Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #196
Re: Diabły na wypożyczeniach
I chyba lepiej będzie jak zostanie, choć osobiście wolałbym by wrócił, jednak Giggs wciąż pokazuje, że jest klasowym zawodnikiem, Parkowi zostały do rozegrania dwa mecze, a i powrót Antka zbliża się wielkimi krokami. Niestety obawiam się też, że w przyszłym sezonie Tom szansy w United nie dostanie i zostanie sprzedany...



Mój Blog: Pod presją czasu
24-01-2011 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #197
Re: Diabły na wypożyczeniach
To jednak powrót Toma nie jest konieczny/sytuacja na skrzydłach nie jest zła, jak niedawno tutaj sądzono.

Foster napisał(a):Niestety obawiam się też, że w przyszłym sezonie Tom szansy w United nie dostanie i zostanie sprzedany...
Bo nie wrócił teraz ? Ferguson wszystko dokładnie przeanalizował i wyszło mu czarno na białym, że nie dostałby swojej prawdziwej szansy, wobec powrotów Parka i Valenci. Ja tam jestem za tym, aby został w Wigan, zresztą skoro Tom jest tak utalentowany i sam sir Alex wypowiada się o nim przyszłościowo, to nie ma podstaw do niepokoju . Przecież takiego talentu nasz manager nie puści, chyba, że ma asa w rękawie jak w przypadku Evansa przy sprzedaży Shawcrossa, ale nie liczyłbym na to.
24-01-2011 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #198
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kwas napisał(a):Przecież takiego talentu nasz manager nie puści

Nikt nie jest nieomylny. Przykład G. Rossiego dobitnie to pokazuje. Wracając do tematu jestem za tym, aby Cleverley dokończył ten sezon na wypożyczeniu pod warunkiem, że to już ostatni away z OT. 21-letni skrzydłowy powinien już szukać miejsca w kadrze pierwszego zespołu United, bo później może być o jeden sezon za późno.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-01-2011 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #199
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nie ma co przywoływać osoby Rossiego. Za dużo w Anglii nie pokopał, także nie wiemy czy Ferguson zrobił źle sprzedając Włocha, w końcu mógł skończyć jak Veron, czy Forlan. Co innego Cleverley.
24-01-2011 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #200
Re: Diabły na wypożyczeniach
Myślałem, że już casus Rossiego nie zostanie tutaj przywołany. A sytuacja z Włochem była niemal analogiczna jak z Pique. Rossi chciał grać, chciał gwarancji występów w pierwszym zespole, a Ferguson nie chciał mu jej dać. Włoch zechciał więc odejść. Lokalne chłopaki mają jednak to do siebie, że są bardziej cierpliwi.

Jeśli Tom nie miałby kontuzji to bym go chciał u nas. Jakoś daleko mi do tego, żeby ekscytować się powrotem Valencii. Nie chce mi się wierzyć, że w tym sezonie wróci do optymalnej formy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-01-2011 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #201
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kwas napisał(a):Bo nie wrócił teraz?
Nie, po prostu obawiam się, że nie będzie miejsca dla Toma w planach Fergusona. That's all.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-01-2011 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #202
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Skysports.com understands Manchester United have agreed to let Tom Cleverley stay on loan at Wigan until the end of the season.
Eh.. mimo wszystko łudziłem się, że Tom zostanie z nami.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2011 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #203
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tom już donosił o tym kilka dni temu na FB Smile
Cytat:Tom Cleverley
Had a meeting earlier this week and I will b stayin at wigan for the season! Back to Utd for pre-season. Hoping to be back trainin next week n hope drinky can help watford get promoted!
sobota o 13:38

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-01-2011 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #204
Re: Diabły na wypożyczeniach
Wie ktoś, jak się spisuje Macheda w Sampdorii? Nie śledzę Serie A więc liczę, że ktoś, kto ogląda, skrobnie parę słów. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-02-2011 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #205
Re: Diabły na wypożyczeniach
Bardzo przeciętnie. Na początku pierwszy skład a ostatnio już chyba rezerwowy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-02-2011 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #206
Re: Diabły na wypożyczeniach
http://soccertvlive.blogspot.com/2011/0 ... trike.html

:shock:

Zajebiście to zrobił, szkoda tylko, że nie wpadło.
06-03-2011 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #207
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tomek91 napisał(a):http://soccertvlive.blogspot.com/2011/03...trike.html

:shock:

Zajebiście to zrobił, szkoda tylko, że nie wpadło.

Nie wiem, może mi się wydaje, ale Welbeck chyba trochę urósł lub przypakował, bo jakiś taki potężniejszy jest po tej kontuzji.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-03-2011 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #208
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tymczasem Tom zalicza gola i asystę w meczu z Bimingham:

http://videa.hu/videok/sport/w2-1b-SL38mxTjatXFJiLX

Swoją drogą Foster wpuścił niezłą szmatę :shock:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-03-2011 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #209
Re: Diabły na wypożyczeniach
RedLucas napisał(a):niezłą szmatę

Znowu :-D I według mnie to nie szmate, a szmaty :roll:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
19-03-2011 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #210
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cleverley w ogóle zajebiście spisywał się w meczach przed sezonem i nie mogłem zrozumiec decyzji SAF'a o wypożyczeniu Tom'a, a zostawieniu Obertą. IMO po sezonie Tom powinien ponownie zasilic nasze szeregi, bo na pewno się przyda szczególnie, że w środku pola grac potrafi.
19-03-2011 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości