orłów Adasia :mrgreen: to może być pierwszy mecz o wszystko :mrgreen:
10-01-2011 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #240
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Już widzę tą kopaninę na 0-0.


Fan United od 1992 roku
10-01-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości