Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #691
Re: Transfery rywali w Premier League
A mi tam moje diabelskie serce mówi, że Suarez nie zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu, a Carrol zacznie balować i zapomni, jak się gra w piłkę :twisted:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-02-2011 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #692
Re: Transfery rywali w Premier League
E tam, Carroll przypomina mi Rooney'a sprzed czterech lat, kiedy też był porywczy, wywoływał skandale. Andy z czasem też się "ułoży" i uspokoi. Za dwa, trzy lata będzie to czołowy napastnik w Premier League i jeden z lepszych w Europie. Zobaczycie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2011 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #693
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):E tam, Carroll przypomina mi Rooney'a sprzed czterech lat, kiedy też był porywczy, wywoływał skandale. Andy z czasem też się "ułoży" i uspokoi.
Hehe, no Rooney to tak sie ułożył i uspokoił że o ja pierdole Big Grin

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
01-02-2011 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #694
Re: Transfery rywali w Premier League
A może nie :?: Nie zauważyłeś u niego zmiany zachowania na mniej wybuchowy :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2011 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #695
Re: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):A to, że tak a nie inaczej wygląda jego gra w tym sezonie jest spowodowane tym, że po prostu od pewnego czasu ma w dupie Liverpool i na pewno nie mógł znaleźć w sobie odpowiedniej motywacji do gry w zespole broniącym się przed spadkiem.

O czym to świadczy? Jest pizdą do kwadratu. Powinien pokazać, że klub może na nim polegać. Powinien "pociągnąć" ten zespół gdy nie szło. Kto miał to zrobić, jakiś Gong w ataku czy jak mu tam idzie? To nie lepiej się opierdalać i juz mysleć gdzie tygodniówkę dobrą można dostać i gdzie jest większa szansa na zdobycie jakiegoś pucharu. Czyja to wina, że zespół bronił się przed spadkiem przez moment, powinien wziąć na siebie chociaż część ciężaru gry, a nie spacerować po boisku jak Ania Rubik po wybiegu - jebany transwestyta!

Opanuj się trochę z tymi określeniami w kierunku Torresa. //paolo
01-02-2011 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #696
Re: Transfery rywali w Premier League
Ciężko będzie nam dyskutować na ten temat, bo widzę, że jesteś mocno uprzedzony do tego grajka. Przyznam się, że nie oglądałem meczów Live i nie wiem czy rzeczywiście ewidentnie było widać, że ma klub w dupie. Za to wiem, że nawet jeśli podchodziłby do swojej pracy maksymalnie profesjonalnie, to wobec takich, a nie innych okoliczności zawsze zabrałoby mu tych paru procent do dania z siebie tej 100. Kwestia psychologi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-02-2011 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #697
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Boję się, że po tych wzmocnieniach piłkarzom Chelsea wzrośnie morale i teraz The Blues zaczną grać wyśmienicie, a 1 marca się zbliża nieubłaganie. Mam nadzieję, że jednak mecz z Chelsea zostanie przełożony na maj, być może wtedy te dwa mecze z nimi nie będę już miały wielkiego znaczenia.
Nie osłabiaj mnie człowieku... Co my beniaminek, aby obawiać się spotkań z Chelsea ? Nie mogę Cię zrozumieć kompletnie, powiem nawet, że wkurwiasz mnie sypiąc takimi tekstami. Po prostu ręce opadają.

Ciekawe jak to Ancelotti ułoży, bo piszecie o współpracy Drogby z torresem, a przecież niebiescy grają trójką w przodzie. Systemu specjalnie dla Hiszpana przecież nie zmieni.
01-02-2011 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #698
Re: Transfery rywali w Premier League
Kwas napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Boję się, że po tych wzmocnieniach piłkarzom Chelsea wzrośnie morale i teraz The Blues zaczną grać wyśmienicie, a 1 marca się zbliża nieubłaganie. Mam nadzieję, że jednak mecz z Chelsea zostanie przełożony na maj, być może wtedy te dwa mecze z nimi nie będę już miały wielkiego znaczenia.
Nie osłabiaj mnie człowieku... Co my beniaminek, aby obawiać się spotkań z Chelsea ? Nie mogę Cię zrozumieć kompletnie, powiem nawet, że wkurwiasz mnie sypiąc takimi tekstami. Po prostu ręce opadają.

Ciekawe jak to Ancelotti ułoży, bo piszecie o współpracy Drogby z torresem, a przecież niebiescy grają trójką w przodzie. Systemu specjalnie dla Hiszpana przecież nie zmieni.

Powiem Ci, że nie zdziwię się, jeśli zmieni. A jak nie on, to Romek, w końcu wydał te 50 mln i jego gwiazda nie będzie siedzieć na ławie Wink Zostają jeszcze dwie opcje, zrobi z Drogby skrzydłowego, albo posadzi go na ławę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-02-2011 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #699
Re: Transfery rywali w Premier League
RedLucas napisał(a):Zostają jeszcze dwie opcje, zrobi z Drogby skrzydłowego, albo posadzi go na ławę.

Z Drogby skrzydłowego? Już raczej z Torresa, który częściej na nie schodzi.
01-02-2011 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #700
Re: Transfery rywali w Premier League
Redziu, tak się składa, że często oglądałem pool w tym roku i ja już przeczuwałem wcześniej że odejdzie. Zero chęci i inicjatywy. Jak chciał to podał celnie, jak mu się odechciało to wybił na aut itd. Kompletnie pokazywał że ma w dupie The Reds.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-02-2011 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #701
Re: Transfery rywali w Premier League
Jeszcze odnosnie roszad z ostatnich dni, ciekaw jestem miny i zachowania Anelki jak Carlo zdecyduje, że on usiądzie kosztem np. Drogby, Torresa i Maloudy. Wariant z mistrzostw z RPA całkiem mozliwy :-D
02-02-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #702
Re: Transfery rywali w Premier League
A może teraz Carlo przestawi się na system 4-4-2 z Drogbą i Torresem w ataku, a po prawym skrzydle będzie biegał Anelka :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-02-2011 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #703
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):A może teraz Carlo przestawi się na system 4-4-2 z Drogbą i Torresem w ataku, a po prawym skrzydle będzie biegał Anelka :?:

Zwyczajnie będą grali trójką w ataku jak zwykle, oni się tam zmieniają co chwilę pozycjami. A co do sadzania Torresa na ławce: nie po to się kupuje auto za kilka milionów, żeby je postawić w prywatnym podziemnym garażu i opowiadać znajomym, jakie jest zajebiste. Będzie grał.
Aż zacieram ręce na niedzielny mecz! :twisted:

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-02-2011 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #704
Re: Transfery rywali w Premier League
Carragher kocha klub i połamie Torresa i ten wypadnie do końca sezonu.
02-02-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #705
Re: Transfery rywali w Premier League
Ukryty tekst:
Jak donosi angielski "The Sun", londyńska Chelsea jest obiektem śledztwa prowadzonego przez holenderską federację piłkarską (KNVB). Sprawa dotyczy nieuprawnionego transferu 15-letniego piłkarza.

Śledztwo wszczęto, ponieważ Chelsea za 670 tysięcy funtów zagwarantowała sobie kupno 15-letniego obrońcę Feyenoordu, Nathana Ake. Transfer wywołał furię w Holandii, gdyż tamtejsze restrykcyjne przepisy surowo zabraniają klubom handlowania piłkarzami poniżej 16 roku życia.

Co więcej, regulacje KNVB zabraniają nawet młodocianym piłkarzom posiadania menedżerów, reprezentujących ich interesy. Tymczasem transfer Ake'a do Chelsea pilotował Dan Kramp z agencji Forza Fides.

Niezmiernie utalentowany Nathan Ake, który w piątek skończy 16 lat na swoim Twitterze zdradził, że wybiera się do Londynu, później pisał też, że mieszka w dobrym hotelu i wybiera się na pierwsze testy.

Dziennikarze "The Sun" ustalili, że Nathan zdążył spotkać się już z gwiazdami pierwszej drużyny Chelsea i odbyć VIP-owskie tournee po obiektach treningowych w Cobham.

Rzecznik prasowy holenderskiego związku piłki nożnej, Danny Hesp przyznał, że śledztwo jest w toku i że Chelsea złamała przepisy dotyczące piłkarzy poniżej 16 roku życia.

"Nasz zasady mówią jasno. Agenci piłkarscy nie mogą mieć do czynienia z dziećmi młodszymi niż 16 lat. A jeśli agent z 15-letnim piłkarzem zgłasza się do Chelsea, to my musimy interweniować. Bacznie przyjrzymy się tej sprawie" - przyznał Hesp.

Z kolei rzecznik Chelsea utrzymuje, że wszystko jest w najlepszym porządku.

"Byliśmy w stałym kontakcie z Feyenoordem i ustaliliśmy z klubem warunki transferu. Piłkarz trafi do nas w czerwcu tego roku".

Ile razy jeszcze Chelsea złamie prawo i nadal nie spotka jej żadna kara :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-02-2011 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości