Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #481
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
No, więc raz jeszcze.

Alkojka vs Orły - dzisiaj o 22



Mój Blog: Pod presją czasu
17-03-2011 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #482
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Ajj, jak zawsze trzeba po nim poprawiać Wink

Prosimy, aby zdeklarował się jakiś obserwator.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-03-2011 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #483
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Obserwatorzy już dobrze widzą co oznacza dla nich ten zapis, także...



Mój Blog: Pod presją czasu
17-03-2011 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #484
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Foster napisał(a):Obserwatorzy już dobrze widzą co oznacza dla nich ten zapis, także...
...mogę być.

Alkojka, a mecz z nami ok. 21.30? Kaka na tak, a Almatziol i Kojot wyrobicie się?

Gdzie jest Groszek?
17-03-2011 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #485
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
ja sie wyrobie jakby coSmile
17-03-2011 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #486
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Alkojki są gotowe do rozegrania meczu w niedziele o 22:00. Almie pasuje, kojotowi raczej też, chociaż ten drugi ma się jeszcze sam określić na 100%. Podejmie ktoś rękawice? Joga Bonito, Seks Bomby?
19-03-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #487
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Luriony

Wiem, że Lucas ma problemy z internetem, jednak w niedziele będziecie musieli rozegrać mecz 11 kolejki. Wiadomo kiedy Lucas będzie on-line?



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #488
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Z tego, co mówił Wiewiór, to termin naszego meczu został przedłużony do 30 marca (z powodu gry mojej i Robaldo w reprezentacji i uzasadnionego nierozegrania wcześniej naszego meczu, jak mniemam). Lucas miał mi dziś dać znać, kiedy da radę zagrać, ale jak dotąd się nie odezwał - oczywiście, jeśli taki stan rzeczy się zmieni, to o tym napiszę, bo głupio byłoby spowalniać przebieg ligi.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-03-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #489
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Nie mam niestety nic do powiedzenia z tego co widzę ;] więc musicie to ustalić między sobą
19-03-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #490
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Nie interesuje mnie to co napisał Wiewiór. Zrobił coś bez uzgodnienia z kimkolwiek, a póki co to ja jestem opiekunem tego burdelu Wink

Co do Waszego spotkania... sprawa jest trudna, no ale co można zrobić? Jeśli przedłużymy termin rozegrania waszego spotkania to pewnie podniosą się głosy oburzenia. Zobaczymy co na to Rada Ligi. Wiewióra zdanie na ten temat już znamy, szkoda tylko, że nie raczył z nikim na ten temat porozmawiać. Zobaczymy co powie na ten temat sbs.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #491
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Jeśli drużynie - Pijani Powietrzem bardzo będzie zależało na rozegraniu spotkania z kimś w dniu dzisiejszym to mogą zmierzyć się z KoKSami (jeśli będą w pełnym składzie) lub z Orłami Adasia ;] (a wy dziś w komplecie będziecie prawda?) a Ty chcesz wystawić Luroin FC który zgłaszał już jakiś czas temu ,że są osłabieni ... kto wie jak będą następne kolejki wyglądać jeśli spotkania reprezentacyjne się przedłużą i trzeba będzie grać w następny weekend to nie będzie w porządku jeśli dziś im meczu nie przełożymy a nasze i innych mecze które do 30.03 mamy zagrać przedłużymy sobie do kwietnia ... ale co tam ja sobie mogę pogadać :-D a teraz INFO :!: ODCHODZĘ Z RADY LIGI jeśli dojdzie do 2 edycji haxballa RedCafe :!:
Pozdrawiam
19-03-2011 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #492
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Nie udawaj obrażonego dziecka...
Rada nie po to składa się z 3 osób, żeby decydowała jedna.
Tyle w tym temacie.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #493
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Co się dzieje z Lucasem i kiedy będzie? Po dzisiejszych meczach kadry muszę obczaić sytuację.


Fan United od 1992 roku
19-03-2011 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #494
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Lucas ma awarię komputera - mam z nim kontakt, prawdopodobnie jeszcze dziś wieczorem będzie wiadomo, kiedy wróci do gry.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-03-2011 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #495
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Rada Ligii ustaliła, że:

1) Z powodu meczów reprezentacyjnych koniec ligi nastąpi 6 kwietnia, a nie jak wcześniej planowano 30 marca.

2) W związku z tym, na rozegranie 12 kolejki czas do 30 marca. A na kolejkę 13 i 14 do 6 kwietnia

3) 11 kolejka ma zostać rozegrana do jutra do 22, a jeśli Lucas nie da rady naprawić problemu to mecz Luriony vs Pijani zostanie rozegrany najpóźniej 30 marca o 22.

Przy okazji, Czarująca Mata Arsenalu - Seks Bomby - jutro swój mecz rozgrywacie o 22, no chyba, że wcześniej sobie umówić termin. W tym momencie mam prośbę do obserwatorów. Mata, Kris, bądź Zasad - który z Was da radę jutro być o tej godzinie i złożyć raport? Ja nie dam rady, bo w tym czasie jeszcze pewnie będziemy grać mecze reprezentacyjne, także potrzebuje któregoś z Was.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości