Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #661
Re: Transfery rywali w Premier League
A może po prostu uznał, że w chwili obecnej Tom nie jest lepszy od tej miernoty, którą mamy. Zresztą nie wiem, nie siedzę w jego głowie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #662
Re: Transfery rywali w Premier League
Faktycznie, dziwnie trochę się patrzy jak wszysktie kluby robią milionowe transfery, ale to w żadnym wypadku nie oznacza że jesteśmy gorsi, a wręcz przeciwnie. Z obecnym składem jesteśmy liderami Premier League i trzymamy się dobrze. Co prawda na niektórychj pozycjach może i przydałoby się wzmocnienie, ale nie stanie się nic złego jeśli nie kupimy 10 piłkarzy za miliard euro Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
31-01-2011 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #663
Re: Transfery rywali w Premier League
Nie ma co srać. To okienko właśnie pokazuje słabość takiego Liverpoolu, ich najlepszy zawodnik prosi o transfer oświadczając, że pulowcy to dla niego za niskie progi i chce po prostu spierdalać. Teraz żeby wypełnić po nim lukę kupują za na prawdę duży hajs przechodzącego regres Suareza i mierzą jeszcze w Carrolla, który dopiero od pół roku gra w EPL a mogą wydać jeszcze więcej niż na Urugwajczyka. Pytanie kto ma niby te piłki do takiego Carrolla czy Suareza dogrywać jak u nich w pomocy nędza.
Latem my poszalejemy Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-01-2011 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #664
Re: Transfery rywali w Premier League
HAHAHAHAHAHAHAHAAHAH 35 mln Ł za Carrolla

Koniec świata jest już blisko.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-01-2011 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #665
Re: Transfery rywali w Premier League
Cena jest śmieszna, ale w sumie LFC potrzebują napastnika, a że Torres ich wyruchał i na gwałt muszą kogoś kupić, to nawet te 35mln wyłożyli. Chociaż w sumie ciekawe jak On tam będzie głową grać, jak nie ma kto wrzucić ze skrzydła piły w pole karne(Jovanović? :lol: )
31-01-2011 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #666
Re: Transfery rywali w Premier League
Carroll umie także stworzyć sobie sam sytuację do strzału nogą, strzelić z dystansu też coś tam potrafi. Bardzo dobry chłopak. Ale z ceną przeginają pałkę. Sky podaje, że 35 mln Ł już uzgodnione.

E: ktoś na mufc.pl umieścił komentarz z jakiegoś angielskiego portalu: save yourself £35m by buying Sotirios Kyrgiakos a razor, printing CARROLL on his shirt and sticking him up front

:-D :-D True.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2011 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #667
Re: Transfery rywali w Premier League
:shock: Nigdy nie przypuszczałbym, że w tym okienku zimowym tak dużo będzie się działo, no ale cóż są tacy, którzy muszą gonić czołówkę i wynagrodzić sobie pierwszą połowę sezonu. Niemniej kwoty jakie tutaj występują są dla mnie jak z kosmosu.
Takie np Newcastle poczuło, że Liverpool może sięgnąć nieco głębiej do kieszeni i dzięki temu prawdopodobnie Sroki będą bogatsze o 35 mln funtów. Tylko problem z LFC jest taki o jakim wspomniał już Jaceks_21, że nie bardzo będzie miał Andy z kim grać w nowym klubie Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-01-2011 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #668
Re: Transfery rywali w Premier League
Stawiam, że dyrygenci z Liverpoolu szybko spalą kariery Carrolla oraz przede wszystkim Suareza. Może nie tyle spalą - w tym sensie, że za pół roku (max 1,5) jeden z nich niemal na pewno pójdzie śladami Torresa. Poza tym wątpię, aby 2 transfery napastników pomogły LFC i ich problemom z zakwalifikowaniem się do Ligi Europejskiej z uwagi na odejście kluczowego zawodnika. Nie zapominajmy, że nowi gracze będą potrzebowali czasu na zaaklimatyzowanie się i zgranie z resztą drużyny. Trzymajmy kciuki, aby Torres z Drogbą również potrzebowali na to czasu Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-01-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #669
Re: Transfery rywali w Premier League
Torres w tym sezonie gra żenująco i 50 mln funtów to akurat dobry ruch Liver. Dziwię się Romkowi, widać dalej ma nierówno pod sufitem wydając takie siano na tą hiszpańską pizdę. Co do 35 mln za Carolla to macie Panowie rację, chłopak gra dobre kilka miesięcy ale taki hajs to stanowczo za dużo.
Ciekawe jakie mają miny pajace z fan-clubu Liver w PL, mam znajomego który kibicuje Scousersom i miał okazję zaliczyć z nimi mecz. Jest on jednak obiektywny i już roku temu im gadał, że ikony to są Gerrard, Carragher, a nie jakiś Torres to oni "och ach nasz Fernando, przestań tak mówić" . Nie gra czasem Liver w nadchodzący weekend z Chelsea, poprawcie mnie jesli się mylę?
31-01-2011 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #670
Re: Transfery rywali w Premier League
Jednak przez niektórych Torres nadal jest niedoceniany. Nie raz już udowadniał, że radzi sobie także w Anglii. A to, że tak a nie inaczej wygląda jego gra w tym sezonie jest spowodowane tym, że po prostu od pewnego czasu ma w dupie Liverpool i na pewno nie mógł znaleźć w sobie odpowiedniej motywacji do gry w zespole broniącym się przed spadkiem.

W Chelsea na pewno odżyje i niewykluczone, że ten ruch Romkowi się jeszcze spłaci.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #671
Re: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Jednak przez niektórych Torres nadal jest niedoceniany. Nie raz już udowadniał, że radzi sobie także w Anglii. A to, że tak a nie inaczej wygląda jego gra w tym sezonie jest spowodowane tym, że po prostu od pewnego czasu ma w dupie Liverpool i na pewno nie mógł znaleźć w sobie odpowiedniej motywacji do gry w zespole broniącym się przed spadkiem.

W Chelsea na pewno odżyje i niewykluczone, że ten ruch Romkowi się jeszcze spłaci.

To samo chciałem napisać. Jestem pewny, że Torres będzie zabijał w Chelsea od samego początku. Ma w końcu o co grać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-01-2011 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #672
Re: Transfery rywali w Premier League
:shock:
Jakie kokobongo...

Póki transfery nie zostały oficjalnie potwierdzone, nie ma się co wysilać na komentarze. Jeszcze nie jedna informacja dzisiaj/jutro nas zaskoczy. Jutro będzie to trzeba jakoś to wszystko ogarnąć bo spor zmian nam się szykuje.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2011 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #673
Re: Transfery rywali w Premier League
Dla mnie jajaSmile Ostatnio takie coś widziałem jak Perez nakupował za 250 baniek a jeszcze wcześniej jak grałem w FMa 2006.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-01-2011 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #674
Re: Transfery rywali w Premier League
fasol napisał(a):Dziwię się Romkowi, widać dalej ma nierówno pod sufitem wydając takie siano na tą hiszpańską pizdę.
Dziwne masz zdanie o Abramowiczu. Co jak co, ale facet nie wydaje się jakimś oderwanym od rzeczywistości pacanem, który kupił sobie klub dla zabawy.

Tak naprawdę to mnie nie interesuje obsada ataku Chelsea czy LFC. My mamy Berbatowa, Hernandeza, a w obwodzie mało znanego, ale obiecującego Wayne'a Rooneya. Czego chcieć więcej :?


Fan United od 1992 roku
31-01-2011 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #675
Re: Transfery rywali w Premier League
Niezłe okno transferowe, ale aktywność Liverpoolu chyba najlepiej podsumowuje Rio na swoim Twitterze:

David villa cost 34m tweeps....integral member of successful spain team and played regular CL...UK market is crazy right now!

Andy Carroll - największe osiągnięcie: korona króla strzelców Championship sezonu 09/10

David Villa - mistrz Europy, mistrz świata, dwukrotny zdobywca Pucharu Hiszpanii, po tym sezonie najprawdopodobniej także mistrzostwa, król strzelców na Euro 2008 i 3 krotny zdobywca trofeo Zarra, ponadto obecny członek UEFA i FIFA 11.

Oni wiedzą jednak jak stracić pieniądze, potem zrzucić to na Amerykanów, zaprosić nowych i koło się zamyka.

Offtopicowo trochę, bardzo podobał mi się komentarz dt. wypożyczenia Konchesky'ego do Nottingham tuż po ogłoszeniu transferu Torresa:

Cytuję, choć nie słowo w słowo:

"Jako jedyny z graczy opuszczajacych Anfield, będzie mógł oglądać w gablocie przyszłego klubu 2 Puchary Europy " genialna aluzja do Chelsea Smile

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-02-2011 07:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości