Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #301
Re: Filmy
Śmierć na pogrzebieWink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-12-2010 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #302
Re: Filmy
Ja za to jestem świeżutko po filmie Mr.Nobody.Oczywiście nie oglądałem go w kinie, tylko ściągnąłem o 20 minut dłuższą wersje.Jak dla mnie film naprawde świetny/genialny.Z tym, że podkreślam, MOIM ZDANIEM.Poprostu trzeba lubić takie filmy w których wszystko jest tak pogmatwane, że każdy interpretuje go inaczej.W dodatku jest to melodramat, więc film dość specyficzny i nie będzie sie podobał wszystkim.

Film(ta rozszerzona wersja) trwa 2,5h.Sporo, ale to sama przyjemność.A niektóre sceny na długo zapadną mi w pamięć.Do tego genialna muzyka, także gorąco polecam

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
28-12-2010 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #303
Re: Filmy
Tomek91 napisał(a):Jakaś lekka komedia na sylwestra, anyone?
Supersamiec. Ale bez lektora, z napisami lepiej.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-12-2010 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grzesiek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #304
Re: Filmy
Haha, Supersamiec dobry filmSmile
Ja od siebie polecam Superhero z nieżyjącym już Leslie Nielsenem
28-12-2010 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #305
Re: Filmy
Tron 3D (oczywiście tylko w IMAXie, a nie w cyfrówce) - miazga z dupy. Oczywiście fabuła kuleje jak to w takich filmach zawsze bywa, ale efekty specjalne + poziom trójwymiaru (nie w każdym filmie jest tak dobry) + genialna muzyka Daft Punku tworzą coś, na co chyba będę musiał iść raz jeszcze. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-01-2011 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #306
Re: Filmy
A oglądaliście film "Manchester United Beyond The Promised Land 2000 PL DVDRip" Fajny film pokazujący jak funkcjonuje United. Pokazane kilka meczy,wywiadów,komentarzy. Mnie się bardzo podobał. Jak ktoś chce linki do rapida to niech napisze na pw.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
15-01-2011 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #307
Re: Filmy
Jakby ktoś nie wiedział to w Canal+ od 15 stycznie do 15 lutego jest promocja w której każdy ma większy pakiet po tej samej cenie. Tak więc więcej kanałów odblokowanych. Smile

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-01-2011 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #308
Re: Filmy
Megamind - dobra bajka Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-01-2011 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #309
Re: Filmy
Ja polecam [url="http://radziu.jogger.pl/2011/01/15/tron-legacy/"]Tron: Legacy[/url]

Naprawdę wgniata fotel jeśli chodzi o widowisko i muzyka też ciekawa Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-01-2011 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #310
Re: Filmy
Chciałem odradzić oglądania Weekendu i marnowania kasy na bilet do kina. Straszna słabizna.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-01-2011 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #311
Re: Filmy
matys napisał(a):Chciałem odradzić oglądania Weekendu i marnowania kasy na bilet do kina. Straszna słabizna.

No właśnie. Podobno film słaby. Denne cytaty, na początku filmu ponoć jest scena, gdzie ktoś puszcza pierda i mówi, że go to relaksuje. Jeśli ta scena kogoś nie bawi, to może sobie odpuścić oglądanie filmu Pazury.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-01-2011 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #312
Re: Filmy
Scenariusz napisany na kolanie, jest walizka z kokainą i kasą i każdy chce je zgarnąć, ot cała fabuła. Widać, że się nikomu nie chciało nic wymyślać, to dali oklepany motyw. Dialogi tak zajebiste, jak w reklamie Vanisha. Może ze dwa dobre teksty, a poza tym szkoda gadać. Małaszyński mówi takie kwestie, że można się było poczuć jak widz M jak miłość. W ogóle jakie tam naciągane hasła są. Małaszyński z drugim gościem idą po broń do jakiegoś typa, pukają, a ten się pyta czy są sami i tu pada mega zajebisty tekst: "Nie, jest z nami święty mikołaj, ale się najebał i śpi w saniach" HAHAHAHAHAHA ale pompa, turlam ze śmiechu!!!

Pazura niech lepiej w komediach gra, zamiast sam je robić.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-01-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #313
Re: Filmy
Byłem dzisiaj na "Czarnym czwartku" i nie żebym się zawiódł, ale liczyłem jednak, że film będzie nieco lepszy. Moim zdaniem reżyser chciał przekazać za dużo informacji w ciągu tych 1,5h, przez co tak naprawdę film się trochę rozsypywał. Dobrze, że wśród zalewu tragicznych, komercyjnych produkcji jak jakiś "Weekend" czy inny "Och Karol 2" jest mimo wszystko miejsce na ambitniejsze rodzime kino.

PS. Świetna rola Fronczewskiego.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-02-2011 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #314
Re: Filmy
To ja jeszcze polecę coś w poprzedniego roku, nie miałem okazji być w kinie, ale ostatnio obejrzałem - Różyczka. Dowód, że z polskim kinem jeszcze nie jest bardzo źle.

Cytat:Dobrze, że wśród zalewu tragicznych, komercyjnych produkcji jak jakiś "Weekend" czy inny "Och Karol 2" jest mimo wszystko miejsce na ambitniejsze rodzime kino.
Te nasze obecne pseudo- komedie to powinni w odcinkach emitować obok Na wspólnej, a nie w kinach dupę ludziom zawracać.


Fan United od 1992 roku
25-02-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #315
Re: Filmy
Obejrzałem dzisiaj "The Mechanic" z Jasonem Stathamem. Nie odbiega on od innych produkcji tego typu, ale do łyknięcia na raz jak najbardziej w porządku. Do tego Ben Foster, który bardzo fajnie odgrywa swoją rolę. Jeżeli nie macie nic lepszego, możecie sięgnąć Wink
25-02-2011 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości