Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #706
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Ile razy jeszcze Chelsea złamie prawo i nadal nie spotka jej żadna kara :?:

O ile dobrze pamiętam, to Chelsea została ukarana za transfer Kakuty...

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
16-02-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #707
Re: Transfery rywali w Premier League
Nieprawda, przecież mogli dokonywać transferów, a mieli dostać karę zawieszenia chyba na trzy okienka.
16-02-2011 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cantona22 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #708
Re: Transfery rywali w Premier League
Kiedy czytam o zakupię przez Newcastle Shefki Kuqi zadaję sobie pytanie: czy ten zespół się wzmocnił czy osłabił? 35 mln zarobione przez Caroll wsiąknie pewnie w klubowy budżet. Oby tylko brak poważnych zakupów sroki nie przypłaciły spadkiem do drugiej ligi.
18-02-2011 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #709
Re: Transfery rywali w Premier League
cantona22 napisał(a):Kiedy czytam o zakupię przez Newcastle Shefki Kuqi zadaję sobie pytanie: czy ten zespół się wzmocnił czy osłabił? 35 mln zarobione przez Caroll wsiąknie pewnie w klubowy budżet. Oby tylko brak poważnych zakupów sroki nie przypłaciły spadkiem do drugiej ligi.

Newcastle nie kupowało bo nie miało czasu. Do końca walczyli o Carrolla, ale kwotę 35 mln euro za tego zawodnika nie sposób odrzucić. Zostało im tylko kilka godzin na załatanie dziury 'odpowiedniej' klasy zawodnikiem. Nie udało się, więc byli zmuszeni szukać zawodnika, którego można było sprowadzić PO zakończeniu okienka. Stąd transfer Kuqi'ego.
Myślę, że Sroki w lecie nie będą próżnować i znaczną cześć pieniędzy otrzymanej z Carrolla przeznaczą na kilka ciekawych wzmocnień Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
18-02-2011 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #710
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Jak oznajmia brytyjski The Sun Jens Lehmann powrócił do futbolu i podpisał krótkoterminową umowę z Arsenalem.

W wyniku kontuzji Polaków - Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego - do dyspozycji Arsene'a Wengera pozostał już tylko Hiszpan Manuel Almunia i młodziutki, nie posiadający żadnego doświadczenia w dorosłej piłce James Shea.

Angielski brukowiec z całą stanowczością potwierdza, że Lehmann zaakceptował już ofertę Arsenalu i będzie częścią 18-osobowej kadry na sobotni mecz z West Bromem.

Mad Jens był podstawowym zawodnikiem legendarnego zespołu The Invincibles. Skłócony z Almunią, który zajął jego miejsce w wyjściowej jedenastce, w 2008 roku opuścił Londyn.

Przeniósł się do zespołu VfB Stuttgart gdzie rozegrał dwa sezony. W czerwcu zeszłego roku ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Teraz zdecydował się odłożyć na bok dawne konflikty i wesprzeć Arsenal w walce o pierwsze od 2005 roku trofeum.

Jeśli Wenger widzi w nim podstawowego bramkarza, to chyba można otwierać szampany :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-03-2011 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #711
Re: Transfery rywali w Premier League
Jens nie będzie pierwszym bramkarzem przecież :plask:
Niemiec został zakontraktowany w razie "W". Gdyby Almunia podobnie jak Szczezny i Fabanski doznał kontuzji. Jak widać, 4 bramkarz Kanonierów nie jest darzony zaufaniem przez Wengera.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-03-2011 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #712
Re: Transfery rywali w Premier League
Foster napisał(a):Jak widać, 4 bramkarz Kanonierów nie jest darzony zaufaniem przez Wengera.

Mannone jest na wypożyczeniu i też ma kontuzję.

Gdzie jest Groszek?
14-03-2011 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #713
Re: Transfery rywali w Premier League
Chodziło mi o tego co teraz jest 4. Jakoś ala O'Shea się nazywa Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
14-03-2011 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #714
Re: Transfery rywali w Premier League
Kris1908 napisał(a):
Foster napisał(a):Jak widać, 4 bramkarz Kanonierów nie jest darzony zaufaniem przez Wengera.

Mannone jest na wypożyczeniu i też ma kontuzję.

Właśnie, i w tym wypadku drugim bramkarzem Arsenalu jest James Shea - z tego co się orientuję, to jego poziom jest tak pomiędzy naszymi Amosem a Johnstonem. Czyli szału nie ma, a Lehmann kojarzy się Wengerowi z sukcesami (no, finał LM na przykład, mistrzostwo Anglii), więc może Francuz ściąga Niemca jako wróżbę powodzenia w Premier League? Desperat... Smile

E: Foster mnie uprzedził, choć specjalnie pisałem post tak, by się wyświetliło, czy ktoś nie napisał szybciej. Ech, muszę jeszcze poćwiczyć pisanie w ten sposób...

Poza tym Shea jest w sumie 5. bramkarzem, bo przecież jest Fabiański, Szczęsny, Almunia, Mannone i ten Irlandczyk. Ale Mannone jest wypożyczony, więc zależy, jak na to patrzeć...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-03-2011 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #715
Re: Transfery rywali w Premier League
Nie bardzo rozumiem ten ruch. Znaczy wiem, że potrzebują rezerwowego bramkarza itd. Ale Lehmann? Nie dało się sprowadzić kogokolwiek innego o porównywalnych umiejętnościach. Oni chyba z Almunią za sobą nie przepadają - co prawda teraz nie będą rywalizować o miejsce w bramce więc może być lepiej ale i tak Niemiec kojarzy mi się głównie z wprowadzaniem złej atmosfery w zespole. No ale dla nas to lepiej Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-03-2011 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #716
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:16-letni Lucas Piazon osiągnął porozumienie z londyńską Chelsea. Piazon w Anglii ma zarabiać 5-8 milionów funtów za sezon.

Lamps, który gra w Chelsea od paru dobrych lat na swoim równym wysokim poziomie co sezon zarabie 6,5 mln,a gościu w moim wieku, który europejską piłkę widział jedynie w TV dostanie tyle co on, albo i więcej. Skłonna do tego była tylko Chelsea, no i ewentualnie City. Ale skoro nie mogli sprowadzić Kaki to wzięli jego następcę, za wszelką cenę :-D

@mucha
To, że zapłacili za 16-latka 10 milionów już jest dziwne.

http://www.goal.com/en-us/people/brazil/...iaz%C3%B3n
16-03-2011 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #717
Re: Transfery rywali w Premier League
Nie wierzę w to.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-03-2011 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #718
Re: Transfery rywali w Premier League
A mnie chyba już nie jest w stanie zaskoczyć dzisiejszy rynek transferowy. To istne wariactwo, jeszcze trochę i kluby będą płacić 20 melonów za jeszcze nienarodzonego chłopca, który jednak może mieć zadatki na dobrego gracza...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-03-2011 06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #719
Re: Transfery rywali w Premier League
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/-7jI-2bN2SE[/flash]

Tyle kapuchy za Biebera? :plask:

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-03-2011 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #720
Re: Transfery rywali w Premier League
Ta informacja, jakoby Piazon miał zarabiać od 5-8 mln za sezon jest błędna. Z tego, co wyczytałem, ma otrzymywać dwa miliony funtów rocznie.

Nie zmienia to faktu, że zakupili grajka, który się niesamowicie zapowiada. Czytałem o nim wcześniej wiele pochlebnych komentarzy. Mówiło się najpierw, że ma trafić do Milanu, później był bliski przejścia do Juventusu, ale Marotta nie zgodził się dać Piazonowi takiej kasy, jakiej oczekiwał młody piłkarz. Dlatego Lucas wybrał Smerfy, które takie pieniądze mu zaoferowały.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-03-2011 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości